dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 36 z 214
Pokaż wyniki od 701 do 720 z 4265
  1. #701
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pati25

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Przyłacza wodne oraz kanalizacyjne Jurgała Tomasz 692-032-482 .Wszystko rewelacynie cięzka robota uzbrojenie 6 działek w wode i kanalizację .Cena najtańsza .Godny polecenia

  2. #702

    Domyślnie

    Cytat Napisał oola
    szukam ekipy do tynków wewnetrznych (maszynowych, cementowo-wapiennych), tych, co wczesniej byli polecani (p.Żmuda, p.Sarga, p.Krzysztof) juz obdzwoniłam, maja dalekie terminy. jeśli ktos ma kogoś do polecenia, to prosze o pomoc.
    Czy probowalacs pana Roberta Pilcha ?
    pzdr
    dada_krk

  3. #703

    Domyślnie Andrzej Kucharski-Zespół usług projekt. Wadowice-ostrzegam

    Chciałabym ostrzec przed tym biurem. Pan Andrzej może i pozałatwiał wszystko( pozwolenie już mam) ale ile to trwało, i ile mnie to kostzowało to wie każdy kto miał z nim styczność. Trafiłam na to biuro dzięki stronie muratora no i się "przejechałam" . Teraz kiedy rozmawiam z kimś kto jest w temacie to tylko wzrusza ramionami, nie chcą mnie dobijać , ale wszyscy twierdza to samo: drogo i mało profesjonalnie . Szkoda że nie wiedziałam tego wcześniej zaoszczędziłabym któryś tysiąc i może troche czasu i nerwów . Pocieszam się że teraz to musi być lepiej.
    Jeżeli ktoś o nim pomyślał to radzę szukać dalej i lepiej niż ja

    Piszę to bo szukałam w necie czegoś o Nim ale nie znalazłam nic ,więc pomyślałam, że może komuś pomogę

    Pozdrawiam i życzę powodzenia i samych sukcesów

  4. #704

    Domyślnie

    hehe..

    wiem coś na temat "profesjonalizmu" tego Pana...

    miałem z nim styczność na stopie zawodowej, nie prywatnej, ale nam wyłoży sprawę nie za kilka, lecz za za kilkadziesaia tysięcy złotych...!!!!


    p.s. podaj jego nazwiso, niech się gość czegoś nauczy...
    pozdrawiam
    Łukasz

  5. #705

    Domyślnie tynki

    Cytat Napisał dada_krk
    Cytat Napisał oola
    szukam ekipy do tynków wewnetrznych (maszynowych, cementowo-wapiennych), tych, co wczesniej byli polecani (p.Żmuda, p.Sarga, p.Krzysztof) juz obdzwoniłam, maja dalekie terminy. jeśli ktos ma kogoś do polecenia, to prosze o pomoc.
    Czy probowalacs pana Roberta Pilcha ?
    pzdr
    dada_krk

    dada_krk - Czy możesz podać nr telefonu do p.R.Pilcha bo "przekopałem" listę ale nie moge go znaleźć.

    Pozdrawiam
    Pozdrowienia dla wszystkich zmęczonych

  6. #706

    Domyślnie

    Tak myslałam że pan Andrzej Kucharski nie tylko mnie naciągnął, chociaż to wcale mnie nie cieszy.

  7. #707

    Domyślnie

    Jesteśmy na szczęście już na finale naszych zmagań z budową. Wymieniam na razie dwie ekipy, które ewidentnie wpisują sie w białą i czarną liste:

    Na białą liste wpadnie pewnie fliziarz, ale poczekam z opinia do końca jego prac.

    Czarna lista- firma AQUA z Myślenic, podpisuje się pod wszystkimi zarzutami, niesamowite krętactwo!!! Uważajcie na Pana Jacka, bo to strata czasu i nerwów.
    Ostatnio edytowane przez anet1 ; 10-07-2012 o 22:35

  8. #708

    Domyślnie Kominek okolice Niepołomic

    Witam poszukuję kogoś doświadczonego i sprawdzonego przez was do wykonania kominka z rozprowadzeniem ciepła (okolice Niepołomic) Moze kogoś możecie polecić (wzór raczej nowoczesny)

  9. #709
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał anet1
    Biała lista- stolarz z Myślenic, u nas robił niestety tylko parapety z jesionu (za późno go odkryliśmy) ale wyszły slicznie. Widziałam inne jego prace (bo wykonuje chyba wszystko okna, podłogi, drzwi, schody, kuchnie) niezwykła dokładność. tel 501 726 272
    A mozna imie i nazwisko (albo chociaz imie) tego stolarza?

  10. #710

    Domyślnie

    ............................
    Ostatnio edytowane przez anet1 ; 10-07-2012 o 22:34

  11. #711

  12. #712
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    p_rabbit

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    1

    Domyślnie

    Mógłby ktoś mi doradzić, ponieważ potrzebuje fachowca który położy mi w mieszkaniu gładź dookoła okien(okna w 2/3 pokojach), w jednym otworze po drzwiach i ewentualnie wyleje wylewkę w 6m pomieszczeeniu + położy na niej później płytki.

    Jestem z Krakowa - Bieżanowa

  13. #713
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    krzydlug

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam

    Czy może ktoś z forumowiczów polecić dobrego wykonawcę instalacji wod-kan-gaz-co. (szczególnie c.o.).
    Na forum ciągle jest wymieniany p. Jacek z firmy Aqua z Myślenic.
    Firma AQUA początkowo umieszczona była tylko na Białej liście.
    Ostatnio jest tylko na Czarnej liście wykonawców.

    Czy są inni, godni polecenia wykonawcy instalacji wod-kan-gaz-co. ?

  14. #714

    Domyślnie

    witam prosze o namiary na solidnego wykonawce instalacji centralnego odkurzacza

  15. #715

    Domyślnie

    Cytat Napisał ciekawy andrzej
    witam prosze o namiary na solidnego wykonawce instalacji centralnego odkurzacza
    polecam KRAK BOR Tomasz Borkowski, kom. 666 04 33 00
    250zł brutto za punkt z materiałem

  16. #716

    Domyślnie Fliziarz z Krakowa BIAŁA LISTA

    Zdecydowanie BIAŁA LISTA !!

    Kontakt do naszego fliziarza - p.Piotra znaleźliśmy dzięki forum Muratora. Został tu polecony i postanowiliśmy spróbować.
    Okazało sie, że jest nie tylko fachowcem od fliz, ale zrobił nam idealnie instalacje wod-kan. co w bloku z płyty jest nie lada wyzwaniem....postawił ściankę działową,równą i mocną, porządnie uzbrojona , kiedy zostalismy zmuszeni zrezygnować z "fachowców"pachnących alkoholem i delikatnie mówiąc "niemiłych".
    Zresztą projekty i wybór fliz również jest zasługa p.Piotra, który skontaktował nas z p. Elą - zaprojektowała nam flizy za super cenę.
    Ale przede wszystkim!!! To przesympatyczny człowiek, miły, wesoły, zawsze służący fachową radą...Uratował nas przed świętami, kiedy zainstalowano nam meble kuchenne ale nic nie podłączono... przyjechał i w godzinę podłączył zlew i płytę gazową - i nie chciał ani grosza!!

    Dlatego w taki chociaż sposób chcemy się odwdzięczyć za tak wykonana prace w dobie narzekań na fachowców
    Jeśli ktoś chce służymy zdjęciami, ewentualnie możemy pokazać efekty pracy"na zywo". Tel. p. Piotra: 600 908 099

    ula i jacek z krakowa

  17. #717
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sabrysek

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    3

    Domyślnie brukarze z krakowa - Biała lista.

    Witajcie,

    przede wszystkim to pewnie tak jak i większąść z Was dużo zawdzieczamy temu portalowi a zwłaszcza tej liscie.

    Dodajemy zdecydowanie na białą listę ekipę brukarzy. - P. Krzysiek 507174 213

    Mieliśmy dosyć trudny dojazd do zrobienia ( dom na zboczu ) i kolejne ekipy po obejżeniu budowy kręciły nosami i strzelały albo stawki z kosmosu albo nagle jednak nie mieli wolnych terminów.
    Chłopaki których, żeśmy znaleźli chętnie podjeli robotę i nie dość, że super doradzili w sprawie spadków, korytek itp, załatwili kostkę taniej niż na składach no i dobrze położyli kostkę to na dodatek zrobili to nie drogo a pożądnie.

    Ekipa młoda, uprzejma i co żadko się spotyka sprzątali po sobie.

    Pozdrawiamy

    Sabrysek
    .. no wie Pan, ta poprzednia ekipa to spieprzyła robote

  18. #718

    Domyślnie Re: Kominek okolice Niepołomic

    Cytat Napisał gresfucinio
    Witam poszukuję kogoś doświadczonego i sprawdzonego przez was do wykonania kominka z rozprowadzeniem ciepła (okolice Niepołomic) Moze kogoś możecie polecić (wzór raczej nowoczesny)
    U nas Biała Lista: kominki Wojcieszko z Wieliczki http://www.wojcieszko.pl/
    Kominek mamy bardziej tradycyjny, ale robią wszelakie; DGP mamy grawitacyjne, ale robią też z turbiną; oczywiście podpisują umowy i wystawiają faktury. Prace były wykonywane na raty (ze względu na postępy innych prac na budowie) i trzeba było się przypominać, ale większych zastrzeżeń co do terminowości nie mam. Dużo doradzali, podpowiedzieli jakie drewno i od kogo; poprawiali jak mi się coś nie spodobało i pomogli rozwiązać problem wynikły z użytkowania. Dobry kontakt mailowy lub telefoniczny.
    Od kilku miesięcy palimy tylko w kominku i jesteśmy zadowoleni z jego użytkowania.

  19. #719

    Domyślnie

    Cytat Napisał anet1
    Jesteśmy na szczęście już na finale naszych zmagań z budową. Wymieniam na razie dwie ekipy, które ewidentnie wpisują sie w białą i czarną liste:

    Biała lista- stolarz z Myślenic, u nas robił niestety tylko parapety z jesionu (za późno go odkryliśmy) ale wyszły slicznie. Widziałam inne jego prace (bo wykonuje chyba wszystko okna, podłogi, drzwi, schody, kuchnie) niezwykła dokładność. tel 501 726 272

    Na białą liste wpadnie pewnie fliziarz, ale poczekam z opinia do końca jego prac.

    Czarna lista- firma AQUA z Myślenic, podpisuje się pod wszystkimi zarzutami, niesamowite krętactwo!!! Uważajcie na Pana Jacka, bo to strata czasu i nerwów.
    nawet nie moge się bronić ,bo niewiem kto Pani jest "anet1"

  20. #720

    Domyślnie

    Szanowny jacekaqua,
    to jest strona dla klientow a nie dla wykonawcow, ludzie sami polecaja dobrych i pokazuja zlych wykonawcow.

    Twoje wpisy tutaj przynosza odwrotny efekt od zamierzonego i sa traktowane jako autoreklama, wiec kazdy bedzie podejrzewal ze chyba brak ci pracy skoro sam musisz sie narzucac ze swoja firma.

    pzdr
    dada_krk

Strona 36 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony