dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 107 z 204
Pokaż wyniki od 2.121 do 2.140 z 4062
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jowitajb

Domyślnie

Cytat Napisał jowitajb Zobacz post
    Witam,
    potrzebuję namiar na firmę kamieniarską, gdzie można kupić marmur RainForest w dobrej cenie i go obrobić na płytę do kominka. Może być dalej od Krakowa, tylko żeby wycięcie i podklejenie nie kosztowało drugie tyle co ten kamień ;-(
    (...)
    Jakiś zas temu szukałam dobrej firmy kamieniarskiej i... znalazłam. Milbart - siedziba w Mszanie Dolnej, przedstawiciel w Krakowie. Zapytanie o dostępność kamienia i wycenę wysłałam mailem. Pan zaproponował mi bardzo dobrą cenę, jak również doradził podklejenie płyty, by była stabilniejsza. Gdy zdecydowałam się na zamówienie, na maila otrzymałam zdjęcie całego kamienia. Płytę zamówiłam w poniedziałek, a we czwartek już ją dostarczono do Krakowa. Wykonana jest starannie i zgodnie ze złożonym zamówieniem. Wszystkim polecam - świetna cena, kontakt, a przede wszystkim bardzo dobra jakość usługi.

Domyślnie

Witam wszystkich formowiczów !
    Ptrzebuje namiar na solidnych wykonawców mebli na zamówienie - sprawa dotyczy pomiaru i zabudowy wnęki w pokoju gościnnym i mebli do pokoju ze skosami.
    Jeżeli możecie mi kogoś polecić to będe wdzięczny. Pozdrawiam !
    koniec języka za przewodnika ..!

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

Domyślnie

Cytat Napisał gegus37 Zobacz post
    Witam wszystkich formowiczów !
    Ptrzebuje namiar na solidnych wykonawców mebli na zamówienie - sprawa dotyczy pomiaru i zabudowy wnęki w pokoju gościnnym i mebli do pokoju ze skosami.
    Jeżeli możecie mi kogoś polecić to będe wdzięczny. Pozdrawiam !
    Mamy na Liście paru .

FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    61

Domyślnie schody okolice Krakowa

Mam pytanie czy ktoś z Was miał do czynienia z firmami wykonującymi schody tj.:

1. Firma An-Drew
    2. Firma Wieczorek
    3. Firma Scalaris
    4. Firma "Janowski"

Wdzięczny będę za informację na temat tych firm i ewentualnie współpracy z nimi.
    Dziękuję
    kozien

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    163

Domyślnie

Zbigniew, wlasnie zauwazylam, ze albo nie polecalam jeszcze pana Piotra, tego samego, co aguleczka, albo nie dopisales. W kazdym razie moj pan Piotr to ten sam. Na razie robil kuchnie u mojej mamy, niebawem ma robic u mnie. Jest szybki, dokladny i bardzo cierpliwy. No i niedrogi.

SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Michał Ch.
    Kod pocztowy
    32-020

Domyślnie

Cytat Napisał kozien Zobacz post

1. Firma An-Drew
    2. Firma Wieczorek
    3. Firma Scalaris
    4. Firma "Janowski"

Wdzięczny będę za informację na temat tych firm i ewentualnie współpracy z nimi.
    Dziękuję
    Cześć Kozen
    jeśli chodzi o schody to polecam firmę Scalaris. Sam będę u nich robił schody drewniane. A wiem że są solidni, dobrzy i dokładni. Widziałem kilka ich schodów i wyglądają super, a właściciele schodów bardzo z firmy zadowoleni.

Domyślnie

Ładne, solidne schody i w bardzo dobrej cenie wykonuje spółdzielnia z Ujanowic/k Limanowej
    Pozdrowienia dla wszystkich zmęczonych

Domyślnie

Cytat Napisał Guliwerka Zobacz post
    Witam
    Szukam namiarów na firmę zakładającą ogrody. Najlepiej jakąś sprawdzoną. Czy ktoś korzystał z takich usług i mógłby kogoś polecić.
    Zapytaj Mymyk_KSK - jest aktywna w dziale o ogrodach
    Pozdrowienia dla wszystkich zmęczonych

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    163

Domyślnie

Cytat Napisał Piotr_M Zobacz post
    Zapytaj Mymyk_KSK - jest aktywna w dziale o ogrodach
    Sama zreszta sie tym zajmuje, polecalam juz ja tutaj.

Domyślnie Siuta złodziej i oszust!!!!!!!!!!

Cytat Napisał Gosia81 Zobacz post
    witam nie zgadzam się z pana opinią ponieważ pan Czesław Siuta robił u mnie balustradki i bramę i zrobił wszystko w terminie i bardzo tanio jestem zadowolona z jego usług widocznie tylko z panem nie mógł się dogadać.
    Normalnie zagotowałem!!!!!!! Czy byłaby Pani Gosia81 uprzejma podać gdzie mogę obejrzeć "dzieło" Pana Siuty? Gdybym przed spisaniem umowy z Cz.Siutą zajrzał na forum, to nie straciłbym pieniędzy i nerwów. Ten gagatek uprawia ponad 20 lat taki sposób "zarabiania" na życie. Też dałem się nabrać, obiecuję innym poszkodowanym, że ten gagatek pójdzie siedzieć. Jestem z natury spokojnym człowiekiem, ale Cz.Siuta z Iwanowic tak mnie wkurzył że doprowadzę tego oszusta gdzie jego miejsce.

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    108

Domyślnie

Hejka
    Poszukuje kogos kto prywatnie zajmuje sie wywozem smieci z placu budowy ( Tarnow i okolice ) .... chce pozbyc sie kilku workow ktore zalegaja mi na dzialce ..... za mala ilosc zeby zamowic kontener , a w sam raz zeby sie juz tego pozbyc .
    Pozdrawiam

Domyślnie

Cytat Napisał kozien Zobacz post

1. Firma An-Drew
    2. Firma Wieczorek
    3. Firma Scalaris
    4. Firma "Janowski"

Dziękuję

Ja mam schody zrobione przez firmę Scalaris. Jestem bardzo zadowolona. Schody wyglądają super i równocześnie są bardzo wygodne. Jeśli chodzi o firmę to jak najbardziej polecam. Znają się na schodach jak mało kto. Jestem pod wrażeniem ich wiedzy technicznej, entuzjazmu i bardzo dobrego kontaktu z klientem. Jednym słowem: rzetelnie, fachowo, konkretnie, bezproblemowo, odpowiedzą na każde pytanie, pokażą, wytłumaczą a w szczególności pan Rzepecki - przeuroczy człowiek z ogromną wiedzą i dużym zaangażowaniem w swoją pracę.

FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar bradykardia1

Domyślnie

Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Hejka
    Poszukuje kogos kto prywatnie zajmuje sie wywozem smieci z placu budowy ( Tarnow i okolice ) .... chce pozbyc sie kilku workow ktore zalegaja mi na dzialce ..... za mala ilosc zeby zamowic kontener , a w sam raz zeby sie juz tego pozbyc .
    Pozdrawiam
    a pytałaś lokalnych śmieciarzy?
    mnie za mała motywacją lokalni wywieźli 15 worów z budowy ;D Pozdrawiam

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    108

Domyślnie

Cytat Napisał bradykardia1 Zobacz post
    a pytałaś lokalnych śmieciarzy?
    mnie za mała motywacją lokalni wywieźli 15 worów z budowy ;D Pozdrawiam
    Dzieki za podsuniecie pomyslu .... u mnie niestety jest ten problem , ze nie ma mnie na miejscu i nie znam lokalnych Panow od utylizacji

Domyślnie

Czołem,
    W północnych okolicach Krakowa potrzebuję znaleźć firmę, która sensownie robi instalacje co, cwu, wod-kan. Macie może doświadczenia?
    R.

Domyślnie

Cytat Napisał Roinim Zobacz post
    Czołem,
    W północnych okolicach Krakowa potrzebuję znaleźć firmę, która sensownie robi instalacje co, cwu, wod-kan. Macie może doświadczenia?
    R.
    U mnie robił p.Kafel - instalacje działają, doradzi, cenowo jest OK - tel.501252202

DO białej listy dodam :
    Piaski, pospółki, kruszywa, ziemia, humus, materiały budowlane, opał (nawet małe ilości jak komu pasuje) i naprawde w dobrych cenach....a i jeszcze koparka !
    południe Krakowa - W.Brzychacz tel. 604 064 269
    koniec języka za przewodnika ..!

WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    thielson

Domyślnie

Zdecydowanie ODRADZAM firme "GG Bud" Usługi Ogólnobudowlane Grzegorz Grzesiak:
    - elektryk amator:
    * dolozenie jednego gniazdka liczy sobie za dwa punkty. (bo musi zrobic laczenie w gniazdku i w "sasiednim" gniazdku).
    * szacowal koszt wykonania instalacji wedlug projektu na X, ostatecznie zaplacilem prawie 2,5*X
    * krzywi sie, jak sie mu kaze w peszlu kable klasc
    * za rozpisanie instalacji (ktory bezpiecznik do czego) kaze sobie dodatkowo placic
    * po rozliczeniu, nie mozna sie juz sie skontaktowac
    - budowlanka tez amatorzy:
    * scianki robia +-5cm, o zachowaniu katow i linii mozna tylko pomarzyc
    * jak sie chodzi z poziomica i katownikiem i ich sprawdza, to twierdza, ze "sie na sile szuka usterek"
    * nie wzmocnili nadprozy tak jak bylo umawiane, potem musieli poprawiac
    * jak sie wstawia meble, to dopiero po scianach widac, ze "poziomica" nie figuruje w ich slowniku

najgorsza ekipa, z jaka mialem "przyjemnosc" wspolpracowac

Domyślnie

Cytat Napisał Roinim Zobacz post
    Czołem,
    R.
    sprobuj w firmie Fullinstal, u mnie robili cała instalacje i jestem bardzo zadowolony.
    tel 12 276 00 04

Domyślnie

Jestem dopiero na poczatku drogi wiec jak narazie moge polecic Geodete - p. Wojciech Szopa 12/387-25-63 jest z Luborzycy terminowo, tanio.
    Jezeli ktos ma dobra ekipe do sso to prosze o namiary. dziekuje - anetan@wp.pl

Domyślnie

Witam poszukuję sprawdzonego inspektora nadzoru inwestorskiego do odbiorów cząstkowych i konsultacji przy budowie domku jednorodzinnego na północy Krakowa.

Strona 107 z 204

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia