dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 183 z 214
Pokaż wyniki od 3.641 do 3.660 z 4265
  1. #3641

    Domyślnie

    Podziekowania dla Pana Ernesta i Pana Marcina, za swietne podejscie, terminowosc i starannosc wykonania. Moge ze spokojem polecic Supertynki jesli zalezy Wam na porzadnie wykonanej pracy. Ekipa wykonala swietna robote Diamant i Tradycja. Polecam!

  2. #3642

    Domyślnie

    Poszukuję ludzi do zrobienia schodów zewnętrznych i werandy wiosną przyszłego roku. Gmina Kocmyrzów, na północ od Krakowa. Mam problem bo większość ekip których telefony miałam zapisane odpowiada że stawia całe stany surowe. Ciekawe czy w ogóle są ekipy które zajmują się taką małą robotą.

  3. #3643

    Domyślnie

    Poszukuję ekipy do SSO w okolicy Słomnik (Polanowice).

    Bardzo proszę o polecenie sprawdzonych wykonawców.

    (Dom parterowy bez piwnicy z poddaszem nieużytkowym, prostokąt 10x16 m, na płycie fundamentowej, ściany z silikatów, wiązary prefabrykowane, dach dwuspadowy 30st kryty blachą)

  4. #3644
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Poszukujący

    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Pcim
    Kod pocztowy
    32-432
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    poszukuję rzetelnego kierownik budowy z okolic Krakowa, Myślenice, Dobczyce, Mszana dolna a konkretnie budowa miał by być prowadzona w miejscowości Pcim.
    Proszę pisać na PW lub poniżej.
    Dziękuje za wszelka pomoc.

  5. #3645
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marcinzz

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    SG
    Kod pocztowy
    32-040
    Posty
    7

    Domyślnie

    Poszukuję sprawdzonej ekipy/firmy gdzie mogę zakupić szambo betonowe wraz z montażem. Zależy mi na tym aby było szczelne
    Jeżeli ktoś posiada jakieś sprawdzone firmy to prośba o podzielenie się informacją

  6. #3646
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcinzz Zobacz post
    Poszukuję sprawdzonej ekipy/firmy gdzie mogę zakupić szambo betonowe wraz z montażem. Zależy mi na tym aby było szczelne
    Jeżeli ktoś posiada jakieś sprawdzone firmy to prośba o podzielenie się informacją
    Sprawdzałeś ofertę firmy ANBO?

  7. #3647
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Szambud polecam, montowali u mnie rok temu w marcu. Bezproblemowo, szybko. Szambo szczelne, przetrwało już jedną zimę.
    Brałam ze zbrojoną płytą najazdową.
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  8. #3648
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    szogu

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Okolice Wieliczki
    Posty
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał slusar Zobacz post
    Sprawdzałeś ofertę firmy ANBO?
    Na ich stronie nie ma informacji o tym, że sprzedają szamba.
    Ostatnio edytowane przez szogu ; 12-10-2017 o 14:29

  9. #3649

    Domyślnie

    Cytat Napisał ItaR Zobacz post
    Cześć,

    Czy macie jakieś godne polecenia ekipy budowlane w okolicy Podhala? Po długiej batalii uzyskaliśmy w końcu pozwolenie na budowę i szukamy zaufanych budowlańców. Problem w tym, że nie mieszkamy w okolicy, więc nie mamy rozeznania, komu warto powierzyć budowę.

    Będziemy wdzięczni za pomoc.
    Jak jestes zaintetesowany moge podac namiary na ekipe z okolic Myslenic - do mnie na slask dojezdzali. Skonczyli tydzien temu sso.

  10. #3650

    Domyślnie

    Witam,
    Ekipa od wylewek. Niestety ale wylewka spękała w niektórych miejscach. Pomiędzy niektórymi pomieszczeniami nie zostały wykonane dylatacje. Tam gdzie dylatacje wykonano np. na dużej powierzchni to różnica poziomów w miejscu dylatacji dochodzi do 5mm, niestety w miejscu ciagu komunikacyjnego i gdzie mają być kladzione płytki. Podczas prac wydawali się fachową*ekipą, zgraną, mierzą laserem i dają włókna jako zbrojenie ale nie przeciwdziałało to spękaniu. Na mój telefon w tej sprawie niestety stwierdził p.Ireneusz, że "nie mają teraz czasu aby podjechać". Szkoda bo musiałem tracić nawet czas na tego posta.

    Nie polecam !

    SPEC-TECH Ireneusz Warecki, Jodłownik, Tel. 515 827 993
    spec-tech.com.pl

  11. #3651
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Fleszu1
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-243
    Posty
    451

    Domyślnie

    CZARNA LISTA
    Przestrzegam przed ekipą budowlaną SSO Usługi Budowlane BOGUSŁAW (Bogdan) KOWALCZYK z Lipnika koło Myślenic

    Robili u mnie stan surowy, w zasadzie na każdym etapie budowy były mniejsze lub większe problemy. Właściciel firmy nie godny zaufania, ściemnia, kłamie, obieceuje, że będzie jutro po czym nie odbiera telefonów przez kilka dni. Ekipę trzeba bardzo pilnować, bo dla oszczędności czasu na każdym kroku stosują sobie jakieś "ułatwienia" niezgodne z projektem i sztuka budowlaną. Dobrze, że z kierownikiem dopilnowaliśmy zbrojenia stropu, bo najchętniej robiliby tak jak im wygodnie i szybko, bo przecież 4 kolejne budowy czekają.
    Krzywe, niepionowe i nietrzymające kątów ściany mimo iz budowali z najłatwiejszych materiałów - bloczki BK. W efekcie dopłaciłem do tynków prawie 3 tys za naddatki materiałowe - ekipa tynkarzy wyrównała ściany ile się dało kosztem grubości tynków.

    Najlepsze co im wychodziło to przerwy na piwko - co najmniej kilka sztuk na dniówkę.

    Dom co prawda zbudowali,trwało to 4 miesiące zamiast umówionych 2 bo np. jak zniknęli po wylaniu stropu to przez 3-4 tygodnie nie było kontaktu. Ale teraz na każdym kroku wychodzi ich fuszerka. Do teraz odkrywam mnóstwo szpar pomiędzy bloczkami - niektóre mają nawet 1cm szerokosci.
    Reasumując, może wziąłbym ich raz jeszcze gdyby mieli mi budować chlew albo stodołę. Budowy domu bym im już nie zlecił.

    Jak ktoś chce więcej szczegółów zapraszam na priv.

  12. #3652
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    To że majstry zawalają terminy to standard, to trzeba wliczyć już podczas ustalania terminu odbioru, ale gdzie był kierownik budowy że pozwolił na fuszerki?U mnie po kazdej wizycue KB miałem telefon z sprawozdaniem co zrobili i jak zrobili i wtedy jechałem wypłacić następna transze.
    Przy placeniu nie było widać szpar na 1cm?
    Jesli wystepuje pijaństwo na budowie to wywala się ekipę nie płacąc (pewnie umowy nie było) i strasząc sądem,albo jeśli nie mamy smykałki do awanturowania się to trzeba się poświęcić ibstać nad nimi pilnować ekipy.(dawiej pijaństwo to był standard na budowie a teraz nie słyszałem żeby ktoś piwo nawet pił -czasy się zmieniły)

  13. #3653
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Fleszu1
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-243
    Posty
    451

    Domyślnie

    Ten wątek jest do przestrzegania innych przed pseudo-fachowcami a nie od tłumaczenia się gdzie był kierownik albo inwestor.Wyrzucenie ekipy z budowy oznaczałoby wstrzymanie budowy na rok.
    Ostatnio edytowane przez Fleszu1 ; 22-10-2017 o 09:12

  14. #3654

    Domyślnie

    a ja szukam sprawdzonych hudraulikow z malopolski a dokladnie okolice dabrowy tarnowskiej ktos cos?

  15. #3655
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Januszstu

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    32-087
    Posty
    4

    Domyślnie

    Chciałem polecic ekipy, ktore u mnie sprawdzily sie na budowie w czerwcu 2017 - z dziedzin, które rzadko pojawiaja sie na tej liscie:

    Biała lista:

    1. Ogrodzenie - porządnie wykonali ogrodzenie - siatka powlekana 150mb + podmurówka systemowa - bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny - http://www.ogrodzenia-jawien.pl/

    2. Plantowanie wyrownanie terenu po budowie - porządnie, rowno do sznurka, uprzejmi - robota miniładowarka Bobcat plus 2 Panow łopatami/grabiami - wyrownali 14 arow dzialki bardzo ladnie: Tomasz Ziarko 604 261 354

  16. #3656

    Domyślnie

    Kolejne firmy do dopisania na listy, tym razem jedna biała i jedna czarna.

    Zacznę od „BIAŁEJ LISTY”:
    Polecam firmę Dawid Lelek Usługi Wysokościowe DkM Dach, Rzozów . U mnie malowali elewacje, zajmują się również malowaniem i czyszczeniem dachów i innymi pracami wysokościowymi. Jedna z lepszych firm z jakimi miałam do czynienia przy całej budowie. Terminowi, rzetelni, wszystko bardzo dobrze zabezpieczone przy malowaniu, na placu robót czysto. Efekt końcowy znakomity za rozsądne pieniądze.

    „CZARNA LISTA”
    Małgorzata Ortman TESORO Ogrody, Jaroszowice. Mieliśmy zakontraktowane rozległe prace ogrodowe (kompleksowe założenie dużej części ogrodu, z podjazdem i ogrodzeniem włącznie). Panowie przyjechali posadzili większe drzewa i żywopłoty na szybko (zamówione rośliny nie mogły czekać), mieli przyjechać później zająć się resztą prac. Termin co tydzień przesuwali, zwodzili, że pogoda, że coś tam, aż w końcu już mieli przyjechać i znikli. Firma przestała odbierać telefony, jest nieuchwytna. Jak się okazało rośliny, źle posadzone, za głęboko, byle jak. W ogóle nie mieli zamiaru podwiązać dużych drzew (np. 6m), po moich naleganiach zrobili to, ale źle nieprofesjonalnie, jedno drzewo złamało się pod naporem podpory niewłaściwie zainstalowanej. O ogrodnictwie ta firma nie ma zielonego pojęcia, prawdopodobnie przestraszyli się zakresu robót i jak szczury uciekli. Swoją drogą dobrze, że nie robili nic więcej. Nie mniej narazili mnie na straty finansowe, roczne opóźnienie z wykonaniem prac ogrodowych (mam przed domem bałagan, brak ogrodzenia docelowego). Stanowczo odradzam korzystanie z usług tej firmy.
    Pozdrawiam
    Katka

  17. #3657

    Domyślnie

    Biała lista:
    Tomasz Fudalej - podłogi
    Terminowo, sprawnie, porządnie, fachowo. Polecam!

    Czarna lista:
    Michał Kitajewski - wykończenia, malowanie, płytki. Zdecydowanie odradzam, wręcz ostrzegam!
    Nie dotrzymuje terminów rozpoczęcia i zakończenia prac. Non stop dopomina się o wypłaty. Położone przez niego płytki były dramatycznie krzywe, miały postrzępione krawędzie. Na prostej ścianie nie potrafił położyć kilku płytek prosto. Brakuje mu wiedzy, nie ma doświadczenia, ani narzędzi do pracy. Zrobioną przez niego łazienkę musiałem skuwać i robić od nowa. Położył w pokoju na jednej ścianie tapetę - krzywo, poza tym odkleja się. Pomyłka dziesięciolecia.

  18. #3658
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał opcio Zobacz post
    Biała lista:
    Tomasz Fudalej - podłogi
    Terminowo, sprawnie, porządnie, fachowo. Polecam!

    Czarna lista:
    Michał Kitajewski - wykończenia, malowanie, płytki. Zdecydowanie odradzam, wręcz ostrzegam!
    Nie dotrzymuje terminów rozpoczęcia i zakończenia prac. Non stop dopomina się o wypłaty. Położone przez niego płytki były dramatycznie krzywe, miały postrzępione krawędzie. Na prostej ścianie nie potrafił położyć kilku płytek prosto. Brakuje mu wiedzy, nie ma doświadczenia, ani narzędzi do pracy. Zrobioną przez niego łazienkę musiałem skuwać i robić od nowa. Położył w pokoju na jednej ścianie tapetę - krzywo, poza tym odkleja się. Pomyłka dziesięciolecia.
    Skoro temu Wykonawcy! brakowało wiedzy, doświadczenia oraz narzędzi to czym się kierowałeś przy podejmowaniu decyzji?

  19. #3659

    Domyślnie

    Witam
    Chicałbym z czystym sumieniem polecić (umieścić na Białej Liście wykonawców) Pana Piotra Ślusarczyka i jego firme FRP Piotr Śusarczyk. Firma z województwa małopolskiego.
    Pan Piotr z jego ekipą realizowali ocieplenie poddasza mieszkalnego w moim domu oraz prace wykończeniowe całego domu w zakresie gładzi i malowania.
    Przed wyborem firmy do realizacji powyższych prac, zrobiłem porównanie miedzy 2-3 ofertami ale zostałem przekonany poziomem profesjonalizmu, ottwartością i chęcią fachowego doradztwa ze strony Pana Piotra. Po mimo faktu, że oferta nie była najtańsza uważam, że dokonałem bardzo dobrego wyborów, a wyniki prac zrealizowanych przez ekipe Pana Piotra są na najwyższym poziomie. Wiele kolejnych (nie zależnych ekip na mojej budowie) - parkieciarze, stolarz itp. stwierdzali, że już dawno nie widzieli tak pieknie wyrównanych i przygotowanych scian do dalszych prac (a maja okazje ogladać i porównać wiele domów ze względu na wykonywaną pracę). Dodatkowo bardzo wielką zaletą Pana Piotra jest to że jest bardzo słowny. Wszystko do czego się zobowiązał zostało zrealizowany na najwyższym poziomie.
    Jeszcze raz Serdecznie polecam i pozdrawiam.
    Mariusz

  20. #3660

    Domyślnie

    Czy polecasz też jakichkolwiek wykonawców którzy byli przed p. Piotrem albo po nim? Jeśli nie, to czy wpiszesz ich na czarną listę?

Strona 183 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony