dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 918 z 918
Pokaż wyniki od 18.341 do 18.343 z 18343
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

Domyślnie

Popatrzyłam, co prawda na mapie jest kawałek do zatoki, ale 8 piętro musi mieć ładny widok. Gdynia jest zielona i całkiem sympatyczna. No i ten wiatr! sztormy! Coś, co uwielbiam. Zazdroszczę całym sercem

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    249

Domyślnie

No jest kawałek, nie mówię, że nie, ale to mieszkanie miało najładniejszy widok ze wszystkich, które oglądaliśmy. Bliżej Zatoki są domy na Oksywiu, ale tam akurat nikt nie chciał sprzedać mieszkania. No i tam są niższe domy, więc nie wiem, jak z widokami. Najlepiej by było kupić mieszkanie na najwyższym piętrze akademika AMW - to chyba najwyższe budynki bliżej morza. No i jeszcze lepsza lokalizacja - akademik UM przy plaży - też piękne widoki. Wiem, bo odwiedzałam tam Młodą.

Z pewnością o niebo lepsze widoki są z Sea Towers, ale na razie nie wygraliśmy w totka ani nikogo nie obrabowaliśmy, nie mamy też w rodzinie prominentnego polityka jedynie słusznej partii, więc nie zrobiliśmy interesu życia na koronawirusie.

Na razie czekamy na decyzję kredytową. Bank już wysłał rzeczoznawcę do mieszkania, czyli powinno być dobrze. Jeśli się uda, już w wakacje możemy komuś zaproponować pobyt.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    129

Domyślnie

ale będzie fajnie

Strona 918 z 918

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia