dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 173 z 214
Pokaż wyniki od 3.441 do 3.460 z 4265
  1. #3441

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA - oczyszczalnie biologiczne - montaz i serwis
    Firma Eccoteam (siedziba chyba w Tychach, ale dzialaja w Malopolsce)
    Serwisują mi moją oczyszczalnie bilogiczna od kilku lat i zdecydowanie profesjonalne wrazenie. Zawsze kontaktowi, probuja tez pomagac zdalnie itp, itd, Ceny uslug bardzo rozsadne.

  2. #3442
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ziuta62
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Podhale
    Posty
    750

    Domyślnie

    Cytat Napisał inka_ Zobacz post
    Potrzebuje stolarza do wykonania mebli kuchennych z malopolski (mieszkanie w Krakowie). Prosze o polecenie, ale takze kogo unikac.
    Z gory BARDZO dziekuje!
    Parę postów wyżej poleciłam. Właśnie robi mieszkanie w Krakowie.
    "Love lift us up where we belong,
    Where the eagles cry, on a mountain high.."

  3. #3443
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ziuta62
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Podhale
    Posty
    750

    Domyślnie

    Cytat Napisał olka1912 Zobacz post
    Szukam solidnej ekipy do ocieplenia/elewacji budynku okolice Wieliczki. Z góry dziękuję i pozdrawiam

    Zbyszek Hołda. Polecałam wcześniej. Zgłoś się po namiar do kolegi fighter83 w dziale elewacji urzęduje.
    "Love lift us up where we belong,
    Where the eagles cry, on a mountain high.."

  4. #3444
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar JacZenio
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    30-800
    Posty
    49

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA - DACH (DEKARZ)
    Ad-Rem, Adam Kaczmarczyk. Prosty dach o złożonych detalach. Bardzo dokładne wykonanie, rzekłbym że niwelator laserowy nie był dokładniejszy. Specjalista HIGH Level, a nie majster. Nie skacze po dachach, żeby odwalić robotę. Uzgadnia każdy szczegół, który budzi wątpliwości. Cena odpowiednia do jakości usług.

  5. #3445

    Domyślnie

    Witam wszystkich forumowiczów!

    Chciałbym wybudować dom w okolicach Wieliczki - jestem na etapie poszukiwań solidnej ekipy. Na mojej liście jest m.in. firma BUDIMAR p. Leszczyński - znalazłem już jedną negatywną opinię na tym forum, ale być może jest tu ktoś jeszcze na forum kto byłby w stanie się wypowiedzieć na temat tej firmy?

  6. #3446
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ziuta62
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Podhale
    Posty
    750

    Domyślnie

    POLECAM!!!!!!!!!!!
    Cezary Niedżwiecki-usługi kamieniarskie. Wyłożył w naszym domu ścianę ze schodami i komin - wewnątrz oraz schody wejściowe.
    Super fachowiec, bardzo dokładny, terminowy i przemiły gość. Robił nam też elewację w kamieniu.
    Zamówiliśmy go do tarasu i schodów w grodzie.
    Na prawdę polecam
    Czarek tel. 508204551 , 511011473
    Skład w Dębnie i Rabce. www.kamieniarskie.net
    "Love lift us up where we belong,
    Where the eagles cry, on a mountain high.."

  7. #3447

    Domyślnie

    Witam
    Jestem na etapie budowy ścian parteru, kiedyś przeglądając to forum znalazłem namiar na elektryka, który doradza jak wykonać instalacje, potem inwestor ją wykonuje , a elektryk po wszystkim sprawdza czy jest ok i wystawia papiery. Jestem bardzo zainteresowany, gdyby ktoś miał namiar na takowego elektryka z góry dziękuję.
    Mariusz.

    Co do polecania/odradzania:

    CZARNA LISTA
    zdecydowanie odradzam architekta M. Łukasika z Wieliczki. Niestety dopiero po fakcie dowiedzieliśmy się co nieco o tym Panu, na szczęście zrezygnowaliśmy z wyboru tego Pana na kierownika budowy. Skończyło się tylko na adaptacji projektu do działki.

  8. #3448
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sjh

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    krakow
    Kod pocztowy
    31-601
    Posty
    13

    Domyślnie

    Firma Handlowo Usługowa Romanek Grybów. Partacz jakiego w życiu jeszcze nie widziałem. Na dodatek zniszczył asfalt na ulicy gdzie dokonał przyłacza kanalizacji i pozostawił bez naprawienia. Omijać szerokim łukiem

    https://www.youtube.com/watch?v=O9VNv94FdmI

  9. #3449
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    faza_rapid

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    3

    Domyślnie

    Szukam fachowca do remontu tarasu (Wieliczka). Taras (ok. 15m2) na dwóch kolumienkach - taki powiększony balkon. Niestety przecieka - woda dostaje się do salonu poniżej nad drzwiami balkonowymi do wyjścia na teren poniżej tarasu. Widoczne białe naloty pod tarasem. Czy możecie polecić kogoś? Niekoniecznie musi być najtańszy, ale żeby znał się na tym co robi i a najlepiej dał gwarancję.

    Dziękuję za podpowiedzi.
    Marcin

  10. #3450
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    adamzzz

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    195

    Domyślnie

    Witam. Już kiedyś coś wspominałem o tej firmie ale teraz oficjalnie. Nie do końca małopolska ale tu tez robią. Zdecydowanie wysokie miejsce na białej liście należy sie firmie Ghs Polska. Zamontowali mi w zeszłym roku pompę ciepła stiebel Eltron Wpc 07. I juz teraz uważam ze to była jedna z najlepszych decyzji podczas budowy (konkretnie to druga w kolejności bo pierwsza to sama decyzja o budowie. Jak pompa tak i instalatorzy jest na 5+. Pompa z instalacja w super cenie. Panuje przekonanie ze pompa ciepła musi kosztować jakies kolosalne sumy ale jednak są ludzie którzy uczciwie sprzedają i montują pompy ciepła. Cena jak za normalna usługę hydraulika a nie x4 jak to zwykle inni kasują bo to pompa ciepła.
    Szczerze polecam.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez adamzzz ; 18-04-2016 o 20:52

  11. #3451
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar Swietek
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Kraków-okolice
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,

    czy ktoś korzystał z usług firmy Wojmeb.pl z Bolechowic, meble na wymiar?
    Własciciel Marek Wojdyła.
    Nie mogę znaleźć opinii na temat tej firmy.

    Z góry dziękuję!

  12. #3452

    Domyślnie

    Witam,
    poszukuje solidnego fachowca do odświeżenia mieszkania w Krakowie (szpachlowanie, malowanie, etc.). Czy może ktoś podesłać namiary.
    Bardzo dziękuje.
    Domek

  13. #3453

    Domyślnie

    Poszukiwany hydraulik do kanalizacji - etap ZERO, z ew. możliwością dalszej współpracy, okolica Wieliczki.

  14. #3454

    Domyślnie

    Witam drodzy forumowicze.
    Jako że jest to mój pierwszy post na forum muratora to chciałbym wszystkich serdecznie powitać!
    Wraz z żoną planujemy budowę domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym. Warunki zabudowy mamy, wstępne rozmowy z architektem za nami i teraz pora na wybór ekipy do SSO. Czy ktoś coś wie na temat solidnej ekipy z okolic Nowego Targu? Budynek murowany z betonu komórkowego. Za wszelkie namiary serdecznie dziękuję! Pozdrawiam.

  15. #3455
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    szon213

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam,

    mam pytanie dotyczące Pana Łukasika. Co tak strasznego jest u tego Pana, że wylądował na czarnej liście? Martwię się. U mnie robił adaptacje i jest kierownikiem budowy (jestem już na etapie wykończeń) i do tej pory nie miałem do niego żadnych zastrzeżeń. Pozdrawiam. Staszek.
    Cytat Napisał punki7 Zobacz post
    Witam
    Jestem na etapie budowy ścian parteru, kiedyś przeglądając to forum znalazłem namiar na elektryka, który doradza jak wykonać instalacje, potem inwestor ją wykonuje , a elektryk po wszystkim sprawdza czy jest ok i wystawia papiery. Jestem bardzo zainteresowany, gdyby ktoś miał namiar na takowego elektryka z góry dziękuję.
    Mariusz.

    Co do polecania/odradzania:

    CZARNA LISTA
    zdecydowanie odradzam architekta M. Łukasika z Wieliczki. Niestety dopiero po fakcie dowiedzieliśmy się co nieco o tym Panu, na szczęście zrezygnowaliśmy z wyboru tego Pana na kierownika budowy. Skończyło się tylko na adaptacji projektu do działki.

  16. #3456
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Andrzejorłowski

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-510
    Posty
    1

    Domyślnie

    Kiedy to było? 2009 wtedy pracowałem na etacie. Nie pracuję na budowach.

  17. #3457

    Domyślnie

    Witam wszystkich !
    Może ktoś mi pomoże ..poszukuję kogoś solidnego do montażu napędu bramy skrzydłowej oczywiście z możliwością zakupu mechanizmu i robocizną. Godnego polecenia i raczej z południa Krakowa (lepszy serwis i dojazd w tych korkach)

    Pozdrawiam !!!
    koniec języka za przewodnika ..!

  18. #3458
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    faza_rapid

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam forumowiczów,
    czy możecie polecić kogoś do wstawienia okna w istniejącym dachu. Dach z dachówki ceramicznej, niestety tam gdzie chciałbym okno biegnie drut odgromowy ... mam nadzieje, że można go przesunąć. Samo okno jest niewielkich rozmiarów połaciowe. Druga sprawa to montaż świetlika dachowego tunelowego.
    Będę wdzięczny za Wasz odzew.

    Pozdrawiam
    Marcin

  19. #3459
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    scigal

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-000
    Posty
    11

    Domyślnie

    Szukam niedrogiej i uczciwej ekipy z okolic Dobczyc (k.Wieliczki) która podjęłaby się rozbiórki piętrowego drewnianego domu letniskowego i polozeniu na jego murowanych fundamentach nowego, prostego i niewielkiego (max.35m2) domku letniskowego. Proszę o polecenie jakiejś ekipy i namiary na nią. Dziękuję

  20. #3460

    Domyślnie

    Cytat Napisał punki7 Zobacz post
    Witam,

    mam pytanie dotyczące Pana Łukasika. Co tak strasznego jest u tego Pana, że wylądował na czarnej liście? Martwię się. U mnie robił adaptacje i jest kierownikiem budowy (jestem już na etapie wykończeń) i do tej pory nie miałem do niego żadnych zastrzeżeń. Pozdrawiam. Staszek.
    Cytat Napisał punki7 Zobacz post
    Witam
    Jestem na etapie budowy ścian parteru, kiedyś przeglądając to forum znalazłem namiar na elektryka, który doradza jak wykonać instalacje, potem inwestor ją wykonuje , a elektryk po wszystkim sprawdza czy jest ok i wystawia papiery. Jestem bardzo zainteresowany, gdyby ktoś miał namiar na takowego elektryka z góry dziękuję.
    Mariusz.

    Co do polecania/odradzania:

    CZARNA LISTA
    zdecydowanie odradzam architekta M. Łukasika z Wieliczki. Niestety dopiero po fakcie dowiedzieliśmy się co nieco o tym Panu, na szczęście zrezygnowaliśmy z wyboru tego Pana na kierownika budowy. Skończyło się tylko na adaptacji projektu do działki.
    Skoro nie ma Pan żadnych zastrzeżeń -to proszę się nie martwić-mi osobiście nie pasował, a i kilka dość średnich opinii usłyszałem. Zmieniliśmy plany co do kierownika i jak na razie nie żałujemy(choć jak mówi stare przysłowie pszczół- "nie chwal dnia przed zachodem.....")
    Skoro nie ma Pan zastrzeżeń i jak do tej pory jest OK -to znaczy że jest OK. Mi ten Pan nie pasował i zmieniliśmy plany co do kierownika-na razie sobie chwalimy

Strona 173 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony