dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie czy zmywarka może stać na nóżkach :(

    chciałam trożkę lżejszą kuchnie zrobic, na nózkach, a nie cokołach - ale nie pomyslalam o zmywarce Cyz ona moze stac na nózkach?

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiem czy może ale może można - masło maslane - połączyć nóżki i nibynóżki








  3. #3

    Domyślnie

    ale na tych zdjeciach to chyba nózki są same... czy na 2 pierwszych i nózki i cokół?

  4. #4

    Domyślnie

    no fakt, tam są rzeczywiscie cokoły. fajny patent... ale obawiam sie czy w realu tego nei widac za bardzo i czy nei wygląda jak spódnica zaozona na spodnie

  5. #5

    Domyślnie Re: czy zmywarka może stać na nóżkach :(

    Cytat Napisał malgosimi
    chciałam trożkę lżejszą kuchnie zrobic, na nózkach, a nie cokołach - ale nie pomyslalam o zmywarce Cyz ona moze stac na nózkach?
    ...wszystkie szafki stoja na nozkach kuchennych i sa zakryte cokołem ,cokół w sumie nie stanowi podpory do szafek głowny ciezar stoi na nózkach a co do zmywarki to nie ma problemu napewno wytrzyma tylko należy uwazac żeby nie przesuwać szafki pod ciezarem bo mozna wyłamac nózki

  6. #6

    Domyślnie

    no tak, ale czy sa w ogóle zmywarki, ktore nei mają tego swojego cokołu? Bo ja nei jestem duza i jakbym blat miała jeszcze podwyższyc o wysokość nóżek - to bym musiała chyba wałkować stojąc na taboreciku..

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgosimi
    no tak, ale czy sa w ogóle zmywarki, ktore nei mają tego swojego cokołu? Bo ja nei jestem duza i jakbym blat miała jeszcze podwyższyc o wysokość nóżek - to bym musiała chyba wałkować stojąc na taboreciku..
    ...heheh zmywarka do zabudowy miesci sie sie w wymiarach szafki czyli szer 60 wys 72 + do tego nózki chyba że to jakas nietypowa zmywarka szafka do zabudowy zmywarki jest na rowni z innymi szafkami tworzac rowny ciag kuchenny

  8. #8

    Domyślnie

    ach, to nie wiedziałam, dziekuję... mam teraz zmywarke wolnostojącą i myslalam, ze one wszystkie są wyższe... ( zmylił mnie tez program kuchenny IKEI w ktorym sobie mebelki przesuwam)

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony