dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 911 z 919
Pokaż wyniki od 18.201 do 18.220 z 18369
  1. #18201
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    nie badz taka pewna jak im zabraknie nowych watkow to pojawia sie i tutaj, 3 grosze wszedzie wtrynic i chamstwem blysnac.

  2. #18202
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    tu się ich zablokuje

  3. #18203
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Wywalimy na zbite pyski.

    Byliśmy dzisiaj na dwóch filmach w kinie. Trzeba przyspieszyć, bo mam całą listę filmów, które chcę zobaczyć, a ferie się kończą.
    Polecam Jojo Rabbit - trailery są zniechęcające raczej, początek filmu mylący, a później jest dobrze. Nawet bardzo dobrze. Taka dziwna poetyka, a film mądry i prowokujący.
    Małe kobietki - "znacie, no to posłuchajcie", klasyka, nic zaskakującego, ale dobrze opowiedziana i zagrana znana wszystkim historia.
    Proxima - spokojna narracja, ciekawa historia. Warto, jeśli ktoś szuka opowieści o kobiecej sile.
    Richard Jewell - Typowa amerykańska historia, ciekawa, ale przewidywalna. Dobrze się ogląda, można nawet się wzruszyć, jeśli ktoś lubi.
    1917 - po prostu film wojenny. Jest bohaterstwo, jest przyjaźń, są przygody, jest śmierć - nieupiększona, brudna i brutalna. Dobry film.
    Gorący temat - historia ciekawa, ale mniejsza niż film, więc trzeba było nieco rozdmuchać fabułę.
    Judy - jeśli ktoś lubi filmy biograficzne, to warto. Plus świetna Renea Zellweger.
    Na noże - dobry kryminał z zaskakującymi zwrotami akcji. Klasyka gatunku w starym, dobrym stylu.
    Pan T. - Oj, dobre!
    A tych, które wcześniej oglądaliśmy, już nie grają.
    Proxima - też dobry film
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  4. #18204
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    "Goracy temat" obejrzałam w serialu HBO "Na cały glos", traktuje o tym samym tylko ze zmieniona obsada aktorska. Obejrzalabym tylko dla porownania scenariusza i gry aktorów. Generalnie serial mnie nie rzucil na kolana, z lekka nudnawy mimo ze o waznych sprawach.


    Agdus w zestawieniu zabraklo ci filmu o Zenku, zapowiadany jako miszczostwo swiata taki żarcik ofkors tragiczne ale prawdziwe. Gdzies rzucil mi sie wywiad z tym panem Zenkiem i on generalnie stwierdził, ze film jest fajny i fajnie sie go oglada i w ogole wszystko jest fajne i inne ciuciuciuciu. Fajny to takie popularne słowo. Niestety kurwizjowe celebryty maja slownictwo jednak zredukowane
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 08-02-2020 o 10:55

  5. #18205
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    A nie megafajne? Bo to jest mega film o megawspaniałym muzyku i megawokaliście, który megapiosenki śpiewa na megazajebistych koncertach. I jest megapopularny wśród megafajnych ludzi. Więc koniecznie trzeba do megawypasionego kina lecieć, żeby ten zajefajny film zobaczyć.

    Kiedy słyszę "mega", mam pokaleczone udo, bo mi się scyzoryk w kieszeni otwiera.

    Co do "Gorącego tematu" to mam takie samo zdanie - ważny temat, ale film tyłka nie urywa.

    Wybieramy się jeszcze na Kłamstewko, może jutro.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  6. #18206

  7. #18207
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Osia raczej Megazenek

  8. #18208
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Agdus jeszcze te megi rozne sa nie najgorsze, najgorsze sa wywiady i ich wlasne przekonanie. ze sa tacy cool i megazajebisci. I oni mowia to wszystko tak na serio
    takie samo mam zdanie na temat durnych programow typu rolnik, sanatorium i nie wiem co tam jeszcze. juz sam fakt, ze wiem o takich programach to mnie boli. Ale nie da sie nie wiedziec jak otwierasz wiadomosci i bombarduja cie reklamami o tych szczytnych i tworczych produkcjach. na kurwizji obejrze czasem wiadomosci zeby wiedziec o czym klamia i co bajdurza. zgodnie z zasada przyjaciol miej blisko a wrogow jeszcze blizej

  9. #18209
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Bardziej mi chodziło o magazynek... taki idiotyczny dowcip... nie wyszedł...

  10. #18210
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Wiadomości z kurwizji mnie przerastają - raz spróbowałam, zemdliło mnie i więcej nie włączam.
    Kiedyś z ciekawości przeczytałam program telewizji misyjnej i się zdumiałam. Wiedziałam, ze szału nie ma, ale żeby aż taki szajs???!!! I to za nasza kasę!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  11. #18211
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moose Zobacz post
    Bardziej mi chodziło o magazynek... taki idiotyczny dowcip... nie wyszedł...
    Osiunia zalapalam, dalam tylko druga opcje myslalam, ze ktos jeszcze cos dopowie

  12. #18212

  13. #18213
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Otóz to! "Idoli" to my mamy tera na pęczki
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  14. #18214

  15. #18215
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    ale bym paczusia tlusciutkiego wrabała, slinka mi pociekla a mam tylko kiwi

  16. #18216
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    ja od wczoraj żrę pączki bo smażyłam

  17. #18217
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Andrzej pączki usmażył, to żarłam. Jeden jedyny raz w roku jem pączki, bo na ogół ich nie lubię, ale te Andrzejowe to jest mistrzostwo świata.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  18. #18218
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Zeżarłam dwa, latorośl jednego a pozostałe dwa psy...same się poczęstowały
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  19. #18219
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    Agduś bo moja cierpliwość jak Ocean Spokojny ale i on ma swoje granice gdzie ciąg dalszy horroru

  20. #18220
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Kiedy ja nie mam chwili wolnego czasu! Jak ja żałuję, że się zgodziłam na tę dodatkową klasę! W przyszłym roku muszę jedną oddać i za żadne skarby się nie zgodzę na nadgodziny!!! Nie wiem, jak to jest w przypadku innych przedmiotów, ale jeśli podniosą nam pensum, to ja spi...m z zawodu. W tygodniu albo wracam wycięta, bo kończę lekcje raz o 16.30, raz o 17.30 i po powrocie nie mam na nic siły, a jeszcze trzeba się przygotować na następny dzień, albo wracam wcześniej i wtedy poprawiam wypracowania i spokojnie przygotowuję się do lekcji. Wczoraj zaszalałam, poszliśmy na spacer z Gałganem do lasu i wieczorem do kina. W przerwie poprawiałam wypracowania. W efekcie dzisiaj tyłka od sofy nie oderwałam - wypracowania z dwóch klas. A i tak mam wciąż wyrzuty sumienia, że powinnam się lepiej do lekcji przygotować, że jakieś fajerwerki i wodotryski powinny być, żeby dzieci zainteresować...
    I miałam napisać regulamin Klubu Poszukiwaczy Odpowiedzi. Taki sobie wymyśliłam, bo mnie szlag trafia, że dzieci niczego nie wiedzą o świecie, nie są ciekawe, nie pytają. No to chcemy je zabierać na tanie wycieczki w różne miejsca - od gór po morze. Tylko muszę regulamin napisać i iść z tym do Starego, bo bym chciała, żebyśmy mieli płacone chociaż jakieś grosze za te wyjazdy. Sama nie ogarnę, a zapał do spędzania weekendów z nieswoimi dziećmi za free może szybko opaść w narodzie.
    No i kiedy ja mam coś pisać i poprawiać? No kiedy?
    Żeby tak wynaleźli sen w pigułkach...
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

Strona 911 z 919

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony