dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 208 z 214
Pokaż wyniki od 4.141 do 4.160 z 4265
  1. #4141
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Dawid.k

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Kocmyrzów
    Kod pocztowy
    32-010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam, poszukuje sprawdzonej ekipy budowlanej do budowy domu w gminie Kocmyrzów Luborzyca. Bardzo proszę o polecenie dobrych fachowców.

  2. #4142
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dawid.k Zobacz post
    Witam, poszukuje sprawdzonej ekipy budowlanej do budowy domu w gminie Kocmyrzów Luborzyca. Bardzo proszę o polecenie dobrych fachowców.
    Robert Koziol Rzeszotary /kolo Krakowa 609 100 012
    i czesto tutaj polecany Pan Sikora (chyba nie przekrecilem nazwiska) Bylem ostatnio na obmiarze i po raz kolejny w scianach i fugach oraz zelbetach mozna bylo sie przegladac! jest polecany w watku gdzie ja dostalem laurke (watek z 2014-2015)
    Ostatnio edytowane przez slusar ; 14-12-2020 o 15:52

  3. #4143

    Domyślnie

    MAR-BUD Skawina.
    Proszę o opinię jeśli ktoś korzystał z tej firmy.
    Dom 250m2 + garaż 56m2. Projekt indywidualny, płyta fundamentowa gr. 30cm na 20cm XPS. Hydroizolacja płyty szlamem Schomburg. Ściany ceramika 25 P+W, dwa pełnowymiarowe piętra, antresola, okna PCV + HST, dach Braas Turmalin szary kryształ. Ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła Viessmann Vitocal 200-s, wentylacja mechaniczna, ocieplenie ścian wełna fasadowa 20cm. FV nie ma i nie będzie bo tylko bym sprawdzał czy falownik się nie wyłączył przez zbyt wysokie napięcie w sieci.

  4. #4144
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    alutka74

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    75
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Witam! Ponieważ nie pojawiły się chyba (może coś mi umknęło) te nazwiska na forum dlatego pozwolę sobie zapytać. Czy budował ktoś z Państwa z Panem Andrzejem Matlęgą z Łapanowa (konkretnie Tarnawa) lub z Panem Kamilem Jędrzejkiem z Łomnej koło Nowego Wiśnicza. Potrzebuję szybkiej opni.

  5. #4145

    Domyślnie

    To dzisiaj wpis na białą listę. Robert Zadaj, firma Rob-Bud, tel. 734426842.
    Pomierzyłem dzisiaj wylewki które mi niedawno robił i jestem pod wrażeniem, naprawdę wszystko prawie idealnie równe, ciężko się do czegoś przyczepić. Wylewka cementowa kładziona na ogrzewanie podłogowe.
    Poza robotą to mam drobne uwagi, np. zostawienie mi hałdy piasku na środku podjazdu tak, że blokuje przejazd albo rozjeżdżony trawnik, ale z samych wylewek jestem zadowolony.

  6. #4146
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar bbinxy
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Nowy Sącz
    Kod pocztowy
    33-300
    Posty
    8

    Domyślnie

    Na białą listę dodaję ekipę od tynków gipsowych. Chłopaki działają w okolicy Nowego Sącza.
    Podczas wyceny i pomiaru zadają dużo pytań, co pozwala uniknąć nieporozumień
    Przed pracą wszystko dokładnie zabezpieczone, ściany przygotowane i zagruntowane.
    Praca wykonana dokładnie i schludnie. Budowa sprzątana na bieżąco. Szanują materiał.
    Naprawdę nie mam się do czego przyczepić.
    Brygada sympatyczna i wesoła, zostawili po sobie kawał dobrej roboty i pozytywne wrażenie.

    Telefon - Przemek 796-200-019 lub Odys 609-603-275

    Powołajcie się na Rafała ze Starego Sącza

  7. #4147

    Domyślnie

    Cytat Napisał zoogolo Zobacz post
    Widac że to jest post samego instalatora.
    Jeśli chodzi o faktyczn polecenie to stanowczo odradzam. Instlator wykonywał u mnie podłączenia grzejników i pieca. Piec źle podłączony - serwis w kolejnym tygodniu po instalacji określił jako niewłąściwe wpięcie do instalacji. Instalator nie słowny, nie dotrzymał ani terminuy ani kwoty - oczywiście przyszedł po terminie a z umówionej kwoty zażądal 2 razy tyle. Poprawki po podłączeniu były przesuwane z miesiąca na miesiąc i skończyło się na głuchym telefonie. Dobór grzejników, był na zasadzie "włożyć ile się da". Jak bymm miał podsumować pracę tego pana w jednym zdaniu to jedyne co mi przychodzi do głowy to:
    Nie terminowy złodziej!!!
    Stanowczo nie polecam a mogę zaproponować kogoś kto mi instalacje po panu sebastianku poprawiał + telefon do serwisu vaillant.
    Potwierdzam, że pan S. Feluś mocno kręci. Szczęście, że nie dotarł do nas, choć umawiał się pół roku wcześniej, że będzie w październiku, a w październiku twierdził że pandemia, że choroby i że będzie w listopadzie... Sam raczej się nie kwapił do kontaktu telefonicznego. A potem 20 listopada zadzwonił i już miał być w poniedziałek, ale ślad po nim zaginął i kontakt się urwał.

  8. #4148

    Domyślnie Odpowiedz Rexoną

    Cytat Napisał DudaSieWamiZajmie Zobacz post

    KOLOR SZARY:

    Wylewki - Rexona-Bis tel. 518 117 242. Generalnie firma nie wpedzi inwestora w wieksze problemy, raczej wylewke zrobia poprawnie, ale drugi raz bym ich na pewno nie wzial. Ekipa wszystko robi w wielkim pospiechu - przyjezdzaja w pospiechu, pracuja na szybko i wyjezdzaja tez w pospiechu (po pieniadze potrafia sie zjawic w 15 min. ).
    Zdecydowalem sie na ich uslugi, poniewaz reklamuja sie jako specjalisci od przygotowania podloza, w rzeczywistosci nie chce im sie (albo nie maja czasu) wykonac tej pracy - czesc prac byla calkowicie zle zrobiona, ale wmawiali, ze 'tak ma byc, tak zawsze robia i nic sie nie dzieje'.
    Wystawione faktury nie zgadzaja sie z rzeczywistoscia, przez caly okres wspolpracy czuc, ze chca wykonac prace jak najszybciej, po najmniejszej linii oporu i sciagnac jak najwiecej kasy z inwestora.
    Podchodzilbym takze ostroznie do ich opinii w internecie; jedna z nich napisal pracownik. p. Szymon Stawowski.
    Zostawiam ich w szarej grupie jako opcje dla kogos kto ma czas ich pilnowac, nie da sie naciagnac, i zna sie na pracy ktora maja wykonac. Pozostalym odradzam.

    Tynki gipsowe - p. Mariusz tel. 666 300 668. Ogolnie prace wykonane poprostu dobrze. Sympatyczny czlowiek, troche przeszkadza narzekanie, nadmiarowa koncentracja na zwiekszaniu kosztow i pojawiaja sie problemy z terminowoscia.
    Witam,
    Pragniemy jako firma ustosunkować się do tej opinii.

    W pierwszej kolejności bardzo żałujemy, że nie był Pan zadowolony ze współpracy z nami, cieszy nas natomiast fakt, że do samej wylewki nie miał Pan zastrzeżeń. Szkoda też, że nie przekazał nam Pan uwag na etapie wykonywania prac, bo czasami okazują się bardzo pomocne.
    Pracujemy w jednym składzie od kilku lat, dlatego nasza praca przebiega szybko i sprawnie. Nie ma w tym nadmiernego pośpiechu, ani niedokładności. Staramy się utrzymywać cały czas równą, wysoką jakość naszych usług. Zresztą narzucił nam Pan napięty harmonogram prac, a mimo to wywiązaliśmy się z niego.
    Gdyby Pan zgłosił jakiekolwiek zastrzeżenia na etapie wykonywania izolacji z pewnością zastosowalibyśmy się do nich. Jedyne jakie kojarzę dotyczyły dylatacji- wykonaliśmy ją zgodnie z początkowymi ustaleniami, jednak w związku z tym, że zmienił Pan zdanie wykonaliśmy ją ponownie.
    Otrzymał Pan wycenę i zaakceptował, a w niej są wyraźnie wyszczególnione etapy płatności. Nie pobieramy zaliczek ale staramy się aby płatność odbywała się systematycznie. Każdy klient otrzymuje od nas paragon i umowę, więc o nieścisłościach nie może być tu mowy.
    Niczego nie ukrywamy i jeśli klient ma takie życzenie, może nas nadzorować cały czas, tak jak pisałem wcześniej staramy się utrzymywać równą, wysoką jakość naszych usług.

    Jeśli chciałby Pan dokładniejsze wyjaśnienie to zapraszamy do kontaktu telefonicznego, może uda nam się niektóre kwestie doprecyzować.

    P.S. faktycznie na Google była pozytywna opinia ode mnie dodana gdy wizytówka była jeszcze”pusta”. Oczywiście już zniknęła

    Z wyrazami szacunku,
    Szymon Stawowski

  9. #4149
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    exwhite81

    Zarejestrowany
    Jan 2021
    Skąd
    Rybna
    Kod pocztowy
    32-061
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam. Do białej listy dodaje panów od ocieplenia docieplenie budynków elewacji. Michał Krawacki i Adam Krawacki. Bracia którzy przejęli firmę po zmarłym tacie Stanisław o którym już gdzieś wyżej jest napisane. Super ludzie super fachowcy super kontakt. Telefon 880580209. Polecam

  10. #4150

    Domyślnie

    Czarna lista
    Chciałbym wszystkich przestrzec przed firmą Go-Bud Grzegorz Obrusik, Zerwana k.Michałowic.
    Elewacja (styropian,klej,siatka) zrobione jeszcze jako tako ale wewnątrz to już dramat.
    Dobrze,że pierwszą warstwę wełny 15 między krokwie kładłem sobie sam bo bym teraz miał całe poddasze do poprawki.
    Niestety druga warstwa wełny układana przez tą ekipę to porażka.
    Wełna, którą sami zamawiali część została nierozpakowana bo widocznie nie chciało się podokładać.
    Tak samo te ich pseudo gładzie - góry i doliny, brak kąta prostego w łazience gdzie miała stać wanna - tłumaczenie, że przecież silikonem sobie uzupełnię (w odległości 1m od narożnika 12 mm szpara). Już nie wspominając o wykruszających się fugach w łazience.
    Dla zainteresowanych chętnie pokażę dzieło tych artystów.

  11. #4151
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    malagosia70

    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    3

    Domyślnie

    Dzien dobry Nie miałam kontaktu z ta osoba ale mam sprawę w sądzie o partactwo innej osoby z Gnojnika Ja mieszkam w Bochni i moj adwokat chyba jest marny Nie mam pojęcia jak to ogarnąć ale nie moge zostawic czegoś a raczej kogos kto tak wykorzystał moja dość trudna sytuacje Chciałabym się dowiedziec jak wyglada prawnie Pana pozew kto Pana reprezentuje jesli to nie tajemnica Pozdrawiam

  12. #4152

    Domyślnie Ekipa do remontu generalnego łazienki

    Witajcie.
    Poszukuje sprawdzonej ekipy (oczywiście z białej listy ) do wykonania remontu generalnego łazienki w domu jednorodzinnym.
    Łazienka o powierzchni około 15m2.
    Do zerwania flizy na ścianach i podłodze, do wymiany wylewka na podłodze, (wylewka pod ogrzewanie podłogowe).
    Do położenia również flizy w garażu - powierzchnia 40m2.
    Termin realizacji - jak najszybciej
    Miejsce realizacji - Zakrzów ( miedzy Niepołomicami a Wieliczką).

    Dziekuje za wszelką pomoc i namiary.

  13. #4153
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    PiRen

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-611
    Posty
    6

    Domyślnie

    Dzień dobry

    Szukam wykonawcy instalacji niskoprądowych do domu w SSZ. Czy ktoś miał kontakt z firmami instalacyjnymi PC System lub EL-COM i mógłby je polecić?

  14. #4154

    Domyślnie

    Witam,
    ktoś poleci jakąś rozsądną firmę do wykonania ogrodzenia murowanego, oraz wykonania instalacji odgromowej na dachu?
    Ostatnio edytowane przez maciekrk ; 03-02-2021 o 13:21

  15. #4155
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Greg Kraków

    Zarejestrowany
    Feb 2021
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-144
    Posty
    2

    Domyślnie Wykonawcy więźby dachowej oraz poszycia dachu

    Cześć,

    poszukuje na białej liście godnych polecenia Wykonawców więźby dachowej metodą ciesielską ( odpadają wszelkie prefabrykaty) oraz pokrycia poszycia dachu blachą tytan-cynk, blacha na rąbek, najprawdopodobniej bd to blacha Rheinzink?

    Dom budowany jest w Krakowie- 346 metrów powierzchni.

    Z góry dziękuję za wszelkie polecenia

  16. #4156
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał Greg Kraków Zobacz post
    Cześć,

    poszukuje na białej liście godnych polecenia Wykonawców więźby dachowej metodą ciesielską ( odpadają wszelkie prefabrykaty) oraz pokrycia poszycia dachu blachą tytan-cynk, blacha na rąbek, najprawdopodobniej bd to blacha Rheinzink?

    Dom budowany jest w Krakowie- 346 metrów powierzchni.

    Z góry dziękuję za wszelkie polecenia

    Robert Koziol Rzeszotary k/ Krakowa
    Terminow pewnie brak ale zadzwonic nie zaszkodzi

  17. #4157
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dkoruba

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-764
    Posty
    2

    Domyślnie

    Dzień dobry,

    Poszukuje sprawdzonego wykonawcy do wykonania drewnianego domku na narzędzia o wymiarach 2.5 x 5m.
    Interesuje mnie drewnina konstrukcja i dach pokryty blachą.

    Lokazlizacja małopolska, 31-764

  18. #4158

    Domyślnie

    Witam forumowiczów,
    W przyszłym roku planujemy rozpocząć z mężem budowę domu (lokalizacja Kraków, Sidzina). Poszukujemy ekipy budowlanej, która wykona SSO wraz z pokryciem dachem dachówką, Czy mogę prosić o polecenie jakiejś solidnej ekipy? Kontaktowałam się z P. Sikorą polecanym tu na forum jednak nie podejmie się on wykonania domu ze względu na zbyt duży zakres prac. Projekt domu to Willa Parkowa 4 wraz z kilkoma zmianami.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.

  19. #4159
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    meriah12

    Zarejestrowany
    Apr 2019
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    2

    Domyślnie LM DESIGN rzetelna firma (remonty wykończenia wnętrz glazurnictwo ocieplenia)

    Profesjonaliści w każdym calu. Wykonali dla mnie zabudowę i ocieplenie poddasza, malowanie, kładzenie płytek i prace wykończeniowe wnętrz. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Jest to solidna i rzetelna firma oferująca wysoką jakość usług, gorąco polecam! https://lmdesign.com.pl

  20. #4160

    Domyślnie

    Mogę polecić Piotra Ślusarczyka tel. 505 090 553, www.frbslusarczyk.pl i Jego ekipę - jest na białej liście. Firma która robi systemem Rigips od A do Z, tzn: profile, folie, taśmy, uszczelnienia itp., wszystko. Zrobili u mnie konstrukcję, ocieplenie wełną płyty i standard Q2 plus. Dosyć drogo, ale jakbym potrzebował zrobić drugie takie poddasze to też bym się na Nich zdecydował, z tym że wybrałbym najwyższy efektem wykończenia, Q3 plus. Na stronie na facebook jest więcej zdjęć.

Strona 208 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony