dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 214
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 4265
  1. #221
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA:

    Wszelkiego rodzaju pokrycia dachowe, w szczególności dachówka NELSKAMP, systemy kominowe, rynny, rabaty gdy kupuje się komplet na dach, fachowe doradztwo, terminowość i bardzo miła (kobieca ) obsługa:

    http://www.dacholand.pl/ Firma z Gaja w Mogilanach.

  2. #222
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    Do "czarnej listy" proponujemy dodać firmę HEBAN ("salon" przy ul. Kosocickiej). Totalna porażka, niekompetentni, odradzamy dokonywanie u nich jakichkolwiek zakupów!

    A oto dlaczego:
    Heban jest przedstawicielem firmy "Gerda", sprzedają i montują ich drzwi. Chcieliśmy zamontować u siebie "Gerdę" własnie, a poniewaz mamy nietypowe otwory drzwiowe i nie byliśmy pewni czy drzwi Gerdy się w nich zmieszczą, postanowiliśmy umówić się na pomiar, który - według informacji zamieszczonych na stronie "Gerdy" - jest bezpłatny. W "Hebanie" niestety szybciutko wybito nam to z głowy - owszem, monter przyjedzie na tenże "bezpłatny pomiar", ale dopiero po tym, jak złozymy zamówienie i wpłacimy im zaliczkę na drzwi, których pomiar ma dotyczyć
    Nasze obawy o to, co zrobimy z zamówionymi drzwiami, jesli okaże się, że się nie zmieszczą, pracownik Hebanu oświadczył, że "jeszcze nie było takiej sytuacji żeby się nie zmieściły, najwyżej trzeba przerabiać otwór". Pytanie tylko, ile taka przeróbka mogłaby kosztować - czy aby nie więcej, niż drzwi
    Ponadto dowiedzieliśmy się, że Heban w ogóle nie gwarantuje przyjazdu pana montazysty, gdyż nie jest to ich pracownik, tylko pracownik firmy z nimi współpracującej...
    To wszystko tak nas wystraszyło, że zabraliśmy wypełniony juz formularz zamówienia i ucieklismy ze sklepu... Później przyjrzeliśmy się temu formularzowi dokładnie - i znaleźlismy jeszcze jeden "kwiatuszek" - mianowicie pani wypełniająca zamówienie chciała sprzedać nam drzwi w kolorze, który akurat w wybranym przez nas modelu nie występuje...

    Kasia & Szymon

  3. #223
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA:

    ekipa dekarzy - Wacław Wiśniewski http://daszek.net/kontakt.html

    Tel. komórkowy: 662 241 168

  4. #224
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    agata27

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    2

    Domyślnie Czarna lista - KAZIBYL z Krakowa

    Straciliśmy przez nich ponad 1,5 miesiaca. Albo się nie pojawiają, albo przychodzi 2 osoby i sobie "ciapią" godzinami bez ładu i składu po ścianach. Robotę przerwali w połowie i już wiecej się nie pojawili. Spaprali nam ściany, zniszczyli cały materiał, tynk odpada, ciemne i żółte plamy na powierzchni, a połowa w ogóle nie wykonana.
    Musieliśmy zapłacić innej ekipie (któa robiła nam wylewki) żeby po nich sprzątneli - przeraźliwie nabrudzili, kuliśmy podłogę po nich przez 4 dni i wynosili gruz (!!!!). Więcej zaprawy było nachlapane na podłogę niż na ściany.
    Wyłudzili od nas większą część pieniędzy za wykonaną pracę, kłamiąc w kółko "w tym tygodniu kończymy". Zostaliśmy oszukani - z ich powodu namnożyło się mnóstwo kłopotów.

    Nie polecam wiec firmy KAZIBYL z Krakowa. ZDecydowanie CZARNA LISTA.

    Wziełam ich z internetu - na stronie piszą, ze są solidni i fachowi. To kłamstwo.
    Tak samo jak w kółko kłamią "w tym tygodniu kończymy..." a my przesuwamy terminy: wstawiania okien, ocieplania domu itp.

  5. #225
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    agata27

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    2

    Domyślnie

    aha - dodam ,ze właściciel KAZIBYL (p. Bylica, chłopak dwudziestokilkuletni) ma chyba z 5 telefonów komórkowych a żadnego nie odbiera. Można dzwonić na okrągło - na kilka numerów, przez tydzień - bezskutecznie.

    Chcąc pójść do siedziby firmy (żeby się wreszcie spotkać i dowiedzieć kiedy poprawią robote i skończą wreszcie) - okazuje się , ze miesci się na osiedlu strzeżonym - w jego mieszkaniu, domofon odbiera jakaś kobieta - i jak słyszy w jakiej sprawie - natychmiast się rozłącza

    Podejrzewam, ze numery telefonów zmienia często.

  6. #226

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    BIAŁA LISTA:

    Wszelkiego rodzaju pokrycia dachowe, w szczególności dachówka NELSKAMP, systemy kominowe, rynny, rabaty gdy kupuje się komplet na dach, fachowe doradztwo, terminowość i bardzo miła (kobieca ) obsługa:

    http://www.dacholand.pl/ Firma z Gaja w Mogilanach.
    Słoneczko skorzystałam z Twojej rady i przesłalam do nich do wyceny kilka rzeczy...
    ale mam niestety odczucia zupełnie odwrotne niż Ty
    widać jak ktoś chce u nich wydać 50tys. to jest dla nich klient a jak kila tysiecy to juz nie i mają go gdzieś

    przesłałam zestawienie materiałów (około 12 pozycji) i poprosiłam o wycenę, usłyszałam, że bedzie w tym samym dniu, myśle ok....... po 4 dniach zadzwonilam i mówię, że mieli wycenić....... "właśnie wyceniamy zaraz prześlemy"......... nastepnego dnia dzwonię i pytam mieli problem z e-mailem, ale mogą przesłać na fax.......podałam fax...... kolejnego dnia dzwonię ........ znowu "właśnie robię" i Pani ostentacyjnie trzasneła słuchawką........
    Wycenę dostałam po tygodniu i opiewała na kwote wyższą o jakieś 20% niz miałam z innych firm

    jak dla mnie totalna obsuwa....... i brak profesjonalizmu

    ja na pewno nigdy u nich nic nie kupię!!!

  7. #227
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Przykro mi, Edith, że tak Cię potraktowali
    Dostaliśmy u nich rabat, bo kupowaliśmy wszystko: dachówki, połaciówki, wentylację, kominy, orynnowanie...

    Ale i tak ich sobie wypożyczę!

    A może faktycznie mieli problem z netem?

  8. #228

    Domyślnie

    czarna :
    wykonawca P.H.U. ARTBUD rudawa pisary Pan Artur Ciesla. Wykonawca dla lubiacych ryzyko i chetnych do sponsorowania nałogów alkoholowych wyzej wymienionego i jego ekipy.

  9. #229

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA:

    EUG-MAR z Pcimia - producent stolarki drewnianej.
    Zamawialiśmy u nich drzwi wejściowe. Bardzo ładnie wykonane, sprawny montaż i ogólne zadowolenie. Zrobili je bazując tylko na zdjęciu które dostarczyliśmy - naprawdę profesjonalnie.

    --
    Pozdrawiam,
    Grzesiek

  10. #230

    Domyślnie

    EUG-MAR z Pcimia - naprawde w porzadku

  11. #231
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    A jak wypada cenowo? Ile kosztują u niego drzwi wejściowe?
    Jak sprawują się po zimie?

  12. #232

    Domyślnie

    Nie wiem za ile ma drzwi, ale popytaj pana Krzysztofa Domanskiego o drzwi - tel. 696703424. Mnie co prawda drzwi nie robil ale ogolna stolarke - jestem bardzo zadowolona. Z tego co wiem robi wszystko - szafki, parkiety, meble, okna. Nawet zajmuje sie renowacja antykow.

  13. #233

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    A jak wypada cenowo? Ile kosztują u niego drzwi wejściowe?
    Jak sprawują się po zimie?
    Mogę tylko wypowiedzieć się co do 1 części pytania bo zima przed nami
    Cena 3690 PLN, drzwi sosna malowane lakierem firmy SIGMA, wymiar 235x110, wkładki antywłamaniowe, zamek listwowy, próg aluminiowy, 4 zawiasy. Wycena była wg projektu własnego w którym mamy sporo przeszkleń.

    --
    Pozdrawiam,
    Grzesiek

  14. #234
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Dzięki!

    Stolarza już zapisuję do "kapownika'

    A cena takich drzwi rzeczywiście jest przystępna

  15. #235

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    Dzięki!

    Stolarza już zapisuję do "kapownika'

    A cena takich drzwi rzeczywiście jest przystępna
    Zapomniałem dodać że to cena z MONTAŻEM

    --
    Pozdrawiam,
    Grzesiek

  16. #236

    Domyślnie

    Mi sie wydaje, ze ta cena za drzwi jest dosc wysoka. Ja za podobne wymiarowo drzwi z sosny z szybka i montazem dalam w zeszlym roku 2 tysiace - dodam, ze drzwi docieplane

  17. #237

    Domyślnie

    Cytat Napisał madd
    Mi sie wydaje, ze ta cena za drzwi jest dosc wysoka. Ja za podobne wymiarowo drzwi z sosny z szybka i montazem dalam w zeszlym roku 2 tysiace - dodam, ze drzwi docieplane
    Nasze tez sa ocieplane. Cena była najniższa spośród około 12 firm które odwiedziłem. Zeszłoroczne ceny to już chyba marzenie...

    --
    Pozdrawiam,
    Grzesiek

  18. #238
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Ja jeszcze te muszę obejrzeć: http://www.art-tom.pl/katalog.html

    Ktoś w innym wątku podał tego linka i jest bardzo interesujący

  19. #239

    Domyślnie

    Słoneczko, a nie za cienkie mają te drzwi? tylko 54mm...
    u innych wejściowe przeważnie 65-70mm

  20. #240
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar szczepek
    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    1.032
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    166

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA


    Dzisiaj się rozliczyłem z wykonawcą !.

    Przedewszystkim ELEWACJE !!!!
    robił też podbitkę

    Mogę mu dać naprawdę dobrą rekomendację !

    FIRMA TUES GRZEGORZ JANUSZ 607 557756
    mozecie się powoływać.

    był ok. ceny też przyzwoite.

Strona 12 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony