dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 6
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 102
  1. #1

    Domyślnie projekt DOM W ALOESIE 2 pracownia ARCHON

    Jest to nowy produkt archonu +. Zachecam do rozmowy. Co sadzicie o tym projekcie? My caly czas rozwazamy a ten bardzo przypadl nam do gustu.

    DOM W ALOESIE 2

  2. #2

    Domyślnie

    Witaj

    Całkiem przyjemny projekt, tylko trochę przeraża mnie dach. Jest dość ,,połamany" przez co może dużo kosztować

    pozdrawiam
    zdolność opierania się pokusom jest miarą charakteru
    "Ostateczna walka rozegra się między złodziejami pamięci a okradanymi z niej narodami" - G.Herling-Grudziński

  3. #3

    Domyślnie

    Zgadza sie. Dach mnie przeraza Zastanawiam na ile koszty realizacji podane na stronie, zgadzaja sie z rzeczywistoscia.

    I bardzo przepraszam za moje niedoswiadczenie , ale zalozylam watek w zlym miejscu. Przenosze go do dzialu projekty.


    http://forum.muratordom.pl/viewtopic...146735#1146735

  4. #4

    Domyślnie DOM W ALOESIE 2 z archomu - co myślicie o tym projekcie ???

    link do projektu:

    http://www.projektydomow.pl/index.ph...m43d88db69c6b4

    dzieki za wszelkie opinie!!!!

  5. #5

    Domyślnie

    Kupiłem projekt "w aloesie 3" i uważam że te domki są suuuuupppeeeer.
    Jestem na etapie wyłonienia szczęściarzy, którzy będą mieli okazję go wykonać

  6. #6

    Domyślnie dom w aloesie 2 dużo zdjęc

    Wysyłam trochę zdjęć z bogatej kolekcji. Zainteresowanych szczegółami zapraszam do Nowego Sącza lub na forum. Jeśli chcesz coś zmienić w projekcie
    pamiętaj o skutkach.

    POZDRAWIAM JENTIKAJA








































  7. #7

    Domyślnie Nowa edycja zdjęć + tynki

    W nowej serii zwróciłem uwagę na pomieszczenia.Zmiany dotyczą lokalizacji urządzeń w łazienkach Jeśli interesuje cię konkretne pomieszczenie wyślij wiadomość a postaram się przybliżyć to w zdjęciach,lub w opisie.Projekt pokazuje szczegóły które rozumie majster który wie dla siebie a mankamenty i skutki ponosi "w ł a ś ć i ć i e l

    """ """"""""""""" pozdrawiam jentik ps,nowa edycja opóżnia się z powodu wykonywanych prac wewnątrz.

































  8. #8

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    W tej edycji pokazuje schody. Wykonane są zgodnie z pomysłem projektanta.W
    bocznym schodzie przed samum wejściem umieściłem oświetlenie nocne ,dla gości.

  11. #11
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    kamilaJ

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    362
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    czesc Jentik super domek aż pozazdroscic, swietną macie dachówke mnie też sie taki kolor dachówek podoba.Mam pytamnie odnosnie pokojów na górze czy aby te pokoje nie są małe????? chciała bym wiedziec bo za niedługo będziemy kupowac ten projekt z mężem.Czekam na odpowiedz i będe obserwowac wasze dalsze postępy w budowie domku pozdrawiam kamila

  12. #12

    Domyślnie odpowiedz dla Kamili

    dachówka firmy RABEN miedz Pokoje u góry są duże ,największy to ten co jest nad kuchnią są tam dwa okna dachowe .poobserwujcie projekt ---oczekuje na nowe pytania,,,jentik

  13. #13

    Domyślnie Uwagi techniczne w trakcie budowy,

    W trakcie budowy należy zdecydować się na model pieca co. lub gaz . Dotyczy problemy średnicy rur kominowych---wysokość wlotu / kąt nachylenia ,licząc od posadzki a nie wylewki surowej { za błąd zapłaci właściciel } lub uwzględnic ta miarę .W wypadku kominków z płaszczem wodnym wylot do komina w kilku wersjach jest pod kątem 75 stopni { makroterm } Proponuje aby stosować metodę przekazywania roboty majster wykonywujący do następnego wykonawcy
    zdaje wykonany zakres prac .Unikamy hasła " wie pan to powinno być tak " . Co o
    tym myślicie ??????????????????????.

  14. #14

    Domyślnie W Aloesie 2, etap wykończeniowy.

    Drodzy budujący w aloesie 2 zwracam uwagę na problem w wersji bez zmian w kotłowni .Dotyczy drzwi miedzy garażem a kotłownią w projekcie otwiera się do garażu a reali---------na bramę garażowa i jest problem bo drzwi firmy Horman blokują ???????????? co na to archon...Kotłownia robi się ciasna montując piec co +zbiornik na ciepło wodę oraz zbiornik na wodę spożywczą .Na koniec szykuje szokujące błędy co do wielkości kotłowni...JENTIK

  15. #15

    Domyślnie

    No niestety u nas jest bardzo ciasno. Drzwi ledwie sie zmieszcza a piec juz od ponad miesiaca obchodzimy lukiem. Wiedzac to na pewno zrobilibysmy podpiwniczenie. Mozna sie przyzwyczaic, ale fakt - moglo to zostac inaczej rozwiazane.

  16. #16

    Domyślnie w aloesie 2 problemy z kotłownią ----- ciasna +błąd ???

    Sprostowanie ######### w wyniku prób z lokalizacja drzwi miedzy kotłownia a garażem okazało się że błąd tkwi w montażu bramy garażowej przez serwis ,jest za nisko umieszczone szyny prowadzące co utrudnia montaż wedle projektu . Nowa seria zdjęć już wkrótce pokaże te pomyłki....JENTIK

  17. #17

  18. #18

    Domyślnie

    Problemy z drzwiami w kotłowni rozwiązane ......zastosowano przesuwne cena ta sama ..Kominek grzeje super, polecam tą wersje bo nie ma upału w salonie a grzeją grzejniki i woda jest ciepła a zużywa się tyle samo drewna Jedynie jest problem bo system potrzebuje U P S celem zabezpieczenia 230V dla systemu sterowania..





















  19. #19

    Domyślnie

    JENTIK"]Problemy z drzwiami w kotłowni rozwiązane ......zastosowano przesuwne cena ta sama ..Kominek grzeje super, polecam tą wersje bo nie ma upału w salonie a grzeją grzejniki i woda jest ciepła a zużywa się tyle samo drewna Jedynie jest problem bo system potrzebuje U P S celem zabezpieczenia 230V dla systemu sterowania..







  20. #20

Strona 1 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony