dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 68 z 214
Pokaż wyniki od 1.341 do 1.360 z 4265
  1. #1341
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie Re: Biała Lista

    Cytat Napisał jacenty74
    Biała Lista:
    - instalacje wod-kan-gaz-centralne ogrzewanie: 516 167 791
    - instalacje elektryczne: 691 702 689
    - oczyszczalnie ścieków: 500 691 159
    Jakie to rejony ?

  2. #1342

    Domyślnie polecany skład

    Potwierdzam - biała lista
    skład budowlany Kowalczyk Siercza- bardzo kompetentni i żadnych problemów, zamawam przez telefon ..płace przelewem , doradzą i dowiozą gratis, ceny O.K. i miła obsługa - polecam !
    koniec języka za przewodnika ..!

  3. #1343

    Domyślnie

    co prawda już kończymy budować ale z perspektywy czasu to chyba nawet lepiej oceniać wykonawców niż tak na gorąco... tak więc zdecydowanie biała lista Elektryk , Krzysiek generalnie okolice Wieliczki, słowny , terminowy, szybki i w temacie elektryki bez zarzutu, kładzie też alarmówkę i TV ale tutaj trzeba by mu podpowiedzieć parę rozwiązań tel. 600803845 , centralne, woda , kanalizacja itp , Mariusz 605418999, tynki cementowo -wapienne ( sami mieszają zaprawę, bez listew prowadzących , zagładzone tak że tylko malować ) Wiesiek 691721694 tyle że robią w okolicach Gdów , Wieliczka , nie bardzo chcą jeździć gdzieś dalej , ta sama ekipa robiła mi wylewki ( sami mieszają, wszystko ręcznie ) i montowali mi kamienne parapety wewnętrzne, jedyna wada to taka że jest palący i to dużo, po robocie trzeba mocno wietrzyć... albo zakazać palenia, ale z majstrami lepiej nie wojować , ocieplenie poddasza i gipsy ( przy okazji również przeróbka konstrukcji dachowej po paprokach z Rajbrotu co mi dach robili ) Krzysiek tel. 887924165, konstrukcja pod gipsy podwójna , podobno mniej "pękająca", sie zobaczy jak będziemy mieszkać, na razie prawie rok i nic sie nie dzieje, ale ponoć wychodzi dopiero jak się grzeje konkretnie i mieszka , to tyle na razie, dzisiaj skończyli panele , z roboty jestem zadowolony, nawet bardzo ale pochwalę dopiero jak się rozliczę, pozdrawiam Paweł

  4. #1344
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar tertium
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    15
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie Budowa - SSO

    Pogubiłam się. Napisałam zapytanie, które chyba wylądowało "nie w tej bajce". Dlatego jeszcze raz proszę o pomoc w znalezieniu rzetelnego i niedrogiego wykonawcy stanu surowego. Miejsce budowy gmina Kłaj.

  5. #1345
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie Re: Budowa - SSO

    Cytat Napisał tertium
    Pogubiłam się. Napisałam zapytanie, które chyba wylądowało "nie w tej bajce". Dlatego jeszcze raz proszę o pomoc w znalezieniu rzetelnego i niedrogiego wykonawcy stanu surowego. Miejsce budowy gmina Kłaj.
    Proszę namiarów poszukać w "moim podpisie "

  6. #1346
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Wujor
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    CKMK->Myślenice
    Posty
    485

    Domyślnie

    Kolejny kandytat z mojej strony na Białą listę - to Elektryk , p.Tomasz Pilch tel: 0506878386, wykonana została instalacja elektryczna w peszlu, alarmowa oraz telewizyjna. Terminowo i na medal Działa w Myślenicach i okolicy ale pewnie i gdzieś dalej również by podjechał. Więcej info na priv.

  7. #1347

    Domyślnie

    Małe streszczenie Białej Listy : P. Zbyszek Śmietana - stan surowy i nie tylko,
    u mnie to pierwsze - człowiek słowny ,terminowy i zorganizowany.
    tel. 600-322-566

    Następnie dwóch weteranów białych list :
    Elektryk- Leszek Celer- nic dodać nic ująć, robił wszystko (co związane z prądem i innymi sieciami niskopradowymi) począwszy od przyłącza aż do żarówki -
    dokładnie, starannie i terminowo. tel. 603-188-958

    Wylewki - wykonane przez brygade p.Marka (naprawdę dobrą brygade)
    tel. 501-651-600

    Na koniec muszę wspomnieć o P.Gajda od piorunochronów ocena +5
    tel.602-758-760

  8. #1348
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar les111
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    254
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    21

    Domyślnie

    Witam szanowne grono mam pytanie odnośnie studni głębinowej,czy ktoś miał do czynienia z firmą HYDROEL siedziba Zagórzany ? z góry dzięki

  9. #1349

    Domyślnie

    Ja robiłem studnię z tą firma, dyrektorem i chyba jednym z włascicieli jes Pan Dyda. Wywiercili mi studnię 30 m na Podhalu koło Nowego Targu w 2002 r. Poszło sprawnie płaciłem 300 zł za metr, dość trudne warunki bo kamień. Gwarantowali wodę, jakby nie było to miałem zapłacic tylko za paliwo do takiej maszyny wiercacej. Pozałatwiali wszystkie formalnosci. Jestem bardzo zadowolony. Z tego co wiem to tu na Podhalu wywiercili sporo tych studni.

  10. #1350

    Domyślnie Re: składy

    Cytat Napisał kozien
    może ktoś napisze coś odnośnie składów budowlanych w Michałowicach? Może jest jakiś w którym warto a może jest taki od którego należy się trzymać z daleka?
    Mam mieszane uczucia odnośnie składu Harp Dachy w Zielonkach koło Michałowic (wprawdzie w nazwie jest "dachy" ale to skład ogólnobudowlany). Wprawdzie ceny mieli niezłe (braliśmy od nich prawie cały materiał na stan surowy), można było zamawiać przez telefon, brać na "kredyt" i płacić zbiorczą fakturę jak się uzbierała konkretna kwota, ale z drugiej strony okropny bajzel, trzeba było ciągle dzwonić i przypominać o terminach dostawy, upominać się o w miarę szybki transport, itp.

  11. #1351

    Domyślnie Firma Graffiti z Węgrzec k. Krakowa - okna

    Firma Graffiti z Węgrzec k. Krakowa to firma, która sprzedaje i montuje okna. Chcemy z nimi podpisać umowę na dostawę i montaż okien OknoPlus. Czy możecie ich polecić, ew. odradzić? Chodzi mi o montaż. Ew. czy jest ktoś inny w Krakowie kogo polecacie jako handlowca i montażystę? Dziękuję!

  12. #1352
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Polecałam tu już kilka razy firmę, w której kupowaliśmy okna (z montażem):
    http://www.oknoplan.pl/ .

    Warto i u nich poprosić o wycenę

  13. #1353

    Domyślnie Re: składy

    Cytat Napisał upiechowska
    Cytat Napisał kozien
    może ktoś napisze coś odnośnie składów budowlanych w Michałowicach? Może jest jakiś w którym warto a może jest taki od którego należy się trzymać z daleka?
    Mam mieszane uczucia odnośnie składu Harp Dachy w Zielonkach koło Michałowic (wprawdzie w nazwie jest "dachy" ale to skład ogólnobudowlany). Wprawdzie ceny mieli niezłe (braliśmy od nich prawie cały materiał na stan surowy), można było zamawiać przez telefon, brać na "kredyt" i płacić zbiorczą fakturę jak się uzbierała konkretna kwota, ale z drugiej strony okropny bajzel, trzeba było ciągle dzwonić i przypominać o terminach dostawy, upominać się o w miarę szybki transport, itp.
    ja sporo kupowałem w Luskarze; troche w budmecie ( bez kłopotu dowozili) raz w Harpie( no zgadzam się za bałagan) ..ale fakt potrzebowałem i miałem.
    ALe przez przypadek trafiłem do Pielgrzymowic firma Marion... fakt że specjalizują się w ociepleniach ( najlepsze ceny jakie widzialem ) ale co potrzeba to załatwią.Zresztą firma rodzinna i na swoim terenie maja skłąd.. więc nie maja takich kosztów jak pozostali
    popieram ZBYCHA!!

  14. #1354
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rrober1975
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    pn strona KRK
    Posty
    156

    Domyślnie Re: składy

    Mam mieszane uczucia odnośnie składu Harp Dachy w Zielonkach koło Michałowic (wprawdzie w nazwie jest "dachy" ale to skład ogólnobudowlany). Wprawdzie ceny mieli niezłe (braliśmy od nich prawie cały materiał na stan surowy), można było zamawiać przez telefon, brać na "kredyt" i płacić zbiorczą fakturę jak się uzbierała konkretna kwota, ale z drugiej strony okropny bajzel, trzeba było ciągle dzwonić i przypominać o terminach dostawy, upominać się o w miarę szybki transport, itp.[/quote]

    Ten skład znajduje się na Węgrzcach.Zakupiłem u nich dach i jestem zadowolony.Wszystko na czas i bezproblemowo...tylko....: muszę powiedzieć wprost ze wszystkie rzeczy załatwiałem tam z P. Faracikiem .Jest to jedyna sensowna osoba tam pracująca.Pozostałych lepiej omijać szerokim łukiem.Dla zainteresownych numer na komórę mogę podesłac na priv

  15. #1355
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rrober1975
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    pn strona KRK
    Posty
    156

    Domyślnie Re: Firma Graffiti z Węgrzec k. Krakowa - okna

    Cytat Napisał upiechowska
    Firma Graffiti z Węgrzec k. Krakowa to firma, która sprzedaje i montuje okna. Chcemy z nimi podpisać umowę na dostawę i montaż okien OknoPlus. Czy możecie ich polecić, ew. odradzić? Chodzi mi o montaż. Ew. czy jest ktoś inny w Krakowie kogo polecacie jako handlowca i montażystę? Dziękuję!
    Czyżby budowa w Węgrzcach albo Bibicach ? -jeżeli tak to sąsiadami będziemy.Jeżeli chodzi o okna to polecam AKORD z Wielickiej. Gosc podjedzie ,doradzi....profesjonalizm

  16. #1356
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Vafel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    1.923
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie

    Polecam tynkarzy z firmy Mastersystem (http://www.mastersystem.pl/). U mnie robili tynki gipsowe - miło, szybko, sprawnie i profesjonalnie. Były drobne niedociągnięcia, ale to na prawdę drobne.

    Oprócz tego mam też do polecenia projektanta przyłączy wod-kan, ale namiary tylko na priv, bo nie wiem czy by sobie życzył, żeby upubliczniać jego dane.

  17. #1357
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar les111
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    254
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    21

    Domyślnie

    Dzięki Jorg

  18. #1358

    Domyślnie Re: Firma Graffiti z Węgrzec k. Krakowa - okna

    Cytat Napisał rrober1975
    Cytat Napisał upiechowska
    Firma Graffiti z Węgrzec k. Krakowa to firma, która sprzedaje i montuje okna. Chcemy z nimi podpisać umowę na dostawę i montaż okien OknoPlus. Czy możecie ich polecić, ew. odradzić? Chodzi mi o montaż. Ew. czy jest ktoś inny w Krakowie kogo polecacie jako handlowca i montażystę? Dziękuję!
    Czyżby budowa w Węgrzcach albo Bibicach ? -jeżeli tak to sąsiadami będziemy.Jeżeli chodzi o okna to polecam AKORD z Wielickiej. Gosc podjedzie ,doradzi....profesjonalizm
    Konkretnie to Bosutów/Boleń. A Wy?
    Dzięki za namiar, zadzwonię tam.

  19. #1359
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie Re: Firma Graffiti z Węgrzec k. Krakowa - okna

    Cytat Napisał upiechowska
    Konkretnie to Bosutów/Boleń. A Wy?
    Dzięki za namiar, zadzwonię tam.
    Oo, kolejna sąsiadka (Dziekanowice)

  20. #1360
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rrober1975
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    pn strona KRK
    Posty
    156

    Domyślnie Re: Firma Graffiti z Węgrzec k. Krakowa - okna

    Cytat Napisał upiechowska
    Cytat Napisał rrober1975
    Cytat Napisał upiechowska
    Firma Graffiti z Węgrzec k. Krakowa to firma, która sprzedaje i montuje okna. Chcemy z nimi podpisać umowę na dostawę i montaż okien OknoPlus. Czy możecie ich polecić, ew. odradzić? Chodzi mi o montaż. Ew. czy jest ktoś inny w Krakowie kogo polecacie jako handlowca i montażystę? Dziękuję!
    Czyżby budowa w Węgrzcach albo Bibicach ? -jeżeli tak to sąsiadami będziemy.Jeżeli chodzi o okna to polecam AKORD z Wielickiej. Gosc podjedzie ,doradzi....profesjonalizm
    Konkretnie to Bosutów/Boleń. A Wy?
    Dzięki za namiar, zadzwonię tam.

    Hmmm...wyjdę na balkon od strony Pn i będę mógł Ci pomachać,a do Słoneczka to będę musiał zrobić zwrot w prawo żeby pomachać . Pozdrawiam z Węgrzc

Strona 68 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony