dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 14 z 214
Pokaż wyniki od 261 do 280 z 4265
  1. #261

    Domyślnie KRAKÓW - Wykonawca doskonały

    BIAŁA LISTA:
    Buduję mały domek LMP 26. Polecam firme robót wykończeniowych,u mnie wykonali ocieplenie poddasza całe wraz z malowaniem a także robili flizowanie łazienki ,kuchni.Są bardzo solidni,doradzą a także można ich zostawić samych bez nadzoru robią solidnie. Podaje namiary jakby ktoś był zaineresowany:514352175

  2. #262

    Domyślnie

    Witam mam pytanie jaki koszt tego domku?do wprowadzenia?
    łUKASZ

  3. #263

    Domyślnie koszt

    Stefania napisz może jeszcze coś o cenach, ile koszotawała Cię robocizna poddasza i co było dokładnie robione

  4. #264

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    Nie musisz być taka tajemnicza Czy to jest ta firma?

    Aqua S.C.

    32-400 Myślenice
    ul. Kazimierza Wielkiego 59
    woj. małopolskie
    tel. (012) 2722575
    fax. (012) 2722575



    http://www.orf.pl/index.php?go=bra&b...e%20instalacje
    UWAGA!!!! JAK KTOśMNIE SZUKA TO TYLKO KOM603630261. TELEFON STACJONARNY NIEAKTUALNY

  5. #265

    Domyślnie Re: koszt

    Pierdu-pierdu, kolejna kryptoreklama. Tak się czasem zastanawiam, dlaczego rozmaite firemki uważają potencjalnych ludzi za skretyniałych półgłówków, którzy wierzą w takie bajeczki.
    Wpis niezgodny z regulaminem forum...

  6. #266

    Domyślnie

    brak odzewu mógłby o tym świadczyć, chociaż czasami ciężko odróźnić krypto reklame od prawdziwej rekomendacji, taka jest niestety wada internetu

  7. #267

    Domyślnie

    Cytat Napisał jk69
    Cytat Napisał Sloneczko
    To niesamowite, co piszesz.

    Zaopatrywaliśmy się we wszystko do budowy dachu, także systemy kominowe, styropian, papę, okna dachowe i nie było z nimi żadnych problemów!
    Dachówki sprowadzali z Niemiec na telefon i również trzymali się terminów.

    Na dodatek dawali solidne upusty. Dlatego umieściłam Dacholand na Białej Liście.
    Aż mi się wierzyć nie chce...
    I ja również nie wierzę własnym oczom - naprawdę, bardzo mi się dobrze z Panią Edytą współpracowało - kupowałam tam dach i okna dachowe (i jakieś drobiazgi na dach typu rynny, blachy itd.) Jesli był jakiś problem z terminem, to zawsze byłam uprzedzana. obsługa super miła itd. Na czym to polega??????
    ja kupowałem tam dachówke i kilka drobnych rzeczy do dachu - BARDZO JESTEM ZADOWOLONY Z TEGO SKłADU -POLECAM WSZYSTKIM

  8. #268

    Domyślnie

    jacekaqua,
    to jest miejsce na REKLAME wykonawcow z ktorych jestesmy zadowolenie
    a nie na AUTOREKLAME, ludzie sledza poprzednie wpisy wiec sie zorientuja ze ktos ich robi w konia !
    pzdr
    D.

  9. #269
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Dada, a ja Twojego wpisu zupełnie nie rozumiem
    Co Dacholand ma wspólnego z firmą Aqua ??

  10. #270

    Domyślnie

    Cytat Napisał dada_krk
    jacekaqua,
    to jest miejsce na REKLAME wykonawcow z ktorych jestesmy zadowolenie
    a nie na AUTOREKLAME, ludzie sledza poprzednie wpisy wiec sie zorientuja ze ktos ich robi w konia !
    pzdr
    D.
    Chyba jednak nie zrozumials Jacka z firmy AQUA.
    Pewnie nie doczytalas, ale Firma AQUA byla tutaj klika razy polecana (min. przeze mnie).
    A z tego co ja zrozumialam to Jacek WYLACZNIE auktualnil nr telefonu (ktory ktos wczesniej podal).

  11. #271
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    maciekCP

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    132
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie Generalny wykonawca/stan surowy

    Czy ktoś mógłby polecić solidnego i nie za drogiego generalnego wykonawcę do stanu surowego? Dot. okolic Jerzmanowic...

    Jednocześnie rekomenduję p. Jarka Szklarskiego z Pracowni AProjekt - zrobił nam szybciutko fajny projekt indywidualny.

  12. #272

    Domyślnie

    Madeja Stanislaw z Rudawy. Namiary podalam gdzies wyzej
    Tu jest mi cieplo, tu jest mi dobrze i tu bede sie rozmnazac

    chatka z bali

  13. #273

    Domyślnie

    anetta_p, sloneczko

    Chodzi mi o zasady, jest to strona na ktorej inwestorzy polecaja swoich wykonawcow, moze faktycznie za ostro napisalem (przed wlasna budowa bylem bardziej zyczliwy dla wykonawcow ;] ) ale lepiej zeby tak pozostalo inaczej bedzie tu coraz wiecej dziwnych wpisow. (np ten kilka wyzej o parkietach ....)

    pzdr
    dada_krk

  14. #274

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA:
    Wod-kan-gaz-co Dariusz Jędral z Wieliczki. Świetna robota, starannie, mądrze, kompleksowo (łącznie z powieszeniem ceramiki i amatury, nie zostawi Was z dziurami w ścianie). Nie najtaniej ale zgodnie z umową. Warto.

  15. #275

    Domyślnie Firma Aqua z Myślenic

    To i ja napisze parę słów o Panu Jacku i jego firmie Aqua z Myślenic.
    Na początek, żeby była jasność - zdecydowanie BIAŁA LISTA czyli POLECAM!

    Miałem przyjemność z tą ekipą dwukrotnie - jakoś na wiosnę tego roku robili mi instalacje wod/kan/gaz/co w tym podłogówka.
    Teraz początkiem listopada wrócili żeby zrobić kotłownie (na vaillancie, mają autoryzację), zamontować grzejniki i uruchomić wszystko, do tego trochę ogólnej hydrauliki w całym domu.

    Wszystko zostało zrobione tak jak powinno, działa sprawnie i absolutnie nie mam się do czego przyczepić. Znają sie na robocie i potrafią zaproponować dobre funkcjonalne rozwiązania i dostarczyć sprzęt (grzejniki czy piec) w przyzwoitej cenie.

    Na koniec dodam jeszcze, bo to nietypowa cecha u ludzi z branży budowlanej, że kontakt z Panem Jackiem jest dobry, zawsze jak mówi, że zadzwoni w jakimś terminie, to dzwoni, a na maile odpisuje bez problemu.

    Namiarów nie podaję, bo macie je parę postów wyżej.

  16. #276

    Domyślnie

    Teraz dla odmiany coś na czarną listę

    Firma Decor z Trzebinii czyli wspominany już tutaj Michał Gruszka.
    Wylewki krzywe, już to jakoś przeżyłem, ale właśnie kładą mi parkiety a ja znowu się wkurzam. W jednym pokoju (pierwszym jaki robili) wylewka konsystencją niewiele odbiega od plaży w słoneczny dzień - parkieciarz musiał wlać w nią z 50 litrów jakiegoś gruntu czy czegoś tam, żeby było do czego parkiet kleić.
    A do tego wylewki były opóźnione ze dwa miesiące i gość ciągle ściemniał na zasadzie, że już zacierają na poprzedniej budowie i za dwa dni będą u mnie. I tak przez dwa miesiące, trzeba było od razu innego szukać, ech...

    Miałem od nich też ekipę tynkarzy - lepsi od wylewkarzy, ale ma listę zastrzeżeń, m.in. wystające spod tynku w kilu miejscach przewody elektryczne, nie przejmowali sięnimi chyba za bardzo. No i w wielu miejscach jest tak dość średnio ładnie - przez to więcej roboty przed malowaniem. Aha - dałem im listę poprawek, przyjechali, zrobili z połowę z tego i pojechali.

  17. #277

    Domyślnie

    Biała lista
    1) Dachy i wszystko do nich - Dach Centrum na Zawiłej
    Potrafią doradzić, fachowi, dotrzymują terminów, przyjazna atmosfera, dobre ceny. Bardzo wysoko ich cenię, szczególnie kierownika - Pana Krzyśka!

    2) Elektryka
    Pan Marek Szczypczyk - instalacja wykonana poprawnie, wszelkie prośby uwzględnione, terminowość i dobra cena (wczesniej wycena). Pracuje sam lub ze współpracownikiem. Telefon: 608 52 98 64.

    Przemek

  18. #278

    Domyślnie

    tez polecam dach centrum

  19. #279

    Domyślnie czarna lista

    na czarnej liście spokojnie umieszczam firme instadt, oszukują na boku licząc za uzgodnienia podwójną stawkę wmawiając klientowi, że tyle właśnie zapłacili, ZGROZA żerują na tych którzy im zaufali

  20. #280
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie Slusarz

    Czarna lista: inz. Władysław Guzik (www.slusarnia.pl). Facetowi przewróciło się w głowie od zamówień z Miasta itp. Robił mi "wycene" konstrukcji stalowej pod antresolę przez 6 tygodni, po czym powiedział, że on jeszcze nie wie, jak i z czego to zrobi, ale że to będzie "co najmniej 13,5 tys". Na tak szczegółową wycenę potrzebował 6 tygodni... Chodziło o antresolę wielkości 25 m2. Zmarnował mi tylko czas. Ma też kumpla od wykończeń, którego przyprowadził chociaż go o to nie prosiłam. Facet przyszedł wstawiony i zaczął od obrażania mnie, że nie wiem, o czym mówię... Szkoda gadać.

Strona 14 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony