dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 134 z 214
Pokaż wyniki od 2.661 do 2.680 z 4265
  1. #2661
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    zwil

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Kraków
    Posty
    116

    Domyślnie

    szukam dobrych fachowców co wytynkuja wewnatrz dom w dobrej cenie, okolice krakowa...

  2. #2662
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar JarekKRK45
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    Kraków
    Dzielnica
    Nowa Huta
    Posty
    829

    Domyślnie

    Witajcie.
    To co skłoniło mnie do napisania tego postu to ekipa a właściwie kilka ekip które sprawiły że znowu zacząłem wierzyć że w Polsce jednak
    są dobrze przygotowani i uczciwi fachowcy. Fachowcy którzy pomimo wieku i stażu pracy sami dbają o swoją wiedzę i doszkalają się w nowych technologiach.
    Fachowcy którzy budowali ściśle wg projektu (nadbudowa w centrum (prawie) Krakowa, więc cała biurokracja została odbębniona).
    Nie marudzili, tylko radzili. Nie filozofowali a pytali. Nie mam się do czego przyczepić. Właściwie będąc dosłownym to mogę czepić się tylko opóźnienia z dachem, ale to wina tylko i wyłącznie dostawcy blachy RUUKKI - trapez-Carbo którzy to pomimo solidnych opinii okazali się mało kompetentni i albo przywozili na budowę co innego niż zamawiałem, albo zwodzili przez kilka dni że juz jadą, już jadą z towarem... Na chwile obecną nadal nie mam wszystkich elementów. Nie mam kompletnych gąsiorów i łączników do rynien, ale na tym koniec tematu dachu bo nie po to piszę tego maila. Wracając do ekipy, to wygląda to tak. Ekipa jest z okolic Tarnowa. Dokładniej poniżej - okolice Rzepiennika. Pracują w całej Małopolsce i Podkarpaciu. Szefuje im Pan Grzegorz Szewczyk do którego kontakt podam na końcu maila. W ekipie jest 8 osób. Są to ludzie przebrani przez niego. To znaczy wybrał sobie sam ludzi ze swojej okolicy i można powiedzieć że są to ludzie z sąsiadujących miejscowości. Znają się o wiele dłużej niż razem pracują. Jest to ekipa która muruje, zajmuje się elewacjami, od zwykłego tynkowania przez ocieplenia, wykończeniówka w środku (u mnie akurat tynki C-W z zacieraniem mułkiem pod malowanie), flizowanie, malowanie, itp. Wstawiają okna, choć u mnie akurat wstawiał producent. Jeżeli potrzebni są cieśle - mają zaprzyjaźnioną ekipę z pod Mszany za którą ja ręczę a oni odpowiadają. Mówiąc prosto niby jest kilka ekip na budowie, ale rozmawia się z jednym człowiekiem. Jak pojawi się potrzeba o jakiegoś specjaliste, np. hydraulika, elektryka zna ludzi i sam ściągnie oczywiście wszystko konsultując z inwestorem. Z dekarzami też jest identycznie. Wszyscy się znaja juz kilka lat i potrafią idealnie współgrać. Np. Dekarze chwalą Cieśli za to że przez te 5 lat współpracy jeszcze ani razu nie musieli po nich poprawiać, itd...

    Co jeszcze jest ważne przynajmniej dla mnie. Zero alkoholu, nawet jednego piwa przez te wszystkie miesiące pracy !!!! SŁOWO HONORU !!! Aż sam się dziwię.
    Co jeszcze (...) pracują po 10godzin. Samowystarczalni. Zdyscyplinowani. Grzeczni, nie przeklinają, utrzymują idealny porządek! Wiem że to brzmi jak jakaś utopia, albo raj budowlany. Ale tak jest dosłownie jak pisze. Ręczę swoim słowem za to co piszę. Jeszcze jedno. W weekendy nie pracują. Kończą w piątek przed wieczorem, wracają do swoich rodzin i zaczynają dopiero w poniedziałek o 7:00. I bardzo dobrze. Każdy chce spędzić z rodziną troszkę czasu. Zrobić coś w swoim gospodarstwie…

    Mógłbym wiele pisać. Jednak proponuję coś innego.
    Mam na picasie galerie z prac u mnie. jak ktoś jest zainteresowany to proszę o priva - wyślę zwrotnie linka do galerii. Jak ktoś chciałby sprawdzić naocznie jak wygląda budowa to zapraszam do siebie (Kraków, Krowodrza).

    A teraz najważniejsze. Kontakt do Pana Grzegorza.

    GRZEGORZ SZEWCZYK - 888-221-303

    Mam nadzieję że ktoś skorzysta z tej informacji.
    Jak będziecie dzwonić do Pana Grzegorza, to proszę powołać się na Rafała z Krakowa.

    Pozdrawiam.
    Rafał.

    Grzegorz Szewczyk - firma DAM-BUD
    BARDZO BIAŁA LISTA!
    Właśnie dzięki postowi Fido2001 (dzięki, Panie Rafale) pojechałem obejrzeć efekty pracy p. Grzegorza do Krakowa. I zobaczyłem, że są dobre!
    Zaprosiłem p. Grzegorza do Tarnowa, aby wykonał u mnie tynki cementowo-wapienne. A potem poprosiłem o gładzie na parterze, glify koło drewnianych okien, docieplenie poddasza i ... elewację a na koniec jeszcze izolację balkonów. Ze wszystkiego jestem b a r d z o zadowolony, a już po elewacji mój sąsiad poprosił p. Grzegorza o kontakt... Za dowód fachowości niech posłuży fakt, że tynki - mimo że praca była wykonana w lecie w wysokiej temperaturze - do dziś nie mają żadnych śladów spękań.

    Dodam jeszcze coś, co ma dla mnie osobiście znaczenie. Obok fachowości i miłej osobowości Pana Grzegorza cechuje coś rzadkiego - kodeks etyczny... Ostrożnie składa obietnice, ale jeśli już coś powie - na pewno będzie zrobione, w terminie, dokładnie, i na 100 procent. Słowem - szczerze mogę polecić usługi p. Grzegorza i jego Ekipy. Podaję numer telefonu: 888 221 303 . Witam , czy korzystał ktos z usług tej firmy ? Bardzo prosze o informację

  3. #2663
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    komentator

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Junona zapytaj Komentatora on wie wszystko na ten temat ..... az dziw , ze jeszcze sie nie odezwal .... moze tez chory

    Oj nie ,nie …ja pracuję.Nie mam niestety tyle czasu na bezsensowne stukanie w klawisze jak TY. Tak mi się czasami wydaje ze cierpisz na jakąś manię prześladowczą :wszyscy ,którzy mają inne zdanie niż ty –są be.Ty,jako jedyna jesteś nieomylna, wszechwiedząca na tym forum. Płodzisz post za postem ,nie ważne czy z sensem czy bez – trzeba coś napisać .Wychodzisz czasem na piwo? do kina ? ,czy Twój świat to tylko klawiatura ? Wydajesz się strasznie zagubiona w tym wszystkim .Zrelaksuj się czasem –dobrze Ci to zrobi.
    Miłego dnia `

  4. #2664
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał komentator Zobacz post
    Oj nie ,nie …ja pracuję.Nie mam niestety tyle czasu na bezsensowne stukanie w klawisze jak TY. Tak mi się czasami wydaje ze cierpisz na jakąś manię prześladowczą :wszyscy ,którzy mają inne zdanie niż ty –są be.Ty,jako jedyna jesteś nieomylna, wszechwiedząca na tym forum. Płodzisz post za postem ,nie ważne czy z sensem czy bez – trzeba coś napisać .Wychodzisz czasem na piwo? do kina ? ,czy Twój świat to tylko klawiatura ? Wydajesz się strasznie zagubiona w tym wszystkim .Zrelaksuj się czasem –dobrze Ci to zrobi.
    Miłego dnia `
    Ile to zawisci i zazdrosci w jednym malym czlowieczku .

  5. #2665

    Domyślnie

    Witajcie, szukamy kogoś do zrobienia ogrodzenia z paneli oraz murowanego z przodu . Możecie kogoś polecic?

  6. #2666

    Domyślnie

    Prosze o informacje czy ktos kozystal z uslug "Brygady 102"? Moze ktos cos slyszal na ich temat? Szukam firmy do kapitalnego remontu mieszkania lacznie z polozeniem tynkow gipsowych. Dziekuje za pomoc.

  7. #2667
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    daria i przemek

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Michałowice
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witamy serdecznie
    Poszukujemy ekipy do tynków gipsowych,mamy namiar na jednego wykonawcę ale może ktoś nam kogoś polecic z okolic Krakowa? termin najlepiej na już,bo musimy do niedzieli dać odpowiedz Panu tynkarzowi czy decydujemy sie na jego ofertę.
    pozdrawiamy Daria i Przemo

  8. #2668
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Kinga I Dawid
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Prusy, Krakow, Poland, Poland
    Kod pocztowy
    32-010
    Posty
    34

    Domyślnie

    Tynki gipsowe u nas robiła firma IDEA-BUD. Byłem bardzo zadowolony.
    Jacek 794 545 964
    "Dom w żurawinie" z Archona.

  9. #2669
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    daria i przemek

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Michałowice
    Posty
    5

    Domyślnie

    Dzieki za info,juz mamy ekipę zaczynają od poniedziałku,jak skonczą to napiszę pewnie opinie ale oglądalismy włąsnie tynki które zrobili i są zrobione naprwde idealnie,wiec mam nadzieje że u nas bedzie równie dobrze.
    pozdrawiamy wszystkich wykańczających! nie tylko siebie.

  10. #2670
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar edyt
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    KRAKÓW
    Kod pocztowy
    30-612
    Posty
    21

    Domyślnie

    Witam jestem właśnie na etapie tyków i szukam sprawdzonej ekipy z dobrym terminem. Chętnie zobaczę zdjęcia.

  11. #2671

    Domyślnie

    Witam,
    szukam solidnej, uczciwej firmy/osoby, która odświeży mi stary parkiet (cyklinowanie, malowanie) za rozsądną cenę. Ok. 35 m2. Kraków
    Ostatnio edytowane przez Marchisio ; 23-04-2012 o 22:42

  12. #2672

    Domyślnie

    Ponawiam pytanie : szukamy kogoś do zrobienia ogrodzenia z paneli oraz murowanego z przodu . Możecie kogoś polecic?

  13. #2673

    Domyślnie

    Biała lista:
    - ECO DOM (AUTORYZOWANY SALON FIRMOWY DAKO Sp. z o.o.) Zakopiańska 56 30-418 Kraków tel./fax 12 421 25 28
    Pomimo nie najlepszego początku kontaktu (relatywnie długi czas oczekiwania na wycenę), z czystym sumieniem mogę polecić.
    Na ten moment zakupione i zamontowane okna i brama. O jakości montażu ciężko mi się wypowiedzieć (na razie wszystko działa, ale jeszcze nie mieszkamy), ale cena taka, do której żaden inny salon czy dystrybutor nawet się nie zbliżył.

    - Olmar (ten w Trzebini). Zakupione materiały na dach (dachówki, rynny, okna dachowe itp). Cena dachówek bardzo konkurencyjna (pytałem w kilku punktach nawet w Częstochowie), dostawa zawsze na czas, miła obsługa (p. Danuta).
    Pozostałe punkty nie były na tyle konkurencyjne, żeby u nich decydować się na zakup. W Chrzanowie jest stolarka okienna (patrz wyżej) a punkt w Jaworznie jest całkowicie zależny od tego w Trzebini, więc lepiej iść do razu do źródła.

  14. #2674

    Domyślnie

    Witam,
    poszukuje dobrego kierownika budowy. Inwestycja na południu Krakowa - jeżeli ma ktoś sprawdzona osobą to proszę o namiary.

  15. #2675

    Red face

    Właśnie zamierzam u nich kupić kilka drzwi. Wycenili towar taniej od innych sprzedawców. Aż się boję co będzie po tym co przeczytałam. Jedynie fakt, że wszystkie krytyczne posty są od forumowiczów z 1 postem mnie nie zraża. Zobaczymy co będzie. Jak będę mieć zamówione i zamontowane drzwi to napisze moje spostrzeżenia

  16. #2676

    Domyślnie

    Ten człowiek wykonuje prace przez podwykonawców, którzy się często zmieniają (pominę dlaczego), więc jakość zależy głównie od ekipy z którą aktualnie współpracuje. Sam jest koordynatorem i dostawcą osprzętu. Nie dogląda roboty. Nie sprawdza efektów. Problemem są wysokie ceny i konstrukcja umów (ja dałem się wydoić). Centralę wentylacyjną Renoventa mam zamontowaną tak, że nie mam na nią gwarancji firmowej, gdyż nie zostały spełnione wymagania gwarancyjne producenta. Nie polecam, raczej należy go omijać.
    Bednar

  17. #2677
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Aoczka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Kraków
    Posty
    138

    Domyślnie

    Robił ktoś może kominek u P. Kwiatkowskiego z ModernDom z Chrzanowa - jednocześnie Atelier Kominków z Zakopiańskiej 56 w Krakowie?
    Budujemy Kornelię 2G Grupy Archipelag
    Nasz rzadko aktualizowany dziennik budowy

  18. #2678
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    SebMaj

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kallula Zobacz post
    Polecamy Pana od ocieplenia poddasza i zabudowy kartowo-gipsowej - Bogusław Stępski 501-075-307.
    Polecił nam go fliziarz Pan Wojtek-też gorąco polecamy(793-991-143) polecony nam przez Redpradnika.Współpraca z nimi rewelacja.
    Teraz testujemy Pana Maćka ,rowniez namiar od Redpradnika i Ulkap.Napiszemy po skonczonej pracy,czyli w sierpniu-wtedy bedzie montaż schodów.

    p.s słowo od mojej drugiej połówki: Pan Bogusław człowiek dusza. Rozmowa na poziomie Bizness Center Club. Opanowanie niewyrywne wypowiedzi klasa poprostu klasa. Jeśli komukolwiek brakuje kontaktu z wykonawcami na poziomie z góry polecam, ten Pan jest w pełni tego słowa znaczeniu uczciwy. Masę czasu spędził w Austrii gdzie partactwo, prowizorka, półśrodki, itp. najnormalniej w świecie nie mają prawa bytu bo inaczej wypadasz lub schodzisz na margines "wykończeniówki". Ustala uczciwie stawkę i jest profesjonalistą w swoim fachu. Wykonuje pracę rzetelnie sumiennie z pełną dbałością o szczegóły. p.s 2 przyjaciele zwą go Harnaś myślę, że ten przydomek nie tylkoodwołuje się do jego długich włosów co do pełnego zaangażowania w sprawiedliwość i niesienie pomocy "zatroskanym" inwstorom. Gorąco polecam!.
    Wita.

    Również polecam pana Bogusłąwa Stępskiego.
    Własnie jestem w trakcie końcowego etapu wykańczania domu m. inn. przez p Bogusława.
    Elastycznność, kultura pracy, i solidnośc to cechy, które czynią współpracę z nim przyjemną.

  19. #2679

    Domyślnie

    Czy słyszeliście o ekipie kierowanej przez Tomasza Jołda?
    Czy możecie coś o niej powiedzieć?
    Biła czy czarna lista?
    Będęwdzięczny za wszelkie informacje.

  20. #2680
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    daria i przemek

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Michałowice
    Posty
    5

    Domyślnie

    Do białej listy dopisuje naszego Pana od tynków,tynki wykonane rewelacyjnie,ekipa terminowa solidna a przede wszystkim szybka,działają w Krakowie i okolicach;Pan Krzysztof tel.666300668

Strona 134 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony