dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 27 z 27
Pokaż wyniki od 521 do 532 z 532
  1. #521
    Lider FORUM (min. 2800) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar arcobaleno
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    4.024

    Domyślnie

    Kochani - doradzcie!
    Domek Arcobaleno

    ...bo od marzeń wszystko się zaczyna...

    Dzień za Dniem..
    Zapraszam Do Mojej Pracowni

  2. #522
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    jednego ci nie wolno ... nie wolno kupić poliuretanu on zżółknie i zażółci wszystko co pokryje (no zerknij na audreyowską tacę ... post melisa na żółtaczkę ... zgroza ) ...

    ... najlepiej użyć lakieru akrylowego ... ja ostatnio kupiłam Beckersa mat i jestem bardzo zadowolona ... szybciutko schnie ... daje naturalny efekt ... mam też bardzo błyszczący 70 Flugera i ten daje efekt dostojny ... połysk ... wersja satynowa to śliczne chciałabym a boje się błyszczeć ... dobry efekt ...

    ... na zwykłe przedmioty lakier akrylowy jest idealny ... jeżeli chcesz mocno zabezpieczyć przed użuciem np podstawki czy tacę użyj weniksu szklącego ... daje niesamowity efekt szklanej powierzchni ... wielkanocne jajeczka, bombki ... wow że tak powiem
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  3. #523

    Domyślnie

    A z zapytaniem czy można mebel -czyli drewno ozdobić wyciętym materiałem?? w technice zdobień- jak to zrobić i czym przykleić? i czym polakierować-mam komodę sosnową i chciałabym córce przemalować ja na pistacjowy i na to turkusowe motyle.-wycięte z szyfonu
    Dla chcącego nic trudnego!

  4. #524

    Domyślnie

    ja tez mam beckersa polmata i jestem zadowolona ale ja sie nie znam bo dopiero zaczynam...

  5. #525

    Domyślnie

    jak zmyc farbe akrylową? da sie juz po pomalowaniu i wyschnieciu?
    mam za soba pierwsza porazke, ale nie poddam sie tylko, czy moge uratowac pudeleczko metalowe?
    jak zmys czy zeszlifowac papierem farbe akrylowa?

  6. #526
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    użyj preparatu do usuwania 3v3 ... okrutnie śmierdzi ale zmyjesz gąbką kuchenną i pudełeczko nie ucierpi ... można mechanicznie ale jak metalowe to może zostać porysowane
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  7. #527
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    a materiał na mebelek ... nie wiem ale spróbuj na deseczce z jednym motywem ... polakieruj myśle że powinno dac radę ... te motyle są piękne może uda się je zeskanować i zrobić kolorowy wydruk ... motyw możesz zeskanowac z dobrze zrobionego zdjęcia ...
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  8. #528

    Domyślnie

    dzieki tylko nie wiem, czy kupię u mnie, bo u mnie bieda z materiałami do decupage, trzeba z internetowych sklepów brac

  9. #529

    Domyślnie

    chciałabym wątek odświeżyć...
    czy ktoś chętny na wymianę doświadczeń? może jest ktoś kto zaczął niedawno tak jak ja lub zamierza zacząć?

  10. #530

    Domyślnie

    https://www.youtube.com/channel/UCtX...47WIDvpfWQHMLw

    Tutaj filmiki instruktażowe o różnych metodach decupage oraz innych sztukach

    Macie jakieś pomysły? Problemy? Potrzebujecie rady?

    Piszcie a ja postram się pomóc, doradzić a może wstawić interesujący Was filmik instruktażowy

  11. #531
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    osmilka

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-046
    Posty
    7

    Domyślnie

    niedawno dostalam na imieniny zestaw do deocupage i troche przelezał na półce. nigdy nie myślałam, że mam w sobie ukryty talent plastyczny, ale chyba najwyzszy czas, żeby spróbować. dyskusja na forum mnie zacheciła

  12. #532

    Domyślnie

    Koniecznie daj znać co "zmalowałaś" Trochę fajnych wskazówek znajdziesz może również w
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 07-11-2019 o 14:52

Strona 27 z 27

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony