dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 912 z 912
Pokaż wyniki od 18.221 do 18.224 z 18224
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

Domyślnie

no ale chociaż raz na tydzień postrasz

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    249

Domyślnie

Postaram się. Na razie zabieram się za... poprawianie zeszytów. Później powinnam jeszcze przygotować zarąbiste lekcje na jutro. A do tej pory wprowadzałam się do nowego telefonu. Jak ja tego nie lubię!!!! Ja chcę mieć przez dziesięć lat ten sam telefon!!!!! Teraz będę ogarniała ten nowy przez parę tygodni zanim się w nim urządzę po swojemu. Czemu nie mogę się zalogować do banku???
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR

Domyślnie

dlatego ja lubie tak te moja marke na L. zdalnie z jednego na drugi wbudowana aplikacja robie backup i wszystko ze starego od smsow po zdjecia a nawet ustawienia pulpitu jest po kilku minutach w nowym telefonie. nic sie nie zmienia poza tym, ze w łapce trzymam nowy model

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    249

Domyślnie

LG czy Lenovo? Bo ja się właśnie z tego drugiego do tego pierwszego przenoszę. Na razie czuję się jak w nowym mieszkaniu, jeszcze bez mebli i nie do końca jestem pewna, gdzie mam gniazdka, gdzie kosz na śmieci, a gdzie widelce trzymam.

Kuffa, to jakach kicha kompletna jest. W co ja się wrobiłam? Właśnie skończyłam sprawdzanie zeszytów, kartkówek i kart pracy. Zaraz wpiszę oceny do dziennika i idę spać. I tak codziennie... A jeszcze nie przygotowałam zarąbistych lekcji z fajerwerkami na jutro.
    No i dowiedziałam się, że - NIESPODZIANKA - w przyszłym tygodniu będziemy mieli dwie rady pedagogiczne, w poniedziałek i w piątek. Ciekawe, kto będzie pisał protokoły i dlaczego ZAWSZE polonistki.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

Strona 912 z 912

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia