dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 191 z 214
Pokaż wyniki od 3.801 do 3.820 z 4265
  1. #3801
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ann300

    Zarejestrowany
    Jun 2018
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-315
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał misiabe Zobacz post
    Jestem po rozbudowie domu. Mogę polecić izolacje piankowe z wieliczki do ocieplenia dachu pianką. Wylewki robił nam Pająk. Sama szukam geodety do pomiarów do zgłoszenia zakończenia robót. Nasz geodety wybierał od wiosny mapki z urzędu, a teraz nie odbiera już telefonu.

    Proszę o namiary na Piankę PUR

  2. #3802
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Bakalka

    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-611
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ludzie poratujcie!

    Wszystko gotowe na start tylko ekipy brak . Mozemy zaczynac od zaraz albo na wiosne 2019 (SSO).
    Budowa domu jednorodzinnego miedzy Krakowem a Myslenicami, 169m2 uzytkowej.

    Z budowa mielismy startowac w lipcu ale jedna ekipa sie posypala na ok. dwa tygodnie przed rozpoczeciem - co do powodu nie jestem pewna (ponoc majster podupadl na zdrowiu). Inna sprawa, ze jakos od marca migal sie z podpisaniem umowy, zapewniajac jednoczesnie ze na pewno w lipcu ruszymy...
    Z druga ekipa ustalilismy warunki, wymienilismy sie danymi do umowy, szef zapewnial o swojej solidnosci i terminowosci i ... klasycznie przestal odbierac telefon jak przyszlo do podpisania umowy (ktora de facto sam przeslal).

    Jako, ze ocenic moge jedynie kontakt z klientem a nie jakosc prac, bedzie lista szara.

    LISTA SZARA:

    Batko Bud Rudnik - dobre pierwsze wrazenie, "stara szkola" budowlancow, sympatyczny pan Kazio, ale... im blizej terminu budowy, kontakt zanikal. Zwodzil nas dosc konkretnie z podpisaniem umowy, ciagle byl zawalony robota i brak czasu na sprawdzenie listy prac, ktore mielismy przy naszym projekcie. Przesunal termin a pozniej zwodzil nas praktycznie do ostatniej chwili. Zostalismy z reka w nocniku...

    T-bau / Tbau Tomasz Topa Lipnik - warunki ustalilismy, facet wydawal sie konkretny i rzeczowy. Niestety - o jakosci firmy swiadczy tez calosciowe podejscie do klienta. Zamiast poinformowac nas, ze zlapal lepsza okazje, gral na czas a pozniej robil uniki. Gdyby wreszcie nie odebral telefonu (po ilus tam probach kontaktu) pewnie dalej nie raczylby nas poinformowac, ze jednak naszej budowy nie ogarnie.


    Bardzo Was prosze, poleccie slowna ekipe.

    Edit 22.01.2019 - Udalo sie, budujemy z p. Pawlem Wietrzykiem z Rabki, jestesmy przy dachu i poki co jestem zadowolona.
    Ostatnio edytowane przez Bakalka ; 22-01-2019 o 16:05

  3. #3803

    Domyślnie

    Czy ktoś z szanownego grona współpracował z Tech Mal Dariusz Żbik ( Trzebinia). Szukam wykonawcy wylewki Slid.

  4. #3804
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    gimza

    Zarejestrowany
    Sep 2018
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-318
    Posty
    1

    Domyślnie

    Czarna lista LIT-BUD z Modlnicy, mieli zbudować dla nas SSO, wystawili nas z dnia na dzień. Zostaliśmy na lodzie w samym środku sezonu.

  5. #3805
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Azauriel

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-428
    Posty
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał gimza Zobacz post
    Czarna lista LIT-BUD z Modlnicy, mieli zbudować dla nas SSO, wystawili nas z dnia na dzień. Zostaliśmy na lodzie w samym środku sezonu.
    Ja o mały włos bym się na nich zdecydował. Koledze budowali i sobie chwalił. Dobrze że znalazłem innego wykonawcę.

  6. #3806

    Domyślnie

    Cytat Napisał gimza Zobacz post
    Czarna lista LIT-BUD z Modlnicy, mieli zbudować dla nas SSO, wystawili nas z dnia na dzień. Zostaliśmy na lodzie w samym środku sezonu.
    Masakra, współczuję. Tyle planów i pupa. Na to paragrafy powinny iść.

  7. #3807
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Heets

    Zarejestrowany
    Sep 2018
    Skąd
    Sułkowice
    Kod pocztowy
    32-440
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cześć. Mam zamiar budować dom ok 150m2. Szukam ekipy budowlanej, okolice Myślenic. Kogo polecacie? Zastanawiam się nad :
    Grzegorz Stanach z ok, Myślenic
    A-Dom Adam Kosek z Tokarni.
    Ewentualnie Piotr Chmielik.

  8. #3808

    Domyślnie

    Kolego a ciężko wpisać w google dane tych panów ?

  9. #3809
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    szogu

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Okolice Wieliczki
    Posty
    20

    Domyślnie

    Biała lista:
    Kierownik budowy: Rafał Drzymała - tel: 519 899 779. Ogarnięty, duża wiedza, sugeruje rozwiązania, jeśli nie podoba mu się to, co projektant nawymyślał. Działa w Krakowie i okolicach. Ma wizytówkę na fb: https://www.facebook.com/pg/Struord-...=page_internal

    Elektryk: Sebastian Wielowski - tel. 880 231 059. Robią we dwóch lub trzech. Bardzo dobra robota, nie najtaniej, ale z bardzo dobrych materiałów. Przy dużej robocie - jak u mnie - można dogadać koszty. http://instalacje-elektryczne.net/

    Piana PUR - Firma KADRI. https://www.pianasystemowa.pl/ Przedstawiciel: Robert Męcik - 795 767 652. Firma z Częstochowy, ale jeżdżą wszędzie. Wszystko pomierzone, sprawdzone wilgotności, robią kosztorys, są bardzo elastyczni. Chyba cztery razy przekładałem termin prac ze względu na opóźnienia na budowie. Nigdy nie było to dla nich problemem.

    Okna - firma Oknoplus. Tutaj polecam kontakt z przedstawicielem w Wieliczce. Tel: 664 722 110. Cierpliwie wszystko tłumaczą, podejście jak najbardziej ok. Co do okien, to wypowiem się za kilka lat

    W wolnej chwili napiszę listę szarą. Do czarnej na szczęście nie mam kogo dopisać.

  10. #3810
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Heets

    Zarejestrowany
    Sep 2018
    Skąd
    Sułkowice
    Kod pocztowy
    32-440
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nervil18 Zobacz post
    Kolego a ciężko wpisać w google dane tych panów ?
    Nie jest ciężko, opinie są różne. Dlatego pytam czy ktoś z forumowiczów miał z nimi doczynienia.

  11. #3811
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Nada_90

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-383
    Posty
    6

    Domyślnie Ekipa budowlana

    Witam, poszukuje ekipy budowlanej mamy do zbudowania dom około 200m2 projekt nowoczesny z płaskim dachem nie jest łatwy dlatego potrzebujemy ekipy która nie boi się budowy takiego domu bo kilka nam odmówiło. Najlepiej aby była to ekipa która wyceni nas do stanu surowego z materiałem i zrobi też płaski dach i da na niego gwarancję. Ma ktoś może taką ekipę ? Bardzo proszę o jakieś dane chcemy zacząć budowę w przyszłym roku,

  12. #3812
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    misiabe

    Zarejestrowany
    Aug 2018
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    4

    Domyślnie Ocieplenie pianką poliuretanową

    Cytat Napisał ann300 Zobacz post
    Proszę o namiary na Piankę PUR
    Namiary na ekipę od piany: p. Jakub 609479000 (https://izolacjepiankowe.com.pl/)

    Nam udało się wykonać inwentaryzację po rozbudowie, udało się w końcu dotrzeć do słownych geodetów - firma Konarex k/Świątników.
    Jeszcze mieliśmy sensownego elektromontera - Pan Piotr z Gdowa tel. 604396568.

    Powoli zmierzamy do końca z rozbudową. Teraz odbiory w rękach kierownika budowy.

  13. #3813
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    misiabe

    Zarejestrowany
    Aug 2018
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Heets Zobacz post
    Cześć. Mam zamiar budować dom ok 150m2. Szukam ekipy budowlanej, okolice Myślenic. Kogo polecacie? Zastanawiam się nad :
    Grzegorz Stanach z ok, Myślenic
    A-Dom Adam Kosek z Tokarni.
    Ewentualnie Piotr Chmielik.
    A próbował Pan sprawdzić firmę budowlaną Pająk?

  14. #3814
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Heets

    Zarejestrowany
    Sep 2018
    Skąd
    Sułkowice
    Kod pocztowy
    32-440
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał misiabe Zobacz post
    A próbował Pan sprawdzić firmę budowlaną Pająk?
    Jakieś namiary na tą firmę?

  15. #3815
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    rrako

    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-638
    Posty
    7

    Domyślnie

    1 firma , w trakcie budowy, która trafia zdecydowanie na CZARNĄ LISTĘ:

    Firma Moltech telefon 604816362.

    http://www.moltech.com.pl/pl/o-firmie1.html

    Facet zwodził mnie ponad m-c, zmieniał terminy na wykonanie tynków, w końcu przestał odbierać telefony.

    Jak zadzwoniłem z nowego numeru to od razu odebrał, po czym jak sie przedstawiłem to się rozłączył i na tym kontakt się zakończył.

    Mam nadzieję, że trafi na klienta , który go podobnie potraktuje.....

  16. #3816

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bakalka Zobacz post
    Ludzie poratujcie!

    Wszystko gotowe na start tylko ekipy brak . Mozemy zaczynac od zaraz albo na wiosne 2019 (SSO).
    Budowa domu jednorodzinnego miedzy Krakowem a Myslenicami, 169m2 uzytkowej.

    Z budowa mielismy startowac w lipcu ale jedna ekipa sie posypala na ok. dwa tygodnie przed rozpoczeciem - co do powodu nie jestem pewna (ponoc majster podupadl na zdrowiu). Inna sprawa, ze jakos od marca migal sie z podpisaniem umowy, zapewniajac jednoczesnie ze na pewno w lipcu ruszymy...
    Z druga ekipa ustalilismy warunki, wymienilismy sie danymi do umowy, szef zapewnial o swojej solidnosci i terminowosci i ... klasycznie przestal odbierac telefon jak przyszlo do podpisania umowy (ktora de facto sam przeslal).

    Jako, ze ocenic moge jedynie kontakt z klientem a nie jakosc prac, bedzie lista szara.

    LISTA SZARA:

    Batko Bud Rudnik - dobre pierwsze wrazenie, "stara szkola" budowlancow, sympatyczny pan Kazio, ale... im blizej terminu budowy, kontakt zanikal. Zwodzil nas dosc konkretnie z podpisaniem umowy, ciagle byl zawalony robota i brak czasu na sprawdzenie listy prac, ktore mielismy przy naszym projekcie. Przesunal termin a pozniej zwodzil nas praktycznie do ostatniej chwili. Zostalismy z reka w nocniku...

    T-bau / Tbau Tomasz Topa Lipnik - warunki ustalilismy, facet wydawal sie konkretny i rzeczowy. Niestety - o jakosci firmy swiadczy tez calosciowe podejscie do klienta. Zamiast poinformowac nas, ze zlapal lepsza okazje, gral na czas a pozniej robil uniki. Gdyby wreszcie nie odebral telefonu (po ilus tam probach kontaktu) pewnie dalej nie raczylby nas poinformowac, ze jednak naszej budowy nie ogarnie.


    Bardzo Was prosze, poleccie slowna ekipe.
    Polecam firmę p Józefa Żyła
    602527251

  17. #3817
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    misiabe

    Zarejestrowany
    Aug 2018
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Heets Zobacz post
    Jakieś namiary na tą firmę?
    505108851

  18. #3818

    Domyślnie moja lista wykonawców

    U mnie prawie po budowie.

    Biała Lista:

    SSO 2014r - Marcin Mitka 513021245. Miły kontakt, dobra robota, bardzo dobra ekipa od dachu. Cenowo ok.
    SSO - Mariusz Kutka. Byliśmy tylko oglądać jego budowę w 2012r. Murarka dobra a i cenowo dość atrakcyjny (ok 15% taniej od 2 pozostałych).
    SSO - Marian Węgrzyn 504 121 564. Robił nam fundamenty. Bardzo dobra robota. Cenowo jak p.Mitka

    Elektryk - Leszek Celer 603 188 958. Współpraca na 5. Konkretny, terminowy rzetelny, miły wykonawca.
    Instalator wod-kan-co - Józef Chlebda 602 779 337. Współpraca na 5. Terminowy, rzetelny wykonawca.
    Tynki, wylewki - Supertynki z Krakowa. Robota w porządku. W paru miejscach małe niedociągnięcia, które dostrzegliśmy po zamieszkaniu. Kontakt z ekipą dobry, terminowi, cenowo ok

    Płytki, wykończenia (malowanie, tapetowanie, gładź, listwy itd) - p. Stanisław 510 261 514. Robota tej ekipie "pali się w rękach". W 10dni wykafelkowali 2 łazienki z podpięciem armatury i elektryki, wypłytkowali 100m2 podłogi, pomalowali 2 pokoje, położyli tapetę. Cenowo atrakcyjni. Ekipa grzeczna, serdeczna, pomocna. Wkrótce ponownie będą u mnie na pracach.

    Brukarz Solis z Jaworzna - hmm. Ogólnie ok. W terminie. Jak przyjechali to robili ciurkiem 3 tygodnie. Panowie ok. Cenowo ok. Po roku wyszły poprawki i p. Grzesiek bez problemu przyjechał i popoprawiał. Telefony cały czas odbierał. Jako wykonawce uczciwie mogę polecić. Moje hmm tyczy się samego szefa. Taki bajkopisarz... To o 3m2 więcej kostki wyliczył... Straszna gaduła. Lepiej unikać pogawędek z nim, bo jak już człowiek połapie się w jego bajkach to tylko się irytuje. Ale na robotę można brać
    solito3

  19. #3819

    Domyślnie

    No to ja jeszcze dorzucę:

    CZARNA LISTA:

    Wykonastwo mebli - Firma JUSTYNA SZATKOWSKA INSIDE STUDIO (NIP: 7451284434, REGON: 122624418 ). Ul. Wodna 34, Kraków. Firmę reprezentował mąż właścicielki Robert Gawroński

    http://insidestudio.manifo.com/kontakt - dane ze strony internetowej:
    INSIDE STUDIO
    ul.Wodna 34
    30-719
    Kraków
    email:[email protected]
    tel.668 627 261
    tel.602 688 135

    Podpisana umowa wykonania na marzec 2018 na różne meble w tym kuchenne. Przelana zaliczka zgodnie z umową*i fakturą zaliczkową. Meble w kuchni rozpoczął i nie skończył. Pozostałych nawet nie zaczał. Brak kontaktu, nie reaguje na smsy telefony. Wysłane pisma na adres firmy i prywatny nie są odbierane. Jak się okazuje firma jest na liście dłużników
    www.niezaplacone.info/dlug/10292
    gielda-dlugow.net/wierzytelnosci/pokaz/16056

    Z informacji jakie zasięgnąłem wynika, że nie jestem jedyny. Zresztą na profilu FB też są*posty na ten temat. Podsumowując oszuści.
    Uwaga - Robert Gawroński ma ponoć rozpoczynać działalność w Częstochowa skąd pochodzi !!! Także nie dajcie się nabrać.

  20. #3820
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    totti10

    Zarejestrowany
    Jul 2018
    Skąd
    rabka zdrój
    Kod pocztowy
    34-700
    Posty
    16

    Domyślnie

    Witam. Poszukuje solidnej ekipy budowlanej. Termin budowy przewidziany jest na lato 2019 roku w okolicy Rabki-Zdrój. Z góry dziekuje za każdą informacje

Strona 191 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony