dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 918 z 919
Pokaż wyniki od 18.341 do 18.360 z 18369
  1. #18341
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Popatrzyłam, co prawda na mapie jest kawałek do zatoki, ale 8 piętro musi mieć ładny widok. Gdynia jest zielona i całkiem sympatyczna. No i ten wiatr! sztormy! Coś, co uwielbiam. Zazdroszczę całym sercem

  2. #18342
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    No jest kawałek, nie mówię, że nie, ale to mieszkanie miało najładniejszy widok ze wszystkich, które oglądaliśmy. Bliżej Zatoki są domy na Oksywiu, ale tam akurat nikt nie chciał sprzedać mieszkania. No i tam są niższe domy, więc nie wiem, jak z widokami. Najlepiej by było kupić mieszkanie na najwyższym piętrze akademika AMW - to chyba najwyższe budynki bliżej morza. No i jeszcze lepsza lokalizacja - akademik UM przy plaży - też piękne widoki. Wiem, bo odwiedzałam tam Młodą.

    Z pewnością o niebo lepsze widoki są z Sea Towers, ale na razie nie wygraliśmy w totka ani nikogo nie obrabowaliśmy, nie mamy też w rodzinie prominentnego polityka jedynie słusznej partii, więc nie zrobiliśmy interesu życia na koronawirusie.

    Na razie czekamy na decyzję kredytową. Bank już wysłał rzeczoznawcę do mieszkania, czyli powinno być dobrze. Jeśli się uda, już w wakacje możemy komuś zaproponować pobyt.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  3. #18343
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    ale będzie fajnie

  4. #18344
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Siemka! Uściskaj jeszcze raz Andrzeja!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  5. #18345
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Agdusia a powiesc sie pisze?

  6. #18346
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Jak tam życie z wirusem? To znaczy mam nadzieję, że bez wirusa.
    Wakacje były do bani a teraz zbliżają się nie lepsze święta.
    I minister ci się zmienił. A myślałam, że gorzej być nie może. A jednak może, co za zdolna władza.

  7. #18347
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Heeeej!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  8. #18348
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    O! Weszłam i patrzam, a tu goście byli! A ja przegapiłam okazję, żeby Was poczęstować dobrą kawą! Wstyd mi.
    Wirusa trzymamy daleko i na razie nam się udaje. Niecierpliwie czekamy na szczepionkę.
    Nasze wakacje były całkiem, całkiem. Wprawdzie za granicę nie pojechaliśmy, ale za to pozwiedzaliśmy Suwalszczyznę, gdzie nas jeszcze nie było.
    Święta będą dziwne, Weronika na statku, nie przyjedzie mój brat, mama też odmówiła stanowczo. Chyba raporty koronawirusowe z Małopolski ją przeraziły. Normalnie było nas dziewięcioro w Wigilię, czasem więcej. Tym razem zbierze się szóstka.
    A poza tym jest normalnie.
    Przed nowym "ministrem" uciekłam. Uciekłam też przed zdalnym nauczaniem.
    Wydawało mi się, że będę miała mnóstwo czasu, ale odkryłam pokłady zaległości, które powstały, kiedy pracowałam. Jesień była długa, więc sadziłam cebulki tulipanów. Sadziłam, sadziłam i sadziłam... A w wolnych chwilach pomagałam Andrzejowi przy stawianiu nowego kompostownika, bo stary się rozsypał.
    No i oczywiście wyskoczyłam z jesienna wizytą do Brazoczyska. Było bossssko!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  9. #18349
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Suwalszczyzna jeszcze przede mną... kiedyś się wreszcie wybiorę... ( jak dożyję ofkors )
    Ministra chyba zobaczyłaś w szklanej kuli, że przezornie wyniosłaś się z edukacyjnej matni...
    Ja zrobiłam to w zeszłym roku...
    Zdrówka życzę
    Pozdrawiam

  10. #18350
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Miałaś tyle zapału, lubiłaś to. Nie żal?
    Z drugiej strony ja też trochę uciekłam. Częściowo, bo od interny. Mnie troszkę żal.

  11. #18351
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Bardzo żal, ale na moją ucieczkę złożyło się kilka przyczyn.
    Po pierwsze uciekałam od dyrektora, ale gdyby tylko to, poczekałabym jeszcze rok, żeby moją ulubioną klasę do końca edukacji w podstawówce doprowadzić.
    Po drugie uciekałam od rodziców jednego dziecka, którzy ni z tego, ni z owego zaczęli bardzo bruździć. Naprawdę bardzo. Po jednej dwugodzinnej rozmowie z nimi przez dwa dni nie mogłam jeść z nerwów, co z jednej strony na dobre by mi wyszło, bo warto by było schudnąć, ale z drugiej perspektywa kolejnej mnie nie cieszyła. A doszło by do niej, bo już w czasie zdalnego nauczania dowiedziałam się, że nie mam prawa w żaden sposób zwrócić się do tego dziecka z jakąkolwiek uwagą - mogę pisać do rodziców, a oni ewentualnie przekażą dziecku. Uwierzcie mi, napisałam do niej pytanie, czemu nie zgłosiła się na lekcję zdalną i poprosiłam, żeby na kolejnej była. Teraz wiem, że byłam zbyt grzeczna, bo w stosunku do mniej delikatnych nauczycieli tak się nie rzucali.
    Po trzecie uciekałam od zdalnego nauczania. I to ta trzecia przyczyna sprawiła, że nie szukałam pracy na ten rok. Wiosną zacznę szukać, ale najpierw wyskoczę zobaczyć, jak wygląda Brazoczysko o tej porze roku.
    Tak, żal mi, bo miałam mnóstwo pomysłów, których nie zrealizowałam. Najbardziej mi żal klubu turystycznego, konkursu mitologicznego i Odysei Umysłu. I moich dzieciaczków, obecnie ósmoklasistów. Spłakałyśmy się z niektórymi dziewczynami podczas pożegnania.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  12. #18352
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    O tak, było bossssko i choćby z tego powodu podoba mi się Twoja rezygnacja z pracy.
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  13. #18353
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Agduś, nie ma tego złego...
    Dzieciaków zawsze żal...

  14. #18354
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Ano, chyba bym nie wytrzymała i poinformowała, że jedną z przyczyn są rodzice.... . Ale ogólnie masz chyba to, co ja, szkoła jest fajna .. gdyby nie rodzice a leczenie jest super... gdyby nie niektórzy pacjenci.
    Nawiasem mówiąc była u mnie ostatnio taka 17 z tatusiem na badaniach do prawka i tatuś usilnie chciał na mnie wymusić bezterminowe. A tu okulistka pisze, ze okulary niedobrane, wada wzroku wzrosła. No to pytam, czy chadza do okulisty. No, nie mieli czasu. I co, jak ja mam uwierzyć takim ludziom, że będą o siebie / córkę dbać? Wada postępuje, won. Ale presję wytrzymałam bardzo silną.

  15. #18355
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.260

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS Zobacz post
    Ano, chyba bym nie wytrzymała i poinformowała, że jedną z przyczyn są rodzice.... . Ale ogólnie masz chyba to, co ja, szkoła jest fajna .. gdyby nie rodzice a leczenie jest super... gdyby nie niektórzy pacjenci.
    Nawiasem mówiąc była u mnie ostatnio taka 17 z tatusiem na badaniach do prawka i tatuś usilnie chciał na mnie wymusić bezterminowe. A tu okulistka pisze, ze okulary niedobrane, wada wzroku wzrosła. No to pytam, czy chadza do okulisty. No, nie mieli czasu. I co, jak ja mam uwierzyć takim ludziom, że będą o siebie / córkę dbać? Wada postępuje, won. Ale presję wytrzymałam bardzo silną.
    Trzeba było powiedzieć no ja niewiem nie w wiem zrobić minę jak zraniona łania i powiedzieć ze na 5 lat to panie tauzena kosztuje a jak na bezterminowo to 5 tauzena.

  16. #18356
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Cytat Napisał gawel Zobacz post
    Trzeba było powiedzieć no ja niewiem nie w wiem zrobić minę jak zraniona łania i powiedzieć ze na 5 lat to panie tauzena kosztuje a jak na bezterminowo to 5 tauzena.
    Nie opłaci się.
    Po pierwsze nie umiem. Po drugie po co mam ryzykować dla marnych 5 tysięcy? łapówki to od 5 milionów (jak ktoś może). Wtedy gra coś warta bo wystarczy na dobrego adwokata. Ale szmacić się dla takich sum?

  17. #18357
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.260

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS Zobacz post
    Nie opłaci się.
    Po pierwsze nie umiem. Po drugie po co mam ryzykować dla marnych 5 tysięcy? łapówki to od 5 milionów (jak ktoś może). Wtedy gra coś warta bo wystarczy na dobrego adwokata. Ale szmacić się dla takich sum?
    Żartowałem

  18. #18358
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS Zobacz post
    Nie opłaci się.
    Po pierwsze nie umiem. Po drugie po co mam ryzykować dla marnych 5 tysięcy? łapówki to od 5 milionów (jak ktoś może). Wtedy gra coś warta bo wystarczy na dobrego adwokata. Ale szmacić się dla takich sum?
    Ewa, racja. Jak brac to miliony

  19. #18359
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    A i owszem, brać tyle, coby na dobrego adwokata było!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  20. #18360
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    A nauczycielom to nawet tego tysiąca nikt nie zaproponuje za szóstkę. Najwyżej będą nacisk wywierać i szantażować - emocjonalnie i nie tylko.
    Ocenianie w szkole to jest kompletna porażka. Od dawna ta myśl mi towarzyszy, a niechęć do oceniania narasta z każdym rokiem. A już ocenianie w nauczaniu zdalnym to katastrofa z przyczyn oczywistych.
    Marzy mi się szkoła bez ocen. Oczywiście ze zwrotną informacją dla uczniów i rodziców. Informacją rozbudowaną, opisową, a nie cyferką. Nawet na koniec roku bez ocen. Na koniec szkoły egzaminy. Zastanawiam się nawet, czy obowiązkowe. A może każdy mógłby zdecydować, czy i do jakich egzaminów przystąpi. Oczywiście nie musiałyby być w formie długiej sesji. Mogliby zdawać egzaminy z różnych przedmiotów w ciągu całego ostatniego roku nauki. Wyniki egzaminów decydowałyby o przyjęciu do szkół średnich. Żeby dać uczniom szansę, powinni móc je powtarzać po roku (powtarzając w tym czasie ostatnią klasę, ale tylko ci, którzy by chcieli) i ponownie startować do wybranej szkoły.
    Oczywiście wtedy uczyliby się tylko ci najambitniejsi albo dzieci ambitnych rodziców. I dobrze, w końcu nie każdy musi iść do liceum. Licea mogłyby wymagać zdania egzaminów z określonych przedmiotów na określonym poziomie.
    Marzenia...
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

Strona 918 z 919

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony