dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 159 z 214
Pokaż wyniki od 3.161 do 3.180 z 4265
  1. #3161

    Domyślnie

    Witam !
    Zastanawiam się nad wyborem ekipy do ogrodzenia z klinkieru, jednym z wykonawców jakich biorę pod uwagę jest firma KRISBUD. Jeśli ktoś miał z nimi styczność bardzo proszę o komentarze, opinie.

    Z góry dziękuję !

  2. #3162

    Domyślnie

    Witam,

    Poszukuję fachowców do zrobienia wjazdu i ułożenia kostki na podjeździe. Wyjazd na drogę powiatową, więc łatwo nie jest, ale I etap jest zakończony. Do wykonania wyłuczenia, odwodnienie poziome, wykonanie utwardzenia rowu - płyty ażurowe i korytka betonowe - ok. 16mb., i ułożenie kostki z zachowaniem parametrów z projektu. Szukam osób znających się na wykonawstwie, ponieważ po inwestycji jest odbiór przez inspektora z ZDPK.

  3. #3163

    Domyślnie

    Witam
    Możecie kogoś polecić do ocieplenia i tynków zew z naszych okolic?
    DDE

  4. #3164

    Domyślnie

    Stolarz Sebastian Mosór : Kiedyś SSM. FPHU. Mosór S. i "New Style Meble". Oszust, który podszywa się pod kolejne pomioty i zakłada firmy na inne osoby. Od lat oszukuje ludzi i znika. Znam tych ludzi i nic nie mogą mu zrobić. Obecnie pracuje w firmie Andersmeble z Żywca. https://www.facebook.com/uwaga.oszust.5 OSTRZEGAM!!!!!!!!!!

  5. #3165
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marcinrenew

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-560
    Posty
    25

    Domyślnie

    Witam,
    Proszę o jakiś namiar na schody.. tanie i dobre
    schody ażurowe, dwubiegowe ze spocznikiem
    Pozdrawiam

  6. #3166
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ziuta62
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Podhale
    Posty
    750

    Domyślnie

    ELEWACJE - polecam forumowego Bartka-fighter1983 i jego kolegę Zbyszka Hołdę. Perfekcyjnie wykonane ocieplenie i tynki, materiał super jakości i dobre ceny. Poradzili sobie świetnie z wieloma utrudnieniami i niewygodnymi szczegółami, bo mam kilkadziesiąt rysi, które obrobili perfekcyjnie. Ekipa, której nie trzeba pilnować. Nie dość, że super fachowo to jeszcze miło, grzecznie i czysto.
    Kontakt- fighter1983 na naszym forum
    lub Zbyszek-601815765
    "Love lift us up where we belong,
    Where the eagles cry, on a mountain high.."

  7. #3167
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dwiemuchy
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    668
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał koyote Zobacz post

    Czy na tym forum ktos moze sie wypowiedziec o firmie Fullinstal ze Skawiny ?
    Robili u mnie instalację - całkiem sensowna ekipa, ceny też rozsądne. Z mojego polecenia robili też*2 znajomymy instalkę i solary u moich sąsiadów - jakichś bardziej negatywnych opinii nie było.

    Z gwarancją też nie bylo problemu - miałem jakieś drobniejsze usterki i wszystko naprawili. Całkiem sensowny serwisant od Vaillanta - p. Piotrek -też od nich.

  8. #3168

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA


    Stan surowy Pan Adam nr. 605571139
    Prace zostały wykonane solidnie i w terminie

    Pan Marek nr. 601535074
    Instalacja elektryczna zrobiona bardzo porządnie

    Tynki Pan Piotr nr. 601247356
    Tynki cementowo-wapienne wykonane prosto (piony , poziomy) ładnie zatarte.
    Po zakończonych pracach zostawiony porządek.

    Wylewki Pan Tomek nr. 501142625
    Wylewki wykonane bez zarzutu

    Wykończenia Pan Paweł nr. 884902104
    Suche zabudowy, ocieplenie poddasza, gładzie, flizy, malowanie.
    Pan Paweł często służy radą, nie unika niewygodnych prac,
    utrzymuje porządek na budowie.
    Jakość wykonanych prac w pełni zadowalająca.

  9. #3169
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    misteroli

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Bolechowice
    Kod pocztowy
    32-082
    Posty
    21

    Domyślnie biala lista

    Godna polecenia ekipa stan surowy 4 tyg . konkretnej i fachowej roboty domek stoi łącznie z dachem


    1. Robert Sikora z Marszowic tel. 600 328 847 - stan surowy otwarty (wybór tej ekipy dzięki forum Muratora)
    Ekipa bardzo solidna, wszystko zrobione niemal idealnie.
    Pracowali bardzo sprawnie i zawsze po skończonym dniu pracy na budowie był porządek.
    SSO osiągnięty w 4 tygodnie robocze.


    POLECAM !!!!!!!!!!










    Cytat Napisał Beata02 Zobacz post
    BIAŁA LISTA


    Stan surowy Pan Adam nr. 605571139
    Prace zostały wykonane solidnie i w terminie

    Pan Marek nr. 601535074
    Instalacja elektryczna zrobiona bardzo porządnie

    Tynki Pan Piotr nr. 601247356
    Tynki cementowo-wapienne wykonane prosto (piony , poziomy) ładnie zatarte.
    Po zakończonych pracach zostawiony porządek.

    Wylewki Pan Tomek nr. 501142625
    Wylewki wykonane bez zarzutu

    Wykończenia Pan Paweł nr. 884902104
    Suche zabudowy, ocieplenie poddasza, gładzie, flizy, malowanie.
    Pan Paweł często służy radą, nie unika niewygodnych prac,
    utrzymuje porządek na budowie.
    Jakość wykonanych prac w pełni zadowalająca.

  10. #3170

    Domyślnie

    Witam
    Szukam ekipy z malopolskiego do wymurowania paki w systemie porotherm profi możecie kogoś polecić?

  11. #3171

    Domyślnie

    Stan surowy otwarty gotowy.
    Czas podziękować forum muratora i wspomóc innych budujących własnymi doświadczeniami i opiniami o wykonawcach.

    Budowałem dom Marcel G2 z Archipelagu w okolicach Wieliczki. Ława fundamentowa szalowana, ściana fundamentowa z pustaku szalunkowego, ściany nośne i działowe beton komórkowy Termalica, strop żelbetowy, dach kopertowy kryty dachówką ceramiczną braas turmalin, dwa kominy. Dom udało się postawić w równe dwa miesięcy (oczywiście z przerwami technologicznymi, w sumie 32 dni robocze na budowie). Gdyby ktoś chciał o coś dopytać to proszę pisać: [email protected]

    Biała lista:
    Kierownik budowy:
    Antoni Pilch, tel: 600 391 469.
    Miły, kontaktowy gość, nie robi problemów jak chciałem coś zmienić w projekcie, zawsze podjechał jak były jakieś wątpliwości. Cena 2 tyś za całą budowę w tym 10 wizyt na budowie.

    Koparka:
    Tomek z Wieliczki, tel: 695 241 507.
    Młody i dokładny gość. W sumie pracował u mnie 4 dni (miałem trochę równania działki). Koparka uczciwie pracował codziennie po 10 godzin, bez zbędnych przerw i bicia godzin. Cena 90 zł/h. Jakbym wiedział że tyle to zajmie to pewnie bym na początku wytargował niższą cenę.

    Ekipa budowlana:
    Usługi ogólnobudowlane Piotr Chmielik, http://chmielik.com.pl/, tel: 517 445 160.
    W sumie najważniejsze osoby na budowie więc opisze dokładnie. Ekipa 10 osobowa, właściciel, gość koło trzydziestki, cały czas pracuje z ekipą i pilnuje pracowników. Tempo pracy bardzo szybkie, dzięki czemu nie trzeba poświecić całego urlopu na budowę. Nie ma problemu jak chciałem coś zmienić lub dodać do ustalonego zakresu prac. Właściwie większość dodatkowych rzeczy była zrobiona gratis. Panowie codziennie sprzątają po sobie, zero alkoholu , nawet najmniejszego piwa w upały. Szef ma przy sobie alkomat Maja cały swój sprzęt wiec jedyne co domawiałem to koparkę. Ściany i dach zrobione super, dobra dbałość o detale, malkontent zawsze by się do czegoś doczepił, ale jest naprawdę ok. Jedyna uwaga: Szef firmy jest uczulony na wiedzę z internetu, wiec jak ktoś coś przeczyta a nie sprawdzi dokładnie to dostanie „zje…be” . Cena za budowę 45 tyś, miałem oferty od 30 tyś do 70 tyś, ale te najbardziej odbiegające odrzuciłem od razu. Jakby ktoś dzwonił to niech powie że ma numer od Marcina z Krainy Deszczowców (Trąbki) (na 5 z 6 lań betonu padało w trakcie lania lub zaraz po, wiec było sporo pracy przy zabezpieczaniu betonu. Za tą pracę szacun dla ekpiy, goście się nie oszczędzali.

    Skład budowlany:
    Dacholand z Mogilan, kontakt do Łukasza Lisa: 533 865 997
    . Mają praktycznie wszystko na miejscu. Cześć materiałów kupowałem jeszcze w tamtym roku aby odliczyć VAT i mimo tego nie było problemów ze zwrotem. Dowożą wszystko na czas. Jak ktoś będzie brał materiał na cały dom to można wytargować spory rabat. Można zamówić towar i przyjechać zapłacić hurtem za kilka rzeczy naraz (można płacić kartą). Proszę się powołać na mnie lub na Chmielika, od razu jest rabat.

    Transport materiałów sypkich:
    tel: 506 084 760 – uczciwy gość i dobre ceny. Mają bazę koło Gdowa. Przykładowo za 20 ton kamienia drenażowego 8-16 zapłaciłem 1000 zł.
    Tel: 509 754 484 – tez firma z okolic Gdowa, cena 500 zł za czteroosiowe auto piasku do zasypu fundamentów.

    Szara lista:

    Dach Styl, Kraków, ul. Nad Serafą przy wjeździe od Wieliczki. Teoretycznie wszystko ok, ale drobny niesmak pozostał. Kupiłem u nich w tamtym roku kompletny materiał na dach, w sumie ponad 40 tyś PLN. Został mi jeden kominek wentylacyjny i trochę dachówki i niestety nie mogę tego oddać Panowie tłumacza się tym ze maja zamknięty rok księgowy, chociaż mogliby to ode mnie odkupić za złotówkę i sprzedać komuś za złotówkę, doliczając wyższa cenę w innej pozycji. Ale się nie chcę, więc niesmak pozostał, szczególnie że wpłaciłem kasę rok temu a materiał odebrałem teraz. Cena za dachówkę ok, ale wszystkie dodatkowe akcesoria typu folia kalenicowa, wkręty, membrany itp. drogie wiec warto szukać gdzie indziej.

    Czarna lista:
    Pogoda Może dlatego że miałem do niej pecha to miałem szczęście do ludzi wiec czarna lista jest pusta.

    Uwagi:
    Poproście wykonawcę o dokładne zestawienie materiałów. Wszystkie lekkie rzeczy typu folie budowlane, taśmy, gwoździe, pianki, łączniki ciesielskie, stopnie i ławy kominiarskie itp. kupujcie przez internet. Jest dużo, dużo taniej. Jeżeli możecie to dzwońcie i szukajcie osób które przywożą rzeczy typu piasek, kamień itp. Kupcie wcześniej i zostawcie na działce.. U mnie weszło 16 auto do zasypki, koszt auta 500 zł, gdybym nie potrzebował tego na już to może by się udało zaoszczędzić sporo kasy.

    Uff. Spłaciłem dług względem forum

  12. #3172
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    celeim

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-384
    Posty
    1

    Domyślnie

    czy mozesz napisac jakiej firmie zleciles naprawe i czy bylo ok?
    Cytat Napisał cannon Zobacz post
    Potwierdzam w całej rozciągłości opinie o tej firmie.Byłem ich klientem kilka lat temu,niestety sprawy serwisu wyglądają skandalicznie .Moje wrażenie jest takie,że jeszcze na początku jak kierował firma osobiście Karol Górecki było zdecydowanie lepiej .Teraz rządzi tam Krystian Górecki i firma najwyrazniej schodzi na psy.Interesuje ich tylko złapanie klienta,a nie jakieś tam pierdoły i reklamacje.
    Naprawę zepsutej rolety zleciłem innej firmie ,bo nie mogłem się od nich tego doprosić.Jak gardzą taką robota ,to niech się gonią .
    My tu musimy piętnować takie firmy ,może z braku klientów po prostu się zwiną !

  13. #3173

    Wink

    Przepraszam ,że dopiero dziś odpisuję ,ale nie było mnie w Krakowie.
    Zleciłem naprawę firmie Intech ale adresu nie pamiętam.Znajdziesz go w necie.
    Naprawa odbyła się bez zarzutu,w środku zimy,mroznej zresztą .Zapomniałem tylko o tym,że mamy dwa piloty do żaluzji i został zaprogramowany tylko jeden naprawiona żaluzja nie otwiera się górnym pilotem.

    A skoro już sie rozpisałem to dopisuję kolejną laurkę dla firmy Super Tynki-Tomasz Zamorski www.supertynki.pl tel.601 667 101.
    Tynki wykonane w lipcu i wszystko, jak to jest w zwyczaju tej firmy ,w najlepszym porządku .
    Tynki równiutkie i gładziutkie!
    Aż się boję czy Panu Tomaszowi nie poprzewraca się w głowie od tych wszystkich pochwał
    Ostatnio edytowane przez cannon ; 24-09-2014 o 08:45

  14. #3174

    Domyślnie

    Witam.
    Pilnie poszukuje sprawdzonej ekipy do ocieplenia budynku jednorodzinnego z zewnątrz gdyż umówiona wcześniej ekipa odmówiła w ostatniej chwili.
    Będę wdzięczna za każdy namiar. Pozdrawiam

  15. #3175

    Domyślnie

    Z naszych ostatnich doświadczeń mogę dopisać na BIAŁĄ LISTĘ:

    BRUKARZ:
    Pan Damian Windak, firma BudMax, tel. 506 666 835
    www.brukarstwo.info

    Praca wykonana szybko, sprawnie i zgodnie z ustaleniami. Po zgłoszeniu drobnych usterek Pan Damian szybko je naprawił.

    OGRODZENIE:
    Pan Krzysztof Kwiatkowski, firma ogrodzenia-matrix, tel. 669-019-637, http://www.ogrodzenia-matrix.pl/

    PRACE OGRODOWE:
    Pan Michał tel: 721 449 594

  16. #3176

    Domyślnie

    Czarna Lista:
    Omijać z daleka firma od dachów, nazwa Jurbud lokalizacja Tarnów i okolice.
    Wykonali u mnie dach z blachodachówki w tym oczywiście okucia kominów. Wszystkie kominy nieszczelne, oczywiście reklamacja przyszli pokleili taśmą na wierzchu blachy i sylikonami naciapali nic nie pomogło, dzwonie żeby to poprawili (kilka razy) "oczywiście przyjdziemy" i nic kase dostali mają Cie głęboko w d..ie. Odradzam wszystkim takich PARTACZY bez pojęcia o tym co robią.

  17. #3177
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    robert.g35

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    34-317
    Posty
    2

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA

    Witam
    Chciałbym polecić Pana Pawła nr 884902104
    wykonał u mnie gładzie,flizy i malowanie.
    Pan Paweł dba o każdy szczegół, służy radą, nie unika nie wygodnych prac i utrzymuje porządek
    na budowie przez cały okres jej trwania.
    Z wykonanych prac jestem bardzo zadowolony

  18. #3178
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar krakus73
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    207
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Czy ktoś z Was może polecić kominiarza z okolic Gdowa do odbioru przewodów kominowych?

  19. #3179

    Domyślnie

    Witam, gdzie w Krk lub okolicy zamawialiście kamień na blat kuchenny ? ktoś godny polecenia ? myślałam nad Pro-granitem z Niepołomic dopóki nie znalazłam nieprzychylnej opinii na forum ....

  20. #3180
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Akurat kamień nie na blat, ale kilka innych rzeczy w Wieliczce w firmie Krakam. W porównaniu z innymi taniej i nie było jęków, że czegoś się nie da. Dało się i dokładnie zgodnie z życzeniami.

Strona 159 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony