dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 57 z 214
Pokaż wyniki od 1.121 do 1.140 z 4265
  1. #1121
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Owszem, polecałam ich 2 strony wstecz, bo to byli i nasi dachowcy

  2. #1122

    Domyślnie

    Ponawiam pytanie do Zbigniewa-bez obrazy.
    Czy Borkowski o którego pytałam był kiedykolwiek na twojej liście.?
    Co to znaczy, że go nie ma.
    Buduje dom u znajomych i na niego "psioczą".
    Napisz o nim coś więcej, jeżeli coś wiesz.

    Pozdrawiam..

  3. #1123
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Jestem na forum dopiero do czerwca, doiero przeglądam stare wpisy.
    Może ktoś inny coś wie ?

  4. #1124
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anusia127
    Ponawiam pytanie do Zbigniewa-bez obrazy.
    Czy Borkowski o którego pytałam był kiedykolwiek na twojej liście.?
    Co to znaczy, że go nie ma.
    Buduje dom u znajomych i na niego "psioczą".
    Napisz o nim coś więcej, jeżeli coś wiesz.

    Pozdrawiam..
    Jest taka firma, ale czy to ta ;
    http://forum.muratordom.pl/post3026332.htm#3026332

  5. #1125
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Hejka
    Tarnow to tez malopolska , czy tylko domy budowane sa w Krakowie i okolicach ? . Moze ktos buduje ( budowal ) swoj dom w Tarnowie i moze polecic ekipe z tego rejonu !!!
    Dzieki

  6. #1126
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    andy_ta

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1

    Domyślnie Panelpol CZRNA LISTA !!

    Witam wszystkich,

    Muszę przyłączyć się do negatywnych opinii na temat firmy Panelpol (oddział na Azorach - Radzikowskiego).

    Zamawiając drzwi powiedziano mi, iż będę czekał 4 tygodnie; czekałem prawie 7, oczywiście o zwłoce nikt nie raczył mnie poinformować. Po telefonicznej próbie umówienia się na dostawę do domu musiałem wziąć wolne - straciłem dni przeznaczone na urlop !!

    Oczywiście kiedy drzwi i osprzęt już dojechały (bez progu i wizjera!!) zadomowiły się na dobre w małym pokoju; próby umówienia się na montaż zjadły kolejne urlopowe dni. Byłem cały czas zwodzony i obiecywano mi, że następnego dnia na pewno ktoś się pojawi.

    Po miesięcznym oczekiwaniu wreszcie przyszedł miły Pan, który oczywiście nic nie wiedział, ale zajął się montażem. Na następny dzień wrócił dokończyć pracę.
    Przypominam, iż dalej jestem bez progu i wizjera - dziurę w drzwiach przez kolejne dni maskowała taśma izolacyjna.

    Po kilkunastu telefonach z prośbą o montaż nieszczęsnego progu pojawił się monter (trwało to 2 tygodnie).
    Zrobił swoje. Powiedział żeby nie stawać na próg bo jest świeża pianka; że przyjedzie za 2 godziny i odetnie ją.
    Jak się zapewne domyślacie nie wrócił już.
    Czekałem kolejne 2 tygodnie na obcięcie głupiej pianki !!!!
    Oczywiście mogłem to zrobić sam, ale skoro powiedzieli, że się pojawią to dla zasady nie zabrałem się za to.

    Cała operacją (od zamówienia do wykończenia) trwała "jedyne" 3 i pół miesiąca.
    Skandal prawda ??
    W Panelpolu nie działa jakikolwiek system przepływu informacji; jeśli do kogoś się dzwoni to trzeba po raz kolejny przedstawiać sytuację.
    W dobie kryzysu firma taka nie ma możliwości przetrwania - i dobrze!

  7. #1127

    Domyślnie Nieuczciwi stolarze z podkarpacia

    Czarna Lista: stolarze z Podkarpacia, z okolic Bobowej (gdzie sa równiez slynne koronczarki), a dokladnie Zaklad Stolarski Stanislaw Swies we wsi Wilczyska. Dzialaja "rodzinnie". Jest ich chyba 7 braci i robia we wspolnym warsztacie.

    Moje zastrzezenia do wykonania drzwi drewnianych i schodów debowych, na zamówienie:
    1) przede wszystkim sa nieslowni, jesli chodzi o dotrzymywanie terminow; w przypadku schodów poslizg wynosil 8 miesiecy (Sic!); zadne telefony, prosby i grozby nie skutkowaly, a wzieli spora zaliczke, bo az 5000PLN "na material";
    sprawiaja wrazenie "bogobojnych" i to mnie zmylilo; nie przypuszczalam, ze beda z nimi TAKIE problemy!
    2) trzeba uwazac, bo oszukuja przy rozliczeniach; najpierw jest mowa np. o 1200PLN za skrzydlo drzwiowe i oscieznice, a przy platnosci okazuje sie, ze trzeba jeszcze doplacic za klamki, etc.
    3) jesli czlowiek sie nie pilnuje, chca wiecej pieniedzy, niz bylo umówione;
    4) po wzieciu zaliczki zadne - umówione wczesniej terminy - zdaja sie ich nie obowiazywac;
    5) mam jeszcze wiecej negatywnych uwag pod ich adresem, ale ograniczam sie do najwazniejszych;

    Sa wprawdzie z Podkarpacia, ale dzialaja na terenie Malopolski ze szczególnym uwzglednieniem powiatu wielickiego.
    Z zadnym wykonczeniowcem nie mialam tylu problemów, co z nimi.

    Przestrzegam! Odradzam!

    G.

  8. #1128

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zbigniew100
    Cytat Napisał Anusia127
    Ponawiam pytanie do Zbigniewa-bez obrazy.
    Czy Borkowski o którego pytałam był kiedykolwiek na twojej liście.?
    Co to znaczy, że go nie ma.
    Buduje dom u znajomych i na niego "psioczą".
    Napisz o nim coś więcej, jeżeli coś wiesz.

    Pozdrawiam..
    Jest taka firma, ale czy to ta ;
    http://forum.muratordom.pl/post3026332.htm#3026332
    Mnie chodzi o ekipę murarską Bogdana Borkowskiego
    To jakiś pijak. Nigdy go nie ma na budowie, a codziennie do roboty przysyła kogoś innego. Na budowie było już 12 muraży...

  9. #1129

    Domyślnie Solmat

    Witam,
    mam prośbę o opinie na temat firmy Solmat Hanusiak (Kraków, ul.Dekerta 45), a dokładnie w zakresie wykonywania ocieplenia i elewacji budynku. Zastanawiam się nad ich ofertą ale nie mam możliwości upewnienia się co do jakości.
    Informacja może być na priva.

    Dzięki

    Piotr
    Pozdrowienia dla wszystkich zmęczonych

  10. #1130
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    qumak

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1

    Domyślnie

    A oto nasze doswiadczenia z tą firma. Ku przestrodze



    Moja narzeczona w dotychczasowym mieszkaniu miała ułożone panele przez firmę „Panel Pol” z Alei Krasińskiego i była z nich usług zadowolona. Postanowiliśmy więc, że w naszym nowym mieszkaniu zamówimy panele w tej samej firmie.
    W sklepie panował porządek, a sprzedający pan był kompetentny. Potrafił doradzić, które panele powinny być w jakim pokoju (biorąc pod uwagę przeznaczenie, oświetlenie pomieszczenia, jego wielkość itp.). Po wybraniu paneli zapłaciliśmy całą kwotę i oczekiwaliśmy na wyznaczony termin montażu. W trakcie remontu naszego mieszkania majster wykonujący większość prac powiedział, że ktoś z firmy wykonującej panele powinien przyjechać i obejrzeć podłogi. Jak mówił, w innym mieszkaniu, które remontują, montażysta przyjechał z własnej inicjatywy. Zadzwoniliśmy do pana z pytaniem, czy nie przyjechałby obejrzeć miejsca pracy. Odpowiedział, że ktoś przyjedzie następnego dnia między 13 a 15. Poinformowaliśmy o tym majstra. Jakież było nasze zdziwienie, gdy po dwóch dniach dowiedzieliśmy się, że nikt z firmy się nie pojawił. Próbowaliśmy się dodzwonić do biura w celu wyjaśnienia sytuacji, ale albo nikt się nie zgłaszał, albo numer był zajęty. Wybraliśmy się również osobiście do siedziby firm, ale drzwi były zamknięte mimo, że powinno być otwarte od godziny 10 a my byliśmy przed 11. Gdy w końcu udało nam się dodzwonić, pan bardzo przepraszał. Tłumaczył się, że miał źle zapisany numer kontaktowy, a fachowcy pomylili drogę i nie mogli dojechać. Usprawiedliwienia były dosyć marne, zwłaszcza, że dysponował jeszcze drugim numerem do mnie, a miejscowość, w której będziemy mieszkać nie jest duża i nasze bloki są w niej jedynymi. Umówiliśmy się więc na kolejny termin, który podobnie jak poprzedni- nie został dotrzymany. Gdy w oznaczonym dniu przyjechały panele, kierowca, który je przywiózł, powiedział, że nie będzie ich wnosił. Tymczasem, gdy zamawialiśmy panele cena obejmowała transport z wniesieniem i było wiadomo, że jest to trzecie piętro. Musieliśmy więc poprosić ekipę remontującą mieszkanie o wniesienie paneli, co spowodowało wzrost końcowej kwoty za remont.
    W wyznaczonym dniu ekipa montażowa pojawiła się z półgodzinnym opóźnieniem, bez druku zamówienie, nie wiedząc, jakie panele mają być montowane w którym pokoju. Najgorsze było jednak przed nami. Okazało się, że podłoga w salonie jest nierówna. Gdy zdzwoniliśmy z pretensjami, pan w biurze firmy powiedział, że to była nasza sprawa, aby podłogi były równe, oraz, że nikt nie powiedział, na, którym piętrze znajduje się mieszkanie (to w związku z kosztami wniesienia paneli). Po konsultacji z majstrem w sprawie nowej wylewki, okazało się, że kolejny termin montażu jest możliwy dopiero za 2 tygodnie - !5 sierpnia w sobotę. Nie uwierzyliśmy w prawdziwość tej informacji, gdyż dzień ten jest świętem. Gdy chcieliśmy zrezygnować z montażu podłóg przez ekipę „Panel- Polu” i zlecić to naszemu majstrowi, okazało się, że nie możemy liczyć na zwrot pieniędzy za montaż, ponieważ był „gratis” – a odpowiadała jego kosztom wyższa cena paneli.
    Koniec końców, panele ekipa ze sklepu zamontowała w 2 mniejszych pokojach, a my ponieśliśmy koszt położenia paneli w salonie przez naszą ekipę, gdyż obawialiśmy się zlecenia dalszej usługi „Panel Polowi” i związanych z tym opóźnień w remoncie.

  11. #1131
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zbigniew100
    Poprostu będzie to trochę więcej roboty.

    Nie ze mną te numery Bruner.

    Proszę o pomoc czy;

    Pan madd to P. Madeja wylewki, sso , ściany itd. - tel. 606 838 128 ?

    Dzieki
    Ja już nie wiem, czy znalazłeś sposób na nabijanie sobie licznika?
    Weźże najpierw zorientuj się jak działa forum, kto jest kto a potem wyskakuj z "udogodnieniami".
    Madd to nasza forumka i zbudowała przepiękny dom.
    Może zajrzysz do jej Dziennika?

  12. #1132

    Domyślnie

    Dzięki za przestrogę. NIGDY nie skorzystam z ich usług.

  13. #1133
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar janusz.dabro
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    67
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie Kostka brukowa - czarna lista

    Zdecydowanie nie polecam firmy Tad-Bruk z okolic Bochni.
    Bardzo nie terminowi, 1000000 powodów, że czegoś nie mogli zrobić. Prace zaplanowane na 3 dni ciągną się drugi tydzień. Nie odbieranie telefonów itd.

  14. #1134

    Domyślnie

    Dopiero zaczynam budowę (a na forum mnie chwilę nie było), ale w miarę postępu prac budowlanych będę wpisywał

    Biała Lista

    Geodeta - Przemysław Damaszka - słowny, punktualny i przystęny cenowo


    ? lista
    Koparkowy - Pan Bednarczyk - kopiemy jutro więc się wypowiem niedługo, jak go majster oceni.

  15. #1135
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M
    Hejka
    Tarnow to tez malopolska , czy tylko domy budowane sa w Krakowie i okolicach ? . Moze ktos buduje ( budowal ) swoj dom w Tarnowie i moze polecic ekipe z tego rejonu !!!
    Dzieki
    Ponawiam pytanie czy z okolic Tarnowa ....... nikogo nie polecacie ?

  16. #1136

    Domyślnie

    Cytat Napisał _ali_
    Dopiero zaczynam budowę (a na forum mnie chwilę nie było), ale w miarę postępu prac budowlanych będę wpisywał

    Biała Lista

    Geodeta - Przemysław Damaszka - słowny, punktualny i przystęny cenowo


    ? lista
    Koparkowy - Pan Bednarczyk - kopiemy jutro więc się wypowiem niedługo, jak go majster oceni.
    Pan Bednarczyk wg nas super, na trzech naszych koparkowych on jest bezkonkurencyjny, solidny, uczciwy i nie tylko kopie, ale i myśli.

  17. #1137

    Domyślnie

    Widzę, ze analiza mojego wspisu sie rozrosła.. Nie jestem zwolennikiem rzucania bluzgów na ludzi nawet jak mam swoje zastrzerzenia. A fakt że napisałam że podchodzę z dystansem do tej listy nie jest chyba żadnym faux pas..

    Mam nadzieję, że w przyszłości lepiej trafię i będę równie zadowolona jak niektórzy z was. Jak narazie mogę w stu procentach polecić ekipę budowlaną jaką mam są genialni !!

  18. #1138
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał anetik
    Dochodzę do wniosku że porządne firmy sie tu nie reklamują!!! Ludzie uważajcie bo zdecydowana większość chyba się sama poleca.
    Anetik, masz rację ale może nie co do większości. W większości są tu polecane dobre i sprawdzone firmy.

    Nie mamy zaufania do wpisów, których autorzy debiutują na forum i od razu reklamują jakąś firmę. Zwykle są to sami wykonawcy.

  19. #1139

    Domyślnie Re: Solmat

    Cytat Napisał Piotr_M
    Witam,
    mam prośbę o opinie na temat firmy Solmat Hanusiak (Kraków, ul.Dekerta 45), a dokładnie w zakresie wykonywania ocieplenia i elewacji budynku. Zastanawiam się nad ich ofertą ale nie mam możliwości upewnienia się co do jakości.
    Informacja może być na priva.

    Dzięki

    Piotr

    Ponawiam prośbę
    Pozdrowienia dla wszystkich zmęczonych

  20. #1140
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie Re: Solmat

    Cytat Napisał Piotr_M
    Cytat Napisał Piotr_M
    Witam,
    mam prośbę o opinie na temat firmy Solmat Hanusiak (Kraków, ul.Dekerta 45), a dokładnie w zakresie wykonywania ocieplenia i elewacji budynku. Zastanawiam się nad ich ofertą ale nie mam możliwości upewnienia się co do jakości.
    Informacja może być na priva.

    Dzięki

    Piotr

    Ponawiam prośbę
    Nasze kontakty z panem Hanusiakiem ograniczają się jedynie do zakupu materiałów budowlanych. Ceny negocjowalne i przyzwoite, dostawy bardzo terminowe. Co do wykonywania ocieplen niestety nie moge pomoc.

Strona 57 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony