dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 194 z 214
Pokaż wyniki od 3.861 do 3.880 z 4265
  1. #3861

    Domyślnie

    Cytat Napisał luthien.tinuviel Zobacz post
    Czy ktoś się orientuje, gdzie dostanę dobre ceny na okna firmy Daco?
    Nie mają wielu punktów partnerskich w Małopolsce ale może ktoś miał przyjemność (lub nieprzyjemność) nabrać doświadczenia w którymś?
    Ja brałem w Osieczanach u Pana Macieja tel 605 258 308. Bardzo dobry kontakt i ceny również dobre.

  2. #3862
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    toommm

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    922

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dark0 Zobacz post
    Ja brałem w Osieczanach u Pana Macieja tel 605 258 308. Bardzo dobry kontakt i ceny również dobre.
    Czyżby kolega pracował nawet w domu ?
    dom Z216 + , OP 14 pętli , po podłogach 114 m2 , ytong 24 cm + 25 styro grafit , poddasze betonowe + 40 cm piany , fundamenty zwykłe + 20 cm styropianu hydro , wylewki : parter 20 cm styropianu + 12 cm wylewki zwykłej , piętro 5 cm styropianu + 12 cm wylewki zwykłej , balkon zlikwidowany , okna 3 szyby Veka , dachowe 3 szyby Velux , drzwi drewniane 4 szyby , rekuperacja Wanas 350 , pompa SDC allinone 1 f 9 kw , 100% płytek na podłogach , w planie kominek rekreacyjny.

  3. #3863

    Domyślnie

    Cytat Napisał toommm Zobacz post
    Czyżby kolega pracował nawet w domu ?
    Jeśli pytanie skierowane do mnie to nie rozumiem czego dotyczy.

  4. #3864

    Domyślnie

    Poleci ktoś kogoś do wylewek anhydrytowych? Najlepiej z okolic Krakowa. Dzięki

  5. #3865
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Azauriel

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-428
    Posty
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał BodzenkaKa Zobacz post
    Hej,

    Poszukujemy ekipy do wykonania SSO z dachem, albo nawet i kolejnych etapów jesli faktycznie się sprawdzają i oferuja takie usługi.

    Budowa domu ok 200m2 pow, parterowy z poddaszem bez piwnicy, Tyniec Kraków. Budowa w przyszłym roku. Bardzo będę wdzięczna za polecenia Waszych ekip, póki co udało mi się stąd wywnioskować, że polecacie Pana Sikorę i Tuptex - czy te polecenia aktualne, czy może jeszcze macie jakąś firmę ?
    Pozdrawiam!
    Jeżeli chodzi o pracę Pana Sikory - zapraszam do siebie na budowę (Tyniec-obok placu ćwiczeń). Buduje do SSO Pan Sikora. Jestem zadowolony, ale najlepiej osobiście ocenić. Pozdrawiam i powodzenia

  6. #3866
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Orchidea55

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    z tąd i owąd
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał joanno1 Zobacz post
    Witajcie,
    chciałabym dodać do najczarniejszej z list SKŁAD BUDOWALNY - FIRMA "ZYCHBUD", JAROSŁAW ZYCH z Szymbarku

    Dwa miesiące temu zamówiliśmy pustaka na kwote prawie 15 000, zapłacone przelewem z góry. Do tej pory towaru nie ma...
    Mają tysiąc wymówek, od "cegielnia nie wyprodukowała", "już w środę dostawa", "proszę zadzwonić jutro bo ustalamy grafik dostaw" aż po "przecież nic nie zamawialiście u nas". W tym momencie mamy miesiąc opóźnień na budowie, brak materiałów oraz pieniędzy. Sprzedają wirtualny towar - olx, allegro. Mają również drugą firmę, NATUM.
    Łatwo znaleźć po numerze telefonu: +48 602 754 847 Jarosław.
    Niestety zostałam oszukana w taki sam sposób. Omijajcie szerokim łukiem

  7. #3867
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar AG_home
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    170

    Domyślnie

    skoro zapłaciłaś przelewem to masz dowód wpłaty. Skład nie wystawił faktury, nie podpisałaś tez odbioru towaru. Podpisywałaś jakąś umowę/zamówienie? Jak dla mnie sprawa nadaje się do sądu.

  8. #3868
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    rutex

    Zarejestrowany
    Dec 2018
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-555
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam

    Polecam firmę pwsolid z Biskupic.
    U mnie robili 140m przyłącza wodociągowego.
    Praca wykonana, teren drogi utwardzony, doprowadzony do stanu przed wykopem.
    Cena była normalna, a jedyni sami robią przewierty

  9. #3869
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kropka77

    Zarejestrowany
    Dec 2018
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    42-600
    Posty
    4

    Domyślnie

    Ja ze swojej strony mogę polecić Artflex z Tarnowa. Robili tylko wykończeniówkę, ale nie było się absolutnie do czego przyczepić. Inne firmy, które zajmowały się pozostałymi etapami budowy napsuły nam mniej lub więcej krwi, ale pan Darek wywiązał się jak należy. Szkoda tylko, że to rzadkość

  10. #3870
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    waka

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Zakopane
    Posty
    227

    Domyślnie

    Poleci ktoś kogoś od kładzenia płytek z południa Małopolski?

  11. #3871
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    szogu

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Okolice Wieliczki
    Posty
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał waka Zobacz post
    Poleci ktoś kogoś od kładzenia płytek z południa Małopolski?
    Cześć,
    Polecam Pana Krzysztofa, tel: 888 955 975.
    Pochodzi z okolic Nowego Targu, więc na południu Małopolski
    Robi na 4 w skali do 5. Płaszczyzny ok, symetria ok, dostosowanie do wymagań ok. Trochę marudzi, ale robi
    Wady: Nie robi białego montażu, dolicza za dodatkowe prace po fakcie pomimo, że były wymienione do wyliczenia wyceny na początku. Posiada maszynę do płytek max 90 cm. Musiałem specjalnie wypożyczać większy stół na płytki 120 cm.
    Całościowo ceny ok.

  12. #3872
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    szogu

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Okolice Wieliczki
    Posty
    20

    Domyślnie

    Szukam firmę do wykonania kutych balustrad balkonowych, bramy wjazdowej i bramki.
    Ktoś poleci?

  13. #3873
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    waka

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Zakopane
    Posty
    227

    Domyślnie

    Cytat Napisał szogu Zobacz post
    Cześć,
    Polecam Pana Krzysztofa, tel: 888 955 975.
    Pochodzi z okolic Nowego Targu, więc na południu Małopolski
    Robi na 4 w skali do 5. Płaszczyzny ok, symetria ok, dostosowanie do wymagań ok. Trochę marudzi, ale robi
    Wady: Nie robi białego montażu, dolicza za dodatkowe prace po fakcie pomimo, że były wymienione do wyliczenia wyceny na początku. Posiada maszynę do płytek max 90 cm. Musiałem specjalnie wypożyczać większy stół na płytki 120 cm.
    Całościowo ceny ok.
    Dzięki. Odezwę się do niego

  14. #3874

    Domyślnie

    Witam,
    Zwracam się z prośbą do Forumowiczów: poszukuję ekipy do remontu mieszkania w kamienicy w Katowicach, remont generalny łącznie ze skuciem tynków i starych płytek, wymianą instalacji itp. Proszę o namiary na dobre i sprawdzone ekipy!!!!

    Z góry dziękuję za pomoc!!!

  15. #3875
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja już prawie będę się wprowadzał więc kilka ekip przerobiłem....
    Już kilku fachowców polecilem forumowiczom, wiem że na razie wszyscy byli zadowoleni....
    Przypomnę....
    Budowa domu Zbigniew Kozioł - niestety terminów brak, i robi tylko w obrębie 15 km i tak się od roboty ogonić nie może...
    Okna Vetrex z Unimaru czyli forumowy Cinek, oknami jestem zachwycony....
    Rolety zewnętrzne z silnikami Somfy firma Jachimek z Błonie koło Tarnowa rewelacyjne podejście i super cena...
    Elewacje Darek Pajor z Siemiechowa, tak zrobił elewacje że wykończył mi cały dom, nie wypuściłem go robił łazienki, tapetę malowanie i kładzenie kamienia.... Niestety w w tym roku terminów brak...
    Fotowoltaika od Tomasza Gumulaka z okolic Rytra, ja jestem zachwycony i nie tylko ja bo już 4 instalacje zrobił forumowiczom a jeszcze 3 się negocjują bo ceny ma rewelacyjne.....
    Pompa ciepła Samsung montaż Neoklima, p. Michał instalator posiada ogromna wiedzę i fajne podejście..... Zawsze telefony odbiera a to jest ważne....
    Wylewki Gacbud z Słonej super fachowcy robili z polecenia już kilka robót każdy zadowolony...
    Tynki Marcin Ciesielczyk z Siemiechowa specjalizuje się w gipsowych i robi je świetnie.... Ostatnio był u mnie przyszły klient oglądać moje tynki i nie wierzył że nie ma na ścianach gładzi..... Tylko wyszlifowałem żyrafą....
    Hydraulike robił mi Dominik Nadolnik z Zakliczyna, młody chłopak dokładnie robi i jeszcze nie jest drogi.... Zresztą ostatnio robił hydraulike i 2 forumowiczów po montażu pompy przez Neoklimę.
    Penele podłogowe Mariusz Wzorek z Zakliczyna znam gościa od 20 lat kładzie na co dzień panele więc wiedziałem że zrobi je perfekcyjnie.... I tak zrobił.... Policzył 11 zł za m2 z listwami więc cena dobra....
    Schody i kuchnie oraz szafy robi Marcin Baniak z Brzeska, robił mi kuchnie 10 lat temu, kilka kuchni wśród znajomych, w zeszłym roku u szwagra więc byłem pewny że zrobi u mnie rewelacyjnie... Nie pomyliłem się, zaletą jest jego że nie nadciąga na drogie rozwiązania a nawet czasami się dziwię że podpowiada że można zrobić taniej i lepiej skoro mógłby lepiej zarobić, mi za 11, 5 mb kuchni wysokiej pod sufit, fronty lakierowane na wysoki połysk w tym spora część w metalic co jest potwornie drogie powiedział 16 tys, cena to połowa ceny z salonów które liczą sobie bo zawsze frajer się znajdzie...
    Wodę robił mi gość z Brzeska, zrobił szybko i tanio, za podpięcie wody 25 mb plus podłączenie w kotłowni wziął 1600 zl co jest bardzo tanio, zresztą robi wszystkim w okolicy i każdy zadowolony....
    To chyba tyle...
    Nie zadowolony jestem tylko z gościa to kładł mi płytki w kotłowni, wziął 30 zł za m2 a nie warta ta robota była nawet 10 zł.... Zrobił 2 ścianki działowe i zabudowę schodów i wywaliłem go z roboty.... Paprok jak cholera.....
    Dom wg projektu Dom w Kansas, OZC by Asolt 3,6 kW, powierzchnia użytkowa 120 m2, po podłogach 140 m2, ściany silikat 18 cm +25 cm 0,031 grafit, podłoga 20 cm 0,031 grafit, strop lane skosy ocieplone 20 cm styropianu grafit+ 15 cm Toprock 0,035,okna Vetrex V82 na szczelny montażu, podlogówka 17x2 Frankische, na dachu 7,2 kWs PV, pompa ciepla Samsung 6kW, wentylacja mechaniczna oparta na Thessla Green

  16. #3876
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Wujor
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    CKMK->Myślenice
    Posty
    485

    Domyślnie

    Witam, poszukuję wykonawcy frontowego ogrodzenia wraz z bramą automatyczną oraz furtką. Okolice Myślenic.
    PV 4,65kW (Fronius Symo 4.5-S, 15szt. Boviet BVM6610M-310 310W)

  17. #3877
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    darek budowa

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Biertowice
    Kod pocztowy
    32-440
    Posty
    1

    Domyślnie Tynki wewnętrzne cementowo - wapienne

    Szukam solidniej firmy do tynków wewnętrznych. Kogo polecacie? Okolice Myślenic , Suchej beskidzkiej i terenów w pobliżu
    Ostatnio edytowane przez darek budowa ; 06-01-2019 o 17:09

  18. #3878
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    corey10

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    225

    Domyślnie

    Witam wszystkich drogich, pomocnych i uczynnych forumowiczów

    Zaczynam się rozglądać za wykonawcami, choć obecnie dopiero finalizuję projekt. Szukam firmy która dobrze się czuje w płytach fundamentowych i silikatach.
    Bardzo proszę o polecanie firm od:
    - samej płyty fundamentowej lub
    - płyta + SSO lub
    - płyta + SSO + dalsze etapy jeśli ktoś robił z jedną firmą i jest zadowolony

    Oczywiście zależy mi na dobrym stosunku jakość/cena, pośpiechu nie ma, mogę poczekać jeśli warto. Budowa kilka km na południe od Krakowa.
    Ostatnio edytowane przez corey10 ; 13-01-2019 o 18:57

  19. #3879
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    tony.l

    Zarejestrowany
    May 2018
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-625
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam wszystkich,
    jestem w trakcie poszukiwania ekipy budowlanej do postawienia SSO pod Krakowem w Sieborowicach, nawiązałem kontakt z firmą Cież-Bud Wojciech Cież z Kasinki Małej .Czy ktoś z grona inwestorów miał z nimi do czynienia?

  20. #3880
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AliP

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-348
    Posty
    17

    Domyślnie

    Ja też poszukuję poszukuję wykonawcy frontowego ogrodzenia wraz z bramą automatyczną oraz furtką
    Północ Krakowa (Giebułtów)

Strona 194 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony