dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 33 z 214
Pokaż wyniki od 641 do 660 z 4265
  1. #641

    Domyślnie Poszukuję

    powoli zaczynam rozglądac sie za wykonawcą przyłączy i instalacji co.wod-kan , gaz, elektryki - może ktoś z forumowiczów poleci mi kogoś solidnego i w miare nie najdroższego działającego w Krakowie i okolicy.!!!
    koniec języka za przewodnika ..!

  2. #642
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    artpil

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    7

    Domyślnie

    Również zdecydowanie polecam firmę Ulek . Firmę tworzy trzech braci, którzy szybko i fachowo wykonali dach mojego domu (kopertowy - projekt Ramzes z pracowni Domena). Po zakończeniu prac została mi paleta dachówek, które miały być odpadem po cięciu, a dzięki temu, że zawsze chciało im się poszukać pasującego kawałka mam zapas na gradobicie . Jestem bardzo zadowloony z ich usług i wszystkim gorąco polecam. Namiar na nich dostałem od kolegów, którym wcześniej wykonywali dachy. Wszyscy byli zadowoleni. Skontaktować się z nimi można również pod nr 601 660 442 (Budsaj).

    Artur

  3. #643

    Domyślnie

    Biała Lista:
    Szczerze polecam Centrum Pokryć Dachowych Abito - http://abito.pl/.
    Kupowałem u nich dachówkę Erlus E58. Profesjonalna obsługa i wycena.
    Przy wyliczeniu dachówki, orynnowania nie zaniżają potrzebnych ilości co zdarzało się moim znajomym - dostawali super cenę - ale potem musieli dokupywać sporo dachówki. Zero problemów ze zwrotem/wymianą uszkodzonych elementów.
    Sprzedam bloczki fundamentowe.

  4. #644

    Domyślnie Polecam - tynki wewnętrzne

    POLECAM: Pana od tynków wewnętrznych : Pan Żmuda 722-051-874, sprawna ekipa, słowni, łatwo się z nimi dogadać, robią rewalcyjnie zarówno tynki gipsowe jak i cementowo wapienne - kilka osóboglądało u mnie ich tynki i się od razu na nich zdecydowali

  5. #645

    Domyślnie

    wykasowany wpis

  6. #646

    Domyślnie

    dawno tutaj mnie nie było
    najpierw lista biała (wspominałem już na grupie krakowskiej) przydomowa oczyszczalnia ścieków zrobiona szybko i sprawnie (2 dni), posiadają też skład budowlany i dostałem pustaki w dobrej cenie tel. 50-509-450

    bardzo biała lista do fliziarze, ojciec z synem co prawda są na półmetku, ale już mogę stwierdzić że to najlepsza ekipa jaka mi się trafiła, normalnie jakby byli nie z tego świata (chociaż to powinna być norma) nie piją, nie palą, nie przeklinają, robią 12h/dobę, spokojni, dokładni i jeszcze śpią na budowie i wracają tylko na łekendy, kurcze żeby wszyscy tacy byli toby człowiek nie musiał być na budowie codziennie 518-744-312, co prawda posiedzą jeszcze trochę u mnie, ale już można sobie rezerwować, bo co ktoś przychodzi do mnie to bierze od nich telefon

    no i na koniec lista raczej blada niż biała bo kilka zastrzeżeń mam, pomimo że ktoś mi tu ich polecił na forum, panowie od zabudowy poddasza, wszystko zrobione elegancko, pod malowanie, ale niestety strasznie dłuuuugo ponad 2 miesiące i do tego w trakcie pracy był spory bałagan, na koniec oczywiście posprzątali tel 500-118-051

    o firmie Aqua na razie nie pisze bo jeszcze im został ostatni etap

  7. #647

    Domyślnie

    Jak by ktos potrzebowal sluzarza(bramy, kraty, balutrady itp) bardzo pieknie wykonana praca, niedawno skomnczyl u nas to polecam!!!
    Pan ADAM tyle ze zawieruszyl mi sie numer na komorke wiec daje stacjonarny 12-262 14 29 z krakowa!!!
    zrszeta bede sie z nim niebawem widzial wiec wezme jeszcze raz na komorke to wam napisze!!!
    Aha i dzwonic jak cos po 20!!!
    P O L E C A M !! !

  8. #648

    Domyślnie

    Cytat Napisał mathiasso
    dawno tutaj mnie nie było
    najpierw lista biała (wspominałem już na grupie krakowskiej) przydomowa oczyszczalnia ścieków zrobiona szybko i sprawnie (2 dni), posiadają też skład budowlany i dostałem pustaki w dobrej cenie tel. 50-509-450
    Hej, a ile wzięli za oczyszczalnię? I telefon jest niekompletny.

  9. #649

    Domyślnie

    Cytat Napisał Blutka
    Cytat Napisał mathiasso
    dawno tutaj mnie nie było
    najpierw lista biała (wspominałem już na grupie krakowskiej) przydomowa oczyszczalnia ścieków zrobiona szybko i sprawnie (2 dni), posiadają też skład budowlany i dostałem pustaki w dobrej cenie tel. 50-509-450
    Hej, a ile wzięli za oczyszczalnię? I telefon jest niekompletny.
    a sorry powinno być 509-509-450
    mnie kosztowała 6,5tys i nic mnie nie interesowało, nawet ze swoją małą koparką przyjechali

  10. #650
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie Re: czarna lista Kominki "Miro-les Foyers" Klimeck

    [quote="skroniec112"]Zdecydowanie omijać firmę Kominki "Miro-les Foyers" przy ul.Klimeckiegi 14a Kraków, bardzo nieuprzejmi,

    Dobrze, że to piszesz, bede uwazac, bo stamtad chcialam brac koze. A sprzedawca, ktory mnie namawial do kupna kominka byl wyjatkowo uprzejmy i mily, dreczylam go bardzo dlugo o rozne szczegoly i dzielnie wytrzymywal grad pytan. Moze tacy sa na etapie wstepnym.

  11. #651
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar aki-aki
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63
    Cytat Napisał Szymon_J
    Cytat Napisał piotrwiner
    Biała lista - firma budowlaną z okolic Krakowa.
    Wybudowali mi dom od stanu zero pod tzw klucz z materiałami, ale z tego co wiem to budują i materiałem inwestora, naprawde solidni i godni polecenia a co najważniejsze posiadaja referencje
    tel kontaktowy P. Rafał 604 622 549
    U mnie 3 miesiace robili fundamenty (czesciowe podpiwniczenie, zamiast desek - szalunki systemowe, z zalozenia dzieki szalunkom mialo byc szybciej...).
    Pierwsza warstwe ytonga kladli 2 tygodnie (udalo im sie zrobic 75% pierwszej warstwy). Kolejna ekipa musiala odkuc pustaki - rozjazd scian w stosunku do projektu rzedu 10cm.
    świetna firma
    chyba warto ostrzec potencjalnych klientów przed firmą reklamowaną przez 'piotrwiner', postów: 3 [w tym reklamowych: 3]
    oto i firma wraz z kontaktem:
    Cytat Napisał challenger79
    Jeśli planujesz budowe domu, to bardzo dobrze trafiłeś
    jesteśmy firmą budowlaną która zajmuje się budową domów oraz wielakiego rodzaju instalacjami elektrycznymi i teletechnicznymi na terenie całego kraju, w zakres naszych usłóg wchodza :
    budowa od podstaw
    remonty
    wykończenia
    dekarstwo
    ocieplenia budynków
    wszelkiego rodzaju instalacje elektryczne
    hydraulika

    możliwość obejrzenia naszych prac referencje

    tel kont 604 622 549
    >>> http://forum.muratordom.pl/zbudujemy...ska,t93645.htm

    Cytat Napisał Szymon_J
    Cytat Napisał piotrwiner
    Ja jestem zadowolony ich poprzednie budowy są sprawdzone, nie wiem która ekipa P Rafała Panu budowała, bo z tego co wiem to ma ich kilka, mi dom stawiali górale z okolic mszany i wystawili go w 2 miesiące
    Dla mnie nie ma znaczenia skad jest ekipa. Ja zamawiam usluge u wlasciciela firmy, moga to byc ludzie nawet z drugiego konca Polski, byle robili dobrze i zgodnie z umowa. To wlasciciel odpowiada za jakosc i tempo pracy a nie fakt pochodzenia ekipy.
    może woli tworzyć kolejne nicki w celu oszukiwania Forumowiczów ?
    http://forum.muratordom.pl/uzytkownik40818.htm
    http://forum.muratordom.pl/uzytkownik65534.htm
    taka ciekawostka >> jedna i druga
    Kurcze a ja myślałam poważnie o zleceniu temu gościowi budowy. Nawet się z nim spotkałam. Wydawało mi się , że po dograniu szczegółów, może uda nam sie dojść do porozumienia. Nie ma nikogo kto by miał pochlebne zdanie o pracy pana K.........vel Challanger79???

  12. #652

    Domyślnie Re: czarna lista Kominki "Miro-les Foyers" Klimeck

    Kupowalem tam obudowe drewniana na zewnatrz kominka i poza tym ze troche kosztowala mam pozytywne wrazenia, sprzedawca pan Wojtek Perek byl mily i przestrzegal mnie zeby przypilnowac wykonawce i ja dobrze zaizolowac.
    Tak ze roznie bywa. A jest to miejsce gdzie mozna wiekszosc akcesoriow do kominka kupic.
    pzdr
    dada_krk

  13. #653

    Domyślnie

    aki_aki, ponury
    Niestety ale przy wybieraniu wlasciwych kontaktow warto pobawic sie choc troche w psychologa. Jezeli ktos ma 4 wpisy a 3 z nich dotycza reklamy to chyba jasne o co chodzi. Oszustow nie brakuje, z dostepem do komputera tez.
    pzdr
    dada_krk

  14. #654

    Domyślnie

    Ja bardzo serdecznie polecam stolarza. Robił u mnie w domu meble w kuchni, łazience, szafe wnekową i drzwi wewnetrzne.
    Wszystko wykonane bardzo solidnie, fachowo. Pan stolarz jako nieliczny z naszych fachowców, zawsze był gotowy dokładnie na umówiony termin.

    Poniżej przykładowe zdjęcia z mojego domu:

    http://images44.fotosik.pl/32/6a30dbcb2cac8e9dmed.jpg

    http://images43.fotosik.pl/32/eb9b7f1e246d6830med.jpg

    http://images31.fotosik.pl/403/06691d21473f9c6fmed.jpg

    http://images28.fotosik.pl/297/62981985c5e25591med.jpg


    Telefon i namiary podam na priv.

  15. #655
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bb27

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    1

    Domyślnie CZARNA LISTA OKNOSTAR KRAKÓW

    CZARNA LISTA Odradzam firmę OKNOSTAR z Krakowa!!!!!!
    Firma wykonała u mnie montaż okien pcv i wszystko było by dobrze gdyby nie to, że w bardzo oryginalny sposób założono zewnętrzny parapet z blachy ocynkowanej. Zamocowano go na "pchełkach" wkręconych bezpośrednio do framugi okna, następnie uszczelniono sylikonem. Mało tego blacha parapetu została powycinana w "fantastyczne wzorki" ,bo przysłoniła by otwory odprowadzające wodę.(Jakby nie można było obciąć ją na równo skracając całość o 2 cm.) Uwaga! Teraz PEREŁKA! Wkroczył P. Kierownik Jarek po odbiór roboty! Poinformowałam go o swoim niezadowoleniu na co on zaczął mnie straszyć policją i sądem. Chciałam wynegocjować chociaż jakiś upust - nie było o tym nawet mowy. Wezwał samochód dostawczy i powiedział, że skoro nie podpisuję odbioru i faktury to wyciągają okna i on zabiera swoją własność. Tu znowu pojawiły się teksty o policji i sądzie. Zapytałam a co z zadatkiem i starymi oknami czy mi odda... tu pojawił się dziwny grymas twarzy... Zachowanie tego faceta pozostawia wiele do życzenia, totalny brak kultury, arogancja, tupet, krzykliwość itd... Odradzam serdecznie!!!!

  16. #656

    Domyślnie

    Cytat Napisał dada_krk
    Niestety ale przy wybieraniu wlasciwych kontaktow warto pobawic sie choc troche w psychologa. Jezeli ktos ma 4 wpisy a 3 z nich dotycza reklamy to chyba jasne o co chodzi. Oszustow nie brakuje, z dostepem do komputera tez.
    dlatego sławić Google
    i jedną z najfajniejszych forumowych funkcji w profilu - "Znajdź wszystkie posty forumowicza"

    Cytat Napisał aki-aki
    Kurcze a ja myślałam poważnie o zleceniu temu gościowi budowy. Nawet się z nim spotkałam. Wydawało mi się , że po dograniu szczegółów, może uda nam sie dojść do porozumienia. Nie ma nikogo kto by miał pochlebne zdanie o pracy pana K.........vel Challanger79??????
    o fachowcu świadczą jego prace - żądaj ich pokazania
    każda porządna firma ma listę zrealizowanych obiektów, których właściciele zgodzili się na możliwość odwiedzin - trzeba się skontaktować, obejrzec, wypytać o współpracę z wykonawcą
    można też pytać na Forum

    w zacytowanej powyżej sprawie brakuje mi zwykłego, normalnego podejścia
    wystarczylo powiedzieć "przepraszam wszystkich zainteresowanych, wiem, zrobiłem źle, to sie nie powtórzy"
    nikt nie jest ideałem, ale unikanie tematu jest najgorszym wyjściem
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  17. #657

    Domyślnie

    Ja nadal szukam kogoś do balustrad :stal nierdzewna +szkło +drewno. Może kogoś polecacie.

    Potrzebuję też kontakt do osoby zajmującej się montażem i obudową kominków. Zależy mi na kimś,kto nie tylko estetycznie ale i poprawnie pod względem technicznym (odpowiedni dobór materiałów do obudowy itp) wykona montaż kominka.Prawdziwego zduna ,nie handlowca sprzedającego kominki i przy okazji montującego ot tak z rozpędu po przeczytaniu instukcji,albo i nie.

  18. #658
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pam

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Wieliczka
    Posty
    1.270

    Domyślnie

    Cytat Napisał iva_marti
    Ja nadal szukam kogoś do balustrad :stal nierdzewna +szkło +drewno. Może kogoś polecacie.

    Potrzebuję też kontakt do osoby zajmującej się montażem i obudową kominków. Zależy mi na kimś,kto nie tylko estetycznie ale i poprawnie pod względem technicznym (odpowiedni dobór materiałów do obudowy itp) wykona montaż kominka.Prawdziwego zduna ,nie handlowca sprzedającego kominki i przy okazji montującego ot tak z rozpędu po przeczytaniu instukcji,albo i nie.
    A zależy Ci na czasie?

  19. #659

    Domyślnie

    pam nie zalezy mi na czasie. Dopiero będziemy zaczynać instalacje ,tynki ,wylewki. Kominek więc dopiero na wiosnę.

  20. #660
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pam

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Wieliczka
    Posty
    1.270

    Domyślnie

    Cytat Napisał iva_marti
    pam nie zalezy mi na czasie. Dopiero będziemy zaczynać instalacje ,tynki ,wylewki. Kominek więc dopiero na wiosnę.
    No to dobrze. Bo mam super gościa do kominka. Na razie zrobił te przewody które można było przed wylewkami. Resztę zrobi jak wróci z "akcji" w Austrii. Ma u mnie kończyć koło 10 grudnia. Jak zrobi to mogę albo podesłać zdjęcia albo będzie można pooglądać.

Strona 33 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony