dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 30 z 214
Pokaż wyniki od 581 do 600 z 4265
  1. #581

    Domyślnie

    peez i mziak - dzięki , sprawdzę jak u nich z terminami

  2. #582

    Domyślnie

    Może i żałosne ale jeśli ktoś zobowiązuje się zrobic coś w określonym czasie i nie dotrzymuje terminu to jest to dalekie od "git".
    Ten post jest jako przestroga!!!

  3. #583

    Domyślnie

    FIRMA MODYF z WADOWIC.
    CZARNA LISTA. Kolejni niesłowni i niefachowi. Dla zainteresowanych podaje mój tel. 509311886.

  4. #584
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Za mało informacji. Napisz jeszcze z jakiego powodu dajesz ich na czarną listę.
    Każdy z konkurencji może taką notkę napisać, a potem zbierać zamówienia na telefon

  5. #585

    Domyślnie

    Czarna lista

    Branza : Wylewki
    Kontakt: 517 632 196

    Nie wiem jak wykonuja, ale umowilem sie miesiac temu, dwa tygodnie temu dzwonilem zeby potwierdzic, wczoraj tez, pan obiecal oddzwonic i jakos tego nie uczynil. 20 telefonow odemnie wieczorem tez nie odebral.

  6. #586

    Domyślnie

    Czarna lista

    Branza: Dachy
    Kontakt : "majster" Grzegorz 509 704 507

    Opis:
    - spoznienie do pracy 2 dni, bez poinformowania, bez odbierania tel
    - zamiast 6 osob do pracy melduje sie 2,5
    - ogolna fuszerka, komin do dzis przecieka
    - kilka dni opuszczonych bez powodu
    - nadmiar materialu pozostal ( okolo 100 sniegolapow, zaginely gwozdzie gdzies)
    - wymaina dachu zamiast 5 dni trwala 3 tygodnie
    - moze komus nie przeszkadza,ale panowie byli "pod wplywem" caly czas
    - to ze pozyczali sobie ubrania robocze,troche materialu zniszczyli czy czestowali w kuchni az zandto - maly szczegol
    - oczywiscie nie obylo sie bez klotni o kwote do zaplaty

    Mysle ze jeszcze troche mozna by wymienic,dodam tylko, ze mimo ostrzezen, ekipe wzial daleki sasiad i tez "kur*owal" niemilosiernie na nich.

  7. #587

    Domyślnie

    No konkurencja to ze mnie żadna SŁONECZKO. Podałam swój nr tel. bo nie wiem do końca co można pisac, żeby nie miec problemów. Wystarczająco dużo nerwów mi zżarli. Budowali nam dom od podstwaw. Murarze byli w porządku, już u nich nie pracują, bo im nie płacili. Dach poprawiali chyba z pięc razy, nie umieli położyc dachówki. Miejscami nadal jest krzywo, ale mąż będzie to poprawiał na wiosnę,. Jeden z pracowników od dachu właśnie sie z nimi pożegnał i opowiedział, jak łączyli nasze dachówki. Poradzono man zrobienie ekspertyzy, czekamy na pogodę, żeby można było wyjśc na dach. Zapłaciliśmy 8 tys. za zrobienie hydrauliki, kotłowni nie dotknęli, bo pracownicy odeszli, nie zapłacili im za zrobienie naszych wylewek. Przez 2 miesiące nas zwodzili, mówili, że mają pilniejszą robotę, że na pewno to dokończą, a potem przestali odbierac tel. Mąż wrzeszczał do poczty głosowej, ja wysyłałam sms-y. Odpisał nam jeden z braci, że jedynym rozwiązaniem jest zwrot pieniędzy - 200 zł. za zamontowanie grzejników i 400 za zrobienie kotłowni. Wszystko super, tylko, że za te pieniądze to nikt tego nie zrobi. Chciałabym przestrzec przed nimi, nie są w stanie budowac domów, bo nie mają ludzi do pracy, a jeżeli już tacy się znajdą, to nie wiedzą o co chodzi, albo odejdą bez pensji. Szkoda czasu. Pozdrawiam

  8. #588

    Domyślnie

    faktycznie, wszystkie swoje posty wyprodukowałes ku przestrodze.
    rano, wieczór, we dnie, w nocy - będę zawsze ku pomocy

  9. #589

    Domyślnie

    A ja jeszcze raz w kwestii Jarosława Berki - EKOPOL z Sieprawia.

    CDN. czyli dalsze kwiatki w postaci pustki pod podłogą na gruncie - w efekcie skuwaliśmy cały chudziak, utwardzaliśmy od nowa i od nowa wylewaliśmy podłogę. Teraz dowiedzieliśmy się że facet nie utwardzał gruntu przed wylaniem betonu, przez zimę ziemia "siadła" i tak powstało cudne 10 cm pustki, podłoga miejscami się już załamywała. Nie wspomnę, że wylewka była krzywa i wymagała równania.
    Balkon w technologii lat 60-tych już nie da się poprawić, izolacji pod ścianami tyle, że musieliśmy podkuwać ściany na parterze żeby się do niej nawiązać.
    Więc jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości to mogę jeszcze dodać wiele szczegółów a kto wie co się jeszcze okaże...

  10. #590
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał piegdon1
    No konkurencja to ze mnie żadna SŁONECZKO. Podałam swój nr tel. bo nie wiem do końca co można pisac, żeby nie miec problemów. Wystarczająco dużo nerwów mi zżarli.
    Teraz wszystko jasne. Trzeba było od razu się wyżalić

  11. #591

    Domyślnie Elewacja

    Polecam i potwierdzam wczesniejsze polecenie z bialej listy: Pan Grzegorz Janusz, tel.: 607557756.
    Zalety: wysoki wspolczynnik ceny do jakosci wykonania elewacji.

    U mnie wykonal ocieplenie ze styropianu oraz tynk Kabe. Dodatkowe prace to montaz zewnetrznych parapetow.

    O czym nalezy pamietac: czesto przypominac sie przed wykonaniem zlecenia (bo ma bardzo duzo zlecen i temriny sa odlegle), ale potem wszystko juz idzie sprawnie i dokladnie.
    Jedyna wada to fakt, iz pomimo wielu prosb prace spowodowaly zabrudzenie kostki.

    Podsumowujac: polecam!

  12. #592
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bwanakubwa

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2

    Domyślnie geodeta Maciej Ćwiek

    czarna jak czarne dziury lista jesli chodzi o geodete Macieja Ćwieka z Krakowa,
    calkowita niesłowność (mowił że zrobił a nie zrobil), unikanie telefonow (musielismy uzywac "obcych" telefonow, numerow ktorych nie mial zapisanych - wtedy tylko odbieral) - to unikanie to z tego co czytam na forum jest powszechna praktyka naszych "drogich fachowcow", no a na koncu powiedzial ze wyjezdza do innego miasta i nie ma czasu. Chodzilo nam o podzial dzialki.

  13. #593
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar aki-aki
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie Re: Geolog

    Cytat Napisał Piotr_M
    Ponieważ niektórzy mogą być zmuszeni (tak jak ja) do szukania geologa w celu badania geotechnicznego gruntu i sporządzenia opinii to mogę polecić Pana Pawła Różańskiego tel 0691669824. Byłem zmuszony wykonać takie badanie, przez przypadek trafiłem na niego i nie żałuję.

    Ja też polecam.
    Kontaktowy człowiek. Na opinię czekaliśmy koło 3 tyg. Wszystko zgodnie z ustaleniami.

  14. #594

    Domyślnie kolejni sprawdzeni wykonawcy

    Jako ze mam chwilke, polecam kolejnego wykonawce:

    - montaz paneli podlogowych - Panel-Pol (Al. Krasinskiego-na przeciwko kina Kijow), ale tak naprawde swietna ekipa montazowa - Pan Darek z bratem - solidni, szybcy, kulturalni i myslacy - nie moge sie do niczego przyczepic!
    tel do montazystow:723459747

    na razie, odpukac, nie moge nikogo odradzic.

    P

  15. #595
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marcin g

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam,

    Czytałem ten temat z zaciekawieniem i zarazem z usmiechem 3 tygodnie temu miałem miec układane płytki w kuchni oraz łazience. Transport towaru się opóźnił i zostałem bez fliziarza. Skorzystałem z chłopaka, który układał w mieszkaniu obok i ułożył bardzo ok kuchnię. Powiedział, że jest w stanie zrobić też łazienkę, ale w tym tygodniu miał już inne zlecenie. Chciałem się 3 dni temu z nim skontaktować i dopytać, czy nie ma poślizgu. Zgłasza się jednak wciąż poczta głosowa. Oczywiście roztropnie wpisałem tylko jego imię w komórkę. Tutaj natrafiłem na podobną sytuację. Fliziarz ma na imię Paweł Może faktycznie zgubił telefon. Jest młody. Jego nr to 511 532 665. Układał z drugim Panem, starszym. Nie znam imienia. W trakcie zwykłej rozmowy wyszło, że mieszka na Sarego, ale ile nie wiem, więc nie mogę zupełnie go nacelować. Boję się brać kogoś z ogłoszenia, nie mówiąc o terminach. Ponadto jest dosyć solidny. Może ktoś korzystał z jego usług i się orientuje, czy ma drugi telefon, albo domowy?

  16. #596

    Domyślnie telefon

    Cytat Napisał marcin g
    Witam,

    Czytałem ten temat z zaciekawieniem i zarazem z usmiechem 3 tygodnie temu miałem miec układane płytki w kuchni oraz łazience. Transport towaru się opóźnił i zostałem bez fliziarza. Skorzystałem z chłopaka, który układał w mieszkaniu obok i ułożył bardzo ok kuchnię. Powiedział, że jest w stanie zrobić też łazienkę, ale w tym tygodniu miał już inne zlecenie. Chciałem się 3 dni temu z nim skontaktować i dopytać, czy nie ma poślizgu. Zgłasza się jednak wciąż poczta głosowa. Oczywiście roztropnie wpisałem tylko jego imię w komórkę. Tutaj natrafiłem na podobną sytuację. Fliziarz ma na imię Paweł Może faktycznie zgubił telefon. Jest młody. Jego nr to 51132665. Układał z drugim Panem, starszym. Nie znam imienia. W trakcie zwykłej rozmowy wyszło, że mieszka na Sarego, ale ile nie wiem, więc nie mogę zupełnie go nacelować. Boję się brać kogoś z ogłoszenia, nie mówiąc o terminach. Ponadto jest dosyć solidny. Może ktoś korzystał z jego usług i się orientuje, czy ma drugi telefon, albo domowy?
    W tym telefonie brakuje 1 cyfry, więc to może dlatego???

  17. #597
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marcin g

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    9

    Domyślnie Re: telefon

    Cytat Napisał nikita1
    Cytat Napisał marcin g
    Witam,

    Czytałem ten temat z zaciekawieniem i zarazem z usmiechem czy ma drugi telefon, albo domowy?
    W tym telefonie brakuje 1 cyfry, więc to może dlatego???
    Poprawiłem, dzięki. W telefonie odzywa się poczta głosowa.

  18. #598

    Domyślnie

    Biała lista:

    Tynki gipsowe . Kontakt z panem Pawlem 606 300 852. Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Ja niestety trafilem na nich przez posrednika, który zwodzil mnie z terminem i jeszcze na mnie i na nich zarobil. Dlatego polecam bezpośredni kontakt z panem Pawlem.

  19. #599

    Domyślnie

    tu był post dodający do białej listy, ale zmienilem zdanie, niestety , pózniej jednak wyszła fuszerka z tymi tynkami . Sciągam tego wykonawcę z białej listy.

  20. #600

    Domyślnie Polecam

    Biała lista

    P.Brzuchacz Władysław z Gaja - koparka + transport samochodowy
    dowozi pospółkę , piasek , kryszywa - uczciwy i dobry fachowiec tel: 604064269

    Arhitekt - P Beata tel : 607113115 - rewelacja

Strona 30 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony