dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    andrzejw

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    1

    Domyślnie

    Za chwilę rozpoczynam budowę domu D08 pod Warszawą. Interesuje mnie wszystko na ten temat! Będę wdzięczny za uwagi i doświadczenia zarówno na etapie budowy jak i eksploatacji. Także koszty poszczególnych etapów, materiałów itp.

  2. #2

    Domyślnie

    witam. Jestem na etapie instalacji/wykonczenia tego domu. Sciany -ytong, dach kratownica miejscami krokwie (zmiana w stos.do projektu) reszta typowa. Pytaj... (moze byc na priva)

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: PawelP dnia 2003-02-20 14:43 ]</font>

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    Wojtek Radom [email protected],, mam stan surowy otwarty

  4. #4

    Domyślnie

    Stan surowy otwarty. Skomplikowana bryła, długie ściany zewnętrzne, skomplikowany dach. Dom droższy w wykonaniu od innych, za to ładny i podoba mi się rozkład wnętrza. Praktycznie nie mam do czego się przyczepić.

  5. #5

    Domyślnie

    Mam szczegółowo rozpisane koszty do tego okresu. Mogę się podzielić spostrzeżeniami oraz zagrożeniami.

  6. #6

    Domyślnie

    podziel sie prosze, czy moglbym prosic tez o to zestawienie, chetnie porownam.
    pozdr PawelP.

  7. #7

    Domyślnie

    Ja mam stan surowy otwarty. Moje doświadczenia tobie się nie przydadzą. Raczej ty mi możesz powiedzieć ile wydam dalej.
    Dla tych co są za mną. Wydałem już 140 tyś. Główny koszt to dach. Ostrzegam przed eksperymentowaniem z jego kształtem. Ważne są kąty. Zmiana proporcji przyprawia o ból głowy przy wykonaniu. Inwestycje podrożyły również fundamenty. Miałem bardzo zły grunt.

  8. #8

    Domyślnie

    Również za chwilę rozpoczynam budowę D08 i interesuje mnie wszystko na ten temat. Proszę podzielcie się swymi doświadczeniami a może pozwolicie zobaczyć go na żywo?

  9. #9
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Jakub Burkietowicz

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    294
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie Ja jestem na etapie szukania projektu ...

    Przyznam szczerze, że bardzo mi się podoba ten projekt .. zmieniłbym tylko dach, ale z tym nie mam problemu, bo mój ojcicec produkuje wiązary i ma projektanta od dachów (chciałbym zakryć taras).
    Interesuje mnie kosztorys tej chatki. Gdyby był ktoś tak miły
    email: [email protected]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony