dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 185 z 214
Pokaż wyniki od 3.681 do 3.700 z 4265
  1. #3681
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Ec-synek staram się zrozumieć Twoje stanowisko, ale przyznam się szczerzę, że jakoś nie mogę. Temat odnosi się do listy wykonawców, czyż nie?
    Wczytując się ponownie w Twoje posty dochodzę do wniosku, że wspomniana przez Ciebie firma nic oprócz OZC dla Ciebie nie wykonała. Zgadza się? Dla mnie jest jasne, że niesprawiedliwie podeszłeś do tematu, chociażby dlatego że brak kultury pracowników nie zawiera się w temacie tego wątku.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  2. #3682
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.495
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ec-Synek Zobacz post
    W takim razie gratuluję. Wszyscy zapewne wierzą Panu na słowo
    Wychodzi na to, że tylko ja jestem taki problemowy. Dziwne, że na tyłu potencjalnych wykonawców tylko w tym przypadku coś poszło nie tak. Trudno ...
    Naprawde sądzi Pan ze oszukuję?, prosze spojrzec na stopki kilkudziesięciu forumowiczów, oni tam podają wyniki ozc i kto je wykonał, czy czarna lista nie byłaby pełna negatywnych wpisów na moj temat gdy mieli do tego podstawę. To jakis paradoks ze pierwszy wpis do czarnej listy jest autorstwa tego komu nie wykonałem zadnej usługi, mam swiadomosc ze kiedys to musiało nastąpic bo jak mówi porzekadło "jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził". Jezeli ten wpis miał polepszyc samopoczucie i rekompensatę doznanej krzywdy z mojej strony to niech tak będzie.

  3. #3683
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.495
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    Ec-synek staram się zrozumieć Twoje stanowisko, ale przyznam się szczerzę, że jakoś nie mogę. Temat odnosi się do listy wykonawców, czyż nie?
    Wczytując się ponownie w Twoje posty dochodzę do wniosku, że wspomniana przez Ciebie firma nic oprócz OZC dla Ciebie nie wykonała. Zgadza się? Dla mnie jest jasne, że niesprawiedliwie podeszłeś do tematu, chociażby dlatego że brak kultury pracowników nie zawiera się w temacie tego wątku.
    Przepraszam ze sie wtrące, ozc równiez nie było wykonane, po prostu nic nie było wykonane, trwały jak by to okreslic negocjacje/uzgodnienia cenowe, nic wiecej

  4. #3684
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Wykonanie OZC jest usługą jak każda, jeden robi OZC a drugi kładzie kafelki.Aczkolwiek miałem możliwość rozmawiać 2-razy z p.Andrzejem i zapewniam iż były to długie rozmowy....ba bardzo długie...p.Andrzej to bardzo gadatliwa osoba ktora w dodatku wie co mówi.
    Oczywiście ja umieściłbym Solterm na białej liscie.

  5. #3685
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    Przepraszam ze sie wtrące, ozc równiez nie było wykonane, po prostu nic nie było wykonane, trwały jak by to okreslic negocjacje/uzgodnienia cenowe, nic wiecej
    Tym bardziej nie mogę znaleźć nuty zrozumienia dla takiej postawy.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  6. #3686

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    Ec-synek staram się zrozumieć Twoje stanowisko, ale przyznam się szczerzę, że jakoś nie mogę. Temat odnosi się do listy wykonawców, czyż nie?
    Wczytując się ponownie w Twoje posty dochodzę do wniosku, że wspomniana przez Ciebie firma nic oprócz OZC dla Ciebie nie wykonała. Zgadza się? Dla mnie jest jasne, że niesprawiedliwie podeszłeś do tematu, chociażby dlatego że brak kultury pracowników nie zawiera się w temacie tego wątku.

    W takim razie jeśli zły temat to proszę o usunięcie mojej opinii.
    Nie chcę aby kolejne 5 stron Pan asolt reklamował się jakie ma wszystko perfekcyjne bo widzę, że do tego się jego obrona sprowadza.
    Jeśli są osoby, które korzystały z usług firmy tego Pana i są zadowolone to bardzo się cieszę (bez złośliwości). Ja jedynie zwróciłem uwage, że chamsko mnie potraktowali i cieszę się, że nie zdecydowałem się wcześniej na współpracę. Tyle ode mnie.

  7. #3687
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.495
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ec-Synek Zobacz post
    Nie chcę aby kolejne 5 stron Pan asolt reklamował się jakie ma wszystko perfekcyjne bo widzę, że do tego się jego obrona sprowadza.
    Bynajmniej, zwróciłem uwagę pracownikowi, publicznie tu na forum Pana przeprosiłem, co mam jeszcze zrobic?
    A na temat mojej fachowosci czy tez jej braku panskim zdaniem bede sie wypowiadał bo mam ku temu podstawy i to uzasadnione.

  8. #3688

    Domyślnie

    A czy ja w którymkolwiek poście napisałem, że czegoś od Pana oczekuję ?
    Skończ już Pan bo to do niczego sensownego nie prowadzi.
    Wyraziłem swoją opinię, a Pan będzie to teraz rozstrzasał na 10 stron.

  9. #3689
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Panowie proponuję opanować emocje, moim skromnym zdaniem sprawę sobie wyjaśniliście i najlepiej pozostawić sytuację do oceny innym użytkownikom FM.
    Szkoda zaśmiecać wątek osobistymi niesnaskami, które wobec mojej oceny nie mają związku z tematem wątku.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 16-11-2017 o 21:39 Powód: Uzupełnienie.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  10. #3690
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.495
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    Panowie proponuję opanować emocję, moim zdaniem sprawę sobie wyjaśniliście i najlepiej pozostawić sytuację do oceny innym użytkownikom FM.
    Szkoda zaśmiecać wątek osobistymi niesnaskami, które wobec mojej oceny nie mają związku z tematem wątku.
    Zgadza sie, prosze nie kasowac tej opinii i dyskusji, moze sie przyda nie tyle potencjalnym inwestorom, co raczej wykonawcom, bo jest czarna lista wykonawców, ale brak czarnej listy inwestorów.

  11. #3691

    Domyślnie

    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    Zgadza sie, prosze nie kasowac tej opinii i dyskusji, moze sie przyda nie tyle potencjalnym inwestorom, co raczej wykonawcom, bo jest czarna lista wykonawców, ale brak czarnej listy inwestorów.
    O tak by było najlepiej
    Już nie mogę się doczekać tych pytań od przyszłych wykonawców ...
    - A Pan może z forum muratora ?
    - Tak
    - A to w takim razie dziękujemy

    Weź człowieku przestań już się żalić bo zwróciłem Panu uwagę, odnośnie braku kultury przy negocjacjach z klientem, a Pan robi wywody na 5 stron.
    Za wszelką cenę chce Pan udowodnić jaki to klient w tym przypadku jest beznadziejny, a u Pana jest wszystko cacy.
    Dobrze niech tak będzie Długo jeszcze będzie trwał ten off top ? Niech każdy przeanalizuje tą sytuację na swój sposób. Jeśli stwierdzi ktoś, że "głupota" to jego sprawa,, a może komuś też się to nie spodoba co napisałem kilka postów wyżej. Tak trudno to zaakceptować, że coś się komuś nie podoba ?
    Jeśl twierdzi Pan, że wina leży po mojej stronie to niech tak bedzie, przeanalizuję to i jak zmienię zdanie to na pewno o tym wspomnę.
    Pozdrawiam.

  12. #3692
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Bakalka

    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-611
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam forumowiczow. Wpadlam tu w ramach planowanej budowy i mam nadzieje, ze chociaz czesc decyzji odnosnie wyboru wykonawcow bedzie trafna. Budowa w miejscowosci Siepraw, obecnie potrzebuje ekipy do SSO. Wczoraj przewertowalam to forum az to roku 2012... czy mi sie wydaje, czy wyszukiwarka po slowach kluczach srednio tu dziala? Probowalam wyszukac poszczegolne posty wpisujac nazwy firm/ nazwiska ktore gdzies tam sie przewinely. Niestety zamiast postow pokazuje mi cale 185 stron

  13. #3693

    Domyślnie

    Pan Kazimierz Kasperek wykonuje takie o to schody z litej dębowej deski Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	23874484_10208813984581608_346953544_o.jpg
Wyświetleń:	289
Rozmiar:	97,0 KB
ID:	401648

  14. #3694
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Adam1_P

    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Skąd
    Skawina
    Kod pocztowy
    32-050
    Posty
    1

    Domyślnie

    Czarna Lista: Usługi Ogólonobudowlane Piotr Chmielik; Centralna 351, 32-440 Rudnik
    Ta firma to istny koszmar, a pan Piotr to co najwyżej nadaje się na pomocnika murarz, bo o budowie domów nie ma pojęcia. Ale od początku: dom zgodnie z projektem podpiwniczony, ściany fundamentów wylewane, a Wykonawca bez konsultacji ze mną i kierownikiem budowy chciał budować z bloczków szalunkowych i bez izolacji i drenażu bo w gruncie nie ma wody (wg. Wykonawcy - bo geodeta co innego stwierdził) to po co. Gdybyśmy nie zareagowali pewnie po każdym deszczu miałbym basen w piwnicy.

    O próbie wymuszenia (bo inaczej tego nazwać nie można) korzystania z jego zaprzyjaźnionego składu budowlanego (Dacholand koło Mogilan), gdzie wszystko jest ponoć odręki i w dobrych cennach nie będę wspominał. Całe szczeście w porę zakończyłem współpracę z tym pseudobudowlańcem.

    Nie wiem tylko skąd ten pozytywyny komentarz 'Januszastu' - może to autopromocja Wykonawcy. Zresztą sam komentarz mówi za siebie - dom 280m2 w miesiąc - a gdzie czas na wyschnięcię betonu umnie też chciał po świeżo wylanym betonie pod fundamenty wchodzić z dalszymi pracami na drugi dzień. 'Wlewająca się woda gruntowa' - to widzę, że nie wykonanie izolacji ścian fundamentowych to norma u tego pseudowykonawcy

    Przestrzegam jest to nieuczciwy i niekompetentny Wykonawca. Zapraszam do kontaktu jeśli ktoś nie wierzy.
    Ostatnio edytowane przez Adam1_P ; 03-12-2017 o 14:48

  15. #3695

    Domyślnie

    Wkrótce wrzucę swoje doswiadczenia dotyczące tynkarzy i wylewkarzy oraz hydraulika.

    Tymczasem poszukuję na lipiec ekipy do ocieplenia domu, Gmina Kocmyrzów, na północ od Krakowa. Kogo polecacie? oczywiście forum przewertuję w swoim zakresie ale może ktoś się wam nasuwa

  16. #3696
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    szogu

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Okolice Wieliczki
    Posty
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał Whiti1 Zobacz post
    Wkrótce wrzucę swoje doswiadczenia dotyczące tynkarzy i wylewkarzy oraz hydraulika.

    Tymczasem poszukuję na lipiec ekipy do ocieplenia domu, Gmina Kocmyrzów, na północ od Krakowa. Kogo polecacie? oczywiście forum przewertuję w swoim zakresie ale może ktoś się wam nasuwa
    To wrzucaj, wrzucaj, bo potrzebuję

  17. #3697
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    radar22

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-054
    Posty
    33

    Domyślnie

    Prawie koniec roku więc dodam podsumowanie ekip które u nas robiły:

    Polecam:
    - SSO ekipa Pana Sikory tel: 600328847, szybko sprawnie i dokładnie
    - wylewki tel: 608311910
    - hydraulika, podłogówka, centralny odkurzacz aquatherm wieliczka tel: 508953636
    - alarm tel: 696341327
    - rolety, drzwi zewnętrzne: Langer Okna tel: 787508400
    - okna szklane (zamiast luxfer) Glasprojekt tel: 885853838
    składy budowlane, Jawor (Kraków Prokocim), Mobilny Market (wieliczka)

    NIE polecam:
    - elewacje artherm tel: 733761767 (ekipa po oglądnięciu "umarła")
    Ostatnio edytowane przez radar22 ; 04-12-2017 o 22:15

  18. #3698
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    guru23

    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    2

    Domyślnie

    Czołem !
    Mój pierwszy post, przeszukałem forum. Znalazłem kilka namiarów na ekipy i będę sprawdzał. Zapytam jednak bo może ktoś z Was zna dobrą ekipę do SSO z okolic Krzeszowic?

  19. #3699
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    guru23

    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał radar22 Zobacz post
    Prawie koniec roku więc dodam podsumowanie ekip które u nas robiły:

    Polecam:
    - SSO ekipa Pana Sikory tel: 600328847, szybko sprawnie i dokładnie
    - wylewki tel: 608311910
    - hydraulika, podłogówka, centralny odkurzacz aquatherm wieliczka tel: 508953636
    - alarm tel: 696341327
    - rolety, drzwi zewnętrzne: Langer Okna tel: 787508400
    - okna szklane (zamiast luxfer) Glasprojekt tel: 885853838
    składy budowlane, Jawor (Kraków Prokocim), Mobilny Market (wieliczka)

    NIE polecam:
    - elewacje artherm tel: 733761767 (ekipa po oglądnięciu "umarła")

    Jak to jest z tym P. Sikorą? Opinie ma pół-na-pół, Radar22 - zanim zdecydowałeś to oglądałeś jego wcześniejsze budowy, rozmawiałeś z inwestorami? Wiem że Ty jesteś zadowolony ale czy przed podjęciem decyzji sprawdzałeś go dodatkowo?

  20. #3700
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    radar22

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-054
    Posty
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał guru23 Zobacz post
    Jak to jest z tym P. Sikorą? Opinie ma pół-na-pół, Radar22 - zanim zdecydowałeś to oglądałeś jego wcześniejsze budowy, rozmawiałeś z inwestorami? Wiem że Ty jesteś zadowolony ale czy przed podjęciem decyzji sprawdzałeś go dodatkowo?
    Oglądałem budowy (zdjęcia), byłem w zeszłym roku przed podpisaniem umowy oglądać aktualną budowę. Żona przewertowała forum, zrobiła ranking i "był w czołówce". Dzwoniłem i rozmawiałem również z Panem Sową, ale on stwierdził że nie zrobi mi dachu z blachy na rąbek. Więc wybór padł na ekipę od Sikory.
    Budowę rozpocząłem 24-25 marca a okna wstawiałem 15 czerwca mając pełne SSO.

Strona 185 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony