dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Trudny wybór

  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    Witam!
    Mam pytanie jakie panele położyć ,a konkretnie jakiej firmy , żeby się dobrze układały mam do wyboru classen,kronopol,prospan.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Jasiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.099
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Diabeł tkwi w szczegółach

    Panel do suchego pomieszczenia, gdzie sie chodzi tylko w kapciach moze być byle jaki (byle kolor i faktura sie podobały )

    Natomiast tam gdzie może coś się wylać, gdzie czasem bywa wilgotno lub gdzie się wchodzi w butach lepiej nie oszczędzać, bo:

    1. Od (minimalnej i chwilowej nawet) wilgoci w gorszych panelach pęcznieją krawędzie i w efekcie szybciej się zcierają (np.: po zwykłym myciu mopem na mokro)

    2. Po 2 latach w przejsciach gzdie się chodzi, albo stoi fotel na kółkach panel jest wytarty (nie nadaje się na korytarze i ruchliwe pokoje)

    BTW. Im ciemniejszy panel tym bardziej to widać.

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Tomek27mad

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5

    Domyślnie

    Wiesz, tak Ci powiem: mam panele drewniane i laminowane. Wygląd jest OK, woda wylana tu i tu czyni szkody (różne ), ale odczucia mam różne - na laminowanych zaczynam świecić ) Mam na myśli szybsze elektryzowanie się. Może to kwestia podkładu pod panelami (chyba mam i papier i gąbkę), może to wyłącznie prywatne odczucia (chociaż żona się ze mną zgadza), i w końcu - nie o to pytałeś , ale przemyśl i to przed wyborem.
    Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony