dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 130 z 214
Pokaż wyniki od 2.581 do 2.600 z 4265
  1. #2581
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar langerob25
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    1.017
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek131 Zobacz post
    Ja nie widze takiej aukcji z takim domkiem.Widze jakas aukcje w ktorej Housecenter niby wygrala proponujac 50% ceny innych i niby zostala wychwalona pod niebiosa

    http://www.szukajfachowca.pl/zleceni...owa-domu-28829
    Dziennik budowy
    Komentarze
    gg 7903978
    Sprzedam reku

  2. #2582
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar fiona8
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    5
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Tak dokładnie ta aukcja langerob25.

  3. #2583

    Domyślnie

    A przyjechac obejrzec mozna?noi gdzie te foty z budowy ,bo nie widze tez.
    Żadna ze mnie elita

  4. #2584
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Kinga I Dawid
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Prusy, Krakow, Poland, Poland
    Kod pocztowy
    32-010
    Posty
    34

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Nie wielu jest Wykonawcow ktorzy wykonuja swoja prace z pasja i przyjemnoscia ... ja mialam to szczescie , ze trafilam na jednego z takich FACHOWCOW .... kolejny raz polecam Pana dekarza Franciszka Wrone . Chociaz moj dach ma sie dobrze i zostal wykonany perfekcyjnie przez ekipe Pana Franka jesienia 2010 roku to kilka tygodni temu zaprosilam Go znow do siebie bo postanowilam przeniesc rure spustowa w inne miejsce niz to w ktorym sie znajdowala oraz poprosilam Go o zalozenie rolet na okna dachowe ( do tych rolet przyjezdzal juz dwukrotnie z winy firmy ktora przyslala zle zamowienie i rolety okazaly sie za male ) . Chlopaki chociaz sa bardzo zajeci przyjechali w umowionym terminie ... spedzili caly dzien na budowie wykonali prace lepiej niz dobrze a wszystko to za przyslowiowe DZIEKUJE ..... . Panie Franku dziekuje jeszcze raz ....
    Pan Franciszek Wrona - tel. 513 067 338 - Super Dekarz
    Witam.Pan Franek również u mnie robił dach i jestem z niego baaaaardzo zadowolony!!! Oby było więcej takich fachowców
    "Dom w żurawinie" z Archona.

  5. #2585
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar fiona8
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    5
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Do tomek131 jasne że można, co do fotek zapraszam do dziennika budowy

  6. #2586
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kinga I Dawid Zobacz post
    Witam.Pan Franek również u mnie robił dach i jestem z niego baaaaardzo zadowolony!!! Oby było więcej takich fachowców
    I do tego Pan Franek nalezy do nielicznej grupy wykonawcow ktoremu pochwaly na FM nie przewrocily w glowie !!!!!! dalej swoja prace wykonuje solidnie i za rozsadna cene ..... chociaz akurat takiemu Fachowcowi jak On warto zaplacic wiecej .

  7. #2587
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Aoczka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Kraków
    Posty
    138

    Domyślnie

    Mam pytanie (możliwe, że już gdzieś było, ale idąc po wszystkich stronach tematu dotarłem na ten moment do 66 i walczę nadal):

    - Czy ktoś z Was robił jakieś instalacje u P. Roberta Żelichowskiego (Twój Instalator - EKOENERGIA Kraków)? Niby robi wszystko oprócz elektryki i dodatkowo handluje piecami Viessmanna, co bardzo mi pasuje, ale chcę potwierdzić jego rzetelność..

    Proszę o wszelkie info
    Ostatnio edytowane przez Aoczka ; 31-01-2012 o 11:38
    Budujemy Kornelię 2G Grupy Archipelag
    Nasz rzadko aktualizowany dziennik budowy

  8. #2588

    Question Kraków - karpiówka + wole oko

    Jak w temacie...
    Czy możecie polecić kogoś solidnego kto robił Wam lub znajomym dach z karpiówki z (dużym) wolim okiem?
    Pozdrawiam.

  9. #2589

    Domyślnie

    Chciałbym polecić usługi Pana Tomasza Wróblewskiego, który u mnie wykonał flizowanie całego domu z hydrauliką i białym montażem. Jest to dobry i sumienny wykonawca, każdemu kto ceni sobie staranność i jakość wykonania polecam Pana Tomasza ( tel: 607 979 490 Firma Fachmann). W razie pytań prosze do mnie pisać [email protected].

  10. #2590
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Wiktor G

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam, a ja chciałbym polecić firmę od okien z Tarnowa. Mianowicie - Unimar z ul.Głowackiego . Zakupiłem u nich okna wraz z roletami oraz drzwi wejściowe Gerda. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Na moją prośbę został wykonany tak zwany "ciepły montaż" stolarki (oczywiście za dopłatą). Balkony montażyści ustawiali do urządzenia, które pokazywało poziom za pomocą lasera dzięki czemu nie było żadnych problemów przy wykonywaniu wylewek.

  11. #2591
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar BartekKrk
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Kraków/ Michałowice
    Posty
    22

    Domyślnie

    Powiem szczerze, że sam już nie wiem czy mam wierzyć wpisom, które wydają się autoreklamą. Ktoś kto ma dwa wpisy i poleca jakąś firmę wydaje mi się mało wiarygodny. Sam mam krótki staż na tym forum i dlatego nadal ciężko mi odróżnić "ziarno od plew". Już powoli szukam kogoś od okien a nasłuchałem się o wielokrotnej wymianie złej jakości okien i tego chciałbym się ustrzec. Z drugiej strony jeśli np. jakiś zadowolony inwestor (nie forumowicz muratora) został poproszony przez wykonawcę o wpis na tym forum to czemu mu nie wierzyć?! Suma summarum lepiej jednak wybierać polecanych wykonawców ale przez stałych bywalców forum. Szkopuł w tym, że Ci to mają terminy na następne stulecie (w branży okien i drzwi jest trochę lepiej ale jak pytałem o tynki wielokrotnie polecanego tu Pana chciał zapisać mnie na 2013)
    I bądź tu mądry.....

    Pewnie zaśmiecam wątek ale jestem pewien, że wiele z czytających juz się nad tym zastanawiało ....

  12. #2592
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    BartekKrk ..... wyglada na to , ze nalezy zdac sie na przyslowiowa intuicje w doborze fachowcow ..... ja tez " przejechalam sie " na wykonawcy polecanym na forum ( tynki - Zmuda ) , a wychwalany byl przez wiele osob ...

  13. #2593
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    boztwa

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-234
    Posty
    10

    Domyślnie

    dobry wieczór, dawno tu nie zaglądałam, ale widzę, że jak zwykle trwają dyskusje nad autoreklamą. Niestety pewnie nigdy nie będziemy pewni czy opisywany wykoanwca jest faktycznie dobry czy tylko się reklamuje. Myślę jednak, że należy opirać się na ocenach kilku osób i wówczas dokonywać wyboru. Osobiście stoję teraz przed problemem odwodnienia działki. Chodzi konkretnie o odprowadzenie deszczówki. Mam w projekcie wykonanie zbiornika retencyjnego, ale nie mogę spać w nocy jak sobie wyobrażę sytuację, kiedy po wielkich deszczach zbiornik się napełnia i zalewa mnie i sąsiadów. Proszę jeśli mieliście ten problem i ktoś fachowo i rzetelnie go rozwiązał to podzielcie się namiarami i opinią. Mój e-mail: [email protected]
    Ostatnio edytowane przez boztwa ; 14-02-2012 o 22:20

  14. #2594

    Domyślnie

    Witam,
    mam pytanie: muszę wymienić grunt pod pod domem który mam zamiar budować. Czy ktoś może podesłać namiary na firmę która zajmuje się sprzedażą materiału który nadaje się (piasek, kruszywo, itd.). Zależy mi na kimś sprawdzony, oraz na przyzwoitej cenie.

  15. #2595

    Domyślnie Ostrzezenie!!! Firma Thermolab w Krakowie!!!

    Bardzo nieprofesjonalny Pan. Początkowo ciężko było się z nim umówić po czym(trzy razy mówił ze oddzwoni niestety nie dzownił), spóźniał się godzinę nie racząc nikogo poinformować. Po paru próbach udało mi się skontaktować z panem spóżnialskim powiedział, że będzie za 1,5-2h po 5 godzinach się nie odezwał. BARDZO NIE POLECAM. NIEPROFESJONALNY NIE SZANUJĄCY CZASU KLIENTÓW.

  16. #2596

    Domyślnie

    Cytat Napisał trafal Zobacz post
    Witam,
    mam pytanie: muszę wymienić grunt pod pod domem który mam zamiar budować. Czy ktoś może podesłać namiary na firmę która zajmuje się sprzedażą materiału który nadaje się (piasek, kruszywo, itd.). Zależy mi na kimś sprawdzony, oraz na przyzwoitej cenie.
    napisz coś więcej !
    gdzie masz tą wymiane grunt tz. budujesz dom i ...ile m3 materiału jest ci potrzebne ?
    koniec języka za przewodnika ..!

  17. #2597

    Domyślnie

    Cytat Napisał gegus37 Zobacz post
    napisz coś więcej !
    gdzie masz tą wymiane grunt tz. budujesz dom i ...ile m3 materiału jest ci potrzebne ?
    Witam, budowa jest w okolicach ulicy Spacerowej w Krakowie - rejon w okolicy szpitala im. Babińskiego. Płyta ma powierzchnie 180 mkw. Warstwa około 60 cm ziemi mam do wymiany (około 100 metrów sześć.) + do wykonania opaskę przeciw wysadzinową. Stąd moje pytanie o namiary na materiał który będę potrzebował (dobry i niedrogo).

  18. #2598

    Domyślnie

    Cytat Napisał trafal Zobacz post
    Witam, budowa jest w okolicach ulicy Spacerowej w Krakowie - rejon w okolicy szpitala im. Babińskiego. Płyta ma powierzchnie 180 mkw. Warstwa około 60 cm ziemi mam do wymiany (około 100 metrów sześć.) + do wykonania opaskę przeciw wysadzinową. Stąd moje pytanie o namiary na materiał który będę potrzebował (dobry i niedrogo).
    Zapytaj - ja już kiedyś polecałem pana z Mogilan (blisko) ma koparki, samochody i w miare ceny - W. Brzuchacz tel. 604 064 269
    pochwal się jak coś załatwisz !
    pozdrawiam !
    koniec języka za przewodnika ..!

  19. #2599

    Domyślnie

    Chciałabym ostrzec wszystkich przed firmą Eco Logistic System sc - niedawno stacjonowali w Węgrzcach, w tym budynku z flizami, podłogami itd (zdaje się, ze Krak Fliz) Teraz przenieśli się gdzieś, prawdopodobnie do Przegini. Firma robi rolety, żaluzje - należy do grupy tych, które są miłe, kiedy się chce u nich coś kupić,ale jak zgłaszasz reklamację....totalny brak zainteresowania, zwodzenie, kłamstwa typu "zadzwonię, przedstawiciel przyjedzie itd" Handlowcowi było do mnie po drodze, jak miałam u nich wydać pieniądze, teraz nie mogę się doprosić naprawy wadliwej rolety - odradzam zatem korzystanie z ich usług, bo nie są ani profesjonalni, ani uczciwi...Szkoda nerwów
    K

  20. #2600
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Jurajski

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jurajski Zobacz post
    Witam wszystkich.
    Postanowiłem się podzielić swoimi wrażeniami, które zdobyłem dotychczas. Kilku wykonawców pochodzi z forum, za co dziękuję wszystkim piszącym na nim. A mam powody do zadowolenia

    Stan surowy otwarty: polecany na tym forum Montex Janusz Kozyra - wszystko OK, polecam, biała lista ( choć drogo ). Tel. 608 417 029

    Dach: Wacław Wiśniewski - szybko, miło, tanio i bardzo poprawnie. Polecany tutaj już wcześniej. Świetny kontakt, dobre podejście do tematu. Tel. 662 241 168 Biała lista!

    Okna: AVANTE Technika Okienna S.A.
    Kosim Okna z Kluczy - rewelacja, absolutnie poza konkursem, jakość okien i obługa wzorowa. To prawdziwa perełka na mojej liście. Stosunek ceny do jakości bez konkurencji! Tel. 793 680 097

    Następnie pojawią się wykonawcy znani i lubiani na tym forum, o czym będę na bieżąco informował ( m.in. P.Żmuda, AquaJac, D.Swobodzian - konakt superowy, ma nadzieję, że praca również wyjdzie OK? )

    Generalnie biało mi, budowanie jest super, czuje że żyję.

    Teraz jednak trochę szarzyzny.

    Wybrałem projekt, w którym od kilku lat mieszkają znajomi. Nie było więc zaskoczenia jak domek będzie wyglądał ale architekt wykonujący adaptację mógł mi bardzo pomóc dopieścić ten projekt i wykorzystać walory działki a zrobił to wyjątkowo słabo. Z perspektywy czasu i doświadczenia stwierdzam że była to dotychczas najsłabsza pozycja na liście wykonawców i osób zaangażowanych w budowę. Dlatego odradzam korzystanie z usług pani Jolanty Dudy z Zabierzowa/Chrzanowa. Powody to: błędy w projekcie, nieterminowość i brak zaangażowania. Jest polecana przez Archon k.galerii Kazimierz.

    Luskar-1 Wielka Wieś - skład materiałów budowlanych - wygodnie, terminowo ale drogo, można znaleźć lepszą ofertę.

    Pozdrawiam
    Jurajski
    Sam sobie odpowiadając po pewnym czasie: potwierdzam: dach, tynki. NIE POLECAM: okna, Swobodzian ( straszne ! ), z firmy Aqua Jac nie skorzystałem więc się nie wypowiadam.
    Polecam www.podlogirenesansowe.pl

    PRZESTRZEGAM: MIGAS-DOOR NIEPOŁOMICE
    Budujemy dom na Jurze

Strona 130 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony