dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 205 z 214
Pokaż wyniki od 4.081 do 4.100 z 4265
  1. #4081

    Domyślnie

    Cytat Napisał artspaw Zobacz post
    przestań kłamać na forum bo nigdy nie podnośiłem ceny za usługę zawsze to co ustaliłem to wykonałem a w ogule jak ci nie pasowało coś to nie pisze sie głupot tylko należy powiedzieć w oczy wogule czy ja dla ciebie robiłem oto jest pytanie
    Kolego, żeby było łatwiej połapać się do kogo się zwracasz napisz nazwę forumowicza lub najlepiej zacytuj jego wypowiedz ....

  2. #4082
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    waka

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Zakopane
    Posty
    227

    Domyślnie

    Cytat Napisał artspaw Zobacz post
    przestań kłamać na forum bo nigdy nie podnośiłem ceny za usługę zawsze to co ustaliłem to wykonałem a w ogule jak ci nie pasowało coś to nie pisze sie głupot tylko należy powiedzieć w oczy wogule czy ja dla ciebie robiłem oto jest pytanie
    To zdanie powinno być poddane dogłębnej analizie

  3. #4083

    Domyślnie

    I ortografii...
    Dom 250m2 + garaż 56m2. Projekt indywidualny, płyta fundamentowa gr. 30cm na 20cm XPS. Hydroizolacja płyty szlamem Schomburg. Ściany ceramika 25 P+W, dwa pełnowymiarowe piętra, antresola, okna PCV + HST, dach Braas Turmalin szary kryształ. Ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła Viessmann Vitocal 200-s, wentylacja mechaniczna, ocieplenie ścian wełna fasadowa 20cm. FV nie ma i nie będzie bo tylko bym sprawdzał czy falownik się nie wyłączył przez zbyt wysokie napięcie w sieci.

  4. #4084

    Okna drewniane - Andrzej Trybuła EURO-OKNA Spytkowice

    Kilka dni temu zakończony został montaż okien drewnianych (modrzew syberyjski) w kamienicy w Wieliczce. Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecić zakład stolarski pana Andrzeja Trybuły ze Spytkowic. Duże zaangażowanie (stolaż pasjonat), staranność, wysokiej jakości komponenty (lakiery Sikkens, uszczelki premium okucia Maco). Okna zostały starannie zamontowane z ciepłym montażem. Bardzo konkurencyjne ceny - POLECAM. Dla zainteresowanych okna są zamontowane w Wieliczce przy ul. Kosiby 6.

    Przed wyborem producenta zebrałem ok. pięciu ofert i spotkałem się z kilkoma stolarzami, a nawet policzyłem mniej więcej koszt produkcji okien i marżę. Zapoznałem się też dość dogłębnie z materiałami więc miałem nie najgorsze rozeznanie w temacie okien drewnianych.
    "Za nic mamy co mamy więcej by się zdało"

  5. #4085

    Firma AKORD R. Ćwik i A. Piech - usługi ogólnobudowlane

    Z tą firmą zrealizowałem kilka inwestycji. Ostatnia z nich nadbudowa kamienicy w Wieliczce była naprawdę trudnymi organizacyjnie i technicznie przedsięwzięciem (m.in. podbicie fundamentów, na parterze i w przyziemiu działająca firma i kręcący się ludzie, wiele niewiadomym co do konstrukcji budynku, specjalny strop gęstożebrowy itp.) Firma zawsze wzorowo wywiązuje się z powierzonych zadań. Szefowie pan Ryszard i pan Andrzej mają ogromne doświadczenie budowlane i w zasadzie nie ma problemu z którym by sobie nie poradzili. Z kolei majstrowie i robotnicy myślą za nim coś zrobią i są naprawdę nieźli manualnie. Firma ma doskonałą organizację i logistykę i zawsze po sobie sprząta
    Odnośnie do cen - zawsze przed robotami jest uczciwa wycena lub przynajmniej możliwie dokładne określenie wielkości kosztów. Rozliczenia są uczciwe a ceny rozsądne i konkurencyjne. Szczerze polecam.
    "Za nic mamy co mamy więcej by się zdało"

  6. #4086
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    corey10

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    225

    Domyślnie

    kotwicz, a tu na forum możesz mi zrobić wycenę?

  7. #4087
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Wujor
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    CKMK->Myślenice
    Posty
    485

    Domyślnie

    Ostatnio zakończyłem murowanie ogrodzenia z bloczków Joniec. Około 22mb. Jeśli ktoś jest zainteresowany kontaktem , zapraszam na PW. Chłopaki są z Myślenic, robią różne usługi budowlane natomiast u mnie robili właśnie ogrodzenie. Szybko a przede wszystkim niezwykle staranni i dokładnie.
    PV 4,65kW (Fronius Symo 4.5-S, 15szt. Boviet BVM6610M-310 310W)

  8. #4088
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Rafalisko1980

    Zarejestrowany
    Dec 2018
    Skąd
    Przebieczany
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    15

    Domyślnie

    Szukam na juz sprawdzonej ekipy do wykonania tynkow cem wap zacierane pod malowanie. Cena nie gra az takiej roli. Jestem wymagajacy co do jakosci wykonania. Ekipa ktora miala wykonac tynki mnie wystawila...Okolice Wieliczki dom jednorodzinny okolo 580m2 tynków. ( Jest zrobiony szpryc Kreisel wiec dalsze prace rowniez chce aby byly na Kreislu) Na oknach sa juz listwy i sa zabezpieczone folia. Jest tez zalozonoch kilka naroznikow. Dom gotowy do tynkowania.

  9. #4089
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rafalisko1980 Zobacz post
    Szukam na juz sprawdzonej ekipy do wykonania tynkow cem wap zacierane pod malowanie. Cena nie gra az takiej roli. Jestem wymagajacy co do jakosci wykonania. Ekipa ktora miala wykonac tynki mnie wystawila...Okolice Wieliczki dom jednorodzinny okolo 580m2 tynków. ( Jest zrobiony szpryc Kreisel wiec dalsze prace rowniez chce aby byly na Kreislu) Na oknach sa juz listwy i sa zabezpieczone folia. Jest tez zalozonoch kilka naroznikow. Dom gotowy do tynkowania.
    Witaj,
    Nie ma tynkow pod malowanie,
    Tamke sa ale do momentu jak nie oprze się o nie slonce lub nie zostana czyms podswietlone

  10. #4090

    Domyślnie

    Ostrzeżenie przed cieślą - firma Italbud z Kęt 32-650 ul. Sienkiewicza 4

    Firma ta wykonywała u mnie remont dachu.i zrobiła to na prawde fatalnie. Złe okucie komina, niezafugowany komin, przedewszystkim dach się zapadł

    wszystki zdjęcią i szczegółowe opisy

    Italbud Kęty

  11. #4091

    Domyślnie

    Cytat Napisał slusar Zobacz post
    Witaj,
    Nie ma tynkow pod malowanie,
    Tamke sa ale do momentu jak nie oprze się o nie slonce lub nie zostana czyms podswietlone
    Zaręczam, że są. Mam takowe .
    Pozdrawiam
    Katka

  12. #4092
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał katka Zobacz post
    Zaręczam, że są. Mam takowe .
    Tylko pozazdroscic,
    jaka cena i kto wykonywal?

  13. #4093

    Domyślnie

    Cytat Napisał slusar Zobacz post
    Tylko pozazdroscic,
    jaka cena i kto wykonywal?
    5 lat temu SuperTynki, ceny nie pamiętam, ciut wyższa niż przeciętnie.
    Pozdrawiam
    Katka

  14. #4094

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rafalisko1980 Zobacz post
    Szukam na juz sprawdzonej ekipy do wykonania tynkow cem wap zacierane pod malowanie. Cena nie gra az takiej roli. Jestem wymagajacy co do jakosci wykonania. Ekipa ktora miala wykonac tynki mnie wystawila...Okolice Wieliczki dom jednorodzinny okolo 580m2 tynków. ( Jest zrobiony szpryc Kreisel wiec dalsze prace rowniez chce aby byly na Kreislu) Na oknach sa juz listwy i sa zabezpieczone folia. Jest tez zalozonoch kilka naroznikow. Dom gotowy do tynkowania.
    poltynk
    Dom 250m2 + garaż 56m2. Projekt indywidualny, płyta fundamentowa gr. 30cm na 20cm XPS. Hydroizolacja płyty szlamem Schomburg. Ściany ceramika 25 P+W, dwa pełnowymiarowe piętra, antresola, okna PCV + HST, dach Braas Turmalin szary kryształ. Ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła Viessmann Vitocal 200-s, wentylacja mechaniczna, ocieplenie ścian wełna fasadowa 20cm. FV nie ma i nie będzie bo tylko bym sprawdzał czy falownik się nie wyłączył przez zbyt wysokie napięcie w sieci.

  15. #4095

    Domyślnie

    Na czarną listę :

    KOPARKA

    ELPRONAR

    KRAKOW

    Nie polecam tej firmy. Pracownicy źle pracują. Celowo pracują powoli, aby zarobić więcej pieniędzy i są nieprzyjemni, Szef, Pan Sylwester Gołdyn, nie slowny i oszukuje klienta podczas płatności. Melepata !

    602241310
    122597060
    122597085
    604645727

    Elpronar
    Sylwester Gołdyn
    FHUB SYLWESTER GOŁDYN
    Ul Boguszówka 2 31-579 Kraków
    [email protected]
    www.elpronar.pl
    NIP 9451000188
    REGON 350893580

  16. #4096
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    corey10

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    225

    Domyślnie

    Dziękuję za dotychczasowe polecenia i proszę o kolejne:

    1. Najważniejsze co potrzebuję to firmę która wykona profesjonalnie i zgodnie ze sztuką taras nad pomieszczeniem ogrzewanym oraz dach płaski nad garażem. Było by bardzo miło jakby w swoim zakresie mieli też wykonywanie elewacji.

    2. Profesjonalne i zgodne ze sztuką wykonanie ocieplenia dachu wełną + sufity podwieszane.

  17. #4097
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał corey10 Zobacz post
    Dziękuję za dotychczasowe polecenia i proszę o kolejne:

    1. Najważniejsze co potrzebuję to firmę która wykona profesjonalnie i zgodnie ze sztuką taras nad pomieszczeniem ogrzewanym oraz dach płaski nad garażem. Było by bardzo miło jakby w swoim zakresie mieli też wykonywanie elewacji.

    2. Profesjonalne i zgodne ze sztuką wykonanie ocieplenia dachu wełną + sufity podwieszane.
    W temacie pkt. 2 mysle ze moglbym pomóc

  18. #4098
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    skalska

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-413
    Posty
    2

    Domyślnie

    x
    Ostatnio edytowane przez skalska ; 18-05-2020 o 20:31

  19. #4099
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał slusar Zobacz post
    W temacie pkt. 2 mysle ze moglbym pomóc
    jak to jest ten slusar o ktorym mysle to w ciemno mozna tego Pana brac na to poddasze
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  20. #4100
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Liliputek

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kraków
    Posty
    916
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    chciałabym jeszcze dopisac do białej listy wykonawców 2 osoby:

    1. Pana, który wykonuje drewniane domki dla dzieci - solidnie, terminowo(!), jak mówi, że będzie to będzie, cena też bardzo ok, i nawet mojemu tacie się podoba a on jest dość krytyczny zazwyczaj... namiary na Pana to Michał Grabowski - tel. 537543044

    2. Meble Grzewka - Panowie są terminowi, solidni, wykonają to człowiek wymyśli a my wymyśliliśmy wiele.. i normalnych cenach jak mówią, że będą to będą, nie ma odmawiania dzień przed ustalonym terminem, zawsze odbierają telefony ewentualnie oddzwaniają (inni stolarze mieli z tym spory problem..) tel. Pan Grzegorz Mętel 883589518.

Strona 205 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony