dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 157 z 214
Pokaż wyniki od 3.121 do 3.140 z 4265
  1. #3121
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mikromikro

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    oklice brzeska
    Kod pocztowy
    31-100
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał stanley79 Zobacz post
    Szczególnie odradzam tę firmę jako typowy przykład arogancji po tym jak dostali kasę za wykonaną robotę.
    Założyli u nas instalację która nigdy nie działała poprawnie, żednego kontaktu, kometencji aby usunąć wady

    z daleka od tej firmy. Lepiej dołóż kilka zlotych wiecej i śpij spokojnie...
    Potwierdzam dziadostwo jakie wykonuje ta firma - u mnie też spaprali robotę!!!!!!!!!
    Mam od nich zepsutą mikroinstalacje baterii fotovoltaicznych...

  2. #3122

    Domyślnie

    Cytat Napisał solito3 Zobacz post
    Dostawcy materiałów
    CZARNA:
    - Rach-bud z Trzebinii - sprzęt bardzo zawodny.

    Z tym akurat się nie zgodzę.... brałem kilka razy sprzęt w tej wypożyczalni, owszem mają starszy i nowszy sprzęt ale zawsze dobrze się spisywał... Raz była mała awaria, ale w pół godziny podstawili w zamian drugą zagęszczarkę.

    Jeśli można zapytać co wypożyczałeś u nich ??


    Tomwit - rewelacyjny dostawca ! Potwierdzam !

  3. #3123
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar stanley79
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    332
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał stanley79 Zobacz post
    Szczególnie odradzam tę firmę jako typowy przykład arogancji po tym jak dostali kasę za wykonaną robotę.
    Założyli u nas instalację która nigdy nie działała poprawnie, żednego kontaktu, kometencji aby usunąć wady

    z daleka od tej firmy. Lepiej dołóż kilka zlotych wiecej i śpij spokojnie...
    Oto dowód spier...ej roboty:
    https://www.youtube.com/watch?v=i4wMF5U0FKI
    4 miesiące czekania na naprawę i cudo dalej nie działa ale wg szefa wszystko dziala...
    "Kto pyta - mniej błądzi"
    Jeszcze buduje(my)

  4. #3124
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar C-u-b-e
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    71
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    [post usunięty]
    Ostatnio edytowane przez C-u-b-e ; 16-06-2014 o 13:39

  5. #3125

    Domyślnie

    Witam,

    Nie ukrywam, że nie czytałem tego tematu od początku.

    Poszukuję solidnego stolarza do wykonania na budowie w Tarnowie:

    1. forniru na ścianach
    2. drzwi wewnętrznych
    3. schodów

    jakieś propozycje?

    i jeszcze jedno - jakiegoś doświadczonego wykonawcy w układaniu podłogi bambusowej (KOPP)?

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Baster_t ; 10-06-2014 o 08:50

  6. #3126
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał Baster_t Zobacz post
    Witam,

    Nie ukrywam, że nie czytałem tego tematu od początku.

    Poszukuję solidnego stolarza do wykonania na budowie w Tarnowie:

    1. forniru na ścianach
    2. drzwi wewnętrznych
    3. schodów

    jakieś propozycje?

    i jeszcze jedno - jakiegoś doświadczonego wykonawcy w układaniu podłogi bambusowej (KOPP)?

    Pozdrawiam
    Schody i cala reszta
    Maciek +48694933557

  7. #3127

    Domyślnie

    Cytat Napisał Olga_321 Zobacz post
    Biała lista:

    Polecam najlepsze ekipy z naszej budowy:

    Koparka: Pan Bogdan Kobus - tel.668634536 . Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.
    Z tym zgodzę się w 100% - Pan Bogdan Kobus (Koperdex) - chyba urodzony w koparce

  8. #3128
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mmis123

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-324
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
    To mój pierwszy post na forum muratora.

    Chciałbym się podzielić moją opinią na temat firmy SuperTynki http://www.supertynki.pl/.

    Na początek opinia: WIELKI POZYTYW

    Jak najbardziej zasługują na dopisanie do białej listy wykonawców.

    Mogę z czystym sumieniem polecić firmę SuperTynki.
    Wykonali u mnie tynki cementowo-wapienne maszynowe Baumit MPI 25 na powierzchni ok. 680m2 - dom z betonu komórkowego + żelbetowy strop i wieńce.
    Prace były wykonywane przez dwuosobową "ekipę" pana Adama Chłopaki są naprawdę solidni. Przed rozpoczęciem tynkowania wszystko zostało solidnie zabezpieczone (łącznie z osadzonymi już parapetami - chociaż panowie nie byli zadowoleni z tego że aż tak się pośpieszyłem z ich montażem), Na papę na chudziaku została ułożona tektura falista (podobno są w stanie posprzątać budowę tak dokładnie że nie ma potrzeby układania tektury - wolałem nie ryzykować i stąd tektura). Wszystkie puszki i kable zabezpieczone i po zakończeniu prac wyczyszczone i kable z puszek wyciągnięte- co prawda jedna puszka zginęła podczas akcji ale udało mi się ją odnaleźć pod cienką warstwą tynki - dobrze zrobić zdjęcia instalacji przed tynkami
    Prace trwały 3 tygodnie - tak jak zostało to wcześniej ustalone. Nie było żadnych problemów z pracownikami. Bezproblemowy odbiór.
    Co do samych tynków - jesteśmy bardzo zadowoleni. Tynki dobrze zatarte - pozostało do ściągnięcia luźne ziarno ale już w kilku miejscach przeszlifowałem delikatnie papierem ściernym i tynk wygląda naprawdę rewelacyjnie. Narożniki porządnie osadzone, wszystkie poziomy i piony zachowane, żadnych dziur czy nierówności. Łatę można przystawiać w każdą stronę i nie ma żadnych nierówności.
    Niestety trzeba się liczyć z tym że ilość tynku (1,6t / 100m), która jest w cenie zostanie przekroczona i trzeba będzie dokupić więcej materiału - oczywiście wszystko jest w umowie - ale niech nikt nie liczy że obejdzie się bez naddatku materiałowego. U mnie doszło ok. 3.2t naddatku a ściany były a miarę proste.
    Tynki schną już ponad 1.5 miesiąca i jak na razie wszystko w porządku. Pojawiło się jedno małe pęknięcie w ściance działowej - ale to raczej ja mu pomogłem naparzając młotem z drugiej strony ściany
    Kontakt z właścicielami firmy jak najbardziej pozytywny - oby więcej tak solidnych firm na naszym rynku.

  9. #3129
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mmis123

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-324
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam ponownie forumowiczów,
    To mój drugi post w tym temacie.

    Chciałbym wszystkich PRZESTRZEC przed firmą "Giermek"S.C.Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Giermek Marcin Giermek.
    Firma wykonywała u mnie wylewki betonowe maszynowe z mixokreta- 240m.
    Panowie mieli zrobić wylewki w jeden dzień - robili 4. Połowa domu jest w miarę ok - chociaż cudów nie ma.
    Druga połowa to totalny dramat - w salonie górka o powierzchni około 2m2 - 0.8cm
    W kuchni dokładnie to samo.
    Dramat zaczyna się na poddaszu. różnica poziomów 3.5cm na powierzchni 80m2 - duże pomieszczenie bez ścian. NA dodatek góry i doliny czyli jest 0 - pół metra dalej +1cm, kolejny metr i -1cm.
    Na początku wydawało się że firma jest skłonna do zrobienia poprawek - niestety przyjechali z jakąś badziewną tarczą do betonu. trochę poszlifowali (2 dni zajęło im starcie kilku m2 o kilka milimetrów - w salonie i kuchni dalej mam górki) i tyle ich widziałem - facet obiecywał kilka razy że przyjadą i zrobią samopoziom na własny koszt - i słuch po nim zaginął. Udało mi się go dorwać w jego domu - o naiwny człowieku - uwierzyłem że faktycznie przyjedzie - oczywiście od tej pory zero kontaktu, gościa nie można zastać, nie odbiera telefonów i ignoruje sms'y.
    Niestety popełniłem fatalny błąd i po sprawdzeniu połowy domu wypłaciłem im 2/3 umówionej kwoty. NIGDY NIE PŁAĆCIE PRZED pełnym odbiorem !!!
    Jeżeli ktoś jest zainteresowany podeślę zdjęcia z tej genialnej roboty
    Co ciekawe - oglądałem ich prace na innej budowie i wszystko było ok (nadmieniam że nic im nie zrobiłem, nie byłem upierdliwy i ich nie pouczałem - więc kwestia zrobienia mi na złość odpada).

    Namiary na firmę:
    "Giermek"S.C.Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Giermek Marcin Giermek
    giermek
    ul. Ogrody 16 lok. 2
    32-050 Skawina
    woj. małopolskie

    Tomasz Giermek: 505 775 170
    Drugi tel. 605 150 575


    NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!

  10. #3130

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA:
    W obu przypadkach: Prace zostały wykonane w ustalonym terminie, w atrakcyjnej cenie, dokładnie wykonane z zadowalającym efektem.
    Doradzali i wyjaśniali wszystkie wątpliwości:

    Okna z montażem :
    http://www.oknoplan.pl/
    Sikorki 1, Kraków
    tel. 12 417 - 24 - 88

    Podłoga dębowa i listwy z montażem:
    http://luks-parkiet.pl/
    Witosa 19A, Kraków
    tel. 516860911
    Mareczek, nie zawsze oznacza mężczyznę przynajmniej w tym przypadku

  11. #3131

    Domyślnie

    Witajcie, możecie polecić kogoś do wylewek?

  12. #3132

    Domyślnie

    Bardzo biała lista wykonawców: zakład szklarski Stanisław Wąs, Tarnów. Pan Wąs wykonał w mojej łazience 2 wielkie lustra, w tym jedno z lampą. PERFEKCYJNIE i FACHOWO.

  13. #3133
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Kamil_Idaredy
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Kraków
    Posty
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamil_Idaredy Zobacz post
    Do tynków polecam firmę SuperTynki.
    U mnie walczyli prawie 3 tygodnie - ale efekt świetny

    www.supertynki.pl
    Jak ktoś potrzebuje kompleksowo wykonać tynki i wylewki to śmiało polecam supertynki.

    Podobnie jak ściany podłoga jest równie gładka

    kontakt, terminy, ustalone rzeczy na najwyższym poziomie
    DZIENNIK BUDOWY - Dom w Idaredach G2 - budujemy w Krakowie

    230m2 po podłodze, Dom na płycie + porotherm, pod płytą 10cm, pod wylewkami 15cm, ściany 25cm grafit 0,031, skosy i sufit 35cm wełny 0,033.
    Do grzania PC Panasonic T-Cap 9kW

  14. #3134
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamil_Idaredy Zobacz post
    Jak ktoś potrzebuje kompleksowo wykonać tynki i wylewki to śmiało polecam supertynki.

    Podobnie jak ściany podłoga jest równie gładka

    kontakt, terminy, ustalone rzeczy na najwyższym poziomie
    Pozwolę sobie na podstawie moich doświadczeń: tynki jak najbardziej, nad wylewkami bym się zastanowiła. Podłoga jak najbardziej gładka, tylko z poziomem problem. Chyba, że zmienili podwykonawców.

  15. #3135

    Domyślnie

    Cytat Napisał dorkaS Zobacz post
    Pozwolę sobie na podstawie moich doświadczeń: tynki jak najbardziej, nad wylewkami bym się zastanowiła. Podłoga jak najbardziej gładka, tylko z poziomem problem. Chyba, że zmienili podwykonawców.
    Cóż u mnie tez sie z wylewkami nie popisali jest sporo górek które będę szlifował ....podobniez zmienili podwykonawców ale niesmak pozostaje
    Ostatnio edytowane przez dyzu007 ; 26-06-2014 o 17:33
    DDE

  16. #3136

    Domyślnie

    Właśnie zakończyły się prace budowlane stanu surowego na budowie mojego syna ,na którą miałem "oko ".

    Postanowiłem podzielić się ocenami wykonawców bo, nie ukrywam ,że opinie innych forumowiczów pozwoliły mi na wybranie dobrych wykonawców ,a takich należy wyłuskiwać ,a wszystkich partaczy wysłać do diabła .

    I tak : polecany tu na forum ROBERT SIKORA ( tel.600 328 847 ) i mający bardzo dobre rekomendacje ,w pełni na te superlatywy zasłużył.Przede wszystkim słowny i odpowiedzialny. Budowanie przebiegało sprawnie i szybko , bez jakichkolwiek przestojów .Murarze pracowici i bardzo staranni (ścianki wypieszczone i równiutkie ), a przy tym bardzo sympatyczni.Cała budowa, zgodnie z dewizą p.Sikory ,że komfort psychiczny inwestora jest wliczony w cenę ,właśnie tak przebiegła.
    Przy tej okazji kilka ciepłych słów o składzie budowlanym w Mogilanach DACHOLANDZIE.Polecona przez p.Sikorę p.Małgosia to prawdziwe logistyczne mistrzostwo świata !
    Dostawy na całą budowę realizowała szybko "na już " przez telefon i co ważne w dobrych cenach .
    Dalszych opinii cdn
    Ostatnio edytowane przez cannon ; 27-06-2014 o 17:49

  17. #3137

    Domyślnie

    A co sadzicie o oknach firmy Pagen? Interesuje mnie szczegolnie jakosc montazu Jak sobie radza z cieplym montazem i cieplym parapetem.
    pozdrawiam

  18. #3138

    Domyślnie F.H.U.R M.DUDA z Woli Batorskiej

    CZARNA LISTA

    Ostrzegam przed usługami Pana Dudy z Woli Batorskiej.
    2 tygodnie przed terminem wykonania ogrodzenia podnosi cenę dwukrotnie i bez żadnego uzasadnienia rezygnuje z wykonania usługi.
    Wielki negatyw.
    Ostatnio edytowane przez sylka80 ; 01-07-2014 o 20:00

  19. #3139

    Domyślnie

    Zachodnia Małopolska: do tynków polecam Marcina Dudę z Trzebini. Tynki równe, cena atrakcyjna i pozostawiony porządek po robotach. Szkoda że nie robi wylewek

  20. #3140

    Angry hydraulik

    Witam serdecznie

    Nie wiem gdzie sie przylaczyc, wiec pisze tutaj bo poszukuje dobrego hydraulika do sprawdzenia ukladu kominek z pw+ bufor+ piec gazowy.
    Problem? Przy temp. na zewnatrz okolo 27 st. C zawor trojdrogowy "puszczal" na podlogowke ciepla wode ( nie wiem po co...) o temp. okolo 25 st.C. Po zakreceniu obwodow na rozdzielaczu zawor byl wrecz goracy...Probowalem dodzwonic sie do hydraulika, ktory to robil, celem wyjasnienia, ale najwidoczniej byl baaardzo zajety- zero odpowiedzi z jego strony.

    Prosze o pomoc i namiary do dobrego instalatora, hydraulika. Z gory dziekuje!

Strona 157 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony