dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 86 z 214
Pokaż wyniki od 1.701 do 1.720 z 4265
  1. #1701
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Napisał langerob25 Zobacz post
    No to widziałem fotkę Twoich schodków w takim razie.Ekipa wracając od Ciebie wpadła do mnie na obgadanie tematu.Cieszę się,że jesteś zadowolona.Po tylu pozytywnych opiniach wierzę,że u mnie też będzie ekstra
    Na pewno. Trzymam kciuki!
    Home sweet home!

  2. #1702
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Gonzokrak
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Północ Krakowa
    Posty
    25

    Domyślnie Dachy

    Witam
    Biała lista:
    Grzegorz Piwowar tel.601 187 052
    Jest już na liście ale chciałem się podzielić uwagami po wykonaniu przez niego dachu. Ekipa bardzo sprawna robią szybko i dokładnie. Dopieszczone obróbki blacharskie, bardzo ładnie obrobiony komin łącznie z tym że sami zaproponowali że zaimpregnują cegłę klinkierową, membrana wpuszczona do rynny(żeby potencjalne skropliny nie wchodziły w więźbę tylko spływały na zewnątrz). Jeszcze raz godni polecenia.

  3. #1703
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar MayaCe
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    3

    Domyślnie Czarna lista wykonawców kominków kraków

    Chciałam ostrzec wszystkich przed wyborem kominków ze strony komineczek.pl Kominek jaki został nam zamontowany jest cały krzywy,piaskowce są krzywo docięte belka zamontowana nie równo.Facet obiecał szybę nie kopcąca za dopłatą,ale oczywiście jest inna.Montują je z tego co mają akurat pod ręką masakra.Szczerze to już kominki z marketów są dużo tańsze a lepiej wyglądają. Chcieliśmy żeby pan B. przyjechał i poprawił to co spartaczyli,najpierw obiecał że przyjadą a potem to już zero kontaktu.

  4. #1704
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar dopioni
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    106

    Domyślnie

    Witam!
    Czarna lista!
    Firma Contractors z Makowa Podhalańskiego. "Piękną" posadzkę betonową pokrytą żywicą, wykonaną przez pana Borowego można zobaczyć u mnie w galerii. U niego na stronie są płyty betonowe z mojego domu z podpisen "pasy znikną gdy płyty wyschną..." ... nie zniknęły. Dużo by pisać ... Lepiej zdala od takich "fachowców". Sparawa skończy się w sądzie...

  5. #1705
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    CZARNA LISTA - Wielokrotnie polecany na forum p. Marek od wylewek 501 651 600. Jego ekipa miała u nas robić papę termozgrzewalną pod wylewkami. P. Marek przysłał dwóch pięknie wytatuowanych dżentelmenów, którzy pracę zaczęli od dobrego piwka w pobliskim sklepie. Jak już popiwkowali to przystąpili do prac. Zaczęli od smarowania dysterbitem, którego stosowanie wewnątrz budynków jest - jak się okazało - zabronione! (co potwierdził zgorszony przedstawiciel producenta, kiedy zaczęliśmy wydzwaniać do niego w panice po tym, jak moja mama przeczytała na opakowaniu tegoż produktu, że to produkt to użytku jedynie na zewnątrz). Nie wspominam o smrodzie. Panowie zostali powstrzymani siłą od dalszego dysterbitowania i przystąpili do układania i zgrzewania papy (która już na następny dzień odkleiła się, no ale cóż....). Po uszkodzeniu otuliny rur hydraulicznych i niemalże samookaleczeniu się palnikiem zostali z hukiem wyrzuceni z budowy. Niestety zanim to nastąpiło zdążyli jeszcze wypalić kiepem dziurę w oknie. P. Marek przyjechał i bez słowa zabrał dysterbit, ekipę, i tyle go widzieliśmy. Ostrzegam wszystkich! Najgorsza ekipa z jaką w życiu miałam do czynienia!
    Ostatnio edytowane przez ulkap ; 28-06-2010 o 20:02
    Home sweet home!

  6. #1706
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał ulkap Zobacz post
    CZARNA LISTA. Marek 501 651 600
    A moze tak czym sie zajmuje? Wszystkich Markow na czarna liste mamy wpisac?

  7. #1707
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Wujor
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    CKMK->Myślenice
    Posty
    485

    Domyślnie

    Przecie napisała, że ten Marek to od wylewek jest.
    PV 4,65kW (Fronius Symo 4.5-S, 15szt. Boviet BVM6610M-310 310W)

  8. #1708
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wujor Zobacz post
    Przecie napisała, że ten Marek to od wylewek jest.
    Teraz napisala. I wszystko jasne.

  9. #1709
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    mp_krk

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    539
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    Wczorajsza rozmowa z gosciem...."oczywiscie wplacilem Wam czesc kasy w poniedzialek, do konca dnia bedziecie miec na koncie..."

    Rzecz jasna, koniec dnia sie skonczyl, mija kolejny dzien i oczywiscie co? Kasy nie ma!

    Sprawa juz zalozona w sadzie wiec tam sie spotkamy z szanownymi PANAMI z TTB....

    Czytalem wczoraj interesujacy temat o jednej firmie robiacej wylewki, nie ukrywam zachecajacy do zalatwienia sprawy tylko na drodze prawnej...

  10. #1710

    Domyślnie wykończenie poddasza

    prosze podpowiedzcie mi kogoś do ocieplenia i wykończenia poddasza płytami GK
    umówiona ekipa mi sie wycofała - albo cos ściemnia
    polecani z forum - jakoś ciężko sie z nimi skontaktowac lub terminy odległę - ale to bardzo
    wybudować syna, posadzić dom, spłodzić drzewo .....
    czy jakoś tak .............

  11. #1711

    Domyślnie

    przy okazji jak juz tu jestem
    przestrzegam przed włascicielem i firmą:
    AS- BUD Sebastian Adamczyk Kazimierza Wielka (maja tez oddzial w Proszowicach )
    wybudować syna, posadzić dom, spłodzić drzewo .....
    czy jakoś tak .............

  12. #1712

    Domyślnie

    przy okazji jak juz tu jestem
    przestrzegam przed włascicielem i firmą:
    AS- BUD Sebastian Adamczyk Kazimierza Wielka (maja tez oddzial w Proszowicach )
    kupiłem u nich okna Oknoplastu - montaz był komus zlecony - powiedzmy ze wszytko OK - sprzedawca dał radę nie mozna miec do niego zadnych pretensji
    wiec doszło tez do zamówienia bramy garazowej -segmentowa 4,5 metra - wybrano Wiśniowskiego -
    efekt - na montaż przyjechała ekipa która przerósł temat bardzo,brama montaowana cały dzień plus 2 dni na regulacje i poprawki
    własciciel firmy nie widzi zadnych niedociągnieć, mimo ze błedy i niedociągnięcia można pokazywac palcami w kazdym miejscu, wszystkie panele bramy porysowane poobijane, pety po papierosach zostawione wewnątzr domu .... itd itp
    sparawa oparła sie o Firmę Wiśniowski - jak narazie producent tez ma wszytko w d...., producent bramę sprzedał, montaz - nie problem producenta
    wszystkie znaki świadczą ze sprawa trafi do sądu - 5000 zł drogą nie chodzi
    wybudować syna, posadzić dom, spłodzić drzewo .....
    czy jakoś tak .............

  13. #1713
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Vafel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    1.923
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie

    Ja mogę polecić firmę Konstruktor z Krakowa (ul. Pana Tadeusza) - kupowałem u nich tynk zewnętrzny Caparol. Bardzo fajne podejście do klienta (pan Bogusław jest niezastąpiony i dobre ceny. Biała lista.

  14. #1714

    Domyślnie

    Cytat Napisał ngel Zobacz post
    Czy miał ktoś doświadczenie z firmą Gurbl Budownictwo Państwa Lenartowiczów (Węgrzce Wielkie k. Niepołomic)? Będę wdzięczny za wszelkie informacje.
    Ja miałem i przestrzegam! Niesolidni, nieterminowi i naciagacze. Stały nich numer to kosztorys powykonawczy i naciaganie na materiale!

  15. #1715

    Domyślnie

    Też mamy przykre wspomnienia jeśli chodzi o firmę tech trans bud. Obiecano nam towar po bardzo atrakcyjnych cenach. Tajemniczy Pan Grzegorz wziął kasę a towaru nie ma. Jeśli chodzi o usługi budowlane to też katastrofa. Zrobili nam ogrodzenie ,ale nie nadaje się do niczego tylko do rozebrania. Partaczą robotę. Nie polecam tej firmy i ostrzegam to oszuści i złodzieje!!!!!!!

  16. #1716
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    mp_krk

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    539
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    Oj, widzę że się robi ciekawiej.... Polecam Wam załatwienie sprawy tylko w jeden sposób: droga sądowa, dyskuja z nimi nie ma najmniejszego sensu....bo chcą oddać, tylko nie mają czasu się spotkać i zrobią przelew...i tak w kółko od maja

    Mam nadzieję że będą mieli satysfakcję z ciągania ich po sądach, w końcu sami sobie na to zasłużyli!

    Oczywiście nie zdziw się jak dostaniesz od nich telefon, że poczuli się urażeni tym postem, że to nie prawda i oni są uczciwi, ale konto im zablokowali ZA NIEZAPLACONE MANDATY etc. Mi np. powiedział że zrobił przelew i liczy na to że przed oddaniem ostatniej części kasy zlikwiduję temat, posty etc....ale że dobrze wiedziałem że kasy nie będzie (oczywiscie nawet tej 1ej części) to temat wisi dalej i nie mam zamiaru się gryźć w język...

    A swoją drogą potrafi być tak bezczelny i mówić że to my jeszcze jesteśmy mu winni kasę i liczy na to że po jego rozliczeniu my zrobimy to samo;p
    oj biedaczek, myślenie widać boli...

    P.S. podaj mi na PW jakis nr tel to sie skontaktuje...
    Ostatnio edytowane przez mp_krk ; 06-07-2010 o 18:11

  17. #1717
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Z przyjemnoscia moge polecic mojego pana slusarza, ktory robil mi drabinki stalowe na antresole (do obejrzenia w dzienniku) - tanio, szybko i sprawnie. Do tego wyjatkowo grzecznie i sympatycznie oraz z inicjatywa wlasna dla niezdecydowanych. Tel. 660 031 477. Pan Krzysztof. Robi tylko prywatnie.

  18. #1718
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Polecam polecanego już na Forum p. Jacka Białko z firmy Kaf-elek. Właśnie skończył u nas kominek z ciepłą szamotową obudową (zostało jeszcze rozprowadzenie gorącego powietrza ale to później). Wszystko terminowo (p. Jacek wręcz zmieniał terminy aby dostosować się pod nas, bo mieliśmy opóźnienie z wylewkami), zgodnie w umową, profesjonalnie. Na koniec dokładnie po sobie posprzątał. Wszystkie prace typu cięcie dokonywane na polu. Kominek ładnie pali (aczkolwiek prawdziwy test dopiero w sezonie grzewczym) i wygląda rewelacyjnie z zewnątrz. Fachowa, estetyczna praca i miła współpraca. Polecam!
    Home sweet home!

  19. #1719

    Domyślnie

    Witam wszystkich, od jakiegoś czasu śledzimy forum z mężem. Chcemy montować okna w warstwie ocieplenia, stąd moje pytanie - czy może ktoś polecić firmę montującą okna w warstwie ocieplenia, która wie jak to zrobić bo wiemy, że jest sporo partaczy w tej kwestii, ponieważ temat nie jest jeszcze tak popularny.

  20. #1720
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gruszczynka Zobacz post
    Witam wszystkich, od jakiegoś czasu śledzimy forum z mężem. Chcemy montować okna w warstwie ocieplenia, stąd moje pytanie - czy może ktoś polecić firmę montującą okna w warstwie ocieplenia, która wie jak to zrobić bo wiemy, że jest sporo partaczy w tej kwestii, ponieważ temat nie jest jeszcze tak popularny.
    A to można tak? Zastanawiam się czy jak okna się zamontuje do ocieplenia to czy one się będą tam trzymały? Może to głupie co piszę ale jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić...
    Home sweet home!

Strona 86 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony