dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 190 z 214
Pokaż wyniki od 3.781 do 3.800 z 4265
  1. #3781
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ann300

    Zarejestrowany
    Jun 2018
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-315
    Posty
    8

    Domyślnie

    Pilnie szukam dekarza z okolic Krakowa / Zabierzowa/ Modlniczki, który miałby termin w sierpniu na dokończenie dachu. Zostało do zrobienia ok 80m2 blachodachówki "germiania". Poprzednia ekipa ZENBUD to partacze i wyłudzacze. Pogoniliśmy.
    Ale teraz mamy nieskończony dach a znalezienie ekipy z terminami "na już" jest praktycznie niemożliwe.

    Popytajcie swoich dekarzy- może mają jakieś wolne moce przerobowe i by nas poratowali??

  2. #3782
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ann300

    Zarejestrowany
    Jun 2018
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-315
    Posty
    8

    Domyślnie

    CZARNA LISTA

    - ZEN-BUD Zenon Próchnicki- nie polecam!!! Budował nam dom. Na początku super! ale po wylaniu płyty nad parterem zaczął znikać. Okazało się, że buduje we wsi obok 2 inne domy.. Miał gdzieś, że wiąże nas umowa, że w umowie są określone terminy, kwoty.
    Bezczelny, a ekipa to partacze. Budują krzywo, niszczą materiał albo zamawiają za dużo, a później sporo zostaje. Na wszelkie uwagi mówili, że wszyscy tak robią, i że kto to widział czepiać się o centymetry. W efekcie mamy krzywe słupy konstrukcyjne, krzywą więźbę, krzywo położoną blachodachówkę... i nieskończony dach, bo pogoniliśmy.

  3. #3783

    Domyślnie

    Cytat Napisał saintos Zobacz post
    CZARNA LISTA:
    A ochrona danych osobowych Ciebie nie dotyczy?

  4. #3784

    Domyślnie

    Po piersze primo:
    Jakbyś*się "kolego" wysilił to te dane znajdziesz w internecie, ponieważ delikwenci sami się ogłaszają
    Po drugie secundo:
    Dane działalności gospodarczej są danymi jawnymi.
    I po trzecie primo ultimo:
    Patrząc na twoje posty podstawy dedykcji wskazują na bycie "szeryfem"

    Bez odbioru.

  5. #3785

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kobax Zobacz post
    Jeśli chodzi o wszystko związane z meblarstwem, to polecamy samych siebie!
    A robicie meble kuchenne ? bo szukam kogoś sensownego do wykonania zabudowy kuchni w Krakowie
    Pozdrawiam

  6. #3786

    Domyślnie

    Cytat Napisał saintos Zobacz post
    Po piersze primo:
    Jakbyś*się "kolego" wysilił to te dane znajdziesz w internecie, ponieważ delikwenci sami się ogłaszają
    Po drugie secundo:
    Dane działalności gospodarczej są danymi jawnymi.
    I po trzecie primo ultimo:
    Patrząc na twoje posty podstawy dedykcji wskazują na bycie "szeryfem"

    Bez odbioru.
    Rozgryzłeś mnie
    TU SZERYF - BEZ ODBIORU

  7. #3787

    Domyślnie

    Hej! Fajnie że istnieje taki temat, bo dzięki niemu uniknąłem wtop (dzięki czarnej liście )

    Ja ze swojej strony dodam :

    BIAŁA LISTA
    Krzysztof Kaczmarczyk (nie myślić z tym z myślenic ), ten jest z podhala, uczciwy, terminowy, i ceny jak nie w krakowie co jest plusem przynajniej dla mnie.
    Robił mi łazienkę i byłem bardzo zadowolony (w bloku od developera wiec nie było żadnych hydraulicznych przeróbek). Cieżko mi stwierdzić wiec jak wyglada u niego sprawa z takimi ogólnymi remontami, ale mi łazienkę bardzo ładnie wykończył
    nr tel: 888 955 975

    ma też strone, ale chyba bardziej jako wizytówka
    www.kaczmarczykwykonczenia.pl

  8. #3788
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    szogu

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Okolice Wieliczki
    Posty
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał saintos Zobacz post
    CZARNA LISTA:

    - wylewki - 515827993 lub 531871699 SPEC-TECH - F.U. SPEC-TECH Ireneusz Warecki - wylewki ponacinane (bo nie dylatacje) w złych miejscach (np. przy słupie o przekroju kwadrata nie nacięli w jednej linii, problem z ułożeniem płytek w salonie) lub wcale, wylewka spękąła, na tarasie również. Niestety nie reaguje na zgłoszenia telefoniczne twierdzi, że nie ma czasu aby przyjechać lub przyjedzie (może za 3 tygodnie). Dwumetrowa łata obnażyła wszystko, 1-2cm wgłębienia, kilka mniejszych na takiej długości w dowolnie wybranym miejscu domu. W garażu wylewka "wylała" poza linię bramy bo szalunek puścił - zasłonili to tak abym nie zobaczył przy odbiorze.

    - Adam Siudak painthouse 512216610 - działa na terenie i okolicach Krakowa oraz Kielc. Malował sufity natryskowo i wykonywał beton architektoniczny/tynk strukturalny - prawie wyszło dobrze ale na końcu brakło mu materiału i dorobił z innego koloru myśląc, że tego nie zauważę. Miał to poprawić ale przestał odbierać telefon.


    BARDZO CZARNA LISTA (ku wielkiej przestrodze):

    - kostka brukowa - Andrzej Florczyk, Sidzina 504509783, jeździ dostawczym Iveco a prywatnie szarym bmw 5tką, niewysoki czasem z farbowanymi pasemkami włosów, małżonka posiada zakład fryzjerski - 3 miesiące opóźnienia w rozpoczęciu prac. 120m2 w tym trzy chodniki po 10mb wykonywał (bardziej slimaczył się) ponad 4 miesiące przy czym doszedł do etapu ułożenia kostki bez zawibrowania. Wszystko szło jak po gruzach. Dostał projekt z wymiarami, mylił się kilkukrotnie. Złe spadki. Odpływ liniowy uszkodzony, oblepiony betonem. Nie dbał o otoczenie ani porządek na miejscu pracy. Była jesień a ziemia dość gliniasta jak popadało to z brudnymi buciorami łaził po kostce nanosząc całe to błoto zmieszane z kamieniami na kostkę. Skutkowało to tym, że duże płyty 80x80 zostały porysowane i uszczerbione. Z kostką podobnie. Mniejsze kamyczki, które powpadały pomiędzy kostkę powodowały odstępy 2-3cm (twierdził, że to w porządku) lub utykały w tych szczelinach uszkadzając materiał. Miejscami gdy brakło mu kostki powciskał wycięte z kostki 2-3 centymetrowe paski (!!!). Obrzeża i polisady ułożone na półsuchym betonie przy czym pod koniec jego pracy to był już sam piasek rozpadający się w rękach. Palisada przechuliła się na boki. Kostka pozapadała się jeszcze na końcu naszej przygody. Gdy odkryłem, że pod chodnikiem jest tylko kilka cm podsypki bezpośrednio na rodzimym gruncie zaczał się wymądrzać i kłamać że to nie prawda. Uszkodził i pobrudził elewację. Generalnie ręce opadają jak patrzę na sąsiednie działki gdzie podobne metrażem powierzchnie układają*jedna za drugą po 2 max 3 tygodnie. Sprawa poszła do prawnika i trafi na wokandę. Pan Florczyk na wezwania do naprawy szkody jakie otrzymał nie zareagował. Niedowiarków proszę o kontakt wyslę*zdjęcia.


    - balustrady - Robert Gruchacz 537912439 ZŁODZIEJ, zameldowany Włosań, mieszka w Dobczycach. Link do konta fb https://www.facebook.com/robert.gruchacz Telefon jest wyłączony więc pewnie ma inny. Zdjęcie gościa można zobaczyć na facebooku lub jego zony Ewy Gruchacz. Podobno ma przezwisko Arab. Podpisaliśmy umowę w sierpniu 2017 na wykonanie balustrad na tarasie i balkonie. Termin był na koniec pazdz2017. Zaczał montować uchwyty i na tym się skonczyło. Zaliczka wzięta gościa nie ma. Jeśli udało się skontaktowac to cały czas były choroby, wyjazdy do rodziny i inne nieszczęścia jakie mogą przydażyć się wykonawcy. W smsach łamaną polszczyzną wyznawał bóle i cierpienia jakie go dotykają. Twierdził, że ma materiał zakupiony ale nie chciał pokazać. Twierdził cały czas, że będzie wykonywał. Niestety wyszło jak zwykle. Najzwyklejszy złodziej i nic więcej. Sprawa zgłoszona na policji oraz powództwo cywilne. Obydwie w trakcie.


    SZARA LISTA

    - supertynki.pl - generalnie ok, były poprawki i spinki z właścicielem i grupą, poniewaz w umowie mają napisane o zachowaniu wszędzie kątów prostych "a zwłaszcza w pomieszczeniach takich jak łazienka czy kuchnia". No to przy pierwszym sprawdzeniu polegli i były pretensje, że ja "dopiero teraz" czyli po wykonanej pracy im to pokazuję itp. Daję ich na szarą, ponieważ ogólnie jest dostatecznie. Na poprawki przyjechał (ponoć) współwłaściciel czy jakiś wiodący fachman p.Jacek i prawie wszystkie wskazane przeze mnie narożniki ponaprawiał. Generalnie moja rada taka, że przy wpółpracy z tą ekipią należy im wskazać gdzie nam zależy na kątach prostych (np gdzie bedzie szafa) wtedy tam się być*może przyłoża


    BIAŁA LISTA

    - Kierownik - Marcin Górszczak, polecam pana Marcina, życiowo podchodzi do sprawy, zna się na konstrukcjach, kosztorysowaniu, projektowaniu, nie odpuszcza wykonawcom, na budowie bywa tyle ile trzeba,
    - Elektryk Sebastian Wielowski 880231059 http://instalacje-elektryczne.net - u mnie pracowali w 2 osoby plus pomocnk lub dwoch, pracują szybko, doradzają, uśmiechnięci
    - stan surowy - Robert Kędra perfekt dom-ogród - opinie w internecie są różne ale nam jakoś ta współpraca się układała i w około 3 miesiące postawili dom z dachem, czekaliśmy na okna dachowe do czwartego miesiąca bo przyszły złe ale ogólnie ok.
    - instalacje - Koterla z Chrzanowa.
    Witam,
    Elektryka, Pana Sebastiana, również polecam z pełną odpowiedzialnością. Może nie jest tani, ale to co robią to pierwsza klasa. Materiały super, robota jeszcze lepsza.

  9. #3789
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    salto

    Zarejestrowany
    Aug 2018
    Kod pocztowy
    30-555
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał pendrak Zobacz post
    Szon luknij na moją białą listę, też jestem z Wieliczki,hydraulika polecam w 100%.
    ....
    Instalacja wod-kan-gaz: Dańda tel. 604 094 402, kolejna ekspresowa i pedantyczna ekipa na mojej budowie, można spokojnie pojechać na wakacje i zostawić im budowę;
    .....
    FYI, niestety już zakończył tą działalność.

  10. #3790

    Domyślnie

    Witajcie,
    chciałabym dodać do najczarniejszej z list SKŁAD BUDOWALNY - FIRMA "ZYCHBUD", JAROSŁAW ZYCH z Szymbarku

    Dwa miesiące temu zamówiliśmy pustaka na kwote prawie 15 000, zapłacone przelewem z góry. Do tej pory towaru nie ma...
    Mają tysiąc wymówek, od "cegielnia nie wyprodukowała", "już w środę dostawa", "proszę zadzwonić jutro bo ustalamy grafik dostaw" aż po "przecież nic nie zamawialiście u nas". W tym momencie mamy miesiąc opóźnień na budowie, brak materiałów oraz pieniędzy. Sprzedają wirtualny towar - olx, allegro. Mają również drugą firmę, NATUM.
    Łatwo znaleźć po numerze telefonu: +48 602 754 847 Jarosław.

  11. #3791

    Domyślnie

    A ja jestem po kolejnych etapach i mogę polecić:

    SuperTynki ponownie - tak jak robili mi tynki, tak i posadzki. Ekipa sprawna, fachowa, podłogi proste, zrobione w jeden dzień

    Bramy - MT-Bram. zamontowane, działają, taniej niż u konkurencji, ekipa sprawna i do dogadania

  12. #3792
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    No to mam zamknięty etap tynków i wylewek:
    BIAŁA LISTA;
    Hydraulik Dominik Nadolnik Proiinstal -świetna robota, wykonał podłogówkę w 100% zgodna z projektem, super się z nim współpracowało i w dodatku wziął za robotę uczciwe pieniądze.
    Tynki Marcin Ciesielczyk z Siemiechowa -ekipa z jajami, świetnie znająca się na robocie, niestety terminy....odległe. U mnie robili tynki i jestem bardzo zadowolony z ich pracy, tynki wyglądają rewelacyjnie. Drugą ekipę też z Siemiechowa polecam Kwiek Łukasz, bardzo dokładny widziałem kilka robót niestety u mnie nie robił bo terminy miał bardzo odległe.
    Wylewki...mhhh firma Gacbud ze Słonej, wylewki cementowe ale ich specjalizacja to anhydryty, działają bardzo dużo na terenie Krakowa i okolic, u mnie zrobili robotę pierwsza klasa, o okolicy uważani za najlepszą ekipę od wylewek....i potwierdzam to.
    Elektryka Wojtek .....znajomy wiec zrobił tanio i porządnie, aż za porządnie, wszędzie grube dobrej firmy kable, dużo podpowiedział dokladając sobie samemu roboty.
    Czarnej listy nie mam bo staram się bardzo dokładnie dobierać ekipy...
    Dom wg projektu Dom w Kansas, OZC by Asolt 3,6 kW, powierzchnia użytkowa 120 m2, po podłogach 140 m2, ściany silikat 18 cm +25 cm 0,031 grafit, podłoga 20 cm 0,031 grafit, strop lane skosy ocieplone 20 cm styropianu grafit+ 15 cm Toprock 0,035,okna Vetrex V82 na szczelny montażu, podlogówka 17x2 Frankische, na dachu 7,2 kWs PV, pompa ciepla Samsung 6kW, wentylacja mechaniczna oparta na Thessla Green

  13. #3793
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    misiabe

    Zarejestrowany
    Aug 2018
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał ann300 Zobacz post
    Pilnie POSZUKUJĘ

    - Wykonawcy tynków i wylewek. Supertynki mają termin na wrzesień, a ja poszukuję kogoś na koniec lipca. Proszę o polecenia. Tynki gipsowe.
    - Dostawcy bramy garażowej automat - z montażem
    - wykonawcy ocieplenia dachu pianką PUR
    Jestem po rozbudowie domu. Mogę polecić Izolacje Piankowe z wieliczki do ocieplenia dachu pianką https://izolacjepiankowe.com.pl/
    Wylewki robił nam Pająk. Sama szukam geodety do pomiarów do zgłoszenia zakończenia robót. Nasz geodety wybierał od wiosny mapki z urzędu, a teraz nie odbiera już telefonu.
    Ostatnio edytowane przez misiabe ; 17-09-2018 o 13:26

  14. #3794
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar AG_home
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    170

    Domyślnie

    cześć,

    Czy ktoś może polecić ekpię z okolic Krakowa wykonującą ocieplenia i elewacje?

    Z góry dziękuję

  15. #3795

    Domyślnie

    Witam,
    O mały włos bym zapomniał.
    Do białej listy polecam również Okno-Pol Dumienscy z Niepołomic. Mnie obsługiwał p. Jacek, który zna się na temacie okien, drzwi i bram bardzo dobrze. Odpowiadał na wszystkie trudne pytania, nawet te które słyszał pierwszy raz ������ (lubię znać szczegóły). Podobnie właściciel. Kulturalnie i rzeczowo. Reklamację jednych z drzwi obsluzyli profesjonalnie a sposób obsługi reklamacji najbardziej świadczy o firmie. Polecam.

  16. #3796

    Domyślnie

    Witam

    CZARNA LISTA
    Przestrzegam przed znakomitym oszustem- firma SKOWBUD - Jerzy Skowroński
    Z Krakowa ul Celarowska 18/111
    potrafi kłamać w żywe oczy- i jest przy tym b miły.
    żądał kolejnych wpłat zgodnie z umową- twierdząć że prace sie posuwają. Miał skończyć 4 tygodnie temu. A tymczasem na poczatku troche pokului ściany i tyle ich widziałem- okłamywali nas regularnie. czy ktos jeszcze został przez nich nabrany?

  17. #3797
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AliP

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-348
    Posty
    17

    Domyślnie

    Hej
    rozglądamy się za sensownymi oknami - czy poleci ktoś jakąś sensowną firmę z dobrym montażem??

  18. #3798
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    seba_podleze

    Zarejestrowany
    Aug 2018
    Skąd
    Podłęże
    Kod pocztowy
    31-003
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam wszystkich, jako że jest to mój pierwszy post na forum.

    W przyszłym roku chciałem rozpocząć budowę domu jednorodzinnego (na płycie fundamentowej) z poddaszem użytkowym (ok 160 m2), oraz budynek gospodarczy (ze standardowymi fundamentami). Chciałem prosić o namiary na sprawdzone ekipy do postawienia stanu surowego obu budynków, jak również na sprawdzonych kierowników budowy.

    Dom ma stanąć w Podłężu (niedaleko Niepołomic)

  19. #3799
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar AG_home
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    170

    Domyślnie

    Witam,

    Szukam ekipy od dociepleń (styropian) i elewacji. Proszę o namiary. Dziękuję.

  20. #3800
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    basteklisia

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Lisia Góra
    Kod pocztowy
    33-140
    Posty
    7

    Domyślnie

    Czesc. Szukam pilnie kogoś kto zamontuje mi kabinę prysznicową bez brodzika. Okolice Tarnowa.

Strona 190 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony