dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) STAŁY BYWALEC FORUM
    AGA44

    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał lonly
    AGA44 - ... Podaj więcej szczegółów
    Niestety nie rozmawiałam osobiście z gościem u którego wystąpił ten problem. Przestrzegano mnie jedynie, aby rurki układać w pionowo - w ścianach. Wolałabym jednak w podłodze, ale jak ma wystąpić takie zjawisko to dziękuję. Mam nadzieję, że rzeczywiście była to amatorska instalacja z rur kanalizacyjnych, a montując orginalne rury dla OC ten roblem nie wystapi.

    Jeżeli ktoś ma u siebie zamontowany odkurzacz centralny - napiszcie od jakiego producenta rury i jednostka centralna i czy wystepuje jakiś problem.
    GG 5473589
    Na Forum od grudnia 2004

  2. #22

    Domyślnie

    Odkurzacz mam od ponad pół roku. Obwąchałem wszystkie gniazda i szufelki. Niczego niepokojącego nie "zwąchałem". Nie stwierdziłem też żadnej wilgoci.

    Odkurzacz Beam, rury oryginalne zalecane przez producenta i zakładane przez autoryzowaną firmę. Ponad 20 metrów rur poziomo biegnie w podłodze.

    AGA44
    piszesz -
    Jednak po ostatniej rozmowie z kolegą, którego znajomy
    itd......

    Czy aby to nie kolejna historyjka z serii - Pewna Pani Powiedziała???

  3. #23

    Domyślnie

    Ja też słyszałam o smrodzie z instalacji oc, ale nic konkretnego. Mam dwie znajome osoby , które mają odkurzacze centralne. Jedni - 5 lat - są zadowoleni. Bywam u nich i nigdy nic nie czułam. Faktem jest, że nie wpychałam nosa w gniazda. Druga znajoma ma odkurzacz ok. 3 lat i też się nie skarży. Puściłam ten temat jakiś czas temu na forum, ale nikt mi nie odpowiedział. Teraz już za późno - decyzja podjęta. Mam już instalacje - Beam. Co będzie, to będzie

  4. #24

    Domyślnie

    rozmawialem o tym "smrodzie" z moim instalatorem ... tez slyszal ze ktos slyszal o kims kto slyszał

    a w praktyce nigdy sie z czyms takim nie spotkal ... zajmuje sie tematem od kilku lat.
    Gorzej od tego gdy o Tobie źle mówią jest tylko wtedy gdy o Tobie nie mówią ...
    GG# 2555806

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony