dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 150 z 214
Pokaż wyniki od 2.981 do 3.000 z 4265
  1. #2981
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał witekgo Zobacz post
    W jakiej części małopolski Pan Stanislaw wykonuje elewacje. Dziekuje

    Mysle , ze w Twojej czesci wykona ... najlepiej zadzwon i zapytaj

  2. #2982
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ziuta62
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Podhale
    Posty
    750

    Domyślnie

    Witam. Proszę o wpisanie na BIAŁĄ LISTĘ WYKONAWCÓW pana Tomasza Czarnego. Wykonał u nas I-wszy etap hydrauliki . Prace wykonane bardzo solidnie, zgodnie z kosztorysem i projektem oraz punktualnie co do minuty. Pan Tomek jest człowiekiem znającym się na fachu, umiejącym doradzić dobre rozwiązania jak i cierpliwie wysłuchać klienta. Od początku naszej budowy mamy przyjemność współpracować z ludżmi, którzy są serdeczni, pomocni i przede wszystkim uczciwi,i nie mamy potrzeby nadzorowania osobiście prac - budujemy się na odległość.
    Pan Tomek wchodzi do naszej budowlanej rodziny i pozostaje z nami na dalsze etapy instalacji CO i pompy ciepła.
    Tel. 601849184
    "Love lift us up where we belong,
    Where the eagles cry, on a mountain high.."

  3. #2983

    Domyślnie

    Także polecam Pana Stanisława Wiśniewskiego oraz jego ekipę.
    Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu prac i efektu końcowego. To jedna z najlepszych ekip z jakimi mieliśmy okazję współpracować podczas budowy domu. Świetny kontakt, jasne zasady współpracy, porządek podczas pracy i po jej zakończeniu. Pan Stanisław jest z Tarnowa ale wykonuje prace także w Krakowie i okolicach.
    Numer telefonu: 660972144

  4. #2984
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ziuta62
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Podhale
    Posty
    750

    Domyślnie

    Witam. Proszę o wpisanie na BIAŁĄ LISTĘ pana Pawła Kasprzaka.. Wykonał dla nas instalację elektryczną. Fachowość, terminowość, a właściwie to przed czasem zakończenie prac. Wszystko wykonane zgodnie z planem i wg ustalonej stawki. Zrobił nam jeszcze dodatkowo kilka punktów, które wydumaliśmy sobie w ostatniej chwili. Poza tym załatwiał dla nas sprawy papierkowe w związku z przyłączem i odbiorem, monitorując wszystko na bieżąco, a jak wiadomo z Tauronem lekko nie ma.
    No to się nam budowlana rodzinka powiększyła.
    Dziękujemy Panie Pawle!
    tel. kontaktowy 604612333
    "Love lift us up where we belong,
    Where the eagles cry, on a mountain high.."

  5. #2985

    Domyślnie

    Witam
    Czy ktoś z forumowiczów poleci dobrego wykonawcy do zrobienia hydroizolacji na wykuszu i balkonie?
    Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz,.

  6. #2986
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał glacjusz Zobacz post
    Witam
    Czy ktoś z forumowiczów poleci dobrego wykonawcy do zrobienia hydroizolacji na wykuszu i balkonie?
    Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz,.
    Glacjusz my sami wykonywalismy hydroizolacje ( dodatkowo zatopilam jeszcze siatke ) istotne jest , aby wykonac to starannie i wlasciwie zeby w przyszlosci uniknac " niespodzianek " ..... moglbys to zrobic nie jest to takie trudne . Zobacz w tym watku http://forum.muratordom.pl/showthrea...wykuszem/page3..... taki zakres prac najlepiej wykonac samemu , a nie zdawac sie na wykonawce ...
    Jesli masz jakies pytania chetnie podpowiem ( zapraszam do Komentarzy Mojej Chomiczowki ) ...
    Pozdrawiam

  7. #2987

    Domyślnie

    Biała lista, architekt.

    Polecam pracownię architektoniczną Duda Architekci z Krakowa. http://www.dudaarchitekci.pl/

    Skorzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Projekt indywidualny wyszedł bardzo fajnie i dokładnie tak jak chciałem. Super stosunek ceny do jakości. Gorąco polecam. Profesjonalna Pani architekt oraz zespół.

    Pozdrawiam

  8. #2988

    Domyślnie

    Cytat Napisał fiodork Zobacz post
    Biała lista, architekt.

    Polecam pracownię architektoniczną Duda Architekci z Krakowa. http://www.dudaarchitekci.pl/

    Skorzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Projekt indywidualny wyszedł bardzo fajnie i dokładnie tak jak chciałem. Super stosunek ceny do jakości. Gorąco polecam. Profesjonalna Pani architekt oraz zespół.

    Pozdrawiam
    Ja z kolei nie polecam pani architekt(Duda Architekci z Krakowa ul. Wroclawska ) próbowała nam wcisnąć swoja adaptacje projektu która wcześniej robiła dla innego klienta. W pierwszej wersji jaka dostaliśmy nic się nie zgadzało z wcześniejszymi ustaleniami długi termin oczekiwania na zmiany i projekt zero inwencji własnej poza ta opisana na początku. Bardzo dużo błędów przez które czas oczekiwania na pozwolenie w wydziale architektury się wydłużył kilka błędów które wyszły w trakcie budowy jak np okno dachowe które się nie zmieściło rozna wysokosc okien co do ceny jakas nizsza niz u innych nie byla . Generalnie nie polecam
    Ostatnio edytowane przez dyzu007 ; 25-09-2013 o 13:44
    DDE

  9. #2989

    Domyślnie

    Jestem na etapie wyboru okien: miał ktoś do czynienia z oknami DAKO sprzedawanymi przez ECO-dom z Zakopiańskiej?

  10. #2990
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    koniapl

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-392
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał .:migotka:. Zobacz post
    Jestem na etapie wyboru okien: miał ktoś do czynienia z oknami DAKO sprzedawanymi przez ECO-dom z Zakopiańskiej?
    Mam ich okna. Montowali je w połowie czerwca. Solidna firma, mój szef remontu patrzył im na ręce i nie doszukał się żadnych problemów. Mogę z czystym sumieniem polecić. Więcej szczegółów ewentualnie na PW

  11. #2991

    Domyślnie

    Na czarną listę wpisuję Pana Krzysztofa Szczepanika.
    Pan zajmuje się układaniem kostki brukowej. W ubiegłym roku Pan Szczepanik wykonał dla nas podbudowę pod kostkę z planem, że wykończenie prac nastąpi w tym roku. Poza kostką Pan Szczepanik miał dla nas wykonać ogrodzenie. Probujemy umówić się na wykonczenie prac już od wczesnej wiosny i ciągle słyszymy, że obsunęły się prace u innego inwestora albo inne wymówki, lub najczęsciej wogóle nie odbiera telefonu.

    Zgodnie z ostatnimi ustaleniami prace miały zacząć się na przełomie września i sierpnia. Pan Szczepanik nie stawił sie na umówione spotkanie, nie zadzwonił nawet z informacją, że go nie będzie. Unika kontaktu i nadal nas zwodzi. Wczoraj po moim telefonie obiecywał, że dzisiaj przyjedzie już na pewno aby ustalić ostatnie szczegoly przed rozpoczęciem prac. Niestety ponownie nie dotarł na miejsce.

    Przestrzegam przed tym niepoważnym i niesłownym "fachowcem"!

  12. #2992

    Domyślnie

    Do czarnej listy dodaję także Pana Adama Hanusiaka od tynków.
    W ubiegłym roku sama polecałam go jako wykonawcę tynków wewnętrznych. Po tak dobrej wspólpracy z tamtego etapu umowiliśmy sie na zrobienie tynków zewnętrznych. Okazało się, że przez ten rok cała ekipa Pana Hanusiaka sie zmieniła i efekt prac nad tynkami zewnetrznymi był opłakany. Na szczęscie w porę się zorientowaliśmy, że nowa ekipa nie potrafi robić tynków zewnętrznych a już na pewno nie potrafią kłaść pucu. Musieliśmy poszukać innej ekipy, która naprawiła błędy i niedociagniecia - a było tego bardzo dużo. Oczywiście sporo musieliśmy za to zapłącić.
    Tym razem Pan Adam Hanusiak ląduje na naszej czarnej liście.

  13. #2993
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    IvanS

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    46
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Czarna lista - Pan Gondek (Tarnów, Kraków... generalnie małopolska) oraz firma Dom-Dach - wylewki - w zimie zrobili by wszystko by wziąć zlecenie - teraz nie odbierają telefonów. Próbuję się z nimi skontaktować od co najmniej 2 miesięcy, co jakiś czas odbiorą, umówią się.... i nic! Rozumiem że można mieć sporo pracy ale wystarczy powiedzieć - nie zrobimy, nie mamy czasu, ochoty....

    Biała lista - rodzina Gut - zwłaszcza Michał i Radek - dachy. Ceny rozsądne, niesamowite moce przerobowe, duże ekipy więc praca idzie aż miło. POLECAM

    Instalacje - firma InstalTerm Pan Krzysztof M. - pełna profeska!

    Tynki tradycyjne - Wacław Łach - Zakliczyn.

  14. #2994
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    koniapl

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-392
    Posty
    5

    Domyślnie

    Remont mieszkania zakończony, można więc przystąpić do podsumowań:

    Biała Lista:
    1. Firma p. Mariusza Brzezickiego "Fach-Man" - kompleksowe wykończenie wnętrz. Z wiedzą i pomysłami na wyjście z nietypowych sytuacji, do tego pracownicy to prawdziwi fachowcy , a nie ludzie z łapanki. Wykonywali u mnie wszystko, od prac rozbórkowych, przez nowe instalacje elektryczne, wod-kan., co i gazowe, po flizowanie i gładzie z malowaniem. Z czystym sercem polecam. Jedyny mały minus to duże obłożenie zleceniami i czasami problem z pogodzeniem wszystkich zleceń.

    2. Eko-Dom Kraków - okna Deko wraz z roletami zewnętrznymi. Szybko, solidnie i specjalne życzenia też nie były problemem.

    3. Kuchnie Marzenie Kraków - meble kuchenne na wymiar. Swietna komunikacja, otwartość na klienta, bardzo przystępne ceny

    4. Panel-Pol Kraków ul. Zakopiańska - terminowość i staranność.

    Podsumowując, miałem szczęście do osób realizujących prace przy moim remoncie w czym spora zasługa również szanownych forumowiczów. Wszystkim, dzięki którym udało mi się przeżyć te 4 miesiące bez zawału i ze stosunkowo niewielka ilością nowych siwych włosów serdecznie dziękuję.

  15. #2995
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    bettinka0

    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Libertów
    Kod pocztowy
    30-444
    Posty
    3

    Domyślnie

    Kolejni wykonawcy pracowali przy wykończeniu mojego domku i chętnie podzielę się oceną ich prac:
    wylewki -wykonała ekipa pana Tomka tel.694146305
    ekipa solidna , terminowa, podpowiadają co i jak zrobić by później nie dokładać pracy i gotówki (na poprawki), a wylewki równiusieńkie,
    instalacje wod.-kan., CO pan Edward Soja tel. 501402003
    część etapów mam już za sobą i jak na obecną chwilę wszystko jest ok, rozliczanie zgodnie z ustaleniami po kolejnych etapach i na kolejne pan przyjeżdża w umówionym terminie,
    balustrady- na balkonach pan Wrona tel.503091338
    przyjechał, pomierzył, zrobił wycenę, balustrady, montaż również fachowy, a balustrady śliczne
    ocieplenie i zabudowa poddasza pan Piotr Ślusarczyk tel. 505090553
    Pan Piotr bardzo solidny, słowny i elastyczny- wstępny termin prac ociepleniowo - wykończeniowych ustaliliśmy na czerwiec, z uwagi na długą zimę przesunęły się wszystkie prace, mimo to pan Piotr wyrozumiale dostosował się do naszego (przesuwanego 2 x) terminu. Ekipa pana Piotra wykonała u nas ocieplenie poddasza wraz z jego zabudową (umówiony I etap). Materiały zgodnie z ustaleniami, wykonanie prac (jak dotychczas) przerosły nasze oczekiwania. Wszystko super rozmierzone mimo, że niektóre skosy były "niewiadomą". Poza tym nie było problemu z wykonaniem dodatkowych prac - rozmieszczenie halogenów, osadzenie parapetów czy choćby montaż rur wentylacyjnych. Rozliczenie również jasne (wszystko czarno na białym), nie zdzierstwo . Na budowie ład i porządek , chłopaki sprzątają po każdym dniu pracy. Dziękujemy p.Piotrku i czekamy na efekt kolejnego etapu.

  16. #2996

    Domyślnie

    Szukam polecanej ekipy od wylewek, która robiła podłogi pod parkiet lub inną podłogę drewnianą klejoną do podłoża. Podobno pod parkiet muszą być naprawdę dobrze zrobione wylewki, nie tylko równe, ale i mocne. Macie jakiś namiar?

  17. #2997
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie wylewki

    Cytat Napisał .:migotka:. Zobacz post
    Szukam polecanej ekipy od wylewek, która robiła podłogi pod parkiet lub inną podłogę drewnianą klejoną do podłoża. Podobno pod parkiet muszą być naprawdę dobrze zrobione wylewki, nie tylko równe, ale i mocne. Macie jakiś namiar?
    > [email protected]
    > Rafał Trączyk
    > 504 286 554

  18. #2998
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Do bialej listy dopisuje ekipe od ogrodzenia Panowie wlasnie ukonczyli prace u mnie , zlecenie polegalo na kompleksowym wykonaniu prac czyli wylanie 160 mb fundamentu + ulozenie ok. 10 000 szt . klinkieru + wykonanie i montaz 52 slupkow , 63 szt. przesel , bramy przesuwnej i 3 furtek . Solidna , uczciwa ekipa , doslownie zero zmarnowanego materialu , swietny kontakt mailowo - telefoniczny , ekipa wykonuje rowniez roznego rodzaju balustrady , porecze , konstrukcje stalowe schodow - generalnie kowalstwo bardziej lub mniej artystyczne na indywidualne zyczenie klienta .
    Pan Michal Budzik 505 - 305 - 475 - ogrodzenia , kowalstwo .

  19. #2999

    Domyślnie

    Witam!

    DO BIALEJ LISTY ZDECYDOWANIE! Firma SUPERTYNKI.

    WWW.SUPERTYNKI.PL

    Panowie wykonywali u mnie tynki wewnetrzne,gipsowe(knauf diamant)Cem-wap(baumit).
    Szczerze mowie najlepsza ekipa z jaka do tej pory mielismy do czynienia przy budowie naszego domku.
    Slownosc,punktualnosc istarannosc!
    Tynki rowniusienkie,budowa posprzatana.Panowie znaja sie na tym co robia.Sluza tez rada.
    NAPRAWDE POLECAM!!!

    Dziekuje Panie Tomku i Panie Jacku!!!
    Ostatnio edytowane przez 1285 ; 19-09-2013 o 19:16

  20. #3000

    Domyślnie

    Cytat Napisał dyzu007 Zobacz post
    Ja z kolei nie polecam pani architekt próbowała nam wcisnąć swoja adaptacje projektu która wcześniej robiła dla innego klienta. W pierwszej wersji jaka dostaliśmy nic się nie zgadzało z wcześniejszymi ustaleniami długi termin oczekiwania na zmiany i projekt zero inwencji własnej poza ta opisana na początku. Bardzo dużo błędów przez które czas oczekiwania na pozwolenie w wydziale architektury się wydłużył kilka błędów które wyszły w trakcie budowy jak np okno dachowe które się nie zmieściło rozna wysokosc okien co do ceny jakas nizsza niz u innych nie byla . Generalnie nie polecam
    Ja również nie polecam Pani architekt. Jest bardzo lekceważąca i ściemnia. Wiele rzeczy przemilczała i wmówiła nam, że projekt zjazdu indywidualnego możemy wykonać w drugim etapie budowy jako zgłoszenie do gminy. A jak przyszło do wykonania go, okazało się że musimy się starać o pozwolenie na budowę zjazdu, co wydłużyło prace o kilka miesięcy, bo procedura była taka sama jak przy pozwoleniu na budowę domu. Jakbyśmy zrobili projekt zjazdu na etapie starania się o pozwolenie na budowę domu, to byłoby wszystko w komplecie i bez dodatkowych osobnych odbiorów.

    --
    Pozdrawiam
    Sonya

Strona 150 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony