dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 913 z 919
Pokaż wyniki od 18.241 do 18.260 z 18369
  1. #18241
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ejjj noooo, dawaj dalej z tym dreszczowcem!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  2. #18242
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Hi Hi a ja miałam mieć dziś szkolenie z wykładu on line. Mamy kurs w przyszłym tygodniu przeprowadzić no i organizator kursu postanowił nas przeszkolić. Zalogowałam się grzecznie po czym okazało się, że byłam jedyną z grupy, której się to udało. Po 30 min walki na stronie pojawił się napis Errorrrrrrrrrrrr a kurs przenieśli na .. kiedyś. Jeżeli taka duża i prężna organizacja jak CMKP nie daje rady, to co mają powiedzieć nauczyciele?

  3. #18243
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    a mnie sie udalo w piatek przejsc kurs z egzaminem online. podobalo mi sie. co za kurs nie napisze ale bardzo wazny i niewiele osob go przechodzi. egzamin zdalam spiewajaco i juz mam certyfikat. jak sie chce to da sie.

  4. #18244
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    gratulacje TAR-cia

  5. #18245
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Gratuluję!

    Dzisiaj był armagedon! Wszystko siadło, zawiesiło się, zerrorowało. A my od wczoraj przenosimy się w nowe miejsce internetów z nauczaniem. Znaczy będę robiła to samo, ale gdzie indziej, co oznaczało CAŁY DZIEŃ poznawania nowej platformy, tworzenia klas, przesyłania każdemu uczniowi indywidualnie jego adresu i kodu, a następnie powtarzanie tego na prośbę rodziców, bo połowa dzieci nie używa swoich kont, więc trzeba było rodzicom podesłać te same adresy i kody.
    Trzeci dzień siedzę nad wypracowaniami dzieci. Podkusiło mnie, żeby im zadać! Muszom pisać, bo nie umiom, ale ja osiwieję przy tym sprawdzaniu na komputerze. Trudno, pierwszy i ostatni raz się tak wkopałam! No ale muszę z tego wybrnąć. Jeszcze parę dni i skończę, bo w dobroci swojej odsyłam im z uwagami, zeby dopieścili i dopiero wtedy oceniam. Moja dobroć mnie wykończy.
    Poprawianie polega na zaznaczaniu różnymi kolorami różnych rodzajów błędów. Do tego później piszę recenzję. Trzeci dzień z przerwą na tę przeprowadzkę i jestem blisko końca pierwszej tury. Powoli spływają wersje ostateczne. Mam nadzieję, ze te się będzie szybciej poprawiać, chociaż niektórzy się nie wysilili na wprowadzenie wszystkich sugerowanych poprawek.
    Zastanawiam sie poważnie nad wylizaniem jutro jakiegoś wózka w sklepie...
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  6. #18246
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś Zobacz post
    Zastanawiam sie poważnie nad wylizaniem jutro jakiegoś wózka w sklepie...
    jakbym moja siostre slyszala, tez nauczycielka

  7. #18247
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Już pisałam: zostaw wózki bo się jeszcze jakiś parchów nabawisz!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  8. #18248

  9. #18249
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Strach napisać, ale się trochę odrobiłam i postanowiłam w sobotę roboty nie tykać nawet długim kijem. W niedzielę będę musiała lekcje na poniedziałek przygotować i wreszcie wpisać swoje godziny do Librusa. Śmieszni są, bo kazali nam wpisywać tylko tyle godzin, ile się ma w planie lekcji. Zabawne! W planie mam 28 godzin, lekkim bykiem 50 godzin w tygodniu wyrabiałam. No ale nic to, najważniejsze, że mi stos zaległości zmalał i jeśli nie dowalą niczego nowego, to powinnam odetchnąć trochę w przyszłym tygodniu. Jeszcze tylko mały raporcik, czy dzieci mają komputery, internety i drukarki i czy się logują.
    Jutro mamy w planach prace w ogrodzie. Jeśli mi obrzydzenie do miamitopka przejdzie, to może coś napiszę i wrzucę.
    A teraz idę książkę czytać. Pierwszy raz w tym tygodniu.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  10. #18250
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Słuchajcie, ciążąca na mnie klątwa kulawego wróbelka przybrała dzisiaj niepokojące rozmiary:

    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  11. #18251
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Agduś, a propos poprawiania. Nie mam wątpliwości, że znasz w Wordzie opcję komentarzy, ale może zaznajom z nimi dzieci. Ja tak poprawiam doktoraty i różne publikacje. Nie poprawiam w kolorach itd, nie wpisuję tekstu, który ma być ale daję komentarz. I ma delikwent poprawić zgodnie z moją sugestią. W trybie recenzji czyli od razu mi się świecą wszystkie naniesione poprawki i drugie sprawdzanie jest łatwiejsze.

    Za najtrafniejsze uważam stwierdzenie w necie- jeżeli dziecko nie ma własnego komputera to NA CO RODZICE WYDALI 500+?
    Nauczyciele nie powinni nawet pytać, czy dziecko ma komputer. Jak nie ma, to niech rodzice kupią. Mają za co.

  12. #18252
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Młody łabędź? Przecież jeszcze nowe się nie wykluły, takie kolorowe to młode. Skąd go masz?

  13. #18253
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Łabędź jest zeszłoroczny. Małe w tym roku dopiero będą. Najpierw są puchatymi nielotami, później szarymi młodzieniaszkami i w takiej formie zimują. Bieleją chyba dopiero w drugim roku życia. Ten człapał sobie wzdłuż naszej ulicy. Wyglądał na bardzo zagubionego, ale całkiem zdrowego łabędzia. Ludzie wylegli z domów i się gapili. Dziewięć domów. Mieszkańcy ośmiu z nich gapili się i robili zdjęcia, pewnie mają ich więcej niż my. Kurde, chyba jesteśmy nienormalni, skoro normą jest to, co robi większość, to nawet na pewno. Tylko my wynieśliśmy mu miskę z wodą. Tylko my próbowaliśmy dzwonić do różnych instytucji (sobota po południu - zapomnijcie o tym, że ktoś odbierze). Tylko ja dodzwoniłam się do znajomej lekarki weterynarii, ona do koleżanki od dzikich ptaków. Oddzwoniła, żeby jeśli ptak jest zdrowy, złapać go i wywieźć nad wodę. Upewniła nas, że powinniśmy dać radę i przeżyć. No i udało się, choć przed przystąpieniem do akcji musieliśmy galopem uprzątnąć podjazd zawalony pokaźnymi konarami, bo właśnie ciachaliśmy brutalnie wierzbę. W czwórkę, za pomocą dwóch koców przyparliśmy łabędzia do płotu, zawinęliśmy go w rzeczone koce, Andrzej go złapał i podał mi. Nie bez obaw wzięłam ptaszysko i zaniosłam do samochodu. Całą drogę miał głowę zakrytą kocem. Żal mi go było, ale bałam się go odsłonić, bo łepek miał na wysokości mojej twarzy. Zawieźliśmy go nas stawy, położyłam na trawie i odwinęłam. Przez chwilę siedział kontemplując otoczenie, aż wreszcie się zwodował i popłynął sobie, oglądając się za nami. Pomachaliśmy mu. Po chwili poderwał się lotu, pokazując, ze jest naprawdę całkiem sprawnym i zdrowym łabędziem. Wylądował kawałek dalej za wyspą.

    Co będzie następne?
    Struś?
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  14. #18254
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Strusie to hodowlane, leciałby za nim właściciel

  15. #18255
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś Zobacz post
    Co będzie następne?
    Struś?
    Może sęp albo kondor...


    Cytat Napisał EZS Zobacz post
    Strusie to hodowlane, leciałby za nim właściciel
    A jeszcze jakby zobaczył, że go w koc ładują, to na bank mieliby na karku policję...

  16. #18256
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Agdus, bo ludzie wlasnie tacy sa. bez mozgu ale słit focia musowo zrobiona.

    Kiedys bylismy w Wenecji i facet robil zdjecia tak zapamietale, ze wpadl z calym ekwipunkiem do kanalu, żona albo towarzyszka chciala mu pomoc i dolaczyla w wodzie. Grupka turystow skosnookich (nie rozrozniam) zamiast pomoc robila ludkom zdjecia. I jeszcze utrudniali ludziom, ktorzy probowali biedakow wydostac. Taki mamy teraz swiat.

    To samo mialam z zagubiona psinka starenka w ub. roku. Biedactwo chodzila od furtki do furtki, chodzila za ludzmi z psami, ktorzy szli do lasu. Nikt sie nie zainteresowal ale jak trzeba bylo oltarz bozocielny robic to wszyscy sie pchali, kościołkowi psia jego mać . Przygarnelam starenka, byla cala mokra, glodna, zmarznieta. wysuszylismy, dalismy jesc i rano odbijalam sie od drzwi do drzwi zeby psine zabezpieczyc. Na szczescie 2 dni pozniej odnalazl sie wlasciciel, szukal suni, bo sie wystraszyla burzy, uciekla i zagubila. Byla z innej czesci wioski, kawal drogi od domku. I psina i wlasciciel przeszczesliwi. chociaż babcia zakumplowala sie z Bialasami.

    Lepiej zeby ten strus czy kondor Ci sie nie trafil.

  17. #18257
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    chyba lepszy struś czy kondor niż jakieś zagubione lwiątko

  18. #18258
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał wu Zobacz post
    chyba lepszy struś czy kondor niż jakieś zagubione lwiątko
    Wusia, nie byj rasistką...

  19. #18259
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    O razu w jakieś egzotyki idziecie, a nasz rodzimy cudny orzeł to co, nie może być następny?
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  20. #18260
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Ja się tylko zastanawiam, co jest bardziej kłopotliwe od łabędzia. Bo to w tym kierunku idzie.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

Strona 913 z 919

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony