dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 121 z 214
Pokaż wyniki od 2.401 do 2.420 z 4265
  1. #2401

    Domyślnie

    Witam,
    ile płaciliscie z kubik więźby dachowej?

  2. #2402
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Nie wielu jest Wykonawcow ktorzy wykonuja swoja prace z pasja i przyjemnoscia ... ja mialam to szczescie , ze trafilam na jednego z takich FACHOWCOW .... kolejny raz polecam Pana dekarza Franciszka Wrone . Chociaz moj dach ma sie dobrze i zostal wykonany perfekcyjnie przez ekipe Pana Franka jesienia 2010 roku to kilka tygodni temu zaprosilam Go znow do siebie bo postanowilam przeniesc rure spustowa w inne miejsce niz to w ktorym sie znajdowala oraz poprosilam Go o zalozenie rolet na okna dachowe ( do tych rolet przyjezdzal juz dwukrotnie z winy firmy ktora przyslala zle zamowienie i rolety okazaly sie za male ) . Chlopaki chociaz sa bardzo zajeci przyjechali w umowionym terminie ... spedzili caly dzien na budowie wykonali prace lepiej niz dobrze a wszystko to za przyslowiowe DZIEKUJE ..... . Panie Franku dziekuje jeszcze raz ....
    Pan Franciszek Wrona - tel. 513 067 338 - Super Dekarz

  3. #2403
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Zadowolony.inaczej

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Nowy Sącz
    Kod pocztowy
    33-300
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    Niestety CZARNA LISTA:
    Jabrocki Zbigniew wykonuje wylewki miksokretem w Nowym Sączu i okolicy.
    Źle wyznaczone poziomy, brak spadków przy odpływach a na reklamacje reaguje krzykiem i atakami agresji!!!
    ZDECYDOWANIE ODRADZAM
    Ń

  4. #2404

    Domyślnie

    Poszukuje ekipy ktora ma doswiadczenie w robieniu gładzi wapiennych.Niestety ekipa polecana tutaj na forum przez Piotr_M (ekipa p.Adama ) zrobiłam mi tynki ktore koniecznie wymagaja poprawek ( a mialo byc tak pieknie ) Na dodatek zamiast tynku cementowo-wapiennego mam tynk cementowy bo chlopakom "pomylily sie" proporcje .
    kaka

  5. #2405
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Princesa

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    Edyta M ja też bym bardzo prosiła o namiar na tynkarzy

  6. #2406
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    OlaiRadek

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam mam podobne doświadczenia, własnie jestem przy szóstym podejsciu wymiany parapetu((( najpierwprzywieziono zły kolor, póxniej, źlwe wymierzono, póxniej uszkodzono przy montazu, póóxniej znów był za krótki, ostatnio znów uszkodzony...wiem że to brzmi smiesznie, ale tak włąsnie działa ta firma!!!!!!!!!!!!!!

  7. #2407

    Domyślnie Fliziarz

    Szukam solidnego fliziarza, który ładnie szlifuje gresy i wie jak się do nich zabrać - pilne

  8. #2408

    Domyślnie

    Czy zna ktoś ekipę budowlaną kierowaną przez Łukasza Nowaka, mieszka podobno gdzieś koło Niepołomic. Dał mi jak na razie najniższą cenę za SSO i chciałbym wiedzieć dlaczego...posługuje się mailem: łukasznowakeso

  9. #2409

    Domyślnie

    A znacie stolarza, który mi zrobi drewnianą werandę jeszcze w tym roku?

    Szukam kogoś, bo chciałabym mieć temat obejścia wokół domu z głowy, ale nikt nie ma terminu, a stolarz, który mi zrobił kiedyś świetny drewniany taras i szopę, w tym roku mnie wkurzył, bo jak go poprosiłam o wycenę czegoś drobniejszego (ale nie znowu małego - plac zabaw), to powiedział, że się zastanowi, a potem przestał odpowiadać na maile i telefony - widać mała robota jest poniżej jego godności, nawet dla klientki, która stale u niego zamawiała za grubą kasę. Toteż werandy mu zrobić nie dam. Jak nie chciał się podjąć zlecenia, mógł uprzejmie odmówić, zrozumiałabym. Zbywanie mi działa na nerwy, jak nie wiem.

    Ale wracając do tematu - jakby ktoś miał kogoś, kto robi w krajowym drewnie takie rzeczy, jak werandy/tarasy, to poproszę.

  10. #2410
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar magdusiad
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    542
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Kallula niedawno moja znajoma robila ogrodzenie u siebie ... zaplacila naprawde spoko cene za wykonanie ( facet ma hurtownie stali wiec jest dosc konkurencyjny w stosunku do innych wykonawcow ) ... zdobede namiar na goscia i przesle na priv. do Ciebie ..... Przykre to co piszesz o tynkach .... cholera znow dodatkowy koszt .
    witam serdecznie
    ja rowniez prosilabym o podeslanie mi namiarow na goscia od ogrodzen
    bede ogromnie wdzieczna
    Budowa, budowa, każdej chwili szkoda ...

    BARDZO PROSZĘ BY WSZELKIE KOMENTARZE, UWAGI I ZAPYTANIA WPISYWAĆ W KOMENTARZACH DO DZIENNIKA

    DZIENNIK BUDOWY: http://forum.muratordom.pl/showthrea...k-pod%C5%82ogi...

    KOMENTARZE DO DZIENNIKA: http://forum.muratordom.pl/showthrea...23#post5461023

  11. #2411
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar BartekKrk
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Kraków/ Michałowice
    Posty
    22

    Domyślnie

    Na nieszczęście dla mnie i żony w końcu wybrałem opcje robocizny bez materiału ..... już zaczynam mieć tego dość a to dopiero początek. Pytałem już w innym temacie ale chyba źle wybrałem bo zero odpowiedzi. Zapytam tu.
    Interesuje mnie tania betoniarnia. Muszę też kupić kantówki 10x10 a z tego co szukałem to chcą za nie po ok 7,5 do 8,5 zł za mb. Czy wiecie gdzie mogę je kupić taniej. Zalezy mi zwłaszcza na tych kantówka bo znajomi mówili, że kupowali po 5 zł znaczy po 500 zł za kubik (jakieś miesiąc temu) ale ta opcja odpada. Dzwoniłem na podany przez nich numer a tam komunikat (nie ma takiego numeru).

  12. #2412
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar BartekKrk
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Kraków/ Michałowice
    Posty
    22

    Domyślnie

    Cytat Napisał nikita1 Zobacz post
    Czy zna ktoś ekipę budowlaną kierowaną przez Łukasza Nowaka, mieszka podobno gdzieś koło Niepołomic. Dał mi jak na razie najniższą cenę za SSO i chciałbym wiedzieć dlaczego...posługuje się mailem: łukasznowakeso
    Niestety co tanie to drogie i w budownictwie jak najbardziej to obowiązuje. Dostałem cenę za sso 40000 zł a po rozmowie okazało się, że to cena bazowa, która nie obejmuje wielu "prac dodatkowych" (np. pokrycia dachówką, bo wg Pana to nie jest w sso) oraz wynajmu drobnego sprzętu (Pan wspomniał o ubijarce i wibratorze, że za ich wynajem płaci inwestor....). Była to jakaś brygada "górali".

  13. #2413
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Wujor
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    CKMK->Myślenice
    Posty
    485

    Domyślnie

    Jeżeli jesteście zadowoleni ze swoich wykonawców - fliziarzy, chętnie poznam namiary.
    PV 4,65kW (Fronius Symo 4.5-S, 15szt. Boviet BVM6610M-310 310W)

  14. #2414
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gwrizt

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Myślenice
    Posty
    8

    Domyślnie

    Witam czy ktos miał do czynienia z Panem Grzegorzem z Lubienia chodzi mi czy sie znaja na robocie

  15. #2415
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pan r

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    22
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Dajcie namiar na konkretną ekipę od ociepleń.

  16. #2416

    Domyślnie

    Witam,

    ja do BIAŁEJ listy dorzucę jeszcze raz Pana Piotra Ślusarczyka, tel. 505 090 553 (http://pslusarczyk.pl/).
    Ekipa od ocieplania poddasza, zabudowy k/g. Już wcześniej byli polecani na forum.
    Wszystko równo, szybko i za rozsądne pieniądze.

    Pozdrawiam
    Marcin

  17. #2417

    Domyślnie

    czy macie namiar na kogoś kto potrafi zrobić ogrodzenie z bloczków Joniec, osadzić sztachety i bramke? mieszkam k/ Wieliczki

  18. #2418
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jowitajb

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Trąbki
    Posty
    111

    Domyślnie

    Witam wszystkich.
    Jako, że udało nam się wykończyć nasz domek i przy okazji siebie Dodam parę wpisów na białą i czarną listę:

    Biała lista
    Schody - Pan Czamara z Limanowej - zrobił nam piękne dębowe schody (obkładki betonowych) z półstopnicami, a barierki z nierdzewki. Wszystko terminowo, dokładnie, zgodnie z naszą wizją i projektem. Dorobił nam ich kolor pod kolor zamówionych gotowych drzwi. Wszystko ładnie się zgrało. (telefon na priv)

    Kuchnia - Pan Stanisław ze Stróży http://www.ideatree.webd.pl/protas/strona-glowna - wykonał nam ładną kuchnię w nowoczesnym stylu, zgodnie z naszym projektem. Zaproponował kilka zmian i usprawnień, które teraz jak ją użytkuję, bardzo doceniam. Jest dokładny, solidny i terminowy. Po montażu kuchni, zamówiliśmy także szafę przesuwną szklaną do wiatrołapu i szafki do łazienek. Wszystko na wymiar i zgodnie z naszymi wymaganiami.

    Powyższe kontakty mieliśmy "wypróbowane" od znajomych, którzy nam ich polecili i pokazali wykonane przez nich schody i kuchnię. Choć są z dalszych rejonów województwa, pracują również na terenie Krakowa i okolic. I co najważniejsze, w porównaniu z firmami z K-wa, które prosiliśmy o wyceny, byli tańsi, bardziej chętni do współpracy i otwarci na uwagi i zmiany. Także polecamy ich serdecznie.


    Czarna lista
    Firma Multiform - oddział w Krakowie - zamówiliśmy u nich 12 szt. drzwi Porta Koncept w okleinie Portadur. Gdy robili wycenę, dali nam najlepszą cenę i rabaty, przy ostatecznym zamówieniu cena ta była nieco wyższa (tłumaczyli się, że sprzedawca, który nam ją robił już nie pracuje). No ale zamówiliśmy w ostateczności u nich te drzwi.
    Przyjechał do nas Pan na pomiary ze współpracującej z nimi firmy montażowej (na marginesie: Autoryzowanej przez Portę) - DOORMONT M.Szarlej z Białki. Wykonał pomiary, ustaliliśmy kierunki drzwi, które otwory należy przerobić i poprawić. Spisaliśmy to sobie i wykończeniowcy wszystko dostosowali zgodnie z sugestiami tego Pana.
    Niestety przy montażu drzwi okazało się, że Pan od pomiarów miał "słabe" o tym pojęcie - musieliśmy na szybko dwa otwory podkuwać i powiększać, a w czterech innych zatynkowywać i później malować górę, bo to co miała zakrywać ościeżnica, jednak nie zakrywała. Najgorzej było z drzwiami przeciwpożarowymi w kotłowni. Ich zamntowanie okazało się zupełnie inne niż Pan przy pomiarze twierdził. Montażyści chcieli nam te drzwi tak wstawić, żeby otwierały się do środka, bo nie mieli pomysłu jak je właściwie osadzić. Nie zgodziliśmy się na to i powiedzieliśmy im, że jak pomierzyli i powiedzieli, że te drzwi się zmieszczą i takie je zamówili, to mają tak je zamontować żeby otwierały się do garażu i pasowały. Skończyło się na skuwaniu płytek w kotłowni i poszerzaniu otworu od strony garażu. Jakoś w ostateczności udało się je wstawić, ale co się nadenerwowaliśmy to nasze. Chcieliśmy wynegocjować obniżenie kwoty za montaż, bo wykończeniowcy musieli przecież poprawić to wszystko, ale Pan ze sklepu się nie zgodził i zaproponował tylko montaż klamek gratis (nie były u nich kupowane).

    To jeszcze nie koniec naszych niemiłych przygód z tymi firmami, gdyż okazało się, że z Porty przyszły 2 komplety zawiasów do drzwi w kolorze złotym, podczas gdy do ościeżnic w srebrnym (wszystkie pozostałe były srebrne). Montażyści mieli je przywieźć i wymienić w ciągu tygodnia, no i przyjechali do nas w zeszłym tygodniu po DWÓCH MIESIĄCACH!! telefonów do sklepu i firmy montującej. Dopiero osobista wizyta w Multiformie i zrobienie awantury poskutkowało.
    Także nie polecam nikomu zamawiania drzwi w tym sklepie i korzystanie z usług tej "Autoryzowanej" przez Portę firmy montującej. Szkoda nerwów - była to najgorsza ekipa na naszej budowie.
    Ostatnio edytowane przez jowitajb ; 07-09-2012 o 23:14

  19. #2419
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jowitajb

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Trąbki
    Posty
    111

    Domyślnie

    Polecacie może jakiej firmy kupić karnisze metalowe - prosty nowoczesny wzór i gdzie w Krakowie najlepiej się za nimi udać, żeby nie przepłacić.
    Potrzebuje też kupić jakieś fajne lampy do domu - najlepiej o prostokątnych kształtach.
    Czy sa jakies sklepy z dużym asortymentem, gdzie można sobie pooglądać i kupić w przystępnej cenie, czy pozostają tylko markety budowlane?

    Aha - i jeszcze muszę zamówić roletki materiałowe.
    Ostatnio edytowane przez jowitajb ; 07-09-2011 o 14:27

  20. #2420
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pmgruch

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    69

    Domyślnie

    witam,
    czy ktoś miał może styczność z firmami PAGEN i VIDOK (okna PCV) z Tarnowa - jak wygląda współpraca, montaż zamawianej stolarki? czy z samej stolarki jestescie zadowoleni?


    P.s. czy mozecie jeszcze polecic jakies dobre ekipy do instalacji i wykonczeniowki z Tarnowa, okolic?

Strona 121 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony