dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 40 z 214
Pokaż wyniki od 781 do 800 z 4265
  1. #781

    Domyślnie

    Ja do białej listy wykonawców z Małopolski dokładam firmę Fachmann Pana Tomasza Wróblewskiego. Jeżeli ktoś szuka dobrego fliziarza to polecam Pana Tomasza. Wszyscy, którzy cenią fachowość, precyzję, profesjonalizm i sumienność będą zadowoleni. Kontakt do Pana Tomasza 607 979 490

    Pozdrawiam,
    Mariusz
    Ostatnio edytowane przez mariusz św ; 02-02-2012 o 11:47

  2. #782
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Justynapuz, pozwoliłam sobie sprawdzić treść Twoich aż 5 wpisów na forum i co się okazuje? Każdy z nich jest reklamą firmy pana Jacka: http://forum.muratordom.pl/search.ph...hor=justynapuz

    Jeśli ktoś poleca publicznie samego siebie, nie bardzo można mu ufać.
    Tutaj podaje się sprawdzone w praktyce adresy.

  3. #783
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pam

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Wieliczka
    Posty
    1.270

    Domyślnie

    To ja w końcu mogę polecić ekipę od kominków. Uważam, że są rewelacyjni. Paweł Struś (Mszana Dln) 509 263 150. Działają na jakość a nie na akord.

  4. #784

    Domyślnie

    zdecydowanie polecam (lista biała jak śnieg) wykonawcę moich schodów, nie dość że cenowo wypadł najlepiej to jeszcze zrobił super cudo a mogę tylko dodać że nie było u mnie najprościej ze względu na okienko. Im bliżej końca tym trafiam na coraz lepszych fachowców, ten jest zdecydowanie nr 1. (zdjęcie można obejrzeć w mojej galerii) 694-933-557.

  5. #785

    Domyślnie

    Cytat Napisał mathiasso
    zdecydowanie polecam (lista biała jak śnieg) wykonawcę moich schodów, nie dość że cenowo wypadł najlepiej to jeszcze zrobił super cudo a mogę tylko dodać że nie było u mnie najprościej ze względu na okienko. Im bliżej końca tym trafiam na coraz lepszych fachowców, ten jest zdecydowanie nr 1. (zdjęcie można obejrzeć w mojej galerii) 694-933-557.
    Mathiasso, piękne schody. Możesz napisać z jakiego drewna są zrobione i ile mniejwięcj kosztowały?
    Pozdrawiam
    Sprzedam bloczki fundamentowe.

  6. #786
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Tomasz8

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    2

    Domyślnie Czy jest w Krakowie dobry elektryk?

    Jak w temacie . Potrzebny dobry elektryk - fachowiec, nie jakiś złota rączka który zna się na wszystkim ..i niczym . Proszę o namiary na konkretnego specjalistę z uprawnieniami. Sprawa pilna.

  7. #787

  8. #788
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    byłem, ale wyjechałem.
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  9. #789

    Domyślnie

    ale wrócisz?
    pozdrawiam
    Sławomir

  10. #790
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Tomasz8

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Nie ma ?

  11. #791

    Domyślnie

    ano jasne, żadna tajemnica, schody dębowe barwione bejcą kosztowały 9300zł ze wszystkim na gotowo. 3 pełne dni montażu i gotowe

    Cytat Napisał Savik
    Cytat Napisał mathiasso
    zdecydowanie polecam (lista biała jak śnieg) wykonawcę moich schodów, nie dość że cenowo wypadł najlepiej to jeszcze zrobił super cudo a mogę tylko dodać że nie było u mnie najprościej ze względu na okienko. Im bliżej końca tym trafiam na coraz lepszych fachowców, ten jest zdecydowanie nr 1. (zdjęcie można obejrzeć w mojej galerii) 694-933-557.
    Mathiasso, piękne schody. Możesz napisać z jakiego drewna są zrobione i ile mniejwięcj kosztowały?
    Pozdrawiam

  12. #792

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomasz8
    Nie ma ?
    Jest,
    a Kolega Edde pokazał Ci gdzie możesz znaleść namiary i opinię o ich pracy.
    Tu masz Malopolskę: http://forum.muratordom.pl/malopolsk...t65420-720.htm
    Sprzedam bloczki fundamentowe.

  13. #793

    Domyślnie

    Cytat Napisał mathiasso
    ano jasne, żadna tajemnica, schody dębowe barwione bejcą kosztowały ****ze wszystkim na gotowo. 3 pełne dni montażu i gotowe
    Naprawdę fajna robota. Powiedz czy on robi tylko takie 100% drewna czy też jeżeli chcę mieć konstrukcję z nierdzewki, a na to dąb to też można do niego uderzać?
    Sprzedam bloczki fundamentowe.

  14. #794

    Domyślnie

    Cytat Napisał skroniec112
    Czarna Lista
    BOMAR 2 Centrum Łazienek
    oddział ul.J Conrada w Krakowie

    Niestety z bólem, ale odradzam korzystanie w pewnym zakresie z usług tego oddziału, z bólem, bo firma wydaje się prężna i inwestuje w siebie, niemniej jednak daleko im do myślenia perspektywicznego.
    Sposób w jaki traktuje się klienta wychodzi bowiem, nie podczas prezentacji towaru w gablotach( tu zawsze są uśmieszki i zachwalanie towaru) tylko wtedy gdy klient, dokonał już wyboru zapłacił za fakturę i wtedy można mu pokazać kto tu RZĄDZI - otóż rządzą Panowie z Odziału przy Conrada i niełudzcie się, że zostaniecie potraktowani indywidualnie, zostawią Was na lodzie. Mnie tak "przemile" potraktowali, obiecując, że dostarczą towar ( około 1200 kg różnego rodzaju glazury) odpłatnie (80 zł) na budowę zaznaczająć, iż nie wnoszą do budynku zakupionego towaru, ok niech dostarczą, wnosić nie muszą, ale.... dlaczego ja mam rozładowywać dostarczony towar z ich samochodu, dopóki towar jest na samochodzie, jest w ich posiadaniu, jak złożą na posesji będzie mój, taka jest logika pomijając już standard, o dobrym zachowaniu niewspomne. Żadne monity prośby na nic się zdały, jak nie chcesz rozładowywać to spadaj. Od teraz mam w nosie ich transport łaski mi przecież nie robią, podobnie jak ja im nie robię kupując u nich za grubą kasę, więc przestrzegam wszystkich przed tymi Panami bo szkoda nerów a prawda o nich wychodzi właśnie w takich pozornie drobnych sprawach, gdzie nikomu niezależy na utarczkach a jednak oni potrafią wkurzyć do żywego, opóźnić budowę, zmarnować czas, niewywiązać się z umowy. To co w normalnej firmie załatwie się na telefon, często nawet się nie widząc u nich będziesz musiał pojawić się kilka razy, wykonać kilkanaście telefonów,stracisz nerwy i a na koniec nie obejdzie się bez głupich uśmieszków sześciu nudzących się właśnie "menagerów sprzedaży"
    lista biała: BOMAR ul. Zakopiańska

    Ocena danej firmy w wielkim stopniu zależy od tego na którego pracownika personalnie się trafi. Ja mam dokładnie odwrotne doświadczenie z Bomarem. Również zamówiłam transport bez wnoszenia, ale miły pan kierowca przywiózł płytki zobaczył, że to ja mam je sama wnosić wtedy SAM od siebie zaproponował, że on to wniesie. Także wszystko zależy od ludzi

  15. #795
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Jurajski

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    4

    Domyślnie Moje doświadczenia

    Witam wszystkich.
    Postanowiłem się podzielić swoimi wrażeniami, które zdobyłem dotychczas. Kilku wykonawców pochodzi z forum, za co dziękuję wszystkim piszącym na nim. A mam powody do zadowolenia

    Stan surowy otwarty: polecany na tym forum Montex Janusz Kozyra - wszystko OK, polecam, biała lista ( choć drogo ). Tel. 608 417 029

    Dach: Wacław Wiśniewski - szybko, miło, tanio i bardzo poprawnie. Polecany tutaj już wcześniej. Świetny kontakt, dobre podejście do tematu. Tel. 662 241 168 Biała lista!

    Okna: AVANTE Technika Okienna S.A.
    Kosim Okna z Kluczy - rewelacja, absolutnie poza konkursem, jakość okien i obługa wzorowa. To prawdziwa perełka na mojej liście. Stosunek ceny do jakości bez konkurencji! Tel. 793 680 097

    Następnie pojawią się wykonawcy znani i lubiani na tym forum, o czym będę na bieżąco informował ( m.in. P.Żmuda, AquaJac, D.Swobodzian - konakt superowy, ma nadzieję, że praca również wyjdzie OK? )

    Generalnie biało mi, budowanie jest super, czuje że żyję.

    Teraz jednak trochę szarzyzny.

    Wybrałem projekt, w którym od kilku lat mieszkają znajomi. Nie było więc zaskoczenia jak domek będzie wyglądał ale architekt wykonujący adaptację mógł mi bardzo pomóc dopieścić ten projekt i wykorzystać walory działki a zrobił to wyjątkowo słabo. Z perspektywy czasu i doświadczenia stwierdzam że była to dotychczas najsłabsza pozycja na liście wykonawców i osób zaangażowanych w budowę. Dlatego odradzam korzystanie z usług pani Jolanty Dudy z Zabierzowa/Chrzanowa. Powody to: błędy w projekcie, nieterminowość i brak zaangażowania. Jest polecana przez Archon k.galerii Kazimierz.

    Luskar-1 Wielka Wieś - skład materiałów budowlanych - wygodnie, terminowo ale drogo, można znaleźć lepszą ofertę.

    Pozdrawiam
    Jurajski
    Budujemy dom na Jurze

  16. #796
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie Re: Moje doświadczenia

    Cytat Napisał Jurajski
    Dach: Wacław Wiśniewski - szybko, miło, tanio i bardzo poprawnie. Polecany tutaj już wcześniej. Świetny kontakt, dobre podejście do tematu. Tel. 662 241 168 Biała lista!
    O, nasz wykonawca Potwierdzam!

  17. #797

    Domyślnie

    Witam,
    poszukuję namiarów na dobry (sprawdzony i niedrogi) tartak - potrzebuję więźbę dachową.
    Proszę o podpowiedzi.

    Pozdrawiam

    Piotr_M
    Pozdrowienia dla wszystkich zmęczonych

  18. #798

    Domyślnie

    Mam pytanie do szanownych budowniczych Krakowiakow i Krakowianek

    Czy ktos z was korzystal, slyszal lub mial jakies inne doswiadczenia z firma POL-MARKET Schody drewniane z Krakowa wlasnie?
    Bede wdzieczna za kazda informacje, to dla mnie bardzo wazne !

    Pozdrawiam serdecznie .

  19. #799
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    milla5

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    7

    Domyślnie

    Ktoś zna jakąś dobrą firmę do ułozenia kostki brukowej? 200m2 ?
    (okolice myslenic)

  20. #800
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    spider11

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    5

    Domyślnie fajnie sie mieszka w domku

    Kucharski jest ok mnie robił projekt mojemu bratu i wszystko załatwił w przeciągu 4-5 miesięcy z pozwoleniem na budowę i kierownikiem i wytyczeniem za śmieszna kasę bo ok 4000zł od projektu jest uczciwy bo zawsze pisał fakturę a nie jak inii (ze słyszenia wiem ze ściemę wala ze vat itp)
    SPIDER11

Strona 40 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony