dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 212 z 214
Pokaż wyniki od 4.221 do 4.240 z 4265
  1. #4221

    Domyślnie

    Dzień dobry,
    chciałam podzielić się swoimi doświadczeniami z budowy domu - a więc przede wszystkim nasz niezastąpiony wykonawca do stanu surowego otwartego - Pan Robert Sikora - firma Sikora-bud z Gdowa. Podsumowując pracę całej ekipy wpisuję SIKORA - BUD na Białą listę wykonawców.
    W czasie prac - od czerwca 21 - fundamenty potem listopad - styczeń (przykrycie domu dachówką ceramiczną) mieliśmy bardzo dobry kontakt zarówno z p. Sikora jak i pracownikami. Prace wykonane solidnie co potwierdzał kierownik budowy. na bieżąco uzgadnialiśmy poszczególne etapy budowy, szukanie pustaków - w czym pan Robert bardzo pomógł (w grudniu i styczniu były problemy z materiałami). Materiały zakupione w Wieliczce w Mobilnym Markecie - podziękowania dla p. Małgorzaty - niezastąpiona w zdobyciu Porothermu i dachówek ceramicznych, których nigdzie w okolicach Krakowa nie mogliśmy kupić.

    Najważniejsza rzecz - tynkarze chwalili wykonanie ścian - proste, a potwierdził jeszcze p. Damian z REMA Włoszczowa w czasie pomiarów do stolarki okiennej jak i drzwiowej. Stwierdził, że dawno nie widział tak dobrze wykonanych otworów drzwiowych.
    Polecam Firmę p. Sikory Sikora - Bud
    Skoro padła tu jeszcze Rema Włoszczowa to parę słów na temat okien, drzwi i montażu. Bardzo duże podziękowania dla p. Damiana z Remy - pomiary i bardzo sprawna ekipa monterska. Okna z MK Okno pod Tarnowem - dobrze wykonane. Wpisuję również na białą listę REMA Włoszczowa. Nie było problemów z przyjazdem 120 km na pomiary i na montaż, a cena bez porównania z krakowskimi (ten sam produkt).
    Jesteśmy po tynkach, czekamy na wylewki kończąc samodzielne układanie styropianu.
    Dzisiaj doszliśmy do wniosku, że trzeba szybko zrobić elewację no i proszę o pomoc w poszukiwaniach majstrów od dociepleń, może ktoś ma sprawdzonych?
    pozdrawiam życząc wytrwałości

  2. #4222
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Barej3

    Zarejestrowany
    Sep 2022
    Skąd
    Myślenice
    Kod pocztowy
    32-400
    Posty
    1

    Domyślnie

    Czarna lista. Elewacje - pseudo firma Polak z Wiśniowej ,obecnie zawieszona ale dalej robią ,jak tylko frajera znajdą , fatalna jakość ,krzywo ,nawet materiały potrafią ukraść z budowy i położyć tynk na jednej warstwie kleju ,bez położenia siatki.

  3. #4223
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Inka96

    Zarejestrowany
    Jul 2022
    Skąd
    Proszowice
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam serdecznie.
    Bardzo bym prosiła o polecenie ekipy do wykonania ocieplenia zewnetrznego domu. Zależy nam na ekipie sumiennej która oprócz wizualnego aspektu zrobi to naprawdę dobrze technicznie. Pozdrawiam

  4. #4224
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    vilya

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    36
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Dzień dobry.

    Polecacie kogoś do naprawy ocieplenia poddasza uszkodzonego przez kunę. Kuna w dalszym ciągu urzęduje na poddaszu. Najlepiej z okolic Krzeszowic.

    Poszukuje też sprawdzonego hydraulika który poprawi możliwość użytkowania zamiennie pieca węglowego i na gaz. Gaz miałby się włączać po osiągnięciu wskazanej temperatury. A byłaby możliwość grzania węglem.
    Posprawdzanie podłogówki, i ew. Odpowietrzenie.

  5. #4225
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    corey10

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał guja Zobacz post
    Witam , możecie kogoś polecić odnośnie hydroizolacji EPDM niewielkiego tarasu ?
    Ryszard Jasek 577 103 164 - robił mi dwa dachy płaskie, termo, hydro, obróbki blacharskie attyk. Ma specyficzny sposób wysławiania się ale zrobił porządnie i ogólnie spoko gość. Polecił mi go mój kierownik budowy.

  6. #4226
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    corey10

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał Inka96 Zobacz post
    Witam serdecznie.
    Bardzo bym prosiła o polecenie ekipy do wykonania ocieplenia zewnetrznego domu. Zależy nam na ekipie sumiennej która oprócz wizualnego aspektu zrobi to naprawdę dobrze technicznie. Pozdrawiam
    Jakub Mazur 796 564 383 - również polecony przez mojego kierownika budowy. Robi dokładnie i sumiennie, elewacja wyszła bardzo ładnie, ale jest drogi i trzeba bardzo pilnować kosztów, najlepiej przed robotami od razu ustalić co jest w cenie, a co nie, każdy jeden szczegół i dokładnie ustalić potrzebne ilości materiałów żeby nie dowozić co chwilę tego co brakło.

  7. #4227
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Alicja R

    Zarejestrowany
    Nov 2022
    Skąd
    Gdów
    Kod pocztowy
    32-420
    Posty
    2

    Domyślnie

    Czarna lista , elewacje , pan o nazwisku Polak z Wiśniowej w Małopolsce - nie dosyć że robią fatalnie ,niestarannie , krzywo, bez żadnego ładu i składu , to jeszcze najzwyczajniej w świecie bezczelnie kradną z budowy co się da . Niby firma ,ale już dawno wyrejestrowana ,pracują na czarno i po pijanemu w większości czasu . Żałuję bardzo że sobie nimi głowę zawracałam i nie pogoniłam z budowy po pierwszym dniu pracy . Zastanawiam się nad zgłoszeniem ich pseudo działalności do odpowiedniego urzędu .
    Zdecydowanie nie polecam .

  8. #4228
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    TadekR

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Kod pocztowy
    32-005
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał corey10 Zobacz post
    Czy ktoś kojarzy firmę F.H.U. ,,PERFEKT" Dom-Budownictwo Robert Kędra ??
    Ja kojarzę, wpisywałem ją na czarną listę, ale te wpisy chyba zniknęły bo nie mogę ich znaleźć.

  9. #4229

    Domyślnie

    Czy kojarzy ktoś firmy lub korzystał z usług:
    1. Andrzej Goryczka USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE
    2. Ryszard Śleboda Zakład Remontowo Budowlany

    Poszukuję kierownika budowy i ekipy od SSO, okolice Niepołomic. Dużo odpowiedzi jest już leciwych i nieaktualnych - jak macie coś godnego polecenia to warto odświeżyć wątek.

  10. #4230

    Domyślnie

    Polecam firmę LM Design z Krzywaczki

    Firma LM Design wykonywała w moim domu prace wykończeniowe w listopadzie i grudniu 2022 - ocieplenie i zabudowę poddasza, gładzie, malowanie większości pomieszczeń, wykończenie łazienki oraz inne drobne prace które wyszły przy okazji. Prace zostały wykonane bardzo dokładnie i rzetelnie, płytki w łazience są ułożone doskonale. We współpracy z firmą bardzo cenię sobie transparentność związaną z wyceną prac - przed podjęciem współpracy wiedziałem ile zapłacę za każdą zleconą rzecz, przy rozliczeniu wszystko się "zgodziło", nie było żadnych finansowych niespodzianek. Zazwyczaj w tej branży spotykamy się z wyceną "dogadamy się" i później są rozczarowania - w przypadku LM Design wszystkie prace zostały przewidziane, zaplanowane i nie było żadnych niespodzianek. Poza tym Panowie są bardzo miłymi ludźmi, dbają o powierzone mienie inwestora - bez obaw można ich zostawić z całym swoim dobytkiem
    Kiedy okazało się, że kilka rzeczy na budowie chcę zrobić sam - np. malowanie kilku pomieszczeń - dostałem od nich dokładnych instruktarz stanowiskowy, polecili najlepsze wałki do malowania i przywieźli na budowę farby
    POLECAM!

  11. #4231

    Domyślnie

    CZARNA LISTA:
    Kostka, uslugi brukarskie - firma KAMA-BRUK, Piotr Swida tel. 664 081 954 (Sułoszowa; Malopolskie).
    Zadzwonilem, zaprosilem na pomiar, przyjechal, naobiecywal, potem wyslal wycene, i w porozumieniu z nim kupilem material. Ale pozniej kilkakrotnie przesuwal termin, zwodzil i obiecywal podajac kolejne wymowki. W pewnym momencie przestal odbierac telefony oraz emaile. Zostalem z materialem lezacym przed domem.
    Tragedia. Dla inwestorow o mocnych nerwach.

  12. #4232
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.025
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    W celu znalezienia sprawdzonych firm instalacyjnych, które mają w ofercie nasze urządzenia grzewcze zachęcam do skorzystania z naszej sieci sprzedaży: https://www.viessmann.pl/pl/uslugi/siec-sprzedazy.html
    Wystarczy wpisać kod pocztowy lub adres, by znaleźć naszą firmę partnerską w swojej okolicy. Zapraszam
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

  13. #4233

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barti44 Zobacz post
    No to przyszedł czas i na mnie.
    Może od początku:
    1. Elektryk Krzysztof Barket 605 681 633- wspominany już tutaj na białej liście.
    Absolutnie biała lista. Od początku było wszystko OK- zawsze coś doradził (zarówno jeśli chodzi o techniczne rozwiązania [UPS jako stabilizator napięcia, osobna wtyczka do rozdzielni na agregat-to ważne u mnie na wsi ] , jak i o dekoracje- np. podświetlany stojak z winem etc). I to co najważniejsze- ZAWSZE odbiera telefon i jak coś trzeba przerobić, przesunąć przyjeżdza bez wahania (bez dodatkowych opłat), bo dba o klienta. I tutaj najciekawsza część- cenowo jest bardzo atrakcyjny- przy konkursie na elektryka do mojego domu miałem oferty od 6 różnych osób- m.in. z białej listy, więc wiem co mówię reasumując -> POLECAM <-
    Aha, robił u mnie elektrykę, TV, alarm i przyłącz, w sumie wszystko związane z kablami

    Żeby nie było, że jestem gołosłowny: http://forum.muratordom.pl/showthrea...C3%B3w./page28
    Zdecydowanie czarna lista. Szkoda bo opinia dobra ale bardzo stara i niestety sie popsulo. Po kilkunastu latach jest po prostu nieaktualna wiec doradzam ostroznosc bo niestety u mnie wygladalo to zupelnie inaczej. Duzo bajek. Duzo wodzenia za nos. Tylko zaliczki i brak realnej roboty bo brak materialu na inwestycji pomimo zaliczek. Terminowosc oczywiscie zadna bo jak wczesniej napisalem duzo obietnic zero dotrzymywania slowa.

  14. #4234

    Domyślnie

    Czy kojarzy ktos Pana Boguslaw Kaim ze Slopnic ? Ekipa budowlana .

  15. #4235
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal111111111 Zobacz post
    Zdecydowanie czarna lista. Szkoda bo opinia dobra ale bardzo stara i niestety sie popsulo. Po kilkunastu latach jest po prostu nieaktualna wiec doradzam ostroznosc bo niestety u mnie wygladalo to zupelnie inaczej. Duzo bajek. Duzo wodzenia za nos. Tylko zaliczki i brak realnej roboty bo brak materialu na inwestycji pomimo zaliczek. Terminowosc oczywiscie zadna bo jak wczesniej napisalem duzo obietnic zero dotrzymywania slowa.
    A to Pan Krzysiek jeszcze działa?
    Pytam bo gdzies po roku 2014 przestaliśmy się rozmijać na budowach...

  16. #4236

    Domyślnie

    Uwaga na Tadeusz Gromala , kamienica , Zalesie.INSTAlacje
    ! Serwisant. Piecow gazowych .

    Czlowiek bardzi ale to bardzo nieslowny , umawia sie nie przyjezsza po kilka razy . Zdecydowanie unikac . Moze i robi dobrze ale okropnie nieslowny .

  17. #4237

    Exclamation

    Jakoś nie mogę się zebrać na tę pełną listę, ale tego człowieka muszę odradzić.

    Totalnie czarna lista.

    ELEKTRO-SET Grzegorz Janas, NIP 9442210673, telefon: 664458750

    Sprawa skończy się w sądzie, tylko jakoś tak mi schodzi. Zapłaciłem za całość zlecenia, a nie dokończył (moja pomyłka i głupota). Oddać oczywiście dobrowolnie nie zamierza. Nierzetelny, wyrachowany, kłamliwy i bezczelny człowiek, na wszystko posiadający wymówki. Przejął u mnie dokończenie elektryki podstawowej i inteligentnej Ampio. Ampio to system, który ma tylko kilku wykonawców na województwo i nikt nie chce brać po kimś roboty i teraz jestem w ciemnej dolinie jak coś się zepsuje. Sami sobie też tego nie naprawicie, ani żaden inny elektryk - jedynie Ci, którzy mają umowę z Ampio. Więc w najlepszym przypadku zostaniecie bez światła i ogrzewania w zimie. Dlatego ze względu na Grzegorza Janasa nie polecam Ampio, bo skończycie tak jak ja, jak ktoś inny Was w taki sposób potraktuje.

    Po pierwszej rozmowie wydawał się rzetelny i z wiedzą, zapewniał o wszystkim. Niestety po pierwszym etapie nadeszło wielkie rozczarowanie. Nie wywiązywał się z terminów, był do tego stopnia bezczelny, że potrafił mnie zablokować na telefonie i wmawiać, że nie miał zasięgu, a prace stały i inne ekipy czekały z pretensjami do mnie - proszę sobie siebie wyobrazić w ogromnym stresie i takiej sytuacji zanim zasięgniecie jego usług. Z innego telefonu oczywiście sygnał był. Zapewnia po kilka razy, że przyjdzie wtedy i wtedy, a nie przychodzi. Potem Wy wychodzicie na głupca przed inną ekipą, bo zapewnialiście, że będzie zrobione, a oni stoją. Dodzwonienie się do niego potem graniczyło z cudem. Umawiamy się na 7:00 w sobotę, nie stawia na spotkanie, nie odbiera, nie odpisuje, nie raczy nawet napisać wcześniej, że go nie będzie. PARĘ dni potem ODPISUJE, że musiał zostać z dzieckiem, to był u lekarza itd. i się spotkamy za tydzień, po czym znowu się nie stawia. Prace, które ma na kilka dni rozciąga na tygodnie, bo raz przyjdzie, raz nie. Finalnie musieliśmy się wyprowadzać z mieszkania, bo wypowiedzieliśmy umowę na mieszkanie, a dalej nie mieliśmy skończone, mimo iż umawialiśmy się, że będzie zrobione 2 tygodnie wcześniej przed naszą wyprowadzką. Tak więc jeszcze raz, serdecznie odradzam tego człowieka i mam nadzieję niedługo do zobaczenia w sądzie: ELEKTRO-SET Grzegorz Janas, NIP 9442210673, telefon: 664458750

  18. #4238

    Domyślnie

    Biała lista:

    LM Design Michał Braś 503 643 748

    Chciałbym się podzielić moją opinią ponieważ dobra ekipa zasługuje na uznanie i polecenia. Dzięki forum muratora miałem okazje znaleźć informacje o firmie LM Design. Z Panem Michałem Braś mam przyjemność współpracować od przeszło 1.5 roku. Ekipa p. Michała zajęła się kompleksową pracą począwszy od adaptacji poddasza, suchej zabudowy, wykończenia łazienek, położenia gładzi, malowania, montaż ukrytych drzwi, listwy led aż po ostatnie szlify przed wprowadzeniem do domu. Pan Michał to jest przede wszystkim perfekcjonista bardzo terminowy. Terminowość i słowność w tej branży to niewątpliwie wielki atut. Oprócz tego jest to bardzo czysta ekipa, codziennie sprzątali po sobie. Jako laik zadawałem setki pytań a Pan Michał na wszystkie szczegółowo odpowiadał. W swojej ekipie p. Michał ma świetnych specjalistów w różnych specjalizacjach dlatego dzięki nim wszystkie te prace przebiegły bezstresowo, terminowo, fachowo i zakładanym budżecie.

  19. #4239
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ReMal

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    1

    Domyślnie

    Dzień dobry,
    Po latach od pierwszej rejestracji udało się doprowadzić do stanu deweloperskiego. Kilka pobytów w Norwegii spowodowało że wszystko się rozjechało w czasie i trwa to już prawie 8 lat. W dniu dzisiejszym ogromny pozytyw i wpis dla chyba już "Rekina" białej listy województwa małopolskiego
    -gładź natryskowa
    -malowanie natryskowe
    -sucha zabudowa
    -sufity podwieszane
    -ocieplenie poddasza
    -zabudowa poddasza
    Znany i polecany Piotr Ślusarczyk z FRB Ślusarczyk www.frbslusarczyk.pl
    tel. 505090553
    Jako jedyny poprosił o projekt i jako jedyny był w stanie z racji Mojej nieobecności zrobić wstępna kalkulację. Reszta na przestrzeni 10 lat już została napisana, jeśli chodzi o tą firmę. Cukrowanie z Mojej strony jest całkowicie zbędne.
    Druga Osobę która polecę w dzisiejszym poście jest elektryk Pan Dominik Kamysz.
    Tel. +48664725156
    Osoba kompetentna, znającą się na sztuce i bardzo uczciwa co w tym fachu rzadko się zdarza.
    Reszta listy w wolnej chwili.
    Ostatnio edytowane przez ReMal ; 01-03-2023 o 17:47

  20. #4240
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    Budowa skończona, mogę więc odradzać i polecać Generalnie mieliśmy raczej sprawdzone ekipy, a do tych niesprawdzonych mieliśmy po prostu szczęście bo poza jedną mega wtopą (o tym przy innej okazji) to problemów raczej nie było.

    LISTA BIAŁA - śnieżnobiała


    • architekt - Tomasz Mielczyński z TXMA. Projekt indywidualny. człowiek, który o budownictwie pasywnym/energooszczędnym i naturalnym wie wszystko, świetnie się czuje w nowoczesnych klimatach, doradza technicznie, był ogromna pomocą w czasie budowy. Jest aż zza Poznania, ale moim zdaniem warto.
    • budowa domu w systemie drewna klejonego (BSH) czyli drewno masywne, nie szkieletowe - BSHaus Obsługa klienta i jakość prowadzenia prac - rewelacja, porządek na budowie utrzymany, wszystko zrobione na czas i na pewno. Dla mnie ta firma pokazuje jak należy prowadzić firmę budowlaną, serio! Od podpisania umowy do zakończenia SSO upłynęły 3 miesiące, a po drodze trzeba było jeszcze zrobić projekt i wyciąć elementy w fabryce. bshaus.eu Firma jest z okolic Szczecina ale robią w całej Polsce.
    • elektryka - wielokrotnie wskazywani na białej liście chłopaki z MM Elektryka. Wszystko co o nich piszą, to prawda Nie jest tanio, ale jest zrobione super i w ustalonym terminie. Ogarniają bez marudzenia różne dziwne pomysły inwestora
    • szklane balustrady, kabiny, lustra - Glass Go Pro, pan Daniel Jarek. U nas robili jedynie kabiny prysznicowe, co - patrząc na rzeczy, które potrafią robić w szkle i robią - musiało być dla nich dość nudne, ale zrobili bardzo porządnie, w ustalonym terminie i sympatycznej atmosferze
    • flizowanie - Gres Lim Grzegorz Limanówka Super ekipa, bardzo dokładna i porządna, nie wybrzydzają na trudne zadania. Terminowi, trzymają kontakt. Sympatyczne, chętne do pracy młode chłopaki. Cenowo bardzo przyzwoicie.




    LISTA BIAŁA - czyli ja, jak to ja, znalazłabym rzeczy do których można by się doczepić na upartego, ale generalnie ekipa była w porządku


    • hydraulika - Hydrokompleks Adrian Tyrka - ogarnia instalacje wod-kan, ogrzewanie podłogowe, pompy ciepła, robi też przyłącza choć w Krakowie nie chciał się podjąć ("bo MPWiK, wie pani"). Jakość prac bardzo dobra, machnął się w jednej rzeczy której nie sprawdziłam więc powiedzmy że OK Z tym że trzeba trochę przypilnować i przypomnieć się (mają nawał pracy więc trzeba trzymać rękę na pulsie) żeby byli na pewno w ustalonym terminie, bez przesunięć.
    • wentylacja i pompa ciepła, klimatyzacja - ASK Wentylacja - zrobione dobrze, ale to zasługa monterów. W biurze bałagan, monterzy nie mieli ze sobą projektu ani odpowiednich narzędzi (do wiercenia w drewnie), musiałam siedzieć na budowie i pomagać rozkminiać co gdzie ma być... Do tego dość drogo - ale za to do jakości prac oraz terminowości i kontaktu z monterami nie mam zastrzeżeń, tu wszystko było perfekcyjnie.
    • płyta fundamentowa - Prestige House z Nowego Sącza - jakość prac w porządku, trochę ich trzeba pilnować ale poza tym OK.
    • konstrukcja elewacji - Skand House - robią głownie domy szkieletowe, u nas podjęli się niełatwego zadania i wykonali je w szybkim terminie. Wiedzą co robią, natomiast ekipy trzeba przypilnować, bo mają tendencję do zapominania o drobnych ustaleniach


    LISTA SZARA
    - powiedzmy że jakość prac poprawna, ale jednak nieco inaczej sobie wyobrażałam współpracę za - bądź co bądź - ciężko zarobione pieniądze inwestora...

    • przyłącze wod-kan oraz rozbudowa sieci wodkan - BIP Talpa ze Skawiny. Plus jest taki, że robią dokładnie "pod MPWiK" więc nie ma żadnych problemów z odbiorem. Robią szybko i sprawnie, w ustalonym terminie. Niestety w czasie prac "cena rośnie" oraz widać, że domy jednorodzinne to nie jest dla nich priorytet. Zrobione trochę "jak dla dewelopera"

Strona 212 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony