dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 27
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 532
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał izat
    cudny, cudniasty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Nauczę się Twojej odpowiedzi na pamięć
    Dzięki

  2. #42

    Domyślnie

    używasz preparatu do cieniowania czy wykorzystujesz jakies inne sztuczki??
    może opisz kolejno jak to robisz?

  3. #43

    Domyślnie

    Maluję sobie tło, mieszając różne kolory farb, naklejam...
    Przy podmalowywaniu używam opóźniacza, który rozjaśnia kolor i powoduje, że staje się lekko przejrzysty. A w ogóle to mam mało kolorów farb, więc jako pigmentów używam akwarelek mojego dziecka, ale to nie najlepszy sposób...
    No, ale te cieniowania, to moja bolączka...

  4. #44

    Domyślnie

    No to może i ja się przyłączę
    To link do strony z moimi pracami, trochę tego dużo, żeby załączać pojedyncze zdjęcia
    http://izawi.multiply.com/
    Pozdrawiam Iza
    Zdjęcia z realizacji Z14 http://izawi.fotosik.pl/albumy/29132.html

  5. #45

    Domyślnie

    miło się oglądą Twoją galerię Izabello
    bardzo ładnie zdobisz te przedmioty
    od jak dawna to robisz??? sądząc po pracach dość długo
    jakiego cracka używasz??
    a farb to masz chyba całą paletę
    w jakim sklepiku kupujesz przedmioty i materiały?
    pozdrawiam
    izabella

  6. #46

    Domyślnie

    Dziękuję za pochwały Zajmuję się decu od dziesięciu miesięcy. Wciąga jak diabli Farb mam rzeczywiście dużo. Kupuję je w sklepie plastycznym w Toruniu. Na naszym uniwersytecie jest wydział malarstwa, więc nie ma problemu z wyborem.
    Używam różnych kraków- bardzo dobrze pracuje się z sottile. Ładny efekt daje Cracle antique firmy TO DO. Jednoskładnikowy można zastąpić zwykłym wikolem. Papiery kupuję w sklepach internetowych. Adresy wyślę Ci na priv
    Pozdrawiam Iza
    Zdjęcia z realizacji Z14 http://izawi.fotosik.pl/albumy/29132.html

  7. #47

    Domyślnie

    wiem, że wciąga ze mną dzieje się to samo
    używam cracka jednoskładnikowego Country Style Crackle ale nie jestem zadowolona z efektów
    chcę kupić właśnie dwuskładnikowy
    jeśli chodzi o lakier to uzywam w sprayu matowego ale jest do niczego też nie jestem z niego zadowolona
    zakupy robię w sklepie KAJ, myślę że spokojnie można zareklamować ten serwis
    robię chyba błąd że używam farb Duluxa, powierzchnia pomalowana też mnie nie zadowala, przynajmniej na drewnie, bo na metalu jest OK
    a więc same błędy popełniam
    ale mimo to nie zniechęcam się

  8. #48

    Domyślnie

    Zajrzyj do poczty
    Do lakierowania można używać lakierów z marketów budowlanych. Ja mam akrylowy domaluksa i 3V3. Na kraki dwuskładnikowe trzeba kłaść poliuretany, bo lakiery wodne mogą zniszczyć spękania
    Pozdrawiam Iza
    Zdjęcia z realizacji Z14 http://izawi.fotosik.pl/albumy/29132.html

  9. #49

    Domyślnie

    Piękne prace Izawi, gratuluję, to już wyższa szkoła jazdy
    Ja też matowy i myślę sobie, że jednak półmat byłby lepszy. Poza tym mam problem, bo ten lakier (ToDo) poliuretan lekko zażółca. Trzeba kłaść naprawdę bardzo cieniutką warstewką.
    Ten domalux to taki do drewna?

  10. #50

    Domyślnie

    Tak, ten do drewna. Poliuretany zaźółcają Jedynym, który nie zażółca jest domalux. Śmierdzi jak diabli, ale rzeczy, które zrobiłam w zeszłym roku nadal są białe. Trzeba kłaść cieniutką warstwę i nie więcej warstw niż trzy w ciągu dnia. Lakierowanie trwa kilka dni, ale warto się pomęczyć
    Aaaaaaa, ja używam do malowania gąbki-zmywaka. Tnę większy na trzy części i przecieram lakierem pracę. Odpada problem czyszczenia pędzli, zostawiania włosów i pęcherzyków powietrza
    Pozdrawiam Iza
    Zdjęcia z realizacji Z14 http://izawi.fotosik.pl/albumy/29132.html

  11. #51

    Domyślnie

    Z tą gąbką to dobry pomysł, muszę skorzystać. Domalux nawet mam, ale na samą myśl o otwarciu puszki robi mi się słabo.

  12. #52

    Domyślnie

    To jak już otworzysz, rozlej do słoiczków i dobrze zakręć
    Bo inaczej po kilku otwarciach puszki zrobi się klucha i po malowaniu
    Pozdrawiam Iza
    Zdjęcia z realizacji Z14 http://izawi.fotosik.pl/albumy/29132.html

  13. #53
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kamilcia
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    Witam
    Widze, że decoupage opanowuje powoli fora niekoniecznie artystyczne ja w poszukiwaniu inspiracji na temat kolorów w salonie i sypialni znalazłam ten wątek o decu, a nawet koleżankę z innego forum - artystycznego jak najbardziej - te prace poznaje się na kilometr

    Ja robie decou od kwietnia, więc niezbyt długo i rzeczywiście wciąga, oj wciąga. Jesli ktoś chciałby zobaczyć moje prace to zapraszam tutaj

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamilcia
    Witam
    Widze, że decoupage opanowuje powoli fora niekoniecznie artystyczne ja w poszukiwaniu inspiracji na temat kolorów w salonie i sypialni znalazłam ten wątek o decu, a nawet koleżankę z innego forum - artystycznego jak najbardziej - te prace poznaje się na kilometr

    Ja robie decou od kwietnia, więc niezbyt długo i rzeczywiście wciąga, oj wciąga. Jesli ktoś chciałby zobaczyć moje prace to zapraszam tutaj
    Piekne te rzeczy. Tak samo jak Kasiorka i reszty...
    Czy kazdy tego moze sie nauczyc? Czy wymaga to duzo czasu?

  15. #55
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kamilcia
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    Zeljka miło mi, że Ci się podobaja samej techniki nauczyć się może każdy, kwestia wprawy - co do doboru elementów, kolorów tła itp. to już jest róznie - trzeba mieć troszkę "drygu", tak myslę - ale ponieważ zastosowań decou jest niezliczona ilość i takaż ilość stylów jego wykoanania to myslę, że każdy znajdzie działkę, w której bedzie dobry a technika czyni mistrza, więc nalezy ćwiczyć i ćwiczyć - tylko uprzedzam - TO UZALEŹNIA !

  16. #56
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    E tam, jak ja patrze na te Wasze pieknosci to mocno watpie w to, ze kazdy tak moze... Chciec bym i chciala..,a moze kiedys...Na razie tutaj podziwiam tylko....

  17. #57
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kasiorek
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    2.129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Aaa koleżanko Kamilcio poznaję dzieła poznaję.Jaki ten świat mały miłośnicy decoupage'u wszędzie się znajdą

  18. #58
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kasiorek
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    2.129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Wstawię jeszcze kilka ostatnich drobiazgów






  19. #59
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kasiorek
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    2.129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    i jeszcze


  20. #60

    Domyślnie

    A moze ktoras z Pan robila ta technika na meblu z okleiny? Chcialabym tak "wykonczyc" stare biurko, troche nie wiem jak sie do tego zabrac i czy w ogole jest sens na meblu z okleiny, i to takiej najgorszej gatunkowo
    "And no one sings me lullabies
    And no one makes me close my eyes
    So I throw the windows wide
    And call to you across the skies..."

Strona 3 z 27

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony