dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 858 z 919
Pokaż wyniki od 17.141 do 17.160 z 18369
  1. #17141
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Też pomiziam. Wysyłałam do córci przesyłkę opcją "paczka 24" i ... doszła w ciągu 24 godzin!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  2. #17142
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    K24 to Konsylium24. Taki portal dla lekarzy, najfajniejsze w nim są kawały o pacjentach Resztę czytam z pewną nieśmiałością, bo jakoś tam każdy wszystko wie i w ogóle wylewa się i wiedza i empatia i zastanawiam się, gdzie ci koledzy są na co dzień? Albo tam pisuje niewielka garstka tych, co im się chce coś robić, albo pisują a na co dzień chowają się gdzieś pod biurkami, żeby ich nie wytropili pacjenci.

    Ja też korzystam z poczty. Konwalie ostatnio wysyłałam. Plan był taki, że podejdę przed pracą, otwierają o 9, będę pierwsza, załatwię sprawę w 5 minut i po następnych 5 będę w pracy. Pacjenci 10 min jakoś przeczekają, zajmie się nimi personel pozostały, rozda ankiety, karty pozakłada.... Ale panienka z okienka zniweczyła moje wspaniałe plany, bo spóźniła się pół godziny do tegoż okienka. Więc pacjenci też czekali na mnie, bo ja na nią. W każdym razie wszystko się spóźniło u mnie w pracy i w efekcie na jedną pacjentkę czekał jej dyrektor. Przez panienkę z poczty

  3. #17143
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Jakoś miałam zakodowane, że poczta jest tańsza od kuriera, a kiedy już weszłam na pocztę, to nie pomyślałam o innej opcji. Może nie myślałam dlatego, że zastanowił mnie asortyment sklepu pocztowego. Że poczta to sklep, każdy wie, ale jak dobierają asortyment wiecie? Prasa wyłącznie prawomyślna albo plotkarska, do tego krzyżówki panoramiczne. Książki prawomyślne albo romansidła i jeszcze coś z klasyki dla dzieci. Oprócz tego mnóstwo towarów w kolorach biało-czerwonych, dzisiaj widziałam kubeczki z godłem i flagą. Rzadko coś wysyłam, ale następnym razem sprawdzę ten punkt kurierski w pobliżu.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  4. #17144
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    U nas na poczcie są oprócz tego co już wymieniłaś, są : kołdry, poduszki, koce, obrusy... te trzy pierwsze to rozumiem, że można by ewentualnie użyć w oczekiwaniu na łaskawą obsługę ale to 4 nijak mi nie pasuje... a jeszcze widziałam gry i ręczniki...

  5. #17145
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    obrus żeby sobie w węzełek zapakować 3 pierwsze

  6. #17146
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie


    To powinni jeszcze torby i walizki sprzedawać...

  7. #17147
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Gry są po to, żeby umilić czekanie, ręczniki... no nie wiem... łazienki dla klientów nie ma. Może jednak przewidują w przyszłości?

    Kurczę, znów zimno. Ponoć wczoraj pszczoły latały jak na dopalaczach. Pewnie wiedziały, że mają tylko jeden dzień na pracę.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  8. #17148
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Ręczniki przy dłuższym czekaniu... w sumie powinni jeszcze materace wprowadzić

  9. #17149
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Lepiej łóżka piętrowe przy ścianach, bo na materace może miejsca nie wystarczyć.

    Takie dwie popełniłam:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	17 (1).jpg
Wyświetleń:	165
Rozmiar:	93,2 KB
ID:	387604
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  10. #17150
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    łooooooo fajne wiatraczki

  11. #17151
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    To był sprawdzian. Zdałam! Wdać, że to wiatraczki!!! Pojadą do Holandii, jeżeli poczta zdąży przed wyjazdem mojego brata dostarczyć je do Opola.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  12. #17152
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    albo u mnie taka pojemna wyobraźnia

  13. #17153

  14. #17154
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    pewnie że widać na pierwszy rzut oka od razu mnie się z Holadnią skojarzyły tak się tylko droczę

  15. #17155
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Test łatwy od razu widać, że wiatraczki! Za to bardzo ładne!
    Na mojej poczcie jeszcze mnóstwo rzeczy związane z jego "świętojebliwością"... ciekawe po, co...?
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  16. #17156

  17. #17157
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Nasza poczta tuż obok kościoła, więc jako sklepik z dewocjonaliami całkiem na miejscu.
    Dziecka odstawiliśmy do rekonstruowania. Ciekawe, czy będą spali w namiocie (mają do dyspozycji jeszcze całkiem porządną stodołę przerobioną na coś w rodzaju karczmy z przepięknym piecem kuchennym). Na razie pogoda się ustabilizowała, jak to rzekła nasza pani premier - znaczy leje od kilku dni z krótkimi przerwami na mżawkę. Koty śpią całymi dniami, trochę zaaresztowane, bo mnie wkurzyły zamordowaniem jakiegoś ptaszka. Nie wiem, czy one wiedzą, że są aresztowane, bo z powodu deszczu nie pchają się do wychodzenia. Po naszym trawniku można się ślizgać, bo glina rozmokła. Oczekuję jutro efektownych scen podczas reko bitwy o most, ponieważ rów pod mostem wypełnił się wodą i błotem.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  18. #17158
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Mordowanie ptaszków koty w naturze mają na jaki gwizdek sie na nie wkurzać...? Aaaaa, juz wiem: tez się wkurzam, bo wtedy mam spokojniejsze sumienie
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  19. #17159
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Może rzeczywiście dla spokoju sumienia się na nie wkurzam? Chociaż nie, naprawdę mnie denerwuje to, że domowe koty en masse mordują jakieś straszne ilości ptaków, także chronionych, bo czytać nie potrafią i świadomości ekologicznej nie mają. Mordują też chronione jaszczurki i chomiki oraz coraz rzadsze zające (młode). Czuję się trochę winna, bo gdybym nie miała kotów, to te ptaszki by żyły. Gdyby koty nie wychodziły z domu też.
    Przesiedziały w domu od poniedziałku do dzisiaj (koty), bośmy byli w Opolu i nie tylko. Oczywiście natychmiast po naszym powrocie wyszły na pole. Dziecka je wypuściły.

    No właśnie - już po długim weekendzie. Za krótki był zdecydowanie. Pogoda też taka se, ale nie narzekam, bo nie przeszkodziła nam właściwie w niczym, poza zrobieniem zdjęć zamku albo pałacu (dziewczyny chcą wysłać na konkurs). Mają jednak na to czas do końca maja, więc wyskoczymy gdzieś bliżej.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  20. #17160
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    u nas pogoda byla miodzio, moze ciut wietrznie ale slonecznie caly czas. i moj wekend jeszcze sie nie skonczyl

Strona 858 z 919

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony