dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 20 z 214
Pokaż wyniki od 381 do 400 z 4265
  1. #381
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Paweł Czernecki
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    410
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    40

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    Taa? A po co aż z Krakowa, skoro w Zielonkach jest dwóch znanych i cenionych geodetów, p.Andrzej Poseł (604 616 196) i p. Wójcik (012 636 28 57), i wszyscy z okolicy korzystają z ich usług?
    O nieprawda. Ja nie korzystałem a w sumie można powiedzieć że jestem z okolicy.
    U nas był geodeta ze wsi Marszowiec tel.505317064. Mapka i tyczenie OK a co więcej dość tanio.

  2. #382

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgos2
    Cytat Napisał mafimata
    Cytat Napisał elatar
    Witam forumowiczów z Małopolski. Polecam geodetę z Krakowa pana Bogusława. Rzetelność punktualność i sprawność działania. Nasz dom w Michałowicach p. Bogusław wytyczył idelanie. tel. 607 79 62 94
    ooo to "mój" geodeta, którego polecałam na 3 stronie
    czyli kolejny plus na jego koncie
    Co za zbieg okolicznosci! I konta macie zalozone w podobnym czasie! Niesamowite...
    Hmmm
    mam wrażenie że zaczyna się popadanie w lekką paranoję i wszędzie szukanie nieuczciwej reklamy
    znalazłam w tym watku jeszcze jeden wpis, który tego Pana dotyczy, a forumowiczka, która go dokonała dolaczyła do Forum ...sama sprawdź kiedy

    pozostawiam bez dalszego komentarza i pozdrawiam

  3. #383

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA:

    Polecam Firme "TERMO-PRODUKT" na ul. Wielickiej.

    Kupowalismy u nich okna drewniane M&S. Okna bardzo ładne i solidne, wszystko na czas, bardzo fachowa Firma od montazu.

    tel. 257 04 21, 257 04 22

    PS. Sluze zdjeciami okien w swoim domu, jakby ktos podejrzewal mnie o reklame .

  4. #384

    Domyślnie Czarna lista Stanmar-parkiety wojnicz

    Polecam wielką ostrożność w kontaktach z firma produkujacą i układającą parkiety stanmar z Wojnicza a dokładnie z miejscowości Wąwóz Szwedzki. Parkiet klasy trzeciej (dąb) ma w tej firmie więcej biela na klepce niż ciemnego dębu, a spora część klepek jest zrobiona w dużej części z kory, służe zdjęciami. Ponadto fachowicy od układania pod moją nieobecność na budowie ułożyli całkiem inny wzór niż było ustalone a potem tłumaczyli że takiego jak ja sobie życzyłem jeszcze nie układali ...Parkiet trzeba było zrywać bo wyglądał fatalnie a panowie wiecej się nie pokazali na budowie a właściciel firmy Baran (to nazwisko nie epitet) całkowicie nie poczuwa się do winy ponieważ nie podpisał żadnej umowy.
    Jeżeli ktos jednak ma ochote na troche emocji to podaje namiary na nich http://www.stanmar-parkiety.com/

    Pozdrawiam wszystkich wykańczających i budujących

  5. #385
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar jk69
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    882
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    141

    Domyślnie

    Bardzo CZARNA LISTA

    Pan Marcin Starowicz - grasuje na terenach południowych Krakowa - ogłasza się m.in. w Swoszowicach, bo tam mieszka.
    Robi dobre wrażenie, daje dobre ceny i terminy, sprząta po sobie.
    Na tym się kończy to co dobre.
    Twierdzi, że jest fachowcem od malowania, ale nie rozróżnia m.in. kolorów farb, dzięki czemu na białym suficie mam teraz beżowe (kolor ściany) plamy po jego poprawkach.
    Położył mi panele, ale zapomniał o folii pod pianką.
    Przykleił wykładzinę - pełno "burchli" z powietrza.
    Niestety, dałam się nabrać jego zapewnieniom, że potrafi również pomalować drzwi i zamontować ościeżnice.
    Od tygodnia malujemy i szlifujemy 9 par drzwi, gdyż Pan Starowicz swoim profesjonalizmem spowodował, że zamieniły się w niebezpieczny przedmiot - szorstkie, ostre krawędzie, drzazgi!!! A wystarczyło delikatnie przeszlifować ...

    Ale najlepsze jest to, że tak zrobił ościżnice i obróbkę otworów drzwiowych, że nie możemy WYMONTOWAĆ I ZAMONTOWAĆ W NICH DRZWI!

    Ot, co znaczy talent!

    Ale wesoło to mi nie jest, bo on miał być ostatnią deską ratunku a stał się gwoździem do trumny naszej przeprowadzki.

  6. #386
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Zaraz, zaraz i Ty to wszystko odbierałaś i płaciłaś?

  7. #387

  8. #388
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar jk69
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    882
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    141

    Domyślnie

    facet był strasznie szybki (to w połowie przyczyna jego fuszerki) ... zresztą na początku nic nie wskazywało na katastrofę - w stanie "surowym" obróbka otworów drzwiowych wyglądała ok. Drzwi raz pomalowane wydawały mi się chropowate, ale myślałam, że przed drugim malowaniem facet je wyszlifuje. Plamy na ścianach dostrzegłam post factum itd. itd. pieniądze dostał nie za wszystko, ale i tak za dużo... Mąż wpadł w szał i wyrzucił go w tempie błyskawicznym, zanim na trzeźwo sprawdziliśmy stan rzeczy. Bolesne doświadczenie - ale dzięki temu, poznajemy uroki stolarki. To całkiem miłe, kontemplacyjne zajęcie ...

  9. #389

    Domyślnie

    Witam wszystkich,
    Chciałabym gorąco polecić firmę , która budowała nam dom " pod klucz" . Jest to firma Akord z Krakowa ( biuro mają na Klimeckiego przy stałej wystawie budowictwa). Budowę zaczęli 22 marca 2007 roku a do gotowego domku wprowadziliśmy się 9 stycznia 2008.Kierownicy budowy bardzo kompetentni, kulturalni praktycznie od świtu na budowie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem moge ich polecić.
    Agata

  10. #390
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiekg

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    252
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał gusianka
    Witam wszystkich,
    Chciałabym gorąco polecić firmę , która budowała nam dom " pod klucz" . Jest to firma Akord z Krakowa ( biuro mają na Klimeckiego przy stałej wystawie budowictwa). Budowę zaczęli 22 marca 2007 roku a do gotowego domku wprowadziliśmy się 9 stycznia 2008.Kierownicy budowy bardzo kompetentni, kulturalni praktycznie od świtu na budowie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem moge ich polecić.
    Agata
    Agata a czy moglabys powiedziec jak sie cenią?

  11. #391

    Domyślnie

    Witaj basiekg,
    Moze i Akord do tanich firm nie należy , ale złego słowa przez 10 miesięcy budowy nie moge powiedzieć. My z mężem przyjeżdżaliśmy w weekend pooglądać postępy no i na etapie wykończeniówki wspomóc kierowników decyzyjnie. Bardzo pomogli nam od strony projektowej i samego doradztwa. Jakbym miała przeliczyć koszty to m2 wykończonego domu pod klucz to ok 2500 zł.

  12. #392

    Domyślnie

    Witam
    To właśnie oni! LEWICKI MACIEJ I ANNA, adres siedziby firmy Lipińskiego 14/38, Kraków.
    LUDZIE UWAŻAJCIE! Omijać z daleka.Zabierają zaliczkę i tyle ich widzieli. Mają mnóstwo spraw w prokuraturze i wyłudzają pieniądze od kolejnych klientów, aby oddać tym, którzy są wytrwali i zdesperowani. Mało tego! ONI NIE ROBIĄ TYCH MEBLI TYLKO PODZLECAJĄ!!!
    MAMY OCHOTĘ POPRZEBIJAĆ IM OPONY, ALE NIE MAJĄ NAWET SAMOCHODU...

  13. #393

    Domyślnie

    Witam.
    Do czarnej listy dodam montażystów ze sklepu CLCK (przy Tesco na Kapelance w Krk).
    We wrzesniu nie dokończyli montażu paneli, ponieważ nie było jeszcze drzwi wewnętrznych. Prosili o telefon, kiedy będą już zamontowane, obiecali zjawić się wtedy w przeciągu tygodnia. Drzwi zostały zamontowane już w paźdżierniku, ale panowie zjawili się u mnie dopiero w lutym tego roku! Wczesniej oczywiście dzwoniłam kilkakrotnie, interweniowałam w sklepie. W końcu zaszczycili mnie swoją obecnością, tak jak wspomniałam dopiero w lutym. Mało tego jeden z panów powiedział, cytuję: tak jak się umawialiśmy, zwróci nam pani za dojazd.
    Nie zwróciłam. A i jeszcze sie okazało, że zabrakło dwóch listew, ktore dopiero zamówili przy mnie, odebralam je już ze sklepu i powiedzialam , że dziękuje za montaz wolę to zrobić sama.
    GG 9405542

  14. #394
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Jeszcze raz prosze w takim razie umiescic faceta na czarnej liscie. Tam wiekszosc ludzi zaglada, a tego watku moga nie znalezc.

  15. #395

    Domyślnie

    Totalnie czarna lista.
    Ekipa od wykończeń Krzysztofa Korcyla z Tarnowa. Na początku wszystko pięknie i ładnie. Pracownicy nie piją, nie palą, pracują od rana i niby zero problemów. Robili u nas całe poddasze, tj konstrukcje, wełne, płyty, szpachlowania, sufity na parterze itd... Wszystko było fajnie do momentu, gdy zgłosiłem drobne uwagi do "gładzi" na niektórych ścianach. Dodam, że wszystkie materiały stosowane były najdroższe i tylko znanych producentów. Robocizna również wysoka. Gdy przedstawiłem swoje uwagi, panowie się obrazili! Zaczęły się do mnie odzywki w stylu "kur... a co?, kur... dla mnie to jest dobrze itd". Gdy poprosiłem, aby wpadli wieczorem przy sztucznym swietle obejrzeli efekty swojej pracy, wpadli w szał, ze "oni kur... nie będą tu przychodzić po ciemku itd!"... sciany, które pojkazywałem im, jako "fale dunaju" uważali za idealne... nie było możliwości rozmowy. Na koniec powiedzieli mi, ze oni "pierd...ą taką robotę gdy ktoś ich sprawdza" i odchodzą. Powstrzymała ich jedynie wizja niewypłaconych pieniędzy. Masakra.. ekipa fajna do momentu zwrócenia im uwagi...
    Ostrzegam wszystkich.

  16. #396
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar jk69
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    882
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    141

    Domyślnie

    Do BIAŁEJ listy chciałam dopisać sklep z farbami i lakierami z sieci KOLOR - sklep mieści się przy Zakopiance vis a vis Castoramy.
    Pracuje tam baaaardzo miły i "informacyjny" Pan, który potrafi doradzić. I chce.
    Duży wybór farb różnych firm, mieszalniki itp. Ceny porówywalne z castoramą ale obsługa i asortyment wg mnie duuużo lepsze.

  17. #397

    Domyślnie

    biała lista

    - elektryk (włiasnie skończył) Marcin Ciaranek tel. 608 07 26 69. Zrobił tak jak chciałem, kulturalny, zawsze pod telefonem, doradził. Pierwotna cena była dla niego wiążąca a prawdę mówic w trakcie prac dodałem punktów na jakieś 2000 zł.

    - Albud - bramy garażowe

    - przyłacza wody i kanalizy - Odnowa z niepołomic.

    pozdrawiam
    coco jumbo i do przodu ))

  18. #398
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marcom1

    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    2

    Domyślnie Dobry elektryk Kraków- biała lista

    Potwierdzam to co napisał knapciu.Sprawdziłem i zgadzam się.Elektryk doradził,wycenił i wykonał instalacje elektryczną i teletechniczną.Wystawił zaświadczenia i rachunki.Uwzględnił zmiany.Miła atmosfera i profesjonalne podejście do klienta.Polecam.Tel do elektryka 608 529 864.

  19. #399

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA- Balustrady kute balkonowe- Pan Władysław Guzik www.slusarnia.pl
    Ktoś w tym wątku dodał tego Pana do czarnej listy- a u mnie absolutnie biała lista!
    Balustrady wykonane idealnie, Pan słowny i punktualny. Ceny też przystępne. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić.

  20. #400

    Domyślnie

    I kolejny wykonawca z mojej budowy do dopisania na białą listę.
    Można powiedzieć że takich wykonawców teraz ze świecą szukać
    Krótko rofesjonalizm; uczciwość; pracowitość - i to wystarczy za ocenę Pana Czesława który wykonywał u mnie tynki maszynowe .
    Polecam Państwu gorąco !!!!

    Tynki maszynowe gipsowe 606334740 BIAŁA LISTA !!!!

Strona 20 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony