dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 60 z 214
Pokaż wyniki od 1.181 do 1.200 z 4265
  1. #1181
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie Re: Biała lista - elektryka i pozwolenia na budowę

    Cytat Napisał oola
    czasem za bardzo sie czepiacie, a moze to jednak nie jest reklama.
    Może tym razem nie jest, ale to tak trudno wyczuć

    Cytat Napisał Edyta M
    To nie wiesz , ze SLONECZKO pilnuje tutaj porzadku ???......
    Nie, noo czasem tylko pomagam, a czasem mam pomocników
    I dobrze

  2. #1182
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie Re: dach

    Cytat Napisał corn3536
    Do dachu polecam Pana Wacława Wiśniewskiego!
    Solidny, rzeczowy, bardzo sprawna duuuża ekipa no i przede wszystkim TANI!
    dach 218m.kw. zrobiony w niecały tydzień (trochę padało), więżba stała w 1 dzień!
    tel. 662-241-168, firma nazywa się "Dachwex".
    Jutro dzwonie do Pana Waclawa ......

  3. #1183
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał langerob25
    Dzwoniłem do ich obu,ale niestety nie mają już wolnych terminów,lub są bardzo odległe.
    Sprawdze jak czy terminy sa tylko odlegle , czy odlegle odlegle , czy moze odlegle , odlegle , odlegle

  4. #1184
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Wesoły

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    6

    Domyślnie Re: Biała lista - elektryka i pozwolenia na budowę

    Chciałbym się raz jeszcze przypomnieć z prośbą o namiary na projektantów / wykonawców ogrodów w okolicach Krakowa i Wieliczki.
    Po moim pytaniu poszło trochę uwag niekoniecznie dotyczących tematu więc chciałbym znów wypłynąć na wierzch.
    Znalazłem na forum zakładkę poświęconą ogrodom, ale pomimo godzinnych poszukiwań nie znalazłem tam nic ciekawego, ani też odpowiedzi na zamieszczony post, a tu jakby trochę więcej osób z okolic Krakowa zagląda więc jeśli to możliwe to raz jeszcze prosiłbym o opinie co do wykonawców ogrodu.
    Sprawdziłem kilka adresów z sieci, ale stawki to mają co najmniej porażające, a z realizacji to chcą pokazać głównie swój lub teściów ogród, a mnie bardziej interesuje na co może liczyć Klient.
    Z góry dziękuję
    Umiesz liczyć? Licz na siebie.

  5. #1185
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Wesoły, od nich dostałam ofertę: http://twojogrodmarzen.pl/kontakt.htm , ale przełożyłam sprawę na przyszły sezon.

    Tak wygląda:

    Witam!
    Ceny kształtują się następująco:
    do powierzchni 10 arów cena wynosi 1 zł/m2
    powierzchnia powyżej 10 arów - cena wynosi 0,9zł/m2
    powierzchnia powyżej 15 arów - cena wynosi 0,8zł/m2

    Powyższe ceny dotyczą wersji podstawowej projektu, która zawiera:

    1) Rzut /projekt ogrodu/
    2) Aksonometria
    3) Tabelaryczny spis projektowanych gatunków i odmian /polski i łacina/
    W projekcie proponuję także bieg ścieżek.
    Detale (np rabaty czy inne mniejsze nasadzenia) przedstawione są w innej
    skali tak, by całość była czytelna.
    Wersja rozszerzona zawiera wszystkie powyższe punkty oraz dodatkowo spacer
    po ogrodzie 3D (dzień i noc) zawierający propozycję oświetlenia. Ponadto
    zawiera także zdjęcia roślin, opis pielęgnacji i ich charakterystykę.
    Cena wersji rozszerzonej zależy od powierzchni ogrodu, ale dla przykładu
    projekt w wersji rozszerzonej dla ogrodu 12-arowego wynosiłby w
    przybliżeniu 1100zł(standard)+400zł=1500zł

    Cały przebieg powstawania projektu wygląda następująco:
    1) Wizyta w terenie, rozmowa z Klientem oraz pobranie zaliczki w wysokości
    30% wartości (jeżeli jest to projekt on-line będzie to
    tylko rozmowa/kilka rozmów/)
    2) Sporządzenie szkicu koncepcyjnego na podstawie uzyskanych od Klienta
    informacji (jeszcze bez nanoszenia gatunków - chodzi tu o ogólny układ i
    charakter ogrodu)
    3) Komentarze Klienta odnośnie wstępnego szkicu (zastrzegam sobie prawo do
    2 iteracji (tzn. 2-ch - 3-ch poprawek - zazwyczaj tyle wystarczy, ale
    będzie oczywiście tyle, aby Państwo byli zadowoleni
    4) Sporządzenie ostatecznej wersji projektu
    5) Odbiór projektu

    Ceny, które podałam są orientacyjne, nie ukrywam, że najlepiej byłoby
    umówić się na działce i spokojnie porozmawiać.


    Skoro już przeszukałeś sieć, będziesz wiedział, czy te ceny są do przyjęcia

  6. #1186
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wesoły
    Chciałbym się raz jeszcze przypomnieć z prośbą o namiary na projektantów / wykonawców ogrodów w okolicach Krakowa i Wieliczki.
    Po moim pytaniu poszło trochę uwag niekoniecznie dotyczących tematu więc chciałbym znów wypłynąć na wierzch.
    Znalazłem na forum zakładkę poświęconą ogrodom, ale pomimo godzinnych poszukiwań nie znalazłem tam nic ciekawego, ani też odpowiedzi na zamieszczony post, a tu jakby trochę więcej osób z okolic Krakowa zagląda więc jeśli to możliwe to raz jeszcze prosiłbym o opinie co do wykonawców ogrodu.
    Sprawdziłem kilka adresów z sieci, ale stawki to mają co najmniej porażające, a z realizacji to chcą pokazać głównie swój lub teściów ogród, a mnie bardziej interesuje na co może liczyć Klient.
    Z góry dziękuję
    napisałam na priv

  7. #1187
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Wesoły

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    6

    Domyślnie Informacje

    Miałem rację pisząc że to bardzo przydatne forum )
    Dziękuję bardzo zwłaszcza Tobie Słoneczko.
    Mam jeszcze kontakty na prv więc na pewno coś z tego wybiorę.
    Pozdrawiam
    Umiesz liczyć? Licz na siebie.

  8. #1188

    Domyślnie

    Witam może znacie i macie namiary na dobrych hydraulików
    Pozdro... kielo

  9. #1189

    Domyślnie :)

    bardzo dobry hydraulik to p. Bogusław Kolarski mieszka w Giebułtowie a działa pewnie w całym Krakowie i okolicach nr tel: 691992121.

  10. #1190
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Biała lista hydraulików;
    http://forum.muratordom.pl/post3539687.htm#3539687
    Powodzenia

  11. #1191

    Domyślnie

    Wielkie Dzięki Zbigniew 100
    Pozdro... kielo

  12. #1192

    Domyślnie Biuro projektowe

    Hej, potrzebuję jakiegoś biura które uzgodni mi projekt w architekturze. Macie kogoś "szybkiego" i niedrogiego? (pompa ciepła)
    pozdrawiam

  13. #1193
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    cdariusz

    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    1

    Domyślnie

    przyglądam sie opiniom jakie piszecie pod adresem panelpolu i wyciągam wnioski że wasze opinie są chyba pod ich adresem nie słuszne.korzystałem z ich usług ale naprawdę nie miałem żadnych z nimi problemów.miałem zastrzeżenia do umowy jaką u nich podpisywałem ale na tym polega podpisanie umowy że dwie strony ją podpisują albo akceptują albo nie. zawarłem z nimi umowę na wykonanie konkretnych robót ustaliliśmy końcową kwotę zapłaciłem a oni sumiennie się z niej wywiązali.nie wiem o co wam chodzi z jakimiś zwrotami bo jeżeli ustala się że wykonana praca będzie tyle kosztować to czy oni zużyją dwa razy więcej materiału czy mniej to jest chyba ich sprawa. ja też korzystałem z ich transportu ale na umowie jaką podpisałem wyraźnie było zaznaczone że transport nie obejmuje wyładunku też korzystałem z transportu ze sklepu agd i dokładnie takie same procedury.jestem z zawodu prawnikiem i tak naprawdę nie piszcie i nie domagajcie się od firm zwrotów bo czegoś takiego niema.jest to dobra wola sklepu.mało tego firma może pobrać koszty manipulacyjne związane ze zwrotem danego produktu.W zeszłym roku zamawiałem drzwi ale w innej firmie . czekałem na nie prawie osiem tygodni i na dodatek pomyliłem się w przypadku dwóch ościeżnic z wymiarami .wydawało mi się że nie jest to problem dla firmy bo sprzedadzą je komuś innemu a mnie sprowadzą prawidłowe.tak sprowadzili mi poprawne ale czekałem na nie już prawie trzy miesiące a na dodatek musiałem za nie jednak zapłacić a złe futryny mogłem u nich zostawić w komis.. Nie dziwię się więc że firmy żądają 100 procentowej przedpłaty bo jak by takich przypadków jak mój było więcej to chyba ich magazyny pękały by w szwach z towarem komisowym.Na koniec zanim kogoś opiszecie to zastanówcie się czy aby czasem nie robicie darmowej reklamy.Pisząc opinie tak naprawdę piszcie słuszne uwagi a nie obelgi które mogą doprowadzić do procesu jaki wytoczy wam firma.

  14. #1194
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Zastanawiam się skąd w tym wątku tyle osób z cyfrą w miejscu liczby postów na koncie ...
    A może jakieś zdjątka ? Bo dzienników nie macie ..
    NIe wątpię w dobre intencje, ale pierwszy raz widzę taki wątek
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  15. #1195

    Domyślnie Re: Biuro projektowe

    Cytat Napisał morrodiel
    Hej, potrzebuję jakiegoś biura które uzgodni mi projekt w architekturze. Macie kogoś "szybkiego" i niedrogiego? (pompa ciepła)
    pozdrawiam
    Sprawdź może podejmie się Rafał 603708538 prowadzi biuro Graf2

  16. #1196

    Domyślnie

    Konkurencja czuwa

  17. #1197
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał cdariusz
    przyglądam sie opiniom jakie piszecie pod adresem panelpolu i wyciągam wnioski że wasze opinie są chyba pod ich adresem nie słuszne.korzystałem z ich usług ale naprawdę nie miałem żadnych z nimi problemów.miałem zastrzeżenia do umowy jaką u nich podpisywałem ale na tym polega podpisanie umowy że dwie strony ją podpisują albo akceptują albo nie. zawarłem z nimi umowę na wykonanie konkretnych robót ustaliliśmy końcową kwotę zapłaciłem a oni sumiennie się z niej wywiązali.nie wiem o co wam chodzi z jakimiś zwrotami bo jeżeli ustala się że wykonana praca będzie tyle kosztować to czy oni zużyją dwa razy więcej materiału czy mniej to jest chyba ich sprawa. ja też korzystałem z ich transportu ale na umowie jaką podpisałem wyraźnie było zaznaczone że transport nie obejmuje wyładunku też korzystałem z transportu ze sklepu agd i dokładnie takie same procedury.jestem z zawodu prawnikiem i tak naprawdę nie piszcie i nie domagajcie się od firm zwrotów bo czegoś takiego niema.jest to dobra wola sklepu.mało tego firma może pobrać koszty manipulacyjne związane ze zwrotem danego produktu.W zeszłym roku zamawiałem drzwi ale w innej firmie . czekałem na nie prawie osiem tygodni i na dodatek pomyliłem się w przypadku dwóch ościeżnic z wymiarami .wydawało mi się że nie jest to problem dla firmy bo sprzedadzą je komuś innemu a mnie sprowadzą prawidłowe.tak sprowadzili mi poprawne ale czekałem na nie już prawie trzy miesiące a na dodatek musiałem za nie jednak zapłacić a złe futryny mogłem u nich zostawić w komis.. Nie dziwię się więc że firmy żądają 100 procentowej przedpłaty bo jak by takich przypadków jak mój było więcej to chyba ich magazyny pękały by w szwach z towarem komisowym.Na koniec zanim kogoś opiszecie to zastanówcie się czy aby czasem nie robicie darmowej reklamy.Pisząc opinie tak naprawdę piszcie słuszne uwagi a nie obelgi które mogą doprowadzić do procesu jaki wytoczy wam firma.
    Może to nie te Panel Pol

  18. #1198
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie Re: dach

    Cytat Napisał corn3536
    Do dachu polecam Pana Wacława Wiśniewskiego!
    Solidny, rzeczowy, bardzo sprawna duuuża ekipa no i przede wszystkim TANI!
    dach 218m.kw. zrobiony w niecały tydzień (trochę padało), więżba stała w 1 dzień!
    tel. 662-241-168, firma nazywa się "Dachwex".
    hej
    Chyba troche przesadziles z tym tanio !!!!!
    Moze napiszesz ile zaplaciles za metr kw. dachu i co zawierala usluga

  19. #1199

    Domyślnie

    Witam, przeglądałam już parę stron tematu, jednak nie znalazłam żadnego fachowca od układania paneli. Może ktoś z Was mógłby mi polecić dobrego, rzetelnego fachowca, po przystępnej cenie? (okolice Krakowa)

  20. #1200
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rrober1975
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    pn strona KRK
    Posty
    156

    Domyślnie

    Cytat Napisał DoniaSuzzi
    Witam, przeglądałam już parę stron tematu, jednak nie znalazłam żadnego fachowca od układania paneli. Może ktoś z Was mógłby mi polecić dobrego, rzetelnego fachowca, po przystępnej cenie? (okolice Krakowa)
    Ktoś już tu parę stron wcześniej polecał sklep z panelami i samo układanie.Sklep mieści się na Węgrzcach (blisko Bibic)-droga na Warszawę po prawej stronie.Nie pamiętam dokładnie w którym miejscu ,ale na pewno przed Michałowicami .Jak będziesz jechać w stronę W-wy to go zobaczysz.Jest przy samej drodze.

Strona 60 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony