dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 120 z 214
Pokaż wyniki od 2.381 do 2.400 z 4265
  1. #2381

    Domyślnie

    Chyba nie zrozumieliśmy się. Ty chciałaś mu dać inną pracę, a moi niedoszli klienci zachowywali się bezczelnie, a to jest różnica. Rzeczywiście mógł ubrać to w inną formę. Należy pracować nad kulturalnymi relacjami pro publico bono.

  2. #2382
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Wujor
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    CKMK->Myślenice
    Posty
    485

    Domyślnie

    Cytat Napisał mamiatko Zobacz post
    Gdzie kupowaliście bramy garażowe?
    ja brałem od nich : http://rastor.pl/ - chyba najlepsze ceny w KRK i okolicach - ale warto porównać.

    Wybierałem pomiędzy Hormann i Normstahl - wygrała ta pierwsza....
    PV 4,65kW (Fronius Symo 4.5-S, 15szt. Boviet BVM6610M-310 310W)

  3. #2383

    Domyślnie

    Ja również mogę polecić firmę Rastor. U mnie montowali dwie bramy garażowe i drzwi Hormanna. Montaż sprawny,chociaż do łatwych nie należał (z uwagi na moje udziwnienia). Ceny też świetne

  4. #2384
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie

    Cytat Napisał mamiatko Zobacz post
    Gdzie kupowaliście bramy garażowe?
    My kupiliśmy Normstahla w firmie Renovia - http://www.renovia.pl/ - na ul.Armii Kraków 1. Polecam, fachowa obsługa.

  5. #2385
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar langerob25
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    1.017
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    Cytat Napisał Basia_KRK Zobacz post
    My kupiliśmy Normstahla w firmie Renovia - http://www.renovia.pl/ - na ul.Armii Kraków 1. Polecam, fachowa obsługa.
    Też z czystym sumieniem mogę polecić.Wszystko wg ustaleń,miła i fachowa obsługa.
    Dziennik budowy
    Komentarze
    gg 7903978
    Sprzedam reku

  6. #2386
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Mozarcik
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    22
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał mamiatko Zobacz post
    Gdzie kupowaliście bramy garażowe?
    a my z kolei na Opolskiej 12, też w punkcie Hormanna. I jesteśmy bardzo zadowoleni. Pierwotnie chcieliśmy brać w Rastorze, mieli ofertę tańszą o ok. 700 zł (2 bramy garażowe). Jak do nich podjechaliśmy (piątek, 15:15) w celu podpisania umowy, to nikt nie odbierał telefonu. Na komórkę miła pani powiedziała, że ona już poszła do domu, a szef też miał wyjście. Niby rozumiem, ludzka sprawa, ale skoro pracują do 16-tej, to ktoś powinien w firmie być (tym bardziej, że dzień wcześniej zapowiadaliśmy naszą wizytę). Więc stwierdziliśmy, że jeśli podobnie miałoby być potem z serwisem, to my dziękujemy. I finalnie pojechaliśmy na Opolską (jedyne 2 z tego co mi wiadomo autoryzowane punkty Hormanna w Krakowie). Póki co jesteśmy zadowoleni. Tam nam powiedzieli, że w Rastorze jest prawdopodobnie dlatego taniej, że w przypadku wzywania ich do serwisu, liczą sobie za każdą wizytę kasę. U nas mamy każdy serwis w ciągu 2 lat za darmo. Więc zanim się zdecydujecie na Rastora, zapytajcie, jak tam u nich z każdorazową wizytą.

  7. #2387

    Domyślnie

    Możecie mi podać namiary na sprawdzoną firmę która w miarę tanio i dobrze zamontuje rekuperator?

  8. #2388

    Domyślnie

    Cytat Napisał rybak211 Zobacz post
    Poszukuje jakiegos elektryka wykonujacego przylacz pradu na plac budowy czyli tzw prowizorka budowlana. Najlepiej w okolicach Wieliczki.
    Trzeba postawic slup na dzialce i pociagnac linke nad droga.
    Mam do sprzedania słup z całą prowizorką tzn. skrzynka na licznik z zabezpieczeniem i druga z bezpiecznikami i gniazdami. Jakbyś był zainteresowany to mogę jeszcze zapytać o elektryka.
    Pozdrawiam
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  9. #2389
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie Żmuda & Kazimierczyk - tynki wewnętrzne

    Zbigniew100, podaję info odnośnie panów Żmuda & Kazimierczyk - tynki wewnętrzne - może warto ująć tą wiadomość na liście.

    Wczoraj dzwoniliśmy. Jeden z Panów wyjechał za granicę (chyba do Niemiec?) i niestety nie robią już tynków...

  10. #2390
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Basia_KRK Zobacz post
    Zbigniew100, podaję info odnośnie panów Żmuda & Kazimierczyk - tynki wewnętrzne - może warto ująć tą wiadomość na liście.

    Wczoraj dzwoniliśmy. Jeden z Panów wyjechał za granicę (chyba do Niemiec?) i niestety nie robią już tynków...
    Basiu byc moze ominelo Ciebie rozczarowanie , ze przed umowionym terminem wycofaja sie podajac wymyslony powod ..... tak jak bylo w moim przypadku . Nie dziwie sie , ze zwineli interes skoro tak traktowali klientow .....
    Jesli chcesz moge podac Ci namiar na tynkarzy ktorzy u mnie pracowali ( praktycznie zadnych zastrzezen ze strony Kierownika co do ich pracy )

  11. #2391
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    komentator

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    6

    Domyślnie

    Tak….Edyta M nawet o 2 w nocy czuwa i informuje jaki to P.Zmuda jest beeee….

  12. #2392
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał komentator Zobacz post
    Tak….Edyta M nawet o 2 w nocy czuwa i informuje jaki to P.Zmuda jest beeee….
    A Pan powinien nadac sobie NICK ...... SLEDZEWPISYEDYTYM .
    Ostatnio edytowane przez Edyta M ; 19-08-2011 o 02:37

  13. #2393

    Domyślnie

    Witam
    Jestem już na końcówce i trochę się wkurzam że dopiero teraz wpadłem na to forum i taki fajny wątek. Pozwolę sobie dodać od siebie paru wykonawców i proszę nie posądzajcie mnie od razu o reklamę ze względu na małą ilość postów. Jako że najlepiej mam w pamięci ostatnich wykonawców, mam na myśli stolarzy zacznę od nich a jak zrobię "rachunek sumienia" podam innych godnych polecenia.
    Jako się rzekło stolarzy poznałem (jak zwykle to się dzieje) przez znajomego. Wykonywali u niego meble do salonu i stół do jadalni trochę na wzór mebli z Bo Conceptu a że nie odpowiadał mu kolor mebli z salonu zlecił wykonanie. Meble wykonane (na moje oko) lepiej niż porządnie a na pewno lepiej niż Bo Concept. Wiem co piszę bo specjalnie pojechałem sprawdzić do sklepu.
    Poprosiłem o telefon i umówiłem się. W zasadzie tak jak oczekiwałem. Dwóch miłych Panów, jak się później okazało braci, rzeczowych i kompetentnych. Swoje wizje na temat mebli przedstawiła im moja lepsza połowa.
    Panowie zrobili pomiary ustaliliśmy materiały i umówiliśmy się na kontakt w sprawie wyceny. Jako że mieliśmy wizję mebli nowoczesnych w formie zdecydowaliśmy na jeden z egzotycznych gatunków forniru naturalnego, spodziewałem się wiec "słusznej"wyceny. Niestety nie myliłem się chociaż wycena jaką otrzymałem mieściła się w naszym budżecie. Przed wykonaniem Panowie zrobili nam kilka próbek wybarwień forniru i po dogadaniu wszystkich szczegółów zleciłem wykonanie.
    po wykonaniu i przywiezieniu mebli z natury skrupulatny chciałem się do czegoś "przyczepić" niestety nie dało się. Panowie dokładnie omówili szczegóły wykonania przed robotą i dokładnie wywiązali się z poczynionych ustaleń. Mam meble dokładnie takie jakie chciałem.
    Z tego co wiem Panowie wykonują wszelakie meble specjalizują się jednak w meblach z fornirów egzotycznych.
    Więc jak tutaj piszecie a w zasadzie piszemy Zdecydowanie biała lista Stolarze meblowi Kontakt do P.Marcina 501-837-988. Jak bardziej ogarnę się na tym forum postaram się wkleić kilka fotek.
    Pozdrawiam

  14. #2394
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Basiu byc moze ominelo Ciebie rozczarowanie , ze przed umowionym terminem wycofaja sie podajac wymyslony powod ..... tak jak bylo w moim przypadku . Nie dziwie sie , ze zwineli interes skoro tak traktowali klientow .....
    Jesli chcesz moge podac Ci namiar na tynkarzy ktorzy u mnie pracowali ( praktycznie zadnych zastrzezen ze strony Kierownika co do ich pracy )
    Witaj Edyta M . Prześlij mi proszę namiary na tynkarzy na priv.
    Co do p.Żmudy - to my nie mieliśmy umówionego terminu, teraz dopiero zaczynam poszukiwania ekipy i pierwsze co, to do niego dzwoniliśmy

  15. #2395
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dwiemuchy
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    668
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Basia_KRK Zobacz post
    Witaj Edyta M . Prześlij mi proszę namiary na tynkarzy na priv.
    Co do p.Żmudy - to my nie mieliśmy umówionego terminu, teraz dopiero zaczynam poszukiwania ekipy i pierwsze co, to do niego dzwoniliśmy
    Ja również dołącze się do prośby Basi - można prosić namiar na tynkarzy?

  16. #2396
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Basia_KRK Zobacz post
    Witaj Edyta M . Prześlij mi proszę namiary na tynkarzy na priv.
    Co do p.Żmudy - to my nie mieliśmy umówionego terminu, teraz dopiero zaczynam poszukiwania ekipy i pierwsze co, to do niego dzwoniliśmy
    Cytat Napisał dwiemuchy Zobacz post
    Ja również dołącze się do prośby Basi - można prosić namiar na tynkarzy?
    Poszlo na priv ......
    Pozdrawiam

  17. #2397

    Domyślnie Tynki Pan Żmuda

    Basiu napisałaś:

    Żmuda & Kazimierczyk - tynki wewnętrzne
    Zbigniew100, podaję info odnośnie panów Żmuda & Kazimierczyk - tynki wewnętrzne - może warto ująć tą wiadomość na liście.

    Wczoraj dzwoniliśmy. Jeden z Panów wyjechał za granicę (chyba do Niemiec?) i niestety nie robią już tynków...



    Może stety....
    My ich bardzo zachwalaliśmy,szybko ,czysto i równo wykonane tynki...nawet mój upierdliwy teść był bardzo zadowolony...
    Wszystko super do czasu kiedy nie wszedł malarz i w suficie zaczeły wypadać małe i większe dziurki.To podobno wina żle zgaszonego wapna...
    Dziurek naliczył malarz ponad 300,wszystkie zalepil ale itak dla bezpieczeństwa zaleca wykonanie gładzi ,a tego nie planowalismy i oczywiscie zwieksza to koszty oraz czas pracy a nam się spieszy z przeprowadzka...
    Tak wiec my juz Pana Żmudy nie polecamy choc myśle że w przypadku niejednego fachowca byłoby o wiele gorzej...



    Mam jeszcze ogromną prosbę o polecenie kogoś NIEDROGIEGO do wykonania barierek kutych na 3 balkony.
    Dzis nam gały wyszły na wierzch jak dostalismy wycenę na 25 000...
    Proszę poleććie kogoś ,bedę bardzo wdzięczna

  18. #2398
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Kallula niedawno moja znajoma robila ogrodzenie u siebie ... zaplacila naprawde spoko cene za wykonanie ( facet ma hurtownie stali wiec jest dosc konkurencyjny w stosunku do innych wykonawcow ) ... zdobede namiar na goscia i przesle na priv. do Ciebie ..... Przykre to co piszesz o tynkach .... cholera znow dodatkowy koszt .

  19. #2399

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcin-D Zobacz post
    Możecie mi podać namiary na sprawdzoną firmę która w miarę tanio i dobrze zamontuje rekuperator?
    U mnie robi Venmar. Na razie położyli główne kanały ale robota wykonana solidnie.

  20. #2400

    Domyślnie

    Witam !

    Poszukuje solidnej ekipy z okolic Wieliczki/Krakowa do wykonania odwodnienia/drenażu na działce. Jeśli ktoś zna ludzi godnych polecenia to bardzo proszę o kontakt.
    pozdrawiam !

Strona 120 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony