dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 214
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 4265
  1. #41

    Domyślnie

    a ja szukam ekipy na stan surowy. okolice Tarnowa. mozecie kogos polecic?

  2. #42

    Domyślnie

    Branża budowlana (usługodawcy ,sprzedawcy materiałów budowlanych ) w każdym regionie również posiada białą i czarną listę INWESTORÓW.
    Informacje roznoszą się tylko pocztą pantoflową ,ale się roznoszą.
    Pozdrawiam wszystkich budujących z Krakowa i okolic.

  3. #43

    Domyślnie

    Czarna lista:
    Ekipa Ludwika Jargasa Tarnów i okolice. Polecani są przez przedstawicieli PSB Sufigs. Totalne partacze. Brak wiedzy nowszej niż sprzed 50lat w budowaniu domów, brak podstawowych narzędzi, nie budują wg. projektu tylko na oko, przerywają budowe bo mają kilka robót zaczętych itd. Moje przygody z nimi opisałem w 'Projekty" i "VirgoII".

  4. #44
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Powiększajcie tę listę, proszę

    Będę budować w okolicy Krakowa i wciąż szukam namiarów na solidne ekipy od tych forumowiczów, którzy już swoje domy zbudowali.

    Potem również podzielę się namiarami.

    Na razie szukam wykonawcy robót podstawowych, tj. postawienia stanu surowego otwartego.

    Podajcie, jakie ekipy murarskie znacie, do których można mieć zaufanie?

  5. #45

    Domyślnie Okolice Bochni Brzeska Polecam

    Polecam tego Pana. Powołać sie na Marcina bedzie jeszcze milej
    Na ogrodzeniach trudno sie doszukać spawów wygladaja jak szpachlowane i dopiero malowane. Nie robi tandety jak wielkie firmy.
    Napedy do bram też montują.

    Okolice Bochni Brzeska

    Ogrodzenia, balustrady, konstrukcje stalowe,
    "STAL-SPAW"
    tel.: 505 085 542

    Konkurencyjne ceny, solidnie:

    Ogrodzenia, balustrady, konstrukcje stalowe, spawanie aluminium, stali nierdzewnych, usługi u klienta, faktury VAT
    www.stal-spaw.host.sk
    MarciN

  6. #46

    Domyślnie

    Nocny Wilku,

    rozumiem,ze w Krakowie tez robi

  7. #47
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    _Agatka_

    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    3

    Domyślnie

    jestem nowa na forum, pilne poszukuje solidnej osoby do fliz i terakoty, jak i do parkietu i gladzi gipsowych......prosze wszystkich o jakies namiary..... bo wiecie, jak to teraz z fachowcami
    Agata

  8. #48

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o bramy, ogrodzenia to robionę są w siedzibie firmy koło Bochni i oczywiście transportowane do klienta i montowane w cenie. z Krakowem myśle że nie bedzie problemu. Wszystko do dogadania.
    Ogrodzenia ocynkowane malowane jakie kto chce.
    MarciN

  9. #49
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar rogbog
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    ...od 15.07.2008 z naszego domku:)
    Posty
    4.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    355

    Domyślnie Wykonawca doskonały

    A ja do czarnej listy dołączam firmy budowlane z Nysy.To co się dzieje
    na tym terenie i w okolicach przechodzi ludzkie pojęcie.
    Ceny wywindowali śr.ok. 90 %,chcą budować tylko z własnych materiałów,przy rozmowach o początku budowy na wiosnę chcą podpisywać umowę tylko na max na stan zero-a nie na stan surowy otwarty( wiadomo o co chodzi), każą sobie płacić nawet za wstępną wycenę swojej oferty itd.
    I jak tu nie wierzyć,że Polak Polakowi wilkiem( nie tylko w kraju)
    Bo

  10. #50

    Domyślnie

    Robog,
    odkąd Nysa jest w Małopolsce??!!

  11. #51
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar rogbog
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    ...od 15.07.2008 z naszego domku:)
    Posty
    4.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    355

    Domyślnie Małopolska

    Sorry,oczywiście post miał być umieszczony w grupie Opolskiej,
    coś mi się zle kliknęło to chyba z tych nerwów i złości na budowlańców
    z mojego terenu
    Bo

  12. #52

    Domyślnie BIAŁA LISTA KRAKÓW

    Do białej listy w Krakowie dopisuję z przyjemnością:

    * okna Oknoplast- firma Logo Service- na Al. Pokoju 81 (obok Polmozbytu)- sporo porównywałem ceny na te okna w Krakowie - i tam było duuużo taniej niż u innych; co do jakości montażu i terminowości - absolutnie bez zastrzeżeń, zastrzeżenia i to spore budzi jedynie śmietnik, jaki pozostawiła po sobie ekipa montażowa



    * tynki wewnętrzne gipsowe maszynowe: Gips Bau (czy jakoś tak ) : tel 605 939108
    * wylewki- nazwy firmy nie pamiętam ale tel: 501 142 625

    obie firmy "robią" tak, że mucha nie siada; może nieco gorzej z terminowym rozpoczęciem robót - ale jak już zaczną jest o.k.

    szef "wylewkarzy" jest nieco mało kontaktowy i czasem trudno zrozumieć o co mu chodzi ale jakość prac super
    peez,

    już mieszkam w domku ale wciąż tyle do zrobienia

  13. #53

    Domyślnie

    A ja bardzo mocno poszukuje ekipy do budowy stanu surowego otwartego - okolice Krakowa.
    Bardzo prosze o namiary na solidne ekipy - jestem w trakcie rozmow z kilkoma, ale chcialabym jeszcze z kims porozmawiac.....

    bardzo prosze o namiary

    dzieki

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Mogę z czystym sumieniem polecić moich wykonawców:
    - firma budowlana Zebud (wykonują większość robót) - trzeba już "klepać" terminy na przyszły sezon
    - instalacje elektryczne i pokrewne (nie wiem, czy życzą sobie reklamy imiennej na forum , więc w razie zainteresowania przyślę wiadomość na prive)
    - instalacja wod - kan (j.w.)
    - wylewki (j.w.)
    - tynki - zawalili termin, ale robota wykonana porządnie
    - więźba dachowa, pokrycie dachu, schody (jeszcze ich nie zrobił, ale, jeżeli wykona tak, jak dach, to powinny byś porządne), parkiety.
    Porządnie wyglądała tez praca speców od wentylacji mechanicznej, rekuperacji i gwc oraz tych od podłogówki, ale na razie się wstrzymam z polecaniem, bo urządzenia jeszcze niedokończone.

    Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług dwóch geodetów z Niepołomic. Nazwisk chyba nie mogę tu umieszczać, ale podam na prive. Są nieuczciwi, nieterminowi, pazerni na kasę, robią rzeczy, do których nie mają uprawnień i nie informują o tym wcześniej (potem zresztą też, ale wynika to z pieczątek), niekompetentni. Zalet nie stwierdzono.
    [/i]
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  15. #55

    Domyślnie

    Agduś
    podaj dane tych geodetów, jak inni powyzej z innymi nierzetelnymi firmami. Od tego jest ta lista

  16. #56

    Domyślnie

    cześć
    Mam namiary na Geodetę oraz Architekta - polecam

    Jeśli ktoś potrzebuje, to podam namiary mailem

  17. #57
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotrek1
    Agduś
    podaj dane tych geodetów, jak inni powyzej z innymi nierzetelnymi firmami. Od tego jest ta lista
    Właściwie to racja. Jeden to Maciej Wszołek (mam nadzieję, że nie pomyliłam imienia), drugi ma na imię Bartek, nazwiska nie zapisałam i zapomniałam. Obaj pracują w "Odnowie". Ich wyczyny opisałam w dzienniku budowy i, krócej, w "grupie krakowskiej".

    W takim razie podam też namiary na tych pozytywnych bohaterów naszej opowieści o budowaniu:

    Firma Zebud - Marek Zdeb 502 654 494

    Wszelkiego rodzaju kable (elektryczne, komputer, telefon, anteny, alarmy itp) - Aleksander Śliwa - 500 564 560

    Wod - kan - Marcin Kafel - 501 252 202

    Wylewki (maszynowo) Sławomir Nosek - 502 261 350

    Dachy, schody, parkiety (na razie mamy tylko dach, ale zamówliśmy też schody i pewnie układanie parkietu). Józef Ryś - 602 465 117

    Więźba - Tadeusz Zapała 018 331 30 81
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  18. #58

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś
    Porządnie wyglądała tez praca speców od wentylacji mechanicznej, rekuperacji i gwc
    ... a jaka firma i ile Cię kosztowała wentylacja bo muszę do piątku zdecydowac się ....czy dospel czy może coś innego....

  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Ta firma to Globaltech. Przepraszam, ale nie mam czasu w tej chwili na szukanie i wklejanie cennika. Jeżeli możesz, to zaglądnij do moich komentarzy, tam niedawno o tym pisałam.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  20. #60

    Domyślnie

    ok. dzięki bardzo

Strona 3 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony