dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 184 z 214
Pokaż wyniki od 3.661 do 3.680 z 4265
  1. #3661

    Domyślnie

    Moge polecic (na Biala liste) Pana Mariusza Szczerbak (i jego firme) odpowiedzialna za budowe domu do stanu surowego (od fundamentoów do dachu). Wszystko w porzadku podczas budowy. Dotychczas nie zidentyfikowałem żadnych istotnych usterek/problemów.
    Na Białą Listę takzę polecam Pana Mariusza Nowaka - (Posadzki 2M) - odpowiedzialnego za realizacje wylewek żywicznych w garażu i na balkonach.
    A także Rafała Data - który realizował ocieplenie zewnętrzne i elewacje.

    Na czarną listę niechce podawać kandydatów - wystarczy, że ich tu nie wspomnę. Ale szczeże uważam,że dotychczas niemiałem wiekszego problemu z którąś z ekip - może to kwestja dobrej selekcji i sprawdzenia rekomendacji przed rozpoczeciem prac danej ekipy.
    Jeszcze raz pozdrawiam.
    Mariusz

  2. #3662

    Domyślnie

    Cytat Napisał slusar Zobacz post
    Skoro temu Wykonawcy! brakowało wiedzy, doświadczenia oraz narzędzi to czym się kierowałeś przy podejmowaniu decyzji?
    Poleceniem. Niestety okazało się niewiarygodne.
    Tego, że nie ma wiedzy, doświadczenia i narzędzi nie wiedziałem przed rozpoczęciem przez niego prac. Wyszło w trakcie.

  3. #3663

    Domyślnie

    Cytat Napisał MPX173 Zobacz post
    Moge polecic (na Biala liste) Pana Mariusza Szczerbak (i jego firme) odpowiedzialna za budowe domu do stanu surowego (od fundamentoów do dachu). Wszystko w porzadku podczas budowy. Dotychczas nie zidentyfikowałem żadnych istotnych usterek/problemów.
    Jeszcze raz pozdrawiam.
    Mariusz

    Można prosić o namiary na P. Mariusza Szczerbaka?

  4. #3664

    Domyślnie

    Poszukuję porządnej firmy do mebli na wymiar. Okolice Tarnowa/Brzeska/Dąbrowy Tarnowskiej ?
    Z góry dzięki

    BIAŁA LISTA :
    Rafał Owca - Brukarstwo, okolice Żabna.

    80-90zł/m2 z podbudową, nie żaluje kruszywa, zagęszczanie warstwowe, beton zamawiany bezpośrednio itd. Generalnie polecam. Nawet ułożenie kostki w jodełkę nie było dla nich wyzwaniem

  5. #3665
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sorc Zobacz post
    Poszukuję porządnej firmy do mebli na wymiar. Okolice Tarnowa/Brzeska/Dąbrowy Tarnowskiej ?
    Z góry dzięki

    BIAŁA LISTA :
    Rafał Owca - Brukarstwo, okolice Żabna.

    80-90zł/m2 z podbudową, nie żaluje kruszywa, zagęszczanie warstwowe, beton zamawiany bezpośrednio itd. Generalnie polecam. Nawet ułożenie kostki w jodełkę nie było dla nich wyzwaniem
    Dawid Bodzioch +48600097150 (Meble)

  6. #3666

    Domyślnie

    Korzystaliście z usług Roletexu? Zainteresowana jestem roletami zewnętrznymi i bramą garażową. Polecacie ewentualnie jakieś firmy z okolic Wieliczki, które zajmują się roletami i sa sprawdzone i godne polecenia?

  7. #3667

    Domyślnie

    Cytat Napisał slusar Zobacz post
    Dawid Bodzioch +48600097150 (Meble)
    Dzięki, co Ci wykonywał ?

    Świetny malunek masz na ścianie w pokoju dzieci (pingwiny) mogę namiary ?

  8. #3668
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dodek77

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    małopolska
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    37

    Domyślnie

    Witam.Poszukuję ekipy od wykonczeniówek tj poddasze KG,może byc tez ,,złota rączka" .fliziarz tez mile widziany?Jak ktoś ,coś to Bardzo Proszę o namiary,
    okolice Wieliczki
    Dziękuje i pozdrawiam

  9. #3669
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    To nie jest pokój Moich dzieci. Jest to jedna z Moich realizacji. Wykonywał kilka skomplikowanych tematów.

  10. #3670
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    GosiaLi

    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-408
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam wszystkich jestem nowa na forum

    Co do czarnej listy to jeszcze ( odpukać ) nie mam kogo wstawiać.

    lecz co do ,,białej,, bardzo spodobała mi się praca jednej z krakowskich firm zajmujących się kompleksową obsługą inwestycji a mianowicie QualityInvestment
    zajmują się od projektu i logistyki po prace wykończeniowe, u mnie osobiście robili projekt łazienki oraz salonu i remontowali 1 piętro w domu wykonali to solidnie i szybko. co jeszcze z plusów? kontakt jest nawet do późnych godzin wieczornych, są terminowi i słowni a to rzadkość w tej dziedzinie ( tak mi się wydaje ) co do ,, minusów ,, nie są tani, ta firma się ceni ale patrząc z perspektywy czasu jakość ich wykonania jest tego warta i te miny sąsiadów gdy zobaczyli moją łazienkę bezcenne ))
    poleciłam ich również koleżance ( Ona z mężem kupiła dom w stanie deweloperskim i chciała projekt całości wraz z wykończeniem ) i mimo że cena nie była najniższa także sobie chwali . w szczególności ze na meblach i osprzęcie do całego domu które zamówiła przez tą firmę oszczędziła grube tysiące !

    także z czystym sumieniem polecam i podaje ich stronę www oraz kontakt : https://qinvestment.pl 578-289-546

  11. #3671

    Domyślnie

    Pierwszy wpis w tym temacie i niestety czarna lista.
    Odradzam firmę od rekuperacji Solterm.
    Firma jako jedna z wielu od rekuperacji podeszła do tematu dość … chamsko w mojej ocenie.
    Po zapytaniu przez jednego z pracowników jak ich oferta wypada na tle konkurencji powiedziałem zgodnie z prawdą, że nie licząc jednej (dobrze nam znanej firmy) oferta ta jest najwyższa cenowo.
    Po czym dostałem odpowiedź, że szkoda ich i mojego czasu … i życzono mi powodzenia przy wyborze przede wszystkim taniej ekipy.

    Oczywiście wcześniej nie pisałem w żadnym z maili, że cena mi nie odpowiada lub ją z tego względu odrzucam bo wszystko jest kwestią doboru odpowiedniego urządzenia, sterowników, materiału oraz poprawnej instalacji.
    Pytania takie padały również od innych firm i nikt nie odesłał mnie z kwitkiem jeśli usłyszał niesatysfakcjonującą go odpowiedź, ale zawsze była podjęta próba dogadania (pytania chociażby o rodzaj użytych materiałów z których konkurencja ma wykonane kanały wentylacyjne, jaki dają sterownik w „standardzie”). Tutaj niestety coś nie zagrało i nikomu nie polecam tej firmy.

    Dla jednych może „drobnostka”, ale ja jestem uczulony na chamstwo i takie podejście do klienta więc dlatego o tym piszę.
    Gdyby ktoś miał jakieś zastrzeżenia (konkurencja itp.) to proszę o kontakt PW, mam zachowane wszystkie maile.

  12. #3672
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.495
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ec-Synek Zobacz post
    Pierwszy wpis w tym temacie i niestety czarna lista.
    Odradzam firmę od rekuperacji Solterm.
    Firma jako jedna z wielu od rekuperacji podeszła do tematu dość … chamsko w mojej ocenie.
    Po zapytaniu przez jednego z pracowników jak ich oferta wypada na tle konkurencji powiedziałem zgodnie z prawdą, że nie licząc jednej (dobrze nam znanej firmy) oferta ta jest najwyższa cenowo.
    Po czym dostałem odpowiedź, że szkoda ich i mojego czasu … i życzono mi powodzenia przy wyborze przede wszystkim taniej ekipy.

    Oczywiście wcześniej nie pisałem w żadnym z maili, że cena mi nie odpowiada lub ją z tego względu odrzucam bo wszystko jest kwestią doboru odpowiedniego urządzenia, sterowników, materiału oraz poprawnej instalacji.
    Pytania takie padały również od innych firm i nikt nie odesłał mnie z kwitkiem jeśli usłyszał niesatysfakcjonującą go odpowiedź, ale zawsze była podjęta próba dogadania (pytania chociażby o rodzaj użytych materiałów z których konkurencja ma wykonane kanały wentylacyjne, jaki dają sterownik w „standardzie”). Tutaj niestety coś nie zagrało i nikomu nie polecam tej firmy.

    Dla jednych może „drobnostka”, ale ja jestem uczulony na chamstwo i takie podejście do klienta więc dlatego o tym piszę.
    Gdyby ktoś miał jakieś zastrzeżenia (konkurencja itp.) to proszę o kontakt PW, mam zachowane wszystkie maile.
    Uważam ze ocena zbyt przesadzona. Oczywiscie zwróciłem uwagę pracownikowi na zbyteczne komentarze, ale to tylko wycena. Dziwi mnie fakt ze owa negatywna ocena ocena nie pojawiła sie przy wycenie ozc oraz omówieniu wyników ozc. Czasami rozgaduje sie az nadto i byc moze juz wtedy uraziłem Pana. W kazdym razie nie miałem nigdy problemów z oceną przedstawienia wyceny zawsze moze byc ten pierwszy raz i jezeli czuje sie Pan az tak bardzo urazony to przepraszam. Co maili to ja nie kasuje zadnych maili od klientów, takze ta zapobiegliwosc wydaje mi sie zbyteczna, jezeli juz mowa o zyczeniach to była równiez mowa o wyborze dobrej i fachowej firmy. Uwazam ze komentarzy odnosnie porównan przy wycenie nie powinno byc i na pewno ich nie będzie.

  13. #3673

    Domyślnie

    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    Uważam ze ocena zbyt przesadzona. .
    Przesadzona bo negatywna ? A jak Pana ktoś chwali to zwraca Pan uwagę, że przesadził ?

    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    Uwazam ze komentarzy odnosnie porównan przy wycenie nie powinno byc i na pewno ich nie będzie.
    A moim zdaniem powinna być bo takie podejście do klienta również świadczy o "fachowości" firmy.
    Jak dla mnie temat skończony bo nie widzę sensu dalej prowadzić dyskusji z Panem.

    Zapomniałem jeszcze o jednej firmie, którą dla odmiany chciałem polecić.
    Zdecydowanie biała lista.

    Firma nazywa się GEONIT (Przemysław Kluczewski). Robili dla mnie badanie gruntu na dwóch działkach.
    W obu przypadkach wszystko poszło szybko, łatwo i przyjemnie. Oprócz otrzymanej dokumentacji Pan Przemysław zadzwonił do mnie po wykonaniu "próbek", omówił dokładnie jak sprawa wygląda oraz przybliżył mi charakterystykę poszczególnych warstw. Cena bardzo atrakcyjna.
    Z czystym sumieniem POLECAM firmę GEONIT !

  14. #3674
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Busters

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Kraków/Wołowice
    Posty
    852

    Domyślnie

    Ec-synek twoj post to jakis absurd. Wpisywac kogos na czarna liste, bo ktos rzucil jakis glupi komentarz przy wycenie?
    Mialbym co najmniej 50 jak nie 100firm do wpisania tutaj. Firme ocenia sie glownie po tym jak wykonala powierzona usluge
    a nie za jakis komentarz i to jeszcze pracownika..

    Jak moge smialo solterm dodac do bialej listy i bez zastanowienia polecic innym.
    Indywidualny, parterowy - 140m2 uzytkowej+garaż 33m2 - całość grzana. Ściana 18cm silikat.
    Ocieplenie: ściany 20cm 0,31, podłoga 20cm 0.36, strop wełna 40cm U=0,35
    Ogrzewanie: Tcap 9kw, Rekuperacja: Airpack 300. OZC~7,3KW
    Mieszkamy!

  15. #3675

    Domyślnie

    To bardzo proszę polecać

  16. #3676
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.495
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Busters Zobacz post
    Ec-synek twoj post to jakis absurd. Wpisywac kogos na czarna liste, bo ktos rzucil jakis glupi komentarz przy wycenie?
    Mialbym co najmniej 50 jak nie 100firm do wpisania tutaj. Firme ocenia sie glownie po tym jak wykonala powierzona usluge
    a nie za jakis komentarz i to jeszcze pracownika..

    Jak moge smialo solterm dodac do bialej listy i bez zastanowienia polecic innym.
    Nie wykonałem zadnej usługi dla Ec-synek, który zarzuca mi brak fachowosci, co prawda nie rozumiem w czym, moze w jakosci wykonania ozc, moze projektów, moze innych opracowan, a moze w wykonawstwie. Naprawdę nie wiem w czym, nie wiem na jakiej podstawie sa te zarzuty. Aby zweryfikowac poprawnosc ozc i projektów trzeba sie na tym znac na poziomie co najmniej mi równym, na wykonawstwie to trzeba by ocenic wykonanie konkretnej instalacji. Tego o ile sie orientuje Ec-synek nie sprawdził, a przynajmniej to sprawdzenie nie jest mi znane. Łatwo jest zarzucac brak fachowosci, trudno jest to udowodnic.

  17. #3677

    Domyślnie

    Dokładnie
    Ja już skończyłem z Panem temat i proszę się nie bronić rękami i nogami i zarzucać mi, że nie przedstawiłem Panu jakiś projektów bo tak jak jasno powyżej i na mailu napisałem, nie oceniam "jakości", usługi a podejście do klienta, które u Pana jest zdecydowanie na najniższym poziomie.
    Tyle w temacie. Jak chce Pan robić off top to proszę pisać na PW.

  18. #3678
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.495
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ec-Synek Zobacz post
    Dokładnie
    Ja już skończyłem z Panem temat i proszę się nie bronić rękami i nogami i zarzucać mi, że nie przedstawiłem Panu jakiś projektów bo tak jak jasno powyżej i na mailu napisałem, nie oceniam "jakości", usługi a podejście do klienta, które u Pana jest zdecydowanie na najniższym poziomie.
    Tyle w temacie. Jak chce Pan robić off top to proszę pisać na PW.
    Kazdy moze miec swoje zdanie, to wolny kraj, inni klienci tego nie potwierdzają tego "podejscia do klienta".

  19. #3679

    Domyślnie

    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    Kazdy moze miec swoje zdanie, to wolny kraj, inni klienci tego nie potwierdzają tego "podejscia do klienta".
    W takim razie gratuluję. Wszyscy zapewne wierzą Panu na słowo
    Wychodzi na to, że tylko ja jestem taki problemowy. Dziwne, że na tyłu potencjalnych wykonawców tylko w tym przypadku coś poszło nie tak. Trudno ...

  20. #3680
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mi Solterm robił OZC ,zostało wykonane w terminie, mam nadzieje dokladnie, uzyskany wynik wnikliwie przeanalizowany przez telefon.I z tego jestem w pełni zadowolony.Nie skorzystalem z wyceny podłogówki bo to dla mnie za drogo.Obsluga wg mnie bardzo dobra ale czasami ktoś ma zły dzień.
    Jakbym.chciał narzekać na wszystkich co robili mi wyceny to na 90% powinienem się obrazić bo na większość zapytań nie otrzymałem odpowiedzi lub po kilku trlefonach przypominajacych się zostałem olany.Takie czasy że trzeba się prosić żeby ktoś wycenę zrobił a co dopiero zeby wykonał usługę.
    Hydraulik kazał się przypomnieć w grudniu, elektryk w styczniu, fliziarz w lutym,a stolarz w marcu a najlepiej w ogóle bo za dużo ma roboty.
    Ostatnio edytowane przez maciuspala ; 16-11-2017 o 20:40

Strona 184 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony