dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie

    Jak w temacie za i przeciw, kto napisze cos konkretnego?Z gory dziekuje.

  2. #2

    Domyślnie

    Wydam się Panu może dziwny ,ale w polsce jest tysiące zakładow produkujących kotły ,poza paru procentową róznicą w jakości prezentują ten samą wartośc ,Pan powinien wybrać piec sam ,jaki panu pasuje a nie jaki pasuje Kowalskiemu.Kryteria z automatyką czy bez żeliwny czy stalowy ,zasypowy czy z podajnikiem,tani czy dobry ,na wszystkie rodzaje paliwa czy tylko wybrane zapalany od góry czy z dołu .Mogę Panu jedynie podsunąc moje przemyślenia.Decydując sie na piec wybrał bym żeliwny z automatyką z możliwościa palenia od góry jak i z dołu i wszystkiego .Takie piece naprawde istnieją 29kw za 2950zł i 10 letnia gwarancja .

  3. #3

    Domyślnie

    Kto takie "kombajny" sprzedaje? Czy jest również podajnik do miału?

  4. #4

    Domyślnie

    Jest podajnik .ale ja go jako konieczny nie wymieniałem ,ponieważ po wejściu do uni mągą być problemy z miałem ,mułem .Bez podajnika może pracować 12, 24, lub 36 godz.Wcale nie jest to kombaj tylko normalny żeliwny piec.Sa dwa typy preferowany przezemnie kielar eko lub troszku słabszy wiadrus czeski,

  5. #5

    Domyślnie

    Jakie mogą być "problemy z miałem" po wejściu do unii? Byłem wczoraj w Pszczynie u faceta co robi kotły na miał z podajnikiem. Pytam go "...czy urzędnicy mogą mi zabronić zainstalowania pieca na miał?..." a on na to "...dostanie Pan ode mnie wszystkie atesty m/inn o zawartości substancji szkodliwych w spalinach. Nigdzie nie ma przekroczonych norm, dlatego nie mogą zabronić..." I dodał jeszcze, że jego kotły spełniają również normy UE. Wierzyć mu?

  6. #6

    Domyślnie

    Adamo, chodzilo mi o opinie osob ktore maja juz takie piece i ich opinie sa najbardziej miarodajne w przeciwienstwie do informacji jakich udzieli ci sprzedawca.A za twoja odpowiedz tez dziekuje.

  7. #7

    Domyślnie

    Unia nie zabroni ,ale ekonomicznie zmusi do zaprzestania produkcji miału ,może być brykiet.

  8. #8

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi Ci o piec URZONIA to polecam bo dobry .Ten pan był w polsce pierwszy co zastosował ten system ,zerżniety z angielskich piecy .Zasługą inż Urzonia jet opracowanie elekroniki na poziomie mistrzowskim.Wadą pieca jest jeżeli tak to można nazwać jego przystosowanie tylko do miału ,oraz bez prądu nie ma ciepła.

  9. #9

    Domyślnie

    O ateście ekologicznym to prawda .W kotłach spalanych na retortach osiagnięto bardzo dużą redukcję substancji toksycznych i jest to kocioł czysty .Inne firmy również posiadają takie atesty.

  10. #10

    Domyślnie

    Byłem u Feliksa Spyry. Znasz go ADAMOS?

  11. #11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony