dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 109 z 214
Pokaż wyniki od 2.161 do 2.180 z 4265
  1. #2161

    Domyślnie

    Cytat Napisał jowitajb Zobacz post
    Witam,
    jaką cenę za metr ocieplenia styropianem z zewnątrz płaciliście w zeszłym roku, a jakie są teraz? Ktoś się może wypowiedzieć. Bo na razie jedni mi zaproponowali 34-36 zł za metr, ale nie wiem czy to dobra cena?
    Dzięki.
    jesli za calosc z tynkiem to cena ok, nawet niska ze srednich

  2. #2162
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jowitajb

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Trąbki
    Posty
    111

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Hejka
    Zalezy jaki styropian kladziesz ( grubosc ) , w jakim systemie chcesz go polozyc .... czy do wlasciwego tynku czy tylko do zagruntowania ...... min. od tego uzalezniona jest cena za wykonanie
    Styropian 15-tka, z tynkiem. Czyli wszystko na gotowo.
    Szukam ekipy na wrzesień, ale wolę już teraz ich zarezerowować, żeby nie było za późno.

  3. #2163
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Cytat Napisał jowitajb Zobacz post
    Styropian 15-tka, z tynkiem. Czyli wszystko na gotowo.
    Szukam ekipy na wrzesień, ale wolę już teraz ich zarezerowować, żeby nie było za późno.
    też potrzebuję ocieplić dom 15cm z tynkowaniem, wrzesień 2011 i szukam ekipy.
    kozien

  4. #2164
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    passat33

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Trzebinia
    Kod pocztowy
    32-540
    Posty
    44

    Domyślnie

    Szukam fachowca który profesjonalnie przerobi mi kotłownie - podlaczenie kotla Ogniwo Eco Plus i sterownik ecoal plus bojler CWU plus przyszlosciowo kolektory.
    Ostatnio edytowane przez passat33 ; 28-03-2011 o 13:30

  5. #2165
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał jowitajb Zobacz post
    Styropian 15-tka, z tynkiem. Czyli wszystko na gotowo.
    Szukam ekipy na wrzesień, ale wolę już teraz ich zarezerowować, żeby nie było za późno.
    Cytat Napisał kozien Zobacz post
    też potrzebuję ocieplić dom 15cm z tynkowaniem, wrzesień 2011 i szukam ekipy.
    Ja tez szukam ekipy na wrzesien 2011 od zeszlego roku a konkretnie od grudnia 2010 ...... mam do polozenia styropian 20 cm. platinum termoorganika frezowany no i tu zaczynaja sie schody , nikt z wykonawcow z ktorymi rozmawialam nie kladl jeszcze takiego styro mienia sie FACHOWCAMI , a nie potrafia odpowiedziec na kilka prostych pytan np. jak ukladaja styropianu w BSO , jak wokol okien i drzwi , jakie stosuja dyble ..... temat energooszczednosci i mostkow termicznych to dla nich czarna magia , a o boniach frezowanych w istniejacym styro zapomnijcie !!!!!! . Na ogloszenia ktore dalam odpowiedzialo kilku wykonawcow .... KAZDY WSZYSTKO SWIETNIE UMIE ....... do pierwszej rozmowy i potem cisza w sluchawce !!!!!! zaden z nich nie jest w stanie przedstawic potrfolio swoich prac ...mnie nie interesuje zdjecie efektu koncowego ( czyli z polozonym tynkiem ) ale chce zobaczyc fotki jak ekipa uklada styropian od A - Z ..... ....

  6. #2166
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał passat33 Zobacz post
    Szukam fachowca który profesjonalnie przerobi mi kotłownie - podlaczenie kotla Ogniwo Eco Plus i sterownik ecoal plus bojler CWU plus przyszlosciowo kolektory.
    Moge zapytac swojego wykonawce ....

  7. #2167
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gm1

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    krk
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał veges Zobacz post
    Gurbl - chaos, brak organizacji, notoryczne problemy z ludźmi - ciągle gdzieś coś "poprawiają" i na budowie ich nie ma, praca podwykonawcami albo ludźmi z ulicy, założę się, że pół roku na stan surowy otwarty to marzenie ściętej głowy. Prowadzący kontakt z inwestorem - Konrad - "dobry marketing" - sprzedaje się nieźle, niestety w ślad za tym nie idzie jakość. Byli zdziwieni, że mogę mieć kilkadziesiąt uwag do ich stanu surowego. Porażka....
    Ja korzystałem, budowali dom.
    Może troszkę nie zgrali się w terminie (3 tygodnie) to mogę ich szczerze polecić, kompetentni pracownicy, którzy mają niemałą wiedzę.

  8. #2168
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Ja tez szukam ekipy na wrzesien 2011 od zeszlego roku a konkretnie od grudnia 2010 ...... mam do polozenia styropian 20 cm. platinum termoorganika frezowany no i tu zaczynaja sie schody , nikt z wykonawcow z ktorymi rozmawialam nie kladl jeszcze takiego styro mienia sie FACHOWCAMI , a nie potrafia odpowiedziec na kilka prostych pytan np. jak ukladaja styropianu w BSO , jak wokol okien i drzwi , jakie stosuja dyble ..... temat energooszczednosci i mostkow termicznych to dla nich czarna magia , a o boniach frezowanych w istniejacym styro zapomnijcie !!!!!! . Na ogloszenia ktore dalam odpowiedzialo kilku wykonawcow .... KAZDY WSZYSTKO SWIETNIE UMIE ....... do pierwszej rozmowy i potem cisza w sluchawce !!!!!! zaden z nich nie jest w stanie przedstawic potrfolio swoich prac ...mnie nie interesuje zdjecie efektu koncowego ( czyli z polozonym tynkiem ) ale chce zobaczyc fotki jak ekipa uklada styropian od A - Z ..... ....
    Nie zawiało optymizmem szukam nadal.
    kozien

  9. #2169
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Trebor_kr

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    Niestety naciąłem się po poleceniu z białej listy - wykonawca Jacek Armata ..... i jest do kitu.
    Gość nie umie czytać projektu ... tragedia.... niedokładny i popełnia kardynalne błedy przy wymiarowaniu itp...
    Wpis na CZARNĄ LISTE - szczerze nie polecam!!!!

  10. #2170
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Rozczarowany Składem Budowlanym LUSCAR - MICHAŁOWICE ! Dopóki klient nie ma problemu to jest ok a jak już jest problem to radź sobie sam. Zakupiłem piach do murowania i piach okazał się być nienadającym z uwagi na duże uziarnienie. Jak przyjechali i wysypali nic nie wskazywało że coś jest nie tak lecz przy sypaniu do betoniarki kamyk na kamyku. Zadzwoniłem i poprosiłem o pomoc dlaczego taki piach? Czy ktoś sie pomylił? Może by sito pożyczyli na dwa dni?Powiedzieli że sito koszyuje 100 zł i żebym sobie kupił. Pan Kierownik nie chciał w żaden sposób mi pomóc. Zagotowałem do czerwoności i więcej tam moja noga nie postanie. Zaopatrywałem się u nich od samego początku i miałem zamiar sostawić kolejną pulę pieniędzy bo dostałem od nich ofertę na materiały do ocieplenia całego poddasza lecz jak widać ktoś ma to w du....ie i nie dba się tam o klienta. Znalazłem skład w Wolbromiu gdzie okazało się wszystko tańsze a dowóz gratis bez żadnego problemu.
    Jeśli ktoś szuka składu niech poważnie przemyśli temat.
    kozien

  11. #2171
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Lauren

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Bibice
    Kod pocztowy
    32-087
    Posty
    58

    Domyślnie

    Witam. Szukam godnego polecenia kierownika budowy!pilnie potrzebny! z okolic Krakowa. Najlepiej z tych stron w których my budujemyczyli gmina Zielonki.

  12. #2172

    Domyślnie

    Kozień
    Domyślnie ocieplanie i zabudowa poddasza

    kto może polecić sprawdzoną ekipę do ocieplenia i zabudowy poddasza? Budowa północ Krakowa. Chodzi oczywiście o kogoś z głową No i by nie zdarł z człowieka grosza


    Polecałem tu już ekipę, która u mnie robiła i jestem zadowolony. Pan Artek tel. 523077688. Podczas negocjacji powołaj się na forum Muratora.
    Przymykacie czasem oczy
    Czasem zamykacie usta
    Lepiej jest się nie wychylać
    Kartoteka będzie pusta

  13. #2173
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Dziękuje, znalazłem na razie inną ekipę i jak skończą u mnie będe mógł się wypowiedzieć.
    Pozdrawiam i dziękuje
    kozien

  14. #2174

    Domyślnie

    Witam,

    mam do sprzedania blaszak ( nie używany) za 900 zł
    pustaki max oraz projekt dom w rododendronach 6P http://allegro.pl/projekt-dom-w-rodo...2.html#gallery

    Krzysztoforzyce --- okolice Krakowa ( tel 668850080 lub e-mail [email][email protected] , [email][email protected])

  15. #2175

    Domyślnie

    Cytat Napisał ejasinsk Zobacz post
    Witam,

    mam do sprzedania blaszak ( nie używany) za 900 zł
    pustaki max oraz projekt dom w rododendronach 6P http://allegro.pl/projekt-dom-w-rodo...2.html#gallery

    Krzysztoforzyce --- okolice Krakowa ( tel 668850080 lub e-mail [email][email protected] , [email][email protected])
    czy to ma coś wspólnego z białą i czarną listą????
    nie żebym się czepiał ale przez tego typu posty ten wątek staje się nieczytelny!!

  16. #2176
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    xxkasiekkxx

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał glacjusz Zobacz post
    Witam

    Czy da ktoś namiary na płytkarza z Małopolski, Śląska, który wprawnie położy te przeklęte płytki? Chodzi o woodentic, ten największy format. Please!!!
    Polecam Pana Bogdana Pelc namiary na prv, układa wszelkiej maści płytki i robi to idealnie

  17. #2177

    Domyślnie sprawdzony stolarz

    Czy ktoś jest w stanie polecic dobrego, sprawdzonego stolarza ( okolice Krakowa) do zrobienia mebli kuchennych ?

  18. #2178
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał jiska Zobacz post
    Czy ktoś jest w stanie polecic dobrego, sprawdzonego stolarza ( okolice Krakowa) do zrobienia mebli kuchennych ?
    Zapraszam do mojego podpisu

  19. #2179
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szinbet

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Kraków, Poland
    Kod pocztowy
    30-364
    Posty
    9

    Domyślnie

    witam,

    właśnie zakończylismy etap surowy zamknięty i z pełnym przekonaniem mogę polecić ekipę od p. Grzegorza (górale z okolic Lubnia), W naszym przypadku pracowali w Krakowie.
    tel. 600975394 - Grzegorz

    Wykonują stan surowy, więźbę, pokrycie dachu.
    W naszym przypadku budowali z Ytong, poradzili sobie

    teraz poszukujemy tynkarzy i wylewkarzy, takich którzy nie wezmą dużo za tynk na idealnie równych ścianach, może macie kogoś takiego.

    po skończeniu prac przez ekipy c.o. i elektryka dam znać jak się spisali

    pozdrawiam

  20. #2180

    Domyślnie

    Czarna lista Dach-Styl w Krakowie nie polecam nikomu chyba że ktoś lubi sobie nerwy szargać ktoś tą firmę polecał na forum ja zdecydowanie odradzam

Strona 109 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony