dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    Majac na uwadze ilosc i roznorodnosc wypowiedzi z jakimi mozna spotkac sie na Forum, chcialbym zaproponowac nasz wlasny konkurs najbardziej blyskotliwych wypowiedzi, ktory przeciez nie musialby miec tej samej nazwy jaka funkcjonuje w mediach. Moga to byc n.p. Miedziane Usta, czy jeszcze inne ... (wszelkie propozycje mile widziane!)
    Od pewnego czasu stykam sie z wypowiedziami, ktore poprzez swoja wnikliwosc, blyskotliwosc, konstrukcje logiczna i terminologie wprawiaja mnie w zdumoienie i utwierdzaja w przekonaniu o swojej niewiedzy i koniecznosci powierzenia wszystkiego Fachowcowi.

    Niniejszym zglaszam kandydature ADAMOS48 (wypowiedzi mozna znalesc w watkach o co i cwu, - a moze powinnismy je tutaj gromadzic?).

    Pozdr.
    jz

  2. #2

    Domyślnie

    Widzę Anonimie, że odszedłeś od formuły oryginalnego konkursu i poszukujemy najgłupszych wypowiedzi...

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    Skoro Anonimie 2 sie tak bardzo upierasz to napisze cos "madrego" (np. cytat Adamosa):

    WASZE PIENIĄDZE I WY BĘDZIECIE UŻYTKOWAĆ.
    MOJA OPINIA I POTWIERDZONE LATAMI PRAKTYKI,ORAZ JAKO HANDLOWIEC STYKAM SIĘ Z TYSIACAMI KLIENTÓW ROCZNIE PYTAJĄC ICH O OPINIE Z UŻYTKOWANIA KOTŁOW .DOSZŁEM DO WNIOSKU,
    WZYSKIE KOTŁY PO SCIĄGNIECIU OBUDOWY SĄ TAKIE SAME TZ.ZŁOŻONE Z TYCH SAMYCH MARKOWYCH PRODUCENTÓW NIKT NIE PRODUKUJE PIECA OD PODSTAW.NATOMIAST RÓZNI ICH WYGLĄD , CENA I BAJER
    ROZMAWIAMY O KLASIE SCIENNEJ SPRAWNOŚC 90%DO 93% MOŻLIWE BŁĘDY
    WYLICZENIOWE .FIZYKA NIE ZNA PERPETUM MOBILE .SUMUJĄC GAZ KTÓRY
    MA SWOJĄ KALORYCZNOŚĆ W CUDOWNYM PIECU NIE WIĘCEJ ENERGI
    ENERGIA TO W KLIENCIE ZBIERA GDY MÓGŁ KUPIĆ PIEC ZA 2000 A NIE 10000 TYŚ ZŁ,
    POWRACAJĄC CO WYBRAĆ
    PIEC 1 FUNKCYJNY Z ZASOBNIKIEM 60L BĘDZIE OPTYMALNY PONIEWAŻ
    USTAWIAMY GO NA CYRKULACJĘ I GDY WYCZERPIE WODĘ Z ZASOBNIKA DOPIERO PRZEŁĄCZY SIE NA TRYB PRACY 2 FUNKCYJNY

  4. #4

    Domyślnie

    Proponuje do tego jeszcze cytat V-ce Premiera M.Pola " najlepszy gaz to gaz własny".Pozdrawiam i życze więcej humoru.

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    DROGA REDAKCJO proszę!!!!!!!
    Wprowadż kilka wądków na których będą się wypowiadać fachowcy a nie teoretycy którzy w pracy grzeją stołki i z nudów zabierają głos na Forum przez to ludziom którzy szukają konkretnej porady robią wodę z mózgu. 50% wypowiedzi to wypowiedzi ludzi którzy z budownictwem nie ma nic wspólnego i nigdy nie budowała i nie wybuduje domu.

  6. #6

    Domyślnie

    Dobra Panowie Anonimy !
    Moze byscie sie tak ujawnili, skoro jestescie takimi fachmanami -
    tez uwazam, podobnie jak Wy, ze na forum trzeba nam profesjonali-
    stow ...
    A wiec - kaptury z glowy
    Krzysiek
    A co do Adamosa - na razie popieram kandydata na S.U.
    Post_PS Jestem gotow odszczekac kandydature, jak mnie przekona (wyliczeniai) ze ma racje

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: KrzysiekMarusza dnia 2003-02-13 08:04 ]</font>

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar niezły
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    2.092
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Są tacy co się znają ale Wy inwestorzy zamiast zapytać osobę doświadczoną (fachowca) wolicie zapytać kogoś kto zrobił coś raz w życiu

  8. #8

    Domyślnie

    On 2003-02-13 08:58, niezły wrote:
    Są tacy co się znają ale Wy inwestorzy zamiast zapytać osobę doświadczoną (fachowca) wolicie zapytać kogoś kto zrobił coś raz w życiu
    I oczywiście, lepiej uzyskać pomoc od inwestora który coś zbudował, niż od "fachowca".
    Mogę zapewnić że: każdy zatrudniony przeze mnie, na mojej budowie "fachowiec" popełnił przynajmniej 3- poważne błędy konstrukcyjno-technologiczne. Gdyby to forum istniało wtedy, gdy budowałem, miałbym dużo, lub bardzo dużo mniej stresów. I oczywiście lepszy dom.
    Marek.

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    Jeżeli mianem fachowca określasz "p. Henia" który kupił sobie palnik i butlę gazową i uważa się za speca od instalacji grzewczych to ja przepraszam idę projektować samoloty (jestem inżynierem o specjalności ciepłownictwo, ogrzewnictwo)

  10. #10
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agnes

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    577
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    A`propos fachowców to szczególnie ich duzo wśród architektów,którzy projektując dom popełniają masę błędów o czym na własnej skórze przekonują się inwestorzy .A przecież ci co projektują to nie jakiś pan Bolek czy Władek z budowy
    A tak naprawdę to o dobrego fachowca trudno,oj trudno....

  11. #11
    Guest

    Domyślnie

    Proponuję anonimowego fachowca za wyraz wądek!
    Aby móc komuś coś poradzić na forum trzeba przynajmniej umieć pisać.
    Forum jest dla osób budujących i choć się skręcasz już od jakiegoś czasu, to będziemy tu pisać co chcemy i o czym chcemy.

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kasiorek
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    2.129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Ja się nie buduję,ale z ciekawością czytam wypowiedzi,a czasem wtrącę swoje 5gr.

  13. #13

    Domyślnie

    Myślę że komentarz jest zbyteczny .Dziękuje Panowie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony