dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: klinkier

  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar gabriela
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    869

    Domyślnie

    Gdzie w woj.warm.mazursk. mozna kupic dobry klinkier, jakie macie doswiadczenie, jaki jest najlepszy i ile mniej wiecej kosztuje? Czy oplaci sie wozic z Niemiec ( tani transport), slyszalam, ze niektorzy tak robia.Bardzo prosze o rady.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    jest tanszy klinkier w schwedt ( miescina 35 km od szczecina) w Praktikerze, ostatnio widziałam piękny piaskowy kolorek


  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    Tesko,
    co to takiego? nazwa firmy? Sklepu?Jestem zainteresowana.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jezier
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Korzeniówka
    Posty
    6.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Schwedt to takie niewielkie przyjemne niemieckie miasteczko zaraz za Odrą. Po stronie Polskiej jest Krajnik Dolny jeśli się nie mylę.

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    No tak, czyli rozumiem,że jest to rodzaj importu.
    Dla nas w centrum raczej nie bardzo do osiągnięcia.

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jezier
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Korzeniówka
    Posty
    6.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Gdyby zamówienie było większe to może się opłacać. Ale jak sądzę warunkiem jest cały tir (a to ze 20 palet).

  7. #7
    Guest

    Domyślnie

    Czy kolega coś sugeruje?
    Trzeba rozważyc,mhm?

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Jeżeli ściągniecie sami, to poważnie się zastanówcie. Znajomym hurtownia przysłała czerwony klinkier "z jednej dostawy" (wypalania). Był to czerwony ryflowany. Murarz nie sprawdził i nie "żąglował" cegiełkami i ... na ścianie były plamy w różnych kolorach. Skończyło się na tym, że hurtownia dostaczyła chyba 2 palety gratis, część muru rozebrano i zrobiono na nowo. Hurtownia też przestała współpracować z tamtym wytwórcom, to to była nie pierwsza wpadka. Co z tego typu - i innymi typami też - gwarancją u Was? Pytając się o najlepszy chyba lepiej nie kombinować z zaoszczędzeniem 5%. A pamiętacie jak to było z łuszczącym się klinkierem opisywanym w Muratorze? Gdzie był wyprodukowany? On chyba też jak ten czerwony "wielokolorowy" był wyprodukowany za zachodnią granicą. Przepraszam za tą odrobinę defetyzmu, ale ja planując klinkier, wiem ile nadziei (i kasy) na ekstra widok się w nim pokłada.
    Aha - "żonglerka" polega na braniu cegieł z różnych palet, żeby odcienie zginęły na ścianie. Należy ZAWSZE tak robić z jednolitym kolorem.

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    Poradź dobry klinkier.

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    OPAL

    schwedt to nazwa miejscowosci lezy ona okolo 35 km od szczecina, a Praktiker to nazwa budowlanego marketu..
    ostatnio widzialam tam juz gotowe parapety z marmuru..taki na moje okna 150x150 grubosci 3 cm kodsztuje na nasze 100 zł..
    Klinkier w roznych kolorach...ale ten piaskowy boski

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    OPAL

    ja zakupiłam w naszej hurtowni..klinkier burgund ryflowany..zlezy jak pada słoneczko..jaest albo szary albo koloru burgunda..az do brazu..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony