dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 214
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 4265
  1. #1021
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    stachanczyk

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    3
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Prześledziłem wątek od początku i stwierdzam że mało konkretów jest na temat fliziarzy.

    Znalazłem.... BIAŁA LISTA

    1. BRANDYS TELEFON 694192534

    2. fliziarz, tynkarz - P. Jozek 695 399 530 - rewelacja!!!![/quote]

    3. Fliziarz 889272186 pan Wiesław!!! Do tej pory przyjemnie patrzec na polozone przez niego płytkie tez bardzo polecam mialem juz kilku fliziarzy przez 2 lata a ten to byl najlepszy teraz moi znajomi korzystaja z jego uslug!!! Polecam kazdemu

    4. Pan Ryszard tel.608-860-134

    Czy oni na pewno są godni uwagi?

    Czy tak mało jest dobrych fachowców w tej dziedzinie ?

  2. #1022

    Domyślnie

    Może macie parkieciarza...

  3. #1023

    Domyślnie

    Dotychczas forum muratora głównie czytałem, a dom mam już na wykończeniu, więc nie chciałbym aby to co napiszę, było potraktowane jako reklama (bo pierwszy post), po prostu warto polecać godnych zaufania wykonawców, bo z tymi bywa ciężko.
    Biała Lista
    Elektryk (plus ewentualnie inne instalacje jak alarm, domofon, internet) - pan Marek Kaczor, tel 602 429296
    Schody drewniane - pan Mariusz Kotara, tel. 510-478-881, robi od ok 1,5 roku, więc ceny wciąż atrakcyjne (zresztą wprost mówi, że jak wyrobi sobie szerzej markę, to ceny podniesie ), więc jak korzystać z jego usług to wkrótce
    Chyba tyle, bo tak się dziwnie składa, że resztę wykonawców mieliśmy ze Śląska, lub byli oni bardzo "lokalni"

  4. #1024

    Domyślnie

    Jestem właśnie na etapie budowy (mury już stoją) ale z czystym sumieniem mogę polecić moją (rodzinną) ekipę poleconą wcześniej nawiasem mówiąc przez kilka źródeł.

    BIAŁA LISTA

    "M-R" Firma Budowlana , Kokotów (koło Wieliczki) tel.885 550 668 lub 887 481836
    Firma wykonuje stany surowe (łącznie z dachem), dachy, remonty, elewacje i tynki tradycyjne.

    Może powyższy tekst brzmi trochę jak reklama ale naprawdę warto ich zatrudnić.
    Zdjęcia budowanego przez nich mojego domu w wątku o "Dogodnym"

    Pozdrowienia.
    "Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa. Kiedy połączymy praktykę i teorię to: nic nie działa i nie wiemy dlaczego."

  5. #1025
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar majamp
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    117

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosia138
    Cytat Napisał marro


    BIAŁA LISTA:

    Zbigniew Blak, 603 166 263 - instalacje elektryczne, odgromowe. Bardzo dobrze się z nim współpracowało i do wykonania nie mam zastrzeżeń.
    - Pan Blak ma drugi plusik - robil nam przylacz do domu, ktorego nikt nie chcial sie podjac

    i kolejni na biala liste:
    - fliziarz, tynkarz - P. Jozek 695 399 530 - rewelacja!!!!
    To u nas też Pan Blak robił przyłacze- kolejny plus

  6. #1026

    Domyślnie

    Wiem, że jest specjalny watek na forum dot. okien ale mocno męcze się z wyborem okien - byłem w kilku firmach polecanych na forum ale jakość obsługi w wiekszości z nich "powaliła mnie na kolana" - oczywiście in minus. Chodziło o informacje na temat ich produktów a miałem wrażenie, że mam zostawić zamówienie i o nic nie pytać. Niektórzy wręcz powtarzali "już Panu o tym mówiłem...".
    Moje pytanie gdzie zamówić dobre okna i nie być potraktowany jak intruz.

    PS. odwołanie sie do forum M czyli ujawnienie, że czyta się forum to prawie skazanie na wygnanie z punktu sprzedaży (w kilku przypadkach)
    Pozdrowienia dla wszystkich zmęczonych

  7. #1027

    Domyślnie

    PiotrM - a gdzie mają alergię na Muratora? Podziel się - pójdziemy się podrażnić.

    Ja kupiłam okna Oknoplast w ich głównej siedzibie pod Krakowem, było w miarę ok.

  8. #1028
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie Solidna firma z Tarnowa i okolic poszukiwana

    Poszukuje solidnej firmy ktora zajmie sie budowa mojego domku od A-Z ( mam na mysli rowniez sprawy z zalatwianiem materialow budowlanych ) w Tarnowie ( woj. malopolskie )
    Kochani jesli z czystym sumieniem mozecie kogos polecic bede bardzo wdzieczna . Pozdrawiam

  9. #1029
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotr_M
    Moje pytanie gdzie zamówić dobre okna i nie być potraktowany jak intruz.
    W Oknoplanie, tam gdzie my

    http://www.oknoplan.pl/

  10. #1030

    Domyślnie

    PiotrM .... idź do Urzedowskiego tego obok TrapezC tam jest rozsądny człowiek Krzysztof

    albo na stałą wystawę i w Jezierskim pani Jola

    uczuleni nie są
    popieram ZBYCHA!!

  11. #1031

    Domyślnie Fundamenty

    Witam,

    Kogo polecania do wykonania fundamentów.
    Mario

  12. #1032

    Domyślnie okna

    Rzufik skąd taka znajomość personaliów w Urzędowskim, rok temu w Urzedowskim koło Trapez Carbo te same okna były 10 procent droższe NA DZIEŃ DOBRY niż na Wielickiej w Akordzie,!!!!!

  13. #1033

    Domyślnie

    Witam !
    Może znacie dobrego a taniego stolarza do zrobienia sypialni.
    Pozdrawiam

  14. #1034

    Domyślnie

    A konkretnie co do tej sypialni miało by być oprócz łóżka i z jakiego materiału to ma być drewno czy jakaś sklejka
    Pozdro... kielo

  15. #1035
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał waldi08
    Witam !
    Może znacie dobrego a taniego stolarza do zrobienia sypialni.
    Pozdrawiam
    Zajrzyj do tego sklepu: http://www.seart.pl/

    Robią też meble (lite drewno) na podstawie rysunków i nie są drodzy

  16. #1036
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    seba555

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    2

    Domyślnie Wykończenia

    Czarna lista
    Wiesław Lasoń
    mój remont to koszmar
    zdjęcia do wglądu omijajcie tego pana z daleka on z trzebini ale robi też kraków i okolice uwaga naprawdę jego dzieło można podziwiać po kontakcie prywatnym teraz zaczeła się droga przez mękę
    Seba

  17. #1037
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    seba555

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    2

    Domyślnie Czarna lista

    Czarna lista
    Wiesław Lasoń
    mój remont to koszmar
    zdjęcia do wglądu omijajcie tego pana z daleka on z trzebini ale robi też kraków i okolice uwaga naprawdę jego dzieło można podziwiać po kontakcie prywatnym teraz zaczeła się droga przez mękę
    Seba

  18. #1038

    Domyślnie Re: okna

    Cytat Napisał naramowicze
    Rzufik skąd taka znajomość personaliów w Urzędowskim, rok temu w Urzedowskim koło Trapez Carbo te same okna były 10 procent droższe NA DZIEŃ DOBRY niż na Wielickiej w Akordzie,!!!!!

    pracuje tam

    to żart ale zwykle jak z kimś rozmawiam lub załatwiam COŚ to pamiętam imię i nazwisko... jak imie mogę tu wpisać to nazwiska nie. Może sobie ktoś nie zyczyć.
    Jeszcze co do ceny to rok temu wiele cen z Polski było znacznie wyzszych niż teraz. zdecydowanie wyższych
    ale peszek taki iż teraz import niestety jest dużo droższy.... a marzy mi się PC ( chyba marzyła)
    popieram ZBYCHA!!

  19. #1039
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    poldek65

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1

    Domyślnie Małopolska - biała i czarna lista wykonawców.

    CZARNA LISTA

    Firma M-BUD 5 Stanisław Czyżycki
    Jasień Brzeski
    ul. Sądecka

    typowy scenariusz:
    rozpoczęcie prac (brak podstawowych umiejętności)
    wzięcie pieniędzy na materiał (część do dzisiaj nie przywieziona)
    wzięcie pieniędzy za część prac (obietnica szybkiego dokończenia) - po długich kłótniach - nie daje rachunku
    nie odpowiada na telefon
    słuch po nim zaginął

    Nie pozostaje nic innego jak pozwać cwaniaka.

  20. #1040

    Domyślnie okna

    Cytat Napisał Piotr_M
    Wiem, że jest specjalny watek na forum dot. okien ale mocno męcze się z wyborem okien - byłem w kilku firmach polecanych na forum ale jakość obsługi w wiekszości z nich "powaliła mnie na kolana" - oczywiście in minus. Chodziło o informacje na temat ich produktów a miałem wrażenie, że mam zostawić zamówienie i o nic nie pytać. Niektórzy wręcz powtarzali "już Panu o tym mówiłem...".
    Moje pytanie gdzie zamówić dobre okna i nie być potraktowany jak intruz.

    PS. odwołanie sie do forum M czyli ujawnienie, że czyta się forum to prawie skazanie na wygnanie z punktu sprzedaży (w kilku przypadkach)
    Ja polecam firmę Eco-dom z ul. Dietla. Zamawiałam u nich okna z roletami. Bardzo dobra współpraca. Pan wszystko dokładnie opisał. Jak narazie same plusy. Montaż okien mam 23 lipca więc wtedy wypowiem się więcej. Okna PCV z firmy Okno-Pol.

Strona 52 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony