dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 111 z 214
Pokaż wyniki od 2.201 do 2.220 z 4265
  1. #2201
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    m08

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał qqlio Zobacz post
    CZARNA LISTA Betoniarnia Krakbet Odradzam
    Nic nie wiem o jakosci ich betonu, ale wczoraj kierowca gruszki z betonem zgubil droge (tak!) i przy probie nawracania kolo mojego domu
    - zniszczyl droge i drenaz kolo drogi, rowniez krawezniki
    - zniszczyl nawierzchnie mojego parkingu
    - zniszczył slupek ogrodzenia i podmurówkę
    Po tym wszystkim pracownicy firmy Krakbet po prostu odjechali...
    Zyczliwi odpisali numer rejestracyjny, wiec mam nadzieje, ze wyegzekwuje naprawe tych rzeczy, ale mysle, ze duuuuuzo to mowi o umiejetnosciach kierowcow Krakbetu. O ich wychowaniu nie wypowiem sie... Bo brak mi slow...
    KRAKBET .. dostarczali beton na cala budowe. Generalnie ok. Zostawilem u nich ponad 20000 pln. Ale prawdziwe oblicze firmy poznalem dopiero jak cofajac uszkodzili dach w domu. Zniszczenia nie sa duze - 2 pasy blachy, elementy podbitki, elementy orynnowania - sporo jednak odkrecania elementow, łącznie ze zdejmowaniem dachówki na kawałku dachu.
    Początkowo wyglądało na to, ze sprawa zostanie załatwiona jak należy - pojawił się współwłaściciel firmy, przeprosił, obejrzał, poprosił o wycenę szkody.
    Wycena wykonawcy wyniosła 400 pln za robociznę i materiał. KRAKBET stwierdził, że nie opłaca sie tego z OC bo stracą zniżki na 20 ciężarówek i źe się dogadamy. Następnego dnia pojawiła sie propozycja, o tym, że we własnym zakresie chcą to naprawić. Taka opcja dla mnie nie wchodzi w grę ze względu na gwarancję całego budynku - nie chce później mieć problemów, że to robili ci panowie od betonu i dlatego to nie podlega gwarancji. Po tym nastąpiła zdecydowana zmiana atmosfery rozmowy i z uprzedniego "przepraszam" pojawiły się nawet zarzuty że to wykonawca robót UMYŚLNIE nie zatrzymał cofającej gruszki i że chcemy jeszcze zarobić na szkodzie.
    Jak widać kwestia kilku stów (ciekawe, ile na mojej budowie tych stów firma zarobiła) może pokazać prawdziwy obraz przedsiębiorstwa.
    Nie polecam interesów z KRAKBET , niestety dobre wychowanie kończy się zaraz po zapłaceniu faktury za beton. KRAKBET...ehh

  2. #2202

    Domyślnie

    biała lista z okolic Krakowa:
    łazienka i plytki w kuchni - idealnie równo i czysto po wykonaniu pracy - Michał Warchoł tel. 784288641
    meble na wymiar www.autorskiemeble.pl

    na czarnej liscie powinien znalezc sie pan od instalacji co bo kaloryfery ciekly a on sie nie raczył pojawic choc prosilem kilka razy, w koncu z tesciem poradzilismy sobie sami...

  3. #2203

    Domyślnie prosze o nr telefonu do pana Tadka

    Cytat Napisał qqlio Zobacz post
    Jesli chodzi o koparke to tez moge polecic:
    BIALA LISTA Koparkowy (Mogilany-Gaj) - pan Tadek, telefon na zyczenie (prv).
    Radzil sobie u mnie na naprawde wymagajacym terenie - a mialem wczesniej takich, co glownie narzekali, jak im ciezko.
    Pzdr
    jak w tytule, z gory dziekuje

  4. #2204

    Domyślnie

    Podzielcie sie prosze namiarami na dobrych i solidnych panów zajmującymi się ZABUDOWĄ KOMINKÓW .Na białej liście jest tylko kilka wpisów i to bardzo starych.Czyżby nikt ostatnio nie budował kominka u siebie???
    kaka

  5. #2205

    Domyślnie

    Witajcie !
    szukam kogoś do ułożenia wejścia do domu i cokołu elewacji kamieniem - może ktoś da mi jakiś sprawdzony namiar na dobrego i niedrogiego fachowca, no i gdzie mamy w Krakowie lub okolicy skład z kamieniem naturalnym !

    Pozdrawiam
    koniec języka za przewodnika ..!

  6. #2206
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ziuta62
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Podhale
    Posty
    750

    Domyślnie

    WITAM! Wiem, że to jest lista wykonawców, ale ja chciałabym polecić kogoś od kogo przeważnie historia budowy się zaczyna. Jest to agencja nieruchomści Studio Artdom w Nowym Targu. Pochwała za kompetencję, szeroki zakres świadczeń i przede wszystkim za przemiłą obsługę. Właściwi ludzie na właściwym miejscu.
    Mam nadzieję, że będę tu zaglądać tylko z takimi pochwałami bo to dopiero początek, wierzę, że początek dobrego!
    Pozdrawiam!

  7. #2207
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał kakusek Zobacz post
    Podzielcie sie prosze namiarami na dobrych i solidnych panów zajmującymi się ZABUDOWĄ KOMINKÓW .Na białej liście jest tylko kilka wpisów i to bardzo starych.Czyżby nikt ostatnio nie budował kominka u siebie???
    Hejka Kaka

    Widze , ze mimo wszystko jednak wolisz sie zabezpieczyc i szukasz jeszcze kogos ?

  8. #2208
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał ziuta62 Zobacz post
    Mam nadzieję, że będę tu zaglądać tylko z takimi pochwałami bo to dopiero początek, wierzę, że początek dobrego!
    Pozdrawiam!
    Grunt to pozytywne nastawienie

  9. #2209

    Domyślnie

    Czarna lista Monbud w Chrzanowie z czymś takim to się nie spotkałem chyba że w dawnej komunie. Pan sprzedawca który się podaje za szefa chociaż nim nie jest, głupkowaty uśmieszek przy każdym pytaniu i łaska jeżeli udzielił odpowiedzi, człowiek czuje się jak za starych niekoniecznie dobrych czasów. Trochę się zdziwiłem gdyż był to skład polecany przez jedną osobę na forum i jako pierwszy z tego powodu odwiedzony. Lepiej na wstępie się sparzyć niż na końcu budowy jedynie żal iż mi osobiście pasował z uwagi na bliską odległość od budowy.

  10. #2210
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Cytat Napisał Renata.W Zobacz post
    Witam, mam do oddania ziemię z wykopów ( ziemia czarna bardzo urodzajna) ok 4 samochody. W razie zainteresowania prosze o kontakt. Ziemia będzie juz w piątek w Węgrzczach.
    Co znaczy do oddania? Ja potrzebuję dwa samochody gmina Michałowice wieś Sieborowice.
    kozien

  11. #2211
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar rafslusarczyk
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Skąd
    Krzeszowice Olkusz
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    823
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał passat33 Zobacz post
    Szukam fachowca który profesjonalnie przerobi mi kotłownie - podlaczenie kotla Ogniwo Eco Plus i sterownik ecoal plus bojler CWU plus przyszlosciowo kolektory.
    hej jak dalej potrzebujesz to sie skontaktuj
    [email protected]
    Niezgodna z regulaminem - usunięto

  12. #2212
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kkuleta

    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Bibice
    Kod pocztowy
    32-087
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam, na jakich warunkach ta ziemia do oddania w Węgrzcach. Jestem zainteresowana. Czekam na kontakt.

  13. #2213
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Cytat Napisał kkuleta Zobacz post
    Witam, na jakich warunkach ta ziemia do oddania w Węgrzcach. Jestem zainteresowana. Czekam na kontakt.
    Na takich że do oddania była ale nikt jej oddać nie chciał a teraz już jest ponoć oddana

    UWAGA : Jeśli ktoś miałby oddać ziemię północny Kraków to ja się piszę!!!
    kozien

  14. #2214

    Domyślnie

    Biała lista
    Firma Kow-max Wadowice tel. 661423705 Tynki maszynowe wewnętrzne,ocieplenia.

  15. #2215

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    mam do położenia styropian 20 cm.
    ....jakie stosują dyble
    Rozmawiałem kiedyś z doradcą technicznym z Termoorganiki. Nie ma potrzeby stosowania dybli dla budyków jednorodzinnych.
    A przy 25-cm warstwie styropianu (jaką ja będę miał) jeśli dobrze pamiętam, w ogóle nie ma możliwości zastosowania dybli, bo takich długich nie ma ...

  16. #2216
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Cytat Napisał Renata.W Zobacz post
    Witam, ponawiamy ogłoszenie o ziemi z wykopów fundamentu. Okazało się, ze ziemi będzie zdecydowanie więcej niz nam powiedział budowlaniec. Bylibyśmy wdzieczni , gdyyby odebrała ją 1 góra 2 osoby ( ziemia będzie w przyszłym tyg w Węgrzcach/Zielonki). Mamy juz zorganizowany samochód , należy tylko umówić cenę z kierowcą.
    Proszę określić ile tej ziemi macie do oddania i najlepiej proszę podać ile kasy za km kierowca sobie życzy,
    kozien

  17. #2217
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie Ocieplenie + elewacja

    Bardzo proszę o podanie namiarów na sprawdzoną ekipę od kompleksowego ocieplenia elewacji. U nas będzie tynk+drewno+szkło+kamień, dlatego szukamy dobrych fachowców. Z góry dziękuję

  18. #2218
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga23kraków Zobacz post
    czy ktoś zna Agapol - Paweł Męka ( wykończenia ), a może ktoś Grzegorza Pukacza ze studia Bonsai - architekt wnętrz ?
    Z panem Grzegorzem zaczynamy dopiero współpracę, ale wydaje się dobrym fachowcem. Czym będzie się u Was zajmował?

  19. #2219
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    3. Dach .....

    Pan Tomasz Trela
    Trapez - Carbo II
    Spolka z o.o.
    30 - 418 Krakow
    Ul. Zakopianska 56a
    tel. 012/ 269 - 27 - 24
    kom: 607 - 059 - 008 begin_of_the_skype_highlighting 607 - 059 - 008 end_of_the_skype_highlighting
    www.trapez-carbo.com.pl

    Kilkumiesieczna wspolpraca z Panem Tomkiem po prostu rewelacyjna ..... wybor towaru , zakup , transport ....... wszystko na najwyzszym poziomie ..... zakupilam w Firmie Trapez - Carbo II wszystkie " elementy " niezbedne do powstania daszku . Pelen profesjonalizm , swietne rabaty ....
    Snieznobiala lista Firm
    Ja również polecam pana Tomasza. Pełen profesjonalizm!

  20. #2220
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Cytat Napisał Basia_KRK Zobacz post
    Bardzo proszę o podanie namiarów na sprawdzoną ekipę od kompleksowego ocieplenia elewacji. U nas będzie tynk+drewno+szkło+kamień, dlatego szukamy dobrych fachowców. Z góry dziękuję
    również poszukuję kogoś do ocieplenia domu wraz z wykonaniem podbitki.Proszę o namiar na kogoś sprawdzonego.
    kozien

Strona 111 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony