dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 896 z 919
Pokaż wyniki od 17.901 do 17.920 z 18369
  1. #17901
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Mamy podobne błędniki
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  2. #17902
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Ciekawe, czy one podlegają treningowi. W dzieciństwie bardzo rzadko jeździłam samochodem. Rodzice nie mieli, czasem ojciec zabierał mnie jadąc w delegację służbowym dużym fiatem, ale to niezmiennie kończyło się źle. Do legendy przeszła opowieść, jak to jadąc nyską podczas kolonii w Rabce na wycieczkę do Krakowa obrzygałam przez okno rowerzystę. W autobusach dalekobieżnych typu "ogórek" spawałam koncertowo. Kiedy w wakacje znajomy ojca zabierał nas dokądś służbowym gazikiem, czułam się świetnie. Wiele lat później wyprawę do Francji wygodnym samochodem francuskiej rodziny przeżyłam tylko dzięki dużym dawkom aviomarinu (co ja się tego świństwa nażarłam przez całe dzieciństwo...). Niby z wiekiem trochę mi przechodziło, w końcu jeździmy podczas wakacji w długie trasy, ale teraz korzystam z prawa do siedzenia z przodu. Kiedy siądę z tyłu, jak w dzieciństwie, to mi źle. Czyli chyba trening nie pomaga. Z drugiej strony dzieci jeżdżą od małego i tylko jedno czasem marudzi, że je muli, ale nie spawało nigdy. To może jednak trening działa, jeżeli się odbywa od dziecka?
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  3. #17903
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Trening na pewno działa w każdym wieku ale by trzeba na zasadzie desynsytyzacji, czyli zaczynać od krótkich bodźców. U dzieci mózg dojrzewa dopiero po 10 rż więc wcześniej może sobie nie radzić z bodźcami a potem... to sprawa tzw osobnicza. U jednego jakoś sobie poukłada u innego nie. Nie wiemy co na to wpływa. Dużo jeszcze nie wiemy.

  4. #17904
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Strasznie trudne do wymówienia słowo!
    Dobła, nie będę jeździła więcej tylko dla treningu.

    Od wczoraj mam już dwie dorosłe, poważne i odpowiedzialne córki.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  5. #17905
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Z tą powagą to chyba pojechałaś...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  6. #17906

  7. #17907
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Żadne życzenia. Ironia z sarkazmem.
    Zresztą co ja bym zrobiła z poważnymi dziećmi?
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  8. #17908
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Pożarłabyś! Ja zrobiłabym to na pewno ze swoją, gdyby była za poważna!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  9. #17909
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś Zobacz post
    Żadne życzenia. Ironia z sarkazmem.
    Zresztą co ja bym zrobiła z poważnymi dziećmi?

    Cytat Napisał braza Zobacz post
    Pożarłabyś! Ja zrobiłabym to na pewno ze swoją, gdyby była za poważna!
    E tam... Pewnie tolerowałybyściezobrzydzeniem

  10. #17910
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Zaklej pępek plastrem...
    Podobno pomaga, ja nie sprawdzałam, bo pływam na łodziach, latam samolotami i jeżdżę aż do znużenia bardzo dużo i nie mam choroby lokomocyjnej...
    Ale plaster podobno pomaga... no chyba, że to tylko tak pomaga jak dziecko skaleczy się i przyklejamy mu plasterek, bo on mu pomoże...

  11. #17911
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Kiedyś dawno słyszałam o tym plastrze, ale nie wypróbowałam i zapomniałam. Placebo działa, kiedy się w nie wierzy...

    Nie pożarłabym, bom wegetarianką jest, a a dzieci jednak z mięsa.

    Po raz drugi okazało się, że magiczna data ukończenia lat osiemnastu nie zmienia nagle dziecka w osobę dorosłą. Nie żeby jakieś infantylne były te moje dorosłe, ale nie spoważniały nagle w dniu urodzin.

    U Was też tak leje? Przez jakiś czas susza nam nie grozi. Może nawet te zaległości w nawilżeniu gleby z ostatnich lat się nadrobią. Jest szansa na grzyby, jeżeli latem też popada.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  12. #17912
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    No tak, zapomniałam o Twoich upodobaniach...
    Te osiemnaście to lat to przereklamowane są. Mojej też do spoważnienia jeszcze kawałęk. Zresztą...po kimś to kurna mają, no nie?

    Też pada.
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  13. #17913
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Pada, leje, mży i tak w kółko... a do tego jeszcze wieje...

  14. #17914
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Pada, leje mży, ale nie narzekam.
    Diogenes nas odwiedził. Najadł się i nie chce wyjść. Znaczy miauczy pod drzwiami, ale kiedy otwieramy i widzi, co się tam dzieje, to zawraca do środka. Wszystko by było super, gdyby nie to, że nieodjajczony jest i znaczy. I co z nim zrobić? Zawieźć do weta i odjajczyć? A jeżeli to czyjś kocur na gościnnych występach u nas?

    Miałam dzisiaj osiem lekcji ciurkiem. Na dwóch musiałam przekrzykiwać krzyczącego ucznia z mutyzmem. Wyszłam nieżywa.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  15. #17915
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Ja bym odjajczyła... karmię i wymagam...
    Współczuję 8h i cieszę się, ze mnie już to nie dotyczy...

  16. #17916
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Prych! Napisałam przed chwilą i zniknęło!

    Dzisiaj u nas dla odmiany leje. Rano zdążyłam pojechać na rowerze do dentysty i uszło mi to na sucho. Wróciłam w lekkim deszczyku. Za to kiedy wychodziłam do pracy, zdążyłam zmoknąć pomiędzy drzwiami a autem, a nie mam daleko. Zanim doszłam od "mojego" miejsca parkingowego do drzwi szkoły, byłam całkiem mokra.

    Dentysta tak mi paszczę znieczulił, że jeszcze długo nią nie władałam w pełni, a musiałam zjeść śniadanie. Dobrze, że sama w domu byłam i nikt tego nie widział .

    Koty hibernują w domu, Diogenes nie przyszedł, a jutro rano bym miała czas, coby go do weta zabrać. On chyba wie. Nie chce klejnotów stracić. Nie mam pojęcia, jak go przechować. Żeby mogli go ciąć, musiałabym mieć pewność, że nie jadł nic od wieczora. Gdzie go zamknąć, żeby nie zasikał wszystkiego? Wczoraj trafił sofę. Poduszka poszła do prania, sofę szorowałam punktowo płynem do garów i octem. Podziałało - ocet jakoś usunął koci zapaszek, a następnie był uprzejmy wyparować bez śladu.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  17. #17917
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Jak przyjdzie - łap i bez skrupułów jaj się pozbądź, bo ani jemu ani innym niekoniecznie przypilnowanym kocim pannom one nie są potrzebne...

  18. #17918
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Był dzisiaj, zjadł i poszedł. Muszę się jakoś przemóc i zamknąć go w garażu na noc. Żal mi go będzie, ale w domu wszystko zaleje, bo znaczy czując nasze koty. W garażu też zaleje i będzie jechało szczochem, ale rzadziej tam bywam. No i awantury by były, bo nasze koty go tolerują, ale nie bez zastrzeżeń.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  19. #17919
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    U nas też się tłucze Rudek z Burasem ale nie zawsze... czasem leżą na tarasie bez waśni...

  20. #17920
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Nasze jakoś pogodziły się z faktem, że sąsiedzi mają koty. W ogóle kotów przybyło w okolicy - sąsiedzi za płotem mają trzy, trzy się pałętają i nie wiem, czyje są, czasem przychodzą do nas. Inny czasem się tłucze z KotkiemRysiem, czarny też, a Diogenes jest pokojowy i nieśmiały. Kiedyś jednak Rysio z Innym siedzieli niedaleko siebie na tarasie udając, że się nie widzą nawzajem. Dalsi sąsiedzi mają rude długowłose cudo, ale ten się nie zapędza na nasze podwórko.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

Strona 896 z 919

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony